Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Verze 0.7
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Wally napsal:
Ale je cesty zpět - stačí dát zpět, vyskočit z RBR, nainstalovat oroginální auto a pak odjet turnaj. Dokud totiž neodstartuješ do 1. RZ, tak se můžeš do turnaje přihlásit třeba milionkrát...


A dobra informace Smile Pokud se totiz bude prenaset poskozeni auta, tak pro nema smysl jezdit turnaje s realistickym poskozenim Sad Kdyz mi driv odeslo pred koncem to tesneni, tak jsem se do cile dobelhal a dalsi RZ uz jsem mel novy, ale vic RZ... Mel jsem to jako podnet na tema vylepseni do verze 0.8 - At je pri vyberu turnaje i informace o poskozeni (staci z prvni RZ, vsechny jsou snad stejne)
Příspěvek Zaslal: ne květen 15, 2005 12:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZITEK Dalibor





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 199
Bydliště: Zubří

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

dnes jsem hral plug in a mam 2 problemy pokud je hodne neodjetych turnaju tak ty spodni turnaje nejdou videt jsou schovany dole. a ten 2 poskodil jsem prevodovku mel jsem jenom 4 a na startu dalsi rz mi poskozeni prevodovky zmizelo. jine poskozeni zustalo( chladic a pomackani karoserie)

_________________
Jezdim na klavesnici :-/ RT--WRC--
http://rtwrc.ddaja.net
http://ddaja.net
Příspěvek Zaslal: čt květen 19, 2005 17:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Wally
Site Admin




Založen: 08. 02. 2005
Příspěvky: 810

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

O tom prvnim vim, chtělo by to udělat nějaký skrólování nebo na webu omezit počet otevřených online turnajů. A k tomu druhýmu - sakra, teď abych jezdil a naboural tak šikovně, aby mi z převodovky vypad kvalt. Jak to ale udělat, nemáš tip? Smile
Příspěvek Zaslal: čt květen 19, 2005 19:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ZITEK Dalibor





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 199
Bydliště: Zubří

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

prava strana predku

_________________
Jezdim na klavesnici :-/ RT--WRC--
http://rtwrc.ddaja.net
http://ddaja.net
Příspěvek Zaslal: čt květen 19, 2005 19:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MICHAL Martin





Založen: 07. 03. 2005
Příspěvky: 848
Bydliště: Klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ddaja napsal:
dnes jsem hral plug in a mam 2 problemy pokud je hodne neodjetych turnaju tak ty spodni turnaje nejdou videt jsou schovany dole. a ten 2 poskodil jsem prevodovku mel jsem jenom 4 a na startu dalsi rz mi poskozeni prevodovky zmizelo. jine poskozeni zustalo( chladic a pomackani karoserie)

To s tou prevodovkou se mi ted taky stalo, akorat jsem mel jenom dvojku. V servisu bylo poskozeni prevodovky jenom 8%, neopravoval jsem ji a na startu dalsi RZ jsem mel zase vsechny kvalty.
Příspěvek Zaslal: so květen 21, 2005 17:37
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Skorpion





Založen: 15. 03. 2005
Příspěvky: 437
Bydliště: Nová Paka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Taky jsem se chtel zeptat, jestli 100% funguji opravy??? Me se zda ze moc nee, nebo jsem levej jako tago, ale kdyz jsem si nechal vytvorit ten test (a i jinde na finsku) tak po odjeti nejake RZ se vzdy poskodi tlumice, (to je normalni) ale kdyz je dam opravit, tak to auto se mi zda je v prdeli uplne stejne. Proste tlumice jsou OK, zaveseni je na 3% poskozeni a to auto skace jako blazen. Pak dam rychlou rally a je to uplne neco jineho. Kdyz opravim karoserii, nebo sklo tak to vidim, ale tlumice se poznat nedaji. Treba se mi to jenom zda, ale vypada to jako kdyby ty tlumice zustavali poskozeny, nebo ty zavesy byly poskozeny vic nez 3%. Fakt nevim, nezda se to nekomu??

Jinak do 0.8, nebo i ted bych dal aby se vytvarely turnaje offline automaticky s online. POkud nekdo jede online, tak mu nemuze vadit, ze ja bych jel offline. Ale vetsina turnaju co se ted vytvari je ONLINE. Jsem na pevny lince a nemuzu si dovolit jezdit online turnaje v takovem mnozstvi.
Příspěvek Zaslal: so květen 21, 2005 23:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Skorpion napsal:
Taky jsem se chtel zeptat, jestli 100% funguji opravy???


Ja mam podobnou zkusenost. V servisu kompletne opravim auto, ale na startu dalsi RZ to uplne nefunguje. (me oblibene tesneni = vykon motoru).

Jo a co znamena moznost zakazat napr. Fyziku trati? Chapu auta, uz moc ne fyziku aut, ale fyziku trati nebo pneumatiky vubec. Ty pneumatiky, to jako treba jen pro Miselinaky? tak zakazu Subaru...

Koukam, ze nektere turnaje jsou plne prihlasenych lidi, ale neodstartoval nikdo vcetne autora, protoze neco zakazal, a sam nevedel co. Jestli je to nekde popsane a ja to prehledl, tak se omlouvam, ale to by potom melo byt hned na prvni strane. A ted si nejsem jisty, ale mam pocit, ze jsem jednou taky cosi oznacil a uz jsem se toho nemohl zbavit.
Příspěvek Zaslal: so květen 21, 2005 23:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Skorpion





Založen: 15. 03. 2005
Příspěvky: 437
Bydliště: Nová Paka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Souhlasim, je to dost neprehledny, ja se tim zatim nezabyvam a jezdim se starou Sub03, protoze nejak nechapu co a jak. Jinak ja jsem se tedy zatim taky nedival, ale zda se mi ze se povoluje a zakazuje mrte fyzik a ty se tady nedaji stahnout (v novych souborech ke stazeni, jsou od V0.7 jenom modely aut). Taky by to chtelo nejakej popis co jaka fyzika znamena atd. Me se to zda moc komplikovany!!!! Ukladani replayu je dobry. Ale ty fyziky to je na vyssi divci. Chapu ze je to kvuli tomu aby se nedalo tak dobre podvadet, ale .... Jak napsal Hrouda, nekdo vytvori turnaj a pak se do nej ani nedostane Smile
Ty opravy by me zajimaly, ja si myslim, ze teda ty tlumice buduo asi stejne jako to tesneni, proste se to neopravi a ty casy jsou hrozne, finsko je sama nerovnost a samej strom, to se spatne kontruje ve 120km/hod Sad
Příspěvek Zaslal: ne květen 22, 2005 1:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BUKVIC Tomas





Založen: 27. 02. 2005
Příspěvky: 4
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nenabídne mi to jine auto než SUBO 00,EVO,ACCENT a MG.Co mam udelat,abych mohl jezdit treba i s Octou a Subem 03? Dik
Příspěvek Zaslal: ne květen 22, 2005 13:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Anonymní








Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ja si myslim, ze nemas original auta. Pokud tam budes mit ty modely, co se naistalovali s RBR nazacatku tak by to melo byt bez problemu. Pokud jezdis se Subar03 a mas ho tam naistalovano, tak to musi slapat. Ja jsem mel na Sub03 Solberga05 a ten tam nesel, musi to byt povoleno v modifikacich. Ale ty zakladni auta pokud nejsou zakazany!!!, tak by mely jit. Ja vim je to takovy zmateny.
Příspěvek Zaslal: ne květen 22, 2005 16:33
Návrat nahoru
ZITEK Dalibor





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 199
Bydliště: Zubří

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No to neni pravda pokud mas originalni auta tam i tak muze tvurce urcit s kterym autem se nemuze jet takze nakonec pojedes turnaj kde s autem kterym jezdis nemuzes jet. Je to hodne slozite. Zorijentovat se v tom vsem ja to taky poradne nechapu! Chtelo by to aby si to nacitalo fyziku ze svojeho souboru a tak by vypadly problemy s fyzikou! S tema auty by to asi neslo ale aspon tu fyziku by chtelo aby si nacetlo takovou jakou bude na dany turnaj pozadovat. Slo by to Wally?

_________________
Jezdim na klavesnici :-/ RT--WRC--
http://rtwrc.ddaja.net
http://ddaja.net
Příspěvek Zaslal: ne květen 22, 2005 17:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Wally
Site Admin




Založen: 08. 02. 2005
Příspěvky: 810

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Opravy by fungovat měly, vim jenom o elektronice, která nejde zatim opravit. Co se týče toho zaseklýho kvaltu, tak ta informace se bohužel zřejmě neukládá tam, kam by měla, takže se to nepřenese. Ale myslim si, že se to bude chovat stejně i v šampionátu RBR - taky po startu do další RZ už kvalty půjdou.

Z fyzikama to tak komplikovaný neni jak se na první pohled zdá, zkusim to zítra někde popsat, jestli bude čas.


Šlo by udělat nějakej automatickej sestavovač fyziky pro daný turnaj. Prostě by si každý naklikal, co z daného turnaje chce použít a ono by mu to sestavilo soubor fyziky. Doufám, že to chápete a nemusim to víc rozvádět Smile
Příspěvek Zaslal: ne květen 22, 2005 18:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
POLAK Tomas





Založen: 18. 04. 2005
Příspěvky: 168
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj,nevím jestli jsem udělal chybu já,ale stalo se mi tedka tohle,mám tam danou verzi 0.7c a po 2RZ na gravel rallysprint jsem opravil auto tak že mi zustala neopravená pouze převodovka,která měla poškození 13%,a při startu do další RZ jsem nemohl odstartovat,protože jsem měl údajně VÁŽNĚ POŠKOZENÉ AUTO!!! přitom jak už jsem psal téměř vše jsem opravil.Jinak nevím jestli je to možné,ale od doby co mám 0.7c tak se mi zobrazují téměř všechny mezičasy,předtím jen málokdy.
Příspěvek Zaslal: čt květen 26, 2005 13:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Wally
Site Admin




Založen: 08. 02. 2005
Příspěvky: 810

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zobrazení o stavu převodovky se nezobrazuje asi úplně správně. Chtělo by to vynásobit tak 4x. Ona má totiž 11 hodnot a když se z nich udělá průměr, vyjde malé číslo, ale pokud je poškozená jen jedna část na 100% a ostatní OK, tak už tě RBR nepustí rozjet. Do příště nějak ty procenta opravim...

Jinak v 0.7c se trochu změnil způsob komunikace se serverem, tak možná, že to trochu pomohlo.
Příspěvek Zaslal: čt květen 26, 2005 13:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Strana 4 z 4

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme