Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Zvyseni realismu chovani aut v RBR
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 35, 36, 37 ... 82, 83, 84  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Váš názor na změny fyziky pro větší realizmus?
Nemohu se dockat
52%
 52%  [ 216 ]
Jsem pro
36%
 36%  [ 148 ]
Je mi to jedno
3%
 3%  [ 16 ]
Jsem proti
7%
 7%  [ 29 ]
Celkem hlasů : 409

Autor Zpráva
FRISTENSKY Jiri





Založen: 28. 11. 2009
Příspěvky: 351

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mirku, možná jsem to špatně pochopil, ale mi ten tvůj příspěvek opravdu nedával jiný smysl. Protože proč nejsou udělané další auta je pro mě pochopitelné a JaPan s Walterem to tady psali několikrát. Takže mi ten dotaz připadal mimo mísu. A doporučovat co mají dělat, aby jim admini dovolili testovat mi přišlo taky ujeté - asi do toho nemáme co kecat, to si kluci musí domluvit mezi sebou, za jakých podmínek se spustí on-line test.
Snad se chlapi domluví, řeknou si své připomínky, podmínky a nějak se to dotáhne do konce, ať už ten konec bude jakýkoliv - je třeba to asi rozseknout co nejdřív.
Příspěvek Zaslal: so březen 31, 2012 17:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PTACEK Martin





Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 363
Bydliště: Zlin

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak se uklidníme a nebudeme se mlátit kyblíčkama jak někde na pískovišti, děkuji.

Online to musí být, dalo by se to jezdit třeba něco jako snowmod, tzn. jeden soubor na přepisování a věřte mi, že nakonec všichni budou jezdit jen ty nové fyziky, prostě cestu si to najde samo, protože je to furt x krát lepší než teď.
Např. snowfrance a snowmod se taky jezdí, snowmod každý větší turnaj má, proč? Když se to chová všeljak? Protože je to furt lepší než nic.

Takže asi udělat z každé skupiny jedno auto a vydat mod newfyzik, kdo bude chtít, tak si založí turnaj a uvidíme.
Děkuji a těším se.

_________________
Image
Legenda
Příspěvek Zaslal: so březen 31, 2012 17:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KLIMECKY Jan





Založen: 24. 10. 2009
Příspěvky: 79

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak borci tu už snad nejednou jasně napsali, že dokud nebude hotový myšák s fyzikou gum, tak že se nebudou zbytečně pouštět do jiných aut... Myšák je ideální auto pro testování, protože je k němu k dispozici hodně dat a taky pár jezdců, kteří s tím autem mají zkušenosti, takže se to vypiplá na něm a fyzika gum už bude pro všechna další auta stejná...

EDIT: píšu moc pomalu, mezitím tu přibyly další 4 posty, takže už je to asi ode mě zbytečné to vysvětlovat Very Happy
Příspěvek Zaslal: so březen 31, 2012 17:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PETER Marek





Založen: 12. 01. 2010
Příspěvky: 485
Bydliště: Fajne-Město

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Klimecký Honza> Fajn, a na čem se bude stavět při tvorbě fyzika u aut, u kterých ta data nejsou? Na něčím nějakém odhadu něčeho? Když už se tady opět oháníme tím realismem Smile

_________________
re:member
Příspěvek Zaslal: so březen 31, 2012 17:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BRADA Martin





Založen: 25. 07. 2009
Příspěvky: 71

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

PETER Marek napsal:
Klimecký Honza> Fajn, a na čem se bude stavět při tvorbě fyzika u aut, u kterých ta data nejsou? Na něčím nějakém odhadu něčeho? Když už se tady opět oháníme tím realismem Smile


A teď snad nejsou vycucané z prstu? Alespoň bude jakž takž správná setrvačnost, gumy a výkon motoru, to je zcela zásadní. Zbytek jsou jen detaily.
Příspěvek Zaslal: so březen 31, 2012 17:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PETER Marek





Založen: 12. 01. 2010
Příspěvky: 485
Bydliště: Fajne-Město

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Aha, tak pak tomu asi říkámé každý jinak. Detaily Wink

_________________
re:member
Příspěvek Zaslal: so březen 31, 2012 17:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BRADA Martin





Založen: 25. 07. 2009
Příspěvky: 71

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já nevím, jaký má účel připomínka o vymýšlení, když ty současné jsou taky vymyšlené. Tady budou alespoň opravené základní výše zmíněn principy, které to posouvají na jiný level, když už nic jiného.
Příspěvek Zaslal: so březen 31, 2012 17:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PLESNIK Martin





Založen: 30. 08. 2008
Příspěvky: 212
Bydliště: Branky 2

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Současné fyziky nejsou ani zdaleka vymyšlené...Mirek Fric je dělal dle reálných dat a hodnot takovým způsobem, aby pasovaly k originálním autům do hry...ani jedna fyzika není na pluginu dělaná bez homologačního listu, což je také problém u nových WRC nebo také Mini S2000, páč to není nikde k sehnání...
Příspěvek Zaslal: so březen 31, 2012 17:55
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
RESL Jan





Založen: 27. 09. 2007
Příspěvky: 533
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

PETER Marek: Nějaké informace určitě jsou i u aut jiných skupin.Důležité je rozdělit správně ty skupiny.To co jezdí teď,není dobře určitě.Zpomalení aut se tu řešilo už za Mirka Frice,pač WRCa na 100 za 2,8 nezrychlují a na 200 za 10s rozhodně taky ne.Výsledek je ten,že RBR nepobere ani správné převody,ani auta netočí tolik,kolik by měla.Motory pluginových aut,alespoň ty s turbem jsou uplně špatně,což se dá docela snadno změřit.Momentální fyziky jsou jako zrychlený film.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: so březen 31, 2012 17:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BRADA Martin





Založen: 25. 07. 2009
Příspěvky: 71

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Samozřejmě že nejsou úplně vymyšlené a nechci to shazovat, nicméně i tak jim schází ty zásadní věci, které řeší nové fyziky. K čemu je, že se to dělalo s homologačním listem, když to pak má dynamické vlastnosti skupiny B? Kvituji, že se na to snažila napasovat reálná data, bohužel se ale pasovala na od základu špatný koncept fyzik.

Sám píšeš, že to nebylo děláno tak, že se vzala ta data a udělala nějaká nejvíce odpovídající fyzika od základu. Dělalo se to dle tvých slov vzhledem k originálním autům, takže i když měla původní WRC už tak silné motory, tak u nových aut se ještě zesilovaly. Chápu-li to tedy správně. Reálná nastastavení byla úplná utopie.


Naposledy upravil BRADA Martin dne so březen 31, 2012 18:18, celkově upraveno 1 krát
Příspěvek Zaslal: so březen 31, 2012 18:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RESL Jan





Založen: 27. 09. 2007
Příspěvky: 533
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

PLESNIK Martin: Máš špatné informace,takových aut na pluginu je,o kterých pořádné informace nejsou.Problém je v tom,že se doufalo,že se nastavuje autům reálný výkon,ale nebylo to tak a i celý průbeh je špatně.Schválně se nato Mirka zeptej. Wink
http://rbr.onlineracing.cz/forum/viewtopic.php?t=2854&start=0
Přečti si hned první příspěvek.
Ještě než začal Walter dělat fyziky,zkoušel jsem pár zpomalených aut motoricky,ale problém byl v tom,že auta reagovala jak zběsilá,převracela se,reagovala jak formule 1 a S2000 už byla uplně chcíplá,takže nuda.Jenže Walter přišel se změnou pneumatik,gripu,přilnavostí povrchu a hle,naráz jsem začal věřit,že i když auta budou mět reálný výkon,budou moct hrábnout,udělat pěkný smyk a bude to moct být zábava.Do toho zvýšení setrvačností,kdy už se autem nedá mávat jak kusem hadru,no ožil jsem trošku.Není to sice ještě úplně vychytaný,ale evidentně se natom intenzivně pracovalo.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: so březen 31, 2012 18:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Dnes podvečer jsme si s Karlem Kunclem vyjasnili stanoviska a pracuje se na tom, aby bylo možné Evo IX otestovat online. Co se týče nasazení fyzik - nerozhoduje o tom nikdo konkrétní. Je to prostě ošemetná věc, rozhodnout takovou zásadní věc, aby nenastal zbytečný odliv jezdců pluginu.

Z toho důvodu sestavíme novou anketu s více otázkami, formulovanou tak, aby měla dostatečnou vypovídající hodnotu. Ta se zřejmě rozešle manažerům všech týmů na pluginu. Na základě výsledku takovéto ankety se rozhodne, zda tento plugin zůstane u stávajících fyzik, nebo půjde dopředu. Doufám, že výsledek ankety bude průkazný jak v jednom či druhém směru a jak příznivci starých fyzik, nebo příznivci nových budou muset výsledek respektovat.
Příspěvek Zaslal: so březen 31, 2012 22:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Dále bych chtěl upozornit na novou stránku:
http://www.facebook.com/RbrRealPhysics

kde budeme uveřejňovat pravidelně další verze a postup vývoje. Dejte prosím vědět svým přátelům.
Příspěvek Zaslal: so březen 31, 2012 22:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
VALENTA Lukas





Založen: 27. 03. 2005
Příspěvky: 60
Bydliště: Litvínov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No tak musim říct, že se asi přidám k JaPanovi a příští ročník TR absolvuju jenom pokud budou nové fyziky. Nejsem nadšenej z toho, že už bude asi třetí nebo kolikátá verze fyzik, ale faktem je, že fyziky od Waltera vypadají opravdu reálně a alespon pro mě to bude nový impuls proč pokračovat v RBR. Oproti jinejm simulátorům typu LFS, rFactor atd. je RBR v současné podobě k smíchu. Samozřejmě je RBR poněkud staršího data a prakticky oficiálně nevyvíjená, nicméně nové provedení fyzik je podle mě jedna z posledních věcí, čím se dá RBR vylepšit. A i kdyby se měly parametry ostatních aut vycucat z prstu, tak to bude lepší než v současné podobě. Samozřejmě má každý právo na svůj názor, nicméně opravdu jsem zde zatím nezaregistroval jediný rozumný důvod, proč by se neměly nasadit nové fyziky. Doufám, že příští sezónu TR už pofrčíme na nových fyzikách a bude nám dobře Very Happy
Příspěvek Zaslal: so březen 31, 2012 22:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jak vtipně psal výše Ptíca - přestaňte mlátit kyblíčkama někteří. Confused

Za sebe jsem nadšený změnami ve fyzice EVO IX. Je to fakt boží.

Pokud pánové stihnou doladit fyziky komplet u všech aut včas, myslím, dokonce jsem přesvědčen, že se příští TR pojede na fyzikách nových.
Ovšem co je to včas, že ? A jak dopadne anketa ? Spousta otázek pro mě.

Ale jak znám Wallyho a Karlose - proč by to proboha blokovali admini, proč tu někteří říkáte, že "plugin zase nezklamal". Plky a zase plky.
Příspěvek Zaslal: so březen 31, 2012 22:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 35, 36, 37 ... 82, 83, 84  Další
Strana 36 z 84

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme