Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

11. CRF-RBR Rally - 25.-31.3.2012
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
FRISTENSKY Jiri





Založen: 28. 11. 2009
Příspěvky: 351

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

STREIT Michal napsal:
Zdravím, chtěl bych se zeptat jestli jste měli na Pekle II rz13 déšť anebo vám padal sníh jako mě? Nebo nevíte jak by se dal sníh přeměnit na déšť Very Happy http://imageshack.us/photo/my-images/267/peklo.jpg/

Michale, to bude zbytek po Fusion TR. Zřejmě špatně odinstalované textury.
Stáhni si tento archiv: http://www.ulozto.cz/x3XvcLs/dest-peklo-original-soubory-zip rozbal ho, jsou tam dva soubory, které musíš nakopírovat do složky s mapami a přepsat ty, co tam máš. Je to v ....SCi Games\Richard Burns Rally\Maps
Místo vloček by jsi měl mít opět déšť Wink
Příspěvek Zaslal: so březen 31, 2012 7:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OSTROVSKY Milan





Založen: 08. 01. 2007
Příspěvky: 149
Bydliště: Havlíčkův Brod

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Chtěl bych poděkovat kamarádům za nádhernou rally, skladba byla parádní, počasí taky... Jelo se moc pěkně... Snad borci ještě nějakou tu soutěž uspořádáte
Příspěvek Zaslal: so březen 31, 2012 13:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
JAROLIMEK Tomas





Založen: 13. 06. 2005
Příspěvky: 271
Bydliště: Malá Skála

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jó chlapci, to je moje chyba. Poslední dobou manažérství flákám, taky je to hodně frustrací z výsledků a stavu naší techniky(pokažené volanty, počítače=žádné body) Bannery chtěl Martin udělat ale já nebyl schopen mu zjistit jak na to. Stydím se a beru to vše na sebe. No doufám, že i přes to jste se bavili, já teda jo. Blahopřeji těm co zdárně viděli cíl a ostatní ať nezoufají Wink mějte se
Příspěvek Zaslal: so březen 31, 2012 14:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
CHRASTINA Pavel





Založen: 28. 10. 2005
Příspěvky: 471
Bydliště: Slušovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Prosím ke kontrole zkracování z CRF rally odesílejte RZ11 Strýčkovy okruh a RZ19 Liptákov 2 . Časový limit pro uploadnutí vyprší ve středu 4. 4. ve 23:59.

KONTROLA REPLAYŮ DOKONČENA BEZ PENALIZACÍ

_________________
#19 CHRÁSTwww.hsfrt.ic.cz
Image
VÍTĚZ TR2007(WRC), TR2008 (WRC), TR2009 (WRC), EURO 2(N4), EURO 3(WRC)
Příspěvek Zaslal: po duben 02, 2012 0:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme