Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Team Rally 2012
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Karel N. no máš pravdu, dříve to šlo i zadara a bylo, bohužel, dneska tě na*ere spousta lidí s jejich přístupem, to pak opravdu neni chuť něco dělat. Dřív to bylo ježdění pro radost, v poslední době mi to přijde že to je honění ega. Lidi se hádaj kvůli resetum, hotlaperum, superrally, vteřinkám...
Je to masivní záležitost, za dob MČR to bylo kolik, 120 lidí? Vesměs "čau vole, tak co jak to jde". Všichni jsme se snažili s něčím přijít. Dneska je tu "lidí" kolik? 3x víc a z toho jich 10 něco dělá? ostatní jen remcaj a chtěji to a to a tohle taky.

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: pá listopad 16, 2012 6:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
VALENTA Lukas





Založen: 27. 03. 2005
Příspěvky: 60
Bydliště: Litvínov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak se taky pokusim vyjádřit svuj názor na TR, některý myšlenky tu už zazněly, ale snad nebude vadit, když něco zopakuju Smile

1) Mě osobně docela zklamala "příprava" textur na jednotlivý podniky. Chápu, že je to hodně časově náročný a neni to jednoduchej úkol, ale myslim, že to je snad jedna ze základních myšlenek TR, tedy to, že týmy prezentují a připravují svůj podnik. Napadlo mě tedy uspořádat taky nějakou soutěž o nejlépe připravený podnik. Prostě na základě nějakého hlasování vyhlásit na konci sezóny třeba 3 nejlépe připravené podniky a týmy nějak ocenit. Hodnotit by se mohly právě textury, ale i třeba skladba, články okolo atd. Prostě nějak motivovat lidi v týmech, aby se víc snažili.

2) To že nejsou už články a videa mě taky mrzí. Nicméně opět jsme u problému nedostatku času a motivace pro něco takovýho. Myslim, že neni třeba to dělat v takovym rozsahu, jako to bývalo, pokud se do toho nikomu nechce. Předně si ale myslim, že jde o to to prezentovat dál než tady na fóru a stránkách týmů. Ideálně to dávat na ewrc.cz, případně i na nějaký stránky jenom o hrách.

3) Přilákání nových lidí souvisí podle mě dost s bodem 2). Sem na fórum a stránky týmů prostě chodí minimum nových lidí. Kvalitní prezentace jinde by tomu jistě pomohla. Nehledě k tomu, že nový fyziky by tomu pomohly určitě taky a pokud se o nich dozví jenom lidi, co už sem chodí a TR jezdí, tak to moc nepomůže.

4) Jak je to s financema nevim, ale mě osobně by nevadilo např. platit o stovku víc výměnou za to, že se budou odměňovat autoři článků apod. Přeci jenom, co je dneska 300 Kč za víc než půl roku zábavy...A navíc v případě prezentace jinde by se možná mohl najít nějaký sponzor, který by mohl mít zájem o reklamu v jednotlivých podnicích, případně moh darovat nějaký ceny do soutěží apod.

Hodně lidí už asi opravdu nemá chuť a čas něco víc pro TR dělat, proto si myslim, že je třeba nabídnout nějakou finanční odměnu za práci. Z nadšení a dobrýho pocitu to nikdo dlouhodobě dělat nevydrží. Vim, že spousta lidí tady je proti takovéto "komercionalizaci", ale já si myslim, že jinak to prostě nejde.
Příspěvek Zaslal: so listopad 17, 2012 14:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Finanční odměně se určitě nebráním. Bohužel kluci co se tomu věnovali několik let hodně naplno už "vyhořeli" a naprosto chápu, že už na pokračování nemají sílu. Na plný pracovní úvazek to totiž nikdy nebude.
Pokud má někdo chuť cokoliv pro kvalitu TR udělat, ozvěte se mi. Nepočítejte ale s tím, že by Vás to uživilo. Smile

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: po listopad 19, 2012 12:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
FAU Mira





Založen: 08. 03. 2008
Příspěvky: 326
Bydliště: Chýnov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pro odlehčení (příslušný či přístupný link fóra stejně neexistuje)

Včera na vyhlášení Slavíků Dan Landa mezi řádky oznámil, že příští sezónu pojede kompletní seriál MS v rally!!!
Po jeho ojedinělém letošním startu jsem tomu moc nevěřil, ale po včerejšku je to zdá se tutovka.

On jeho projev vůbec stál za to.

_________________
Faustýn, manager týmu Blue Devil
BLUE DEVIL rally 2015
FRESH Band
Blue Devil fórum
Příspěvek Zaslal: ne listopad 25, 2012 11:55
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
VNOUCEK Mirus





Založen: 29. 08. 2009
Příspěvky: 61
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj Michale a ostatní organizátoři.
Protože se mi nedostalo odpovědi ve vláknu Monteklandu 2012, tak se zeptám tady....Bez jakýchkoli emocí se chci zeptat, zda se bude do budoucna (myšleno v současné chvíli s výhledem pro budoucí turnaje Monteku) řešit problém 4 jezdců, kterým (s největší pravděpodobností, zatím potvrdil jen David) padá Lernovec i Lernovec II VE STEJNÉM MÍSTĚ? Poměrně dost negativních ohlasů na letošní Montekland opravdu odrazuje "staré tváře". Jen by mě zajímal názor vedení. Předem díky za odpověď.

_________________
Kizz-me WRT..... www.kizz-me.cz
Řekli mi:"jsi starej, tak budeš jezdit starýma autama" a od té doby válčím s A8 Smile. Už to není pravda. Mládnu, takže krotim mladou tridu R5
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 07, 2012 11:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mirku: Na Lernovci ani na ostatních tratích Monteklandu nikdy nebyl žádný zásadní problém s padáním. Problém čtyř jezdců z cca 200 startujících v TR je hodně malé procento, aby se jednalo o problém trati jako takové. Předpokládám, že nějaká chyba bude ve vašich PC. Tím pádem se asi nedá něco globálně řešit. Na volném podniku, který jsem nastavil a právě probíhá, odjelo Lernovec tam i zpět plno jezdců, včetně zahraničních.
Na TR to padlo na Lernovci například i Davidovi Pelánkovi, ale nejaký test s tím normálně projel, takže se zase nedá říct, že by mu to padalo pokaždé a ve stejném místě.
Pokud chceš, nemám problém v tom, nastavit nějaký testovací turnaj na Lernovec a zkuste najít v čem je chyba.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 07, 2012 20:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MIKLIK Jaroslav





Založen: 17. 04. 2012
Příspěvky: 38
Bydliště: Kopřivnice Pod Moravií 1314

Příspěvek Předmět: Humalaki Odpovědět s citátem

Mam dotaz a prosbu o radu,při testech ,kde je RZ Humalamaki a jede se na vlhku,hra mi spadne,je možné toto nějak vyřešit,díky za odpověď Question
Příspěvek Zaslal: so prosinec 08, 2012 9:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PETRAS Marek





Založen: 30. 12. 2008
Příspěvky: 465
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

V Total Commander si otevři ve složce Maps "track-155_M_textures.rbz"
Tam najdeš ve složkách dry>new soubor "plate1.dds" který zkopíruješ do složky dry>normal

_________________
MaraP
Příspěvek Zaslal: so prosinec 08, 2012 9:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SABADOS Anton





Založen: 11. 04. 2010
Příspěvky: 163

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Very Happy ak dry New kopíruješ do zložky dry normal tak Ti bude fungovať na sucho : nový a bežný..... ak chceš mať aj vlhký musíš skopírovať do zložky: Damp neni to až také jednoduché že len skopíruješ jeden súbor a už to ide..... cez PM pošlem link na dwnload ....
Příspěvek Zaslal: so prosinec 08, 2012 10:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
STUDENY Ivo





Založen: 26. 12. 2008
Příspěvky: 49
Bydliště: Olomouc

Příspěvek Předmět: replay Odpovědět s citátem

Nikdy jsem neměl potřebu to dělat, takže to neumím. Na poslední TR došlo k pádu serveru. Bohužel ve chvíli, kdy jsem dojel do cíle rz. Nemám výsledky, nemám status odstoupení, nemám nic jako bych nejel. Marně se pokouším zjistit, co vlastně mám za výsledek. Nevím, jestli to je nastavením turnaje nebo pádem ale neznám důvod, proč bych měl replay nahrát. Navíc nevím jak, takže prosím o odpověď.

Proč nejsem nikde ve výsledcích a nemám řádný status odstoupení?

Jak nahrát rpl.

Návod jsem hledal ale nenašel.
Příspěvek Zaslal: ne prosinec 16, 2012 15:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Asi jsi se díval špatně Very Happy
Koukni třeba na stránce,kde máš své statistiky a vlevo máš sloupeček a zde např. Jak začít, Seznam replayů,Odeslat replay... http://rbr.onlineracing.cz/index.php?act=replaysend no a pak si klikneš na Vybrat vedle toho okénka a ve svém PC a ve své složce s RBR najdeš složku Replaye a zde najdeš replay z daného závodu..nezapomeň ale,že RZ1 bude označena 00 RZ2 bude 01...prostě o číslo méně než je vedena RZ v závodě Wink

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: ne prosinec 16, 2012 17:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KOVARICEK Miroslav





Založen: 29. 05. 2008
Příspěvky: 142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Na hlavní stránce pluginu na levé straně pod tabulkou s tvými statistikami je druhá tabulka pojmenovaná Turnaje a v ní je jedna z možností "nahrát replay"! Tukneš na to a pak už jen ze svého počítače vybereš který replay chceš odeslat! Jo a replaye se ukládají od čísla 00, takže replay s první rz bude mít číslo 00, z druhé 01, .... . Stačí?

Jirka byl rychlejší!

_________________
Image
Kovařa
Příspěvek Zaslal: ne prosinec 16, 2012 17:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Vždy jsem rychlejší Laughing

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: ne prosinec 16, 2012 17:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PLESNIK Martin





Založen: 30. 08. 2008
Příspěvky: 212
Bydliště: Branky 2

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Na trati ne Wink Laughing
Příspěvek Zaslal: ne prosinec 16, 2012 18:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
STUDENY Ivo





Založen: 26. 12. 2008
Příspěvky: 49
Bydliště: Olomouc

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tlačítko jsem našel. Ovšem problém byl najít replay kde se ukládají. Takže děkuji za odpověď, kterou jsem znal a co jsem neznal jsem nakonec našel sám. Stále ale nevím, proč mejsem ve výsledcích ani v odstoupených, resp. proč se do výsledků nedostanu.
Ot 2 ještě v čem se přehrává .rpl ?
Stáhnul jsem si třeba rpl Jirky Navrátila ale bohužel nejde přehrát.


Naposledy upravil STUDENY Ivo dne ne prosinec 16, 2012 20:01, celkově upraveno 2 krát
Příspěvek Zaslal: ne prosinec 16, 2012 19:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14  Další
Strana 11 z 14

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme