Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

6. IF Rally - 16.-22.12.2012
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
SABADOS Anton





Založen: 11. 04. 2010
Příspěvky: 163

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

už nemám nainštalované textúry IF takže som to pozeral na origo textúrach.... možno na zmenenom textúry ani nebol cut to už neviem... neboli to veľké cuty, ale všetké kolesá boli mimo trati... možno si nestal na Plyne zato nebol pentla.... Very Happy

_________________
Thunder Cup 2 - http://thunder-cup-2.webnode.sk/
Příspěvek Zaslal: ne prosinec 30, 2012 1:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nedá mi to a musím. Sami nejlépe víte, že cutnutí trati je nešvar, který někteří v minulosti zneužívali a jsem přesvědčen, že to dělají i dnes. Na posouzení, zda to je a nebo není úmysl si Chrást za ty roky vypracoval určitý smysl a cit a nevidím jediný důvod něco na systému kontrol měnit. Dělá to dobře a hlavně nestranně. Pokud se někomu z výše diskutujících kritiků udělování penalizací zdá, že práci Chrásta zastane, nebo to bude dělat lépe. Má prostor. Myslím si, že by mu Chrást rád kontroly přenechal. Jenže to asi ne, že ano? To je práce (brrr), spousta času, nutnost rozhodnout se nestraně a hlavně je to práce pro druhé, zadarmo a na dlouho....

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: ne prosinec 30, 2012 9:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

K.Arno máš pravdu,poslední dobou tu je kupa "odborníků",kteří dělají vše lépe,všemu rozumějí,jsou nejspravědlivější,ale JEN u svého PC,nedej bože,aby měli v něčem pomoci,či něco pro komunitu udělati Rolling Eyes Budou nadávat a kritizovat vše a každého Twisted Evil I z tohoto důvodu TR nejezdím....kam se poděla ta nálada z prvních ročníků,kdy jsme byli jak jedna velká a šťastná rodina Question Chrást už to dělá drahnou dobu,aby věděl,zda to na pentli bylo,či nebylo. Pamatuji dobu,kdy dal pentli s klidem i člověku z teamu a ten přišel o umístění na bedně (Dufs to tuším byl). Ono např. i ve fotbale se né každá ruka ve vápně posuzuje jako jasná penalta (a tím nemyslím dle rozhodčího na hřišti,ale dle jasných pravidel) Replay Milana jsem neviděl,ale pokud sám uzná,že tam cut byl,tak kde je problém Shocked Rolling Eyes

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: ne prosinec 30, 2012 9:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SABADOS Anton





Založen: 11. 04. 2010
Příspěvky: 163

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

s tím problém nebol, ale problém asi bol s Hrbáčkom vo WRC kto jednoznačne skrátil taky a nedostal pentlu kvůli tomu, že pri cute nestal na plyne... ( info od Martina Plesnika )

_________________
Thunder Cup 2 - http://thunder-cup-2.webnode.sk/
Příspěvek Zaslal: ne prosinec 30, 2012 12:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PLESNIK Martin





Založen: 30. 08. 2008
Příspěvky: 212
Bydliště: Branky 2

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Je to můj názor, za kterým si stojím...ostatní to tak ale samozřejmě vidět nemusí, každý jsme jiný Wink ...jen se mi to nezdá fér vůči Milanovi, protože tam se jednalo taky o bednu...
Příspěvek Zaslal: ne prosinec 30, 2012 13:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
OSTROVSKY Milan





Založen: 08. 01. 2007
Příspěvky: 149
Bydliště: Havlíčkův Brod

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Prosím mě už do ničeho netahejte Smile Proti udělení penalizace Chrástem nic nemám!
Příspěvek Zaslal: ne prosinec 30, 2012 14:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PTACEK Martin





Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 363
Bydliště: Zlin

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já si zde u některých připadám jak mezi marťany.

Výňatek z pravidel Team Rally:
11. KONTROLA ZKRACOVÁNÍ
11.7. Replaye budou traťovým komisařem kontrolovány POUZE NAMÁTKOVĚ. V případě zjištění možného zkrácení tratě některého jezdce z volně dostupných replayů na webu pluginu, MOHOU JEZDCI PODAT PROTEST dle bodu 12.1. Replay bude poté zkontrolován traťovým komisařem a ten rozhodne o případné penalizaci.

Pokud to někdo ještě stále nechápe, tak teď vysvětlím polopatě.

Pan Chrastina kontroluje z toho počtu 50 replayů z každé rally POUZE náhodně, protože za ty roky by mu z toho už nejspíš hráblo.

Takže kontrolu si provádíme KAŽDÝ SÁM, nebo si myslíte že takový pan TAUŠ si teď po IF Rally nekontroloval moje replaye, když byl za mnou pouze jen 19s?

Samozřejmě, taky mohl podat protest za zajetí času na určité rztě dle 12.1., že nedal je jeho věc a jestli jsem já zkrátil, to už je teď ve hvězdách.

Už to chápete?
Kdo to nechápe, ať se radši nevyjadřuje. Děkuji.

A poslední věc, Chrásta si prosím nikdo do huby neberte, je to naprosto nestranný člověk a vzhledem k tomu, že TR celkově vyhrál 3x a to ještě za sebou v těch nejvíce nabytých letech, tak dokáže lehce poznat, kdo říznul záměrně a kdo to tzv. nepochytal, když už to k tomu ještě dělá 7 rokem.


Naposledy upravil PTACEK Martin dne ne prosinec 30, 2012 19:12, celkově upraveno 1 krát

_________________
Image
Legenda
Příspěvek Zaslal: ne prosinec 30, 2012 17:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tím co tady právě napsal Pták bych to považoval za uzavřené. Naprosto souhlasím s jednou vyjímkou. Příště bych doporučoval vynechat neslušné výrazy jak při psaní ve fóru, tak i při psaní komentářů při závodě. To samozřejmě není myšleno jen na Ptáka, ale na všechny účastníky TR. Pokud chcete, aby to mělo "nějakou úroveň", tak si uvědomte, že hrubé výrazy se do různých komentářu nehodí. Nejsem puritán, ale vzhledem k tomu, že je to veřejné pro všechny účastníky, tak to tam prostě nepatří. Věkový rozptyl účastníku TR je nějakých 9 - 64let.

Edit: Doufám že hlavní aktéři pokračující v této debatě pochopí dle toho, že už jsem to musel promazat, že další diskuse na toto téma je nežádoucí. Děkuji.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: ne prosinec 30, 2012 17:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
CHRASTINA Pavel





Založen: 28. 10. 2005
Příspěvky: 471
Bydliště: Slušovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pane řediteli, ještě si dovolím tečku já. Chvilku jsem tu nebyl a přibylo tu dost textu naplněného emocemi. Děkuji starým pardálům za podporu v ujištění mé nestrannosti.
Jen zdůrazním systém kontrol, protože se mi zdá, že někteří ho stále nechápou: po skončení závodu určím rz ke kontrole (od roku 2005, co to jezdím si troufám tvrdit, že vím, které k tomu svádí) a dám na web. Pak má role končí a čekám na podnět k přezkoumání replaye, který komukoli z Vás přijde neregulérní. Pokud se tak nestane, ve středu pouze zkontroluju, jestli poslali replay top desítkaři ze všech skupin. Pokud někdo podá protest, záznam kontroluji z více kamer i zpomaleně a dost přikládám důraz na to jak ke cutu došlo. V případě Milana to bylo seklé pod plynem (vím, že ne úmyslně, ale prostě to nevyšlo) a bez předchozí chyby. Jasná věc, s Milanem jsem si potom i psal. Mimochodem se známe i osobně z nejmenované chlastačky a klidně bych mohl mhouřit oko...zkrátka vždycky to budu hodnotit tak, co výletu ven přecházelo a nebudu se držet teze 4 kola mimo trať=flastr. A už vůbec u mně nehraje roli o koho se jedná. Nestraním nikomu, nedělal jsem to za aktivní kariéry, nedělám to ani teď, kdy už víc jak dva roky nejezdím, ačkoliv jsem stále člen HSF.
Děkuji a věřte, že tato role je nevděčná a přistupuji k ní s maximálně možným citem.

_________________
#19 CHRÁSTwww.hsfrt.ic.cz
Image
VÍTĚZ TR2007(WRC), TR2008 (WRC), TR2009 (WRC), EURO 2(N4), EURO 3(WRC)
Příspěvek Zaslal: ne prosinec 30, 2012 23:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strana 7 z 7

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme