Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

8. Blue Devil Rally - 27.1.-2.2.2013
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
CHRASTINA Pavel





Založen: 28. 10. 2005
Příspěvky: 471
Bydliště: Slušovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Prosím ke kontrole zkracování z Blue Devil rally odesílejte RZ14 Kaihuavaara 2 a RZ21 Autiovaara 2. Časový limit pro uploadnutí vyprší ve středu 6. 2. ve 23:59.

_________________
#19 CHRÁSTwww.hsfrt.ic.cz
Image
VÍTĚZ TR2007(WRC), TR2008 (WRC), TR2009 (WRC), EURO 2(N4), EURO 3(WRC)
Příspěvek Zaslal: ne únor 03, 2013 20:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
FAU Mira





Založen: 08. 03. 2008
Příspěvky: 326
Bydliště: Chýnov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Na webu rally jsou přidány ohlasy posádek po projetí cílem.
Můžete nahlédnout také do nově otevřené fotogalerie, kde jsou fotky které přišly na náš email bd.faustyn@seznam.cz, nebo které jste uplouadovali na web TR.

Za každou zajímavou fotku budeme rádi!

_________________
Faustýn, manager týmu Blue Devil
BLUE DEVIL rally 2015
FRESH Band
Blue Devil fórum
Příspěvek Zaslal: ne únor 03, 2013 21:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
VONKA Leo





Založen: 25. 10. 2008
Příspěvky: 26

Příspěvek Předmět: Snow Mod Odpovědět s citátem

Ahoj všem normálním borcům. Chtěl sem se tady přidat s gratulací k velice dobře připravenému závodu - a tak tedy ještě jednou POKLONA bylo to SUPER !!!
(jediná malá piha na kráse byla ta pátá sekce kde sem si málem vykoukal oči a stejně sem nic neviděl)
Ale píšu hlavně proto, že se nestačim divit co se tady najednou děje za totální VOSLOVINU! Kdo do háje najednou mohl vymyslet, že se bude kontrolovat zkracování u SNOWMOD závodu !!! Kterej frusrovanej IQ pračka(vypnutá). Dost se divim, že je pod tím osobně podepsanej "pan Chrastina"?!
A taky nechápu proč to hned, když to někdo ve své zřejmě choré kebuli vypotil, nestopl sám ředitel soutěže?!
Každopádně je to hoooooodně blbý - když se pokaždé od nějakého nahrávání rpl ustoupilo - a najednou hups a nahrává se. Nebo už snowmod není co bejval. To už neni pravda, že když si to někdo krapet katne tak ho to zpomalí a když to lajzne víc tak ho to chytne za koule a otočí dokola nebo rovnou naruby???!!! CO TO DOPRČIC MÁ ZNAMENAT !!!!! Nikdy sem nesnášel podvraťáky a vychcánky. A pokud někdo už předem věděl, že se budou replaye kontrolovat ( a třeba to i někde dal najevo) i když se NIKDY na snowmodu nekontrolovaly - tak ho teda taky nesnášim. A prohlašuju slavnostně : AŤ JDE DOPRDELE !!!!
Je jasný, že snowmod prostě ošidit stejně nejde (ledaže by nějakej koumák třeba zase přišel na fintu jak objet půl RZty jinudy)
Takže pokud se chce někdo podívat - jak jezdí druzí protože chudák zrovna v týhle RZ nestíhá - tak ať se normálně ozve a může si domluvit výměnu záznamů - a né tady takhle TRAPASIT.
Pokud s tim vedení TR nic neudělá, tak už tady zase vzniká velikej prostor pro různé spekulace o zákulisních praktikách. A to tuhle soutěž zbytečně kazí.
Jenom dodám, že sem si ty rpl taky zkontoloval - a sem v klidu - případný rozhodčí by mi ještě musel nějaké vteřiny odečíst za to jak mě ten snowmod porád zdržoval.
Příspěvek Zaslal: út únor 05, 2013 14:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RESL Jan





Založen: 27. 09. 2007
Příspěvky: 533
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Leo VONKA,naprosto zbytečný komentář ke kontrolám.
1.Nikde není podle mě napsáno,že se prostě snowmod nekontroluje.
2.Nebyl bych si úplně 100% jistý,že nejsou na některých tratích místa,kde by se mohlo vyplatit zkracovat.A pokud někdo bude zkracovat,zaslouží penaltu jako na káždém jiném závodě.
Já za sebe nedám ruku do ohně,že bych jel vždycky 100% se všema kolama po trati,nikdy jsem ale necutoval záměrně a to ani na snowmodu.A pokud někdo cutuje na snowmodu jen proto,že se v minulých ročnících nekontrolovalo,tak je s prominutím vychcánek on.A tomu,že se někdo potřebuje podívat na někoho jak jezdí,aby snad něco pochytil,tak tomu opravdu moc nevěřím.
Za mě a za kontrolu palec hore,sice se nato nedívám,ale tento systém v této sezóně se mi líbí.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: út únor 05, 2013 17:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FAU Mira





Založen: 08. 03. 2008
Příspěvky: 326
Bydliště: Chýnov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Leo,
nejdříve Ti chci pogratulovat a nečekanému vítězství v A8.

Pokud se řaditelství TR rozhodlo ke kontrole raplayů, tak na to má legitimní právo. Že se před tím při použití SM kontrola nekonala beru spíš jako výjimku.
Vůbec netuším proč se tak čertíš, obzvláště pokud máš své svědomí čisté?

_________________
Faustýn, manager týmu Blue Devil
BLUE DEVIL rally 2015
FRESH Band
Blue Devil fórum
Příspěvek Zaslal: st únor 06, 2013 7:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Taky si myslím že je to jen zbytečnej příspěvek a nevím co zase Leo řeší.
I když tady mě asi už nic jen tak nepřekvapí...

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: st únor 06, 2013 8:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
VONKA Leo





Založen: 25. 10. 2008
Příspěvky: 26

Příspěvek Předmět: Snow Mod Odpovědět s citátem

Hehe Very Happy
Tak mi teda někdo odpovězte ježišmajrá irenko proč ???

Už toho raději nechám. Musel bych toho ještě napsat hodně a stejně by se ti co to mají pochopit zase tvářili, že neví o co vlastně de.
Prostě už sem to považoval za další platný pravidlo, že snowmod se zkrátka nekontroluje, protože se o nějaký zkracování stará sám program. Ale že se najednou kontrolovat bude určitě někdo věděl už předem - a mohl se nám svěřit. Jinak sory, pokud to všem ostatním nepřipadá ani trochu divný.
Příspěvek Zaslal: st únor 06, 2013 23:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PLESNIK Martin





Založen: 30. 08. 2008
Příspěvky: 212
Bydliště: Branky 2

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Leo, bojíš se o vítězství? Jestli nesnášíš vychcánky, tak bys právě měl být rád, že se to pořádně zkontroluje i na snowmodu...přecejen technika jde dopředu a vyvíjí se...já se na své dva replaye podíval a musím dát ruku do ohně, že jsem nikde ani náznakem nevyjel víc jak dvěma kolama do bariéry...snažím se tak jezdit všude a je jedno, jestli je snowmod nebo ne...
Příspěvek Zaslal: čt únor 07, 2013 1:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
CHRASTINA Pavel





Založen: 28. 10. 2005
Příspěvky: 471
Bydliště: Slušovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Penalizaci 10 minut za neodeslání replayů dostal Martin Bíca. Dále chybí Pavel Novotný, který se ale předem mailem omluvil. Vycestoval mimo ČR v momentě, kdy ještě nebyly známy rz ke kontrole a dodá je do konce týdne jak se vrátí.

_________________
#19 CHRÁSTwww.hsfrt.ic.cz
Image
VÍTĚZ TR2007(WRC), TR2008 (WRC), TR2009 (WRC), EURO 2(N4), EURO 3(WRC)
Příspěvek Zaslal: čt únor 07, 2013 2:37
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Sorráč no. Včera když jsem to chtěl nahrát, nešel web. Měl jsem si udělat screen. Faktem taky je, že momentálně mi jde spíš o vlastní zdraví než o repleje...

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: čt únor 07, 2013 18:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SABADOS Anton





Založen: 11. 04. 2010
Příspěvky: 163

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

že na snow mode sa nedá skracovať? omyl ..... ja osobne nemam rad snow mod, ale nie zato že sa nedá skrátiť, ale zato že auto robí blbosti hned ako sa len dotkne k snehu a o tom ani nehovorím že ak auto dostane mimo Rz na sneh tak kolesá sú hned vylomené, a velmi ťazko sa dostane späť na trať..... inak skrátiť sa dá v pohode ... no nie všade, ale na viacerích miestách..... už ani neviem kolkatý závod bol na snow mode za sebou, a niekomu až teraz napadlo že prečo sa kontroluje na snow mode...... Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
Thunder Cup 2 - http://thunder-cup-2.webnode.sk/
Příspěvek Zaslal: so únor 09, 2013 1:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
FAU Mira





Založen: 08. 03. 2008
Příspěvky: 326
Bydliště: Chýnov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

V novinkách na webu rally se můžete podívat na pár fotek Pavla Otruby z vysokohorských výšlapů.
Jen bacha, já si po prohlédnutí musel následně dojít vyměnit spoďáry!

_________________
Faustýn, manager týmu Blue Devil
BLUE DEVIL rally 2015
FRESH Band
Blue Devil fórum
Příspěvek Zaslal: pá únor 15, 2013 8:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Strana 4 z 4

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme