Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

SUPERALLY v TR 2013
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
KUCERA Martin





Založen: 02. 08. 2006
Příspěvky: 214
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No když už jsem byl jmenován, tak se taky vyjádřím.
SR není výmysl pluginu, nebo TR, ale je to převzato z reálu. Když někdo první den poškodí auto a mechanici to jsou schopni opravit, tak druhý den může s nějaou penalizací pokračovat a dojet do cíle. Když ale odstoupí druhý den, tak do cíle nedojede a logicky tedy nemá celkové body.

V Teamrally bylo použito SR IMHO spíš z toho důvodu, že se jezdívaly různé "nepřístupné" tratě, textury a různé úpravy, které jinde nejsou a tak aby si to člověk mohl alespoň projet.

Takže pláč typu "já jsem to v druhé etapě rozbil ale chci být v cíli a mít za to body tak jako ten, co to rozbil v první. A to není fér" je podle mě blbost - i když logiku to vlastně má, on boural a já taky Smile.
SR tedy v druhé etapě je nesmysl, který jen nahráva stylu jet hlava nehlava na hodně bodů no a když to nevyjde tak se nic neděje, body budou, jenom trochu míň. A je vidět že někteří mají podobný přístup v první etapě, kde "závodí", protože když to rozbijou, tak se jede dál a v druhou etapu už jedou opatrně, z povinnosti a vlestně je to ani nebaví.

Škoda, že se nemůže vyjít z názoru více jezdců, ale jen pár jedinců, kteří se pasují na většinu. Uvidíme, co řeknou manageři po svých grémiích a já si myslím, že to téma ještě není uzavřené a postupně to spěje ke zrušení SR, nebo nějaké možnosti si to dojet do cíle, ale bez bodů. Zatím to asi není potřeba víc komentovat.


Naposledy upravil KUCERA Martin dne pá srpen 16, 2013 15:15, celkově upraveno 2 krát
Příspěvek Zaslal: pá srpen 16, 2013 9:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CERVENKA Filip





Založen: 09. 11. 2006
Příspěvky: 581
Bydliště: Zlínsko

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Martine, cítím, že tam je nějaká (možná neuvědomělá) narážka na mé příspěvky. Tak jen pro ujasnění. Nepatří mezi ty, co jezdí hlava nehlava. Většina mojich výpadků letos byla kombinací pádu hry či havárie po nějakém nepředvídatelném selhání fyziky. Samozřejmě i selhání lidského fakturu tam také bylo.

Ale chtěl jsem říct, že tím závoděním před havárií myslím to, že prostě prožívám ten souboj se sobě rovnými a s jistými nervy. Ve druhé etapě jedu většinou prakticky stejně jen s tím rozdílem, že ve většině případů není s kým bojovat. Přeci jen pokud máš třeba 10 minut penaltu, tak před tebou je dejme tomu do rozmezí 5 minut jen pár jezdců s velkými rozestupy. A když už je tam někdo, kdo je časově na tom obdobně, tak se spolu moc nemůžeme rovnat, protože já jsem na podobném času, ale obtěžkán penalizací. A tím jsem myslel to, proč mě jízda se SR nebaví. A myslím si, že kdybych byl v této situaci "kořisti", tak mě to taky moc dlouho bavit nemůže.

_________________
-> ANVEL Racing Team <- (Jednou lama navždy lama - Los Lamos)
G25 rulezz (už je to rukama, ne volantem)
Příspěvek Zaslal: pá srpen 16, 2013 14:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KUCERA Martin





Založen: 02. 08. 2006
Příspěvky: 214
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jo to dáva smysl Wink

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: pá srpen 16, 2013 15:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SABADOS Anton





Založen: 11. 04. 2010
Příspěvky: 163

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

o 20 dni štaruje TR a ešte nie je jasné čo bude s SR ????

_________________
Thunder Cup 2 - http://thunder-cup-2.webnode.sk/
Příspěvek Zaslal: ne srpen 25, 2013 10:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

A to potřebuješ vědět tak dlouho dopředu Shocked Question Mě to úplně stačí při založení 1. podniku...tedy týden. Na vliv rostlináře to vliv nemá Razz

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: ne srpen 25, 2013 10:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SABADOS Anton





Založen: 11. 04. 2010
Příspěvky: 163

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

áno potrebujem to vedieť tak dlho dopredu..... v prípade registrácii by som nenechal na poslednú chvílu.... na tentoročnú sezónu reálnu šancu nevidím, ale čo keby..... úprimne na starých fyzikách sa mi jazdiť už vôbec nechce, no ale ak bude SR v prvom aj druhom etape, a jazdci s SR budú posunutý po jazdcami bez SR, tak do toho si pustím, ak nie tak počkám na nové fyziky......

_________________
Thunder Cup 2 - http://thunder-cup-2.webnode.sk/
Příspěvek Zaslal: ne srpen 25, 2013 12:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
DOHNAL Michal





Založen: 17. 11. 2008
Příspěvky: 156
Bydliště: Obecnice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Anton buď trpělivý Laughing každý tvůj příspěvek se mi zdá negativní ohledně pořadatelů TR 13 Smile na nových fyzikách se nepojede, a se systémem SR to vypadá k úplnému vyřazení SR nebo se pojede s pravidlem jako minulý ročník. Dej tomu čas, vše se dozvíš Rolling Eyes

_________________
N4 (evo9)

TR 13, http://rbr.rallyfans.info/crf-cup-challenge --- http://rbr.rallyfans.info/
Příspěvek Zaslal: ne srpen 25, 2013 13:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SABADOS Anton





Založen: 11. 04. 2010
Příspěvky: 163

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ja si myslím práve naopak.....

_________________
Thunder Cup 2 - http://thunder-cup-2.webnode.sk/
Příspěvek Zaslal: ne srpen 25, 2013 14:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
ROJEK Jakub





Založen: 08. 12. 2007
Příspěvky: 238
Bydliště: Ostrava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ať už bude nebo nebude SR, tak určitě nebude pravidlo že jezdec který bude mít SR automaticky se posune za jezdce který SR nemá. To by pak SR ztratilo smysl... SR si sama určí kolik minut dostaneš a na jaké místo se propadneš. A pokud je někdo tak pomalý že ho předjede i jezdec se SR tak už je to jeho problém že jede pomalu...

A jak to nakonec dopadne se dozvíme později. Až každý tým pošle svůj názor. A podle toho Michal rozhodne jak to nakonec bude. Myslím si že je to férové. Wink

_________________
ImageImage
Příspěvek Zaslal: ne srpen 25, 2013 16:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Anton: Pokud je tvou podmínkou účasti, že bude SR i v druhé etapě, tak asi tento ročník TR nepojedeš. Tato možnost mezi variantami z kterých se bude rozhodovat nebude.

V první polovině příštího týdne napíšu přesné podmínky k hlasování. Rozhodnutí padne ale až se založením prvního podniku TR.
Příspěvek Zaslal: ne srpen 25, 2013 22:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SABADOS Anton





Založen: 11. 04. 2010
Příspěvky: 163

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ok, díky za odpoveď..... tak tento ročník asi vynechám, keď nie tak to bude len pre tým.... iba toľko som chcel že s čím môžem počítať.

_________________
Thunder Cup 2 - http://thunder-cup-2.webnode.sk/
Příspěvek Zaslal: po srpen 26, 2013 0:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
FAU Mira





Založen: 08. 03. 2008
Příspěvky: 326
Bydliště: Chýnov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

SENK Michal napsal:
Navrhuji udělat anketu k tomuto tématu mezi manažery týmů . . .
. . . Tímto způsobem můžeme alespoň částečně dosáhnout objektivního posouzení . . .


Pokud nehodláš do ankety možnost SR dle předchozích sezon (tedy po celý závod) ani zařadit, tak se o tu proklamovanou objektivitu trochu obávám.

_________________
Faustýn, manager týmu Blue Devil
BLUE DEVIL rally 2015
FRESH Band
Blue Devil fórum
Příspěvek Zaslal: po srpen 26, 2013 7:55
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
ZEMEK Michal





Založen: 20. 11. 2008
Příspěvky: 15

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To je debata Shocked ... Mně loňské nastavení SR nevadilo a druhou etapu a boje na hranici TOP10 jsem si užíval taky. Pravdou je, že jezdím hlavou a SR vlastně nepotřebuji. GL všem, ať už to dopadne jakkoliv, já letos vynechávám.


Naposledy upravil ZEMEK Michal dne po srpen 26, 2013 11:11, celkově upraveno 2 krát
Příspěvek Zaslal: po srpen 26, 2013 8:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ano, debata je to opět náročná. Smile

Škoda Michale, s Tebou jsem si loni několikrát pěkně zazávodil.

Teď k anketě:

Prosím o vyjádření manažery týmů, které mají ve startovní listině TR 2013 minimálně 4 přihlášené jezdce. Pro přehlednost prosím o zobrazení hlasovacího příspěvku v červené barvě. Ostatní jezdce prosím o zdržení se zbytečných komentářů. Momentálně může pro rozhodnutí o SR hlasovat 10. týmů. do středy možná ještě nějaký přibude. Nebudu psát PM jednotlivým manažerům. Ještě přidám jednu podmínku. Aby mělo hlasování smysl, budu se jím řídit, pouze pokud se vyjádří minimálně nadpoloviční většina všech usnášeníschopných manažerů.

Varianty, o kterých je možné hlasovat:
1. SupeRally bude zrušena úplně
2. Systém SupeRally zůstane zachován jako v minulé sezóně

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: po srpen 26, 2013 9:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
VITA Tomas





Založen: 30. 04. 2005
Příspěvky: 456
Bydliště: Kozlovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Varianta 2. Systém SR zůstane zachován jako v minulé TR.

_________________
CARLSBAD Rally Team manager, driver
Příspěvek Zaslal: po srpen 26, 2013 14:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 4 z 6

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme