Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Spatne TEXTURY

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MIKULKA Jan





Založen: 24. 02. 2006
Příspěvky: 460
Bydliště: Přáslavice,okres Olomouc

Příspěvek Předmět: Spatne TEXTURY Odpovědět s citátem

PLS mam problem,kdyz chci jet podnik MCR,tak mi to napise za mam spatne textury. Uz kdyz se jelo Nemecko tak me to nechtelo pustit,ale ted me to zas chytlo a prihlasil jsem se na Francii sprintrally. Uplne nove jsem si naistaloval novou hru,stahnul patche,plugin a auta. Naistaloval jsem installer Francie,na nove textury,chci se prihlasit a napise mi to Spatne Textury Evil or Very Mad ,co s tim???? MOOC Prosim o Radu,pomoc proste vsechno!!!!!
Příspěvek Zaslal: so květen 27, 2006 9:44
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
CHAMULA Michal





Založen: 05. 04. 2006
Příspěvky: 410
Bydliště: Kadaň

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to jsme dva, mě to taky nejde. A sere mi že si nemůžu zajet Sprinta Evil or Very Mad
Příspěvek Zaslal: so červen 03, 2006 19:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Obecna rada pro problemy s texturama

Zaprve, zkontrolujte si, jestli nemate hru nainstalovanou v adresari, ktery ma nastavenou NTFS kompresi. Zjisti se to jednoduse - Rightclick na slozce Richard Burns Rally, Vlastnosti, na prvni zalozce Upresnit, checkbox "Komprimovat obsah" MUSI byt nezaskrtnuty. Pokud mate kompresi zapnutou, musite ji vypnout a pak odinstalovat textury a nainstalovat je znova.

Zadruhe, podivejte se do adresare Maps a zkontrolujte si velikost souboru s texturama. Konkretne, pro Francii (a i Spanelsko) jsou spravne velikosti souboru nasledujici:

track-41_M_textures.rbz - 13 768 345 bytes
track-42_M_textures.rbz - 13 779 528 bytes
track-43_N_textures.rbz - 14 662 628 bytes
track-44_E_textures.rbz - 15 565 866 bytes
track-45_N_textures.rbz - 13 630 675 bytes
track-46_E_textures.rbz - 13 744 347 bytes

Kdyz zjistite, ze velikost souboru nesedi, velmi pravdepodobne jste neco provedli spatne - jako treba ze jste "splacali" vic verzi textur najednou.

Pokud uz vsechno selze, napiste mi PM. Nerikam, ze budu reagovat okamzite, ale driv nebo pozdejc vam odepisu a poradime se.

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: so červen 03, 2006 20:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme