Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

RBR Pacenote Plugin
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
KUREK Miro





Založen: 28. 01. 2008
Příspěvky: 462

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

JAROTEK Jiri napsal:
Nezáleží na tom jestli je mokro, vlhko nebo sucho. Jde o "Denní doba"!!!!!
Většina tratí má 2 denní doby v různé kombinaci. Je to písmeno za číslem trati .... track-488N nebo track-488O. Takže jde v průměru o jedno přejmenování souboru na trať. .... anebo je to všechno jinak a já žiju v omylu.


Presne naopak. Čo má spoločné denná doba s rozpisom ? Buď je ráno, poledne alebo večer, teda sú 3 denné doby ( asi 4 ,ak sa použije quasi noc).
Tracksettings.ini trate, určuje podľa písmena za číslom trate, aká bude doba a text určuje druh počasia . Počasie je pevne nastavené pri každej trati. Dôležitá je kombinácia počasia a pneumatík. Počasie neurčuje aký povrch bude na trati nastavený.
To určuje v tcvorbe turnaja Nastavenie povrchu ( sucho, vlhko, mokro a u šoto a snehu ešte nový, bežný a rozbitý).
Posledný parameter používaný v 95 % turnajióv, je VYBDERTE POČASÍ = dobré podmínky . Takže nikdy nebude pršať alebo snežiť, aj keď to v počasí ( neviem prečo sú dva podobné názvy v nastavení trate v turnaji ?), že má pršať alebo snežiť.

A k tým súborom trate: M,N,E a O.
Práve výber povrchu sucho, vlhko a mokro (DRY,DAMP a WET) určuje z ktorej varianty sa budú načítavať textúry RBZ a fyzika trate MAT (samozrejme + ostané príslušné súbory). Ak zadáte sucho, tak to bude z zo súborov pod písmenami M,N,E a v textúre RBR sa načítava zo zložky SUCHY/NOVÝ (DRY/NEW).
Samostatné písmeno ..._O , sa používa na váčšine tratí na "špatné počasie" + kombinácia dennej doby M,N a E ( uvedené v tracksettings.ini).
Ak správne nastavíte napr.povrchý mokrý, pneumatiky na mokro a počasie špatné, tak sa načítava z RBZ zložky MOKRO/NOVÝ ( WET/NEW) u aslatových tratí, Podobne je to na vlhko ( VLHKO/NOVÝ - DAMP/NEW. U šoto a snehu so ešte môže byť WET/NORMAL a WET/WORN podobne u vlhka.
Ale neviem prečo má byť v inej dennej dobe zmenený rozpis ?
Příspěvek Zaslal: pá září 13, 2013 21:31
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
FRISTENSKY Jiri





Založen: 28. 11. 2009
Příspěvky: 351

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Miro, pokusím se to shrnout.
O = zataženo, bez stínů
M = ráno
N = poledne, kratší stíny
E = večer
Druhy povrchu: Damp, Dry, Wet; Opotřebení povrchu: New, Normal, Worn
Počasí např.: nastavím Průzračno, načte se to z M; nastavím Zataženo, nečte se z O, apod.
Když tak mě oprav, pokud se mýlím. Ale tohle není až tak podstatné co se týče rozpisu, spíš to beru jako svou a veřejnou osvětu Wink

A protože máme ke každé trati xxxO.dls a třeba xxxM.dls. Pluginem Pacenote si upravim z replaye xxxO.dls, ale tím neupravím xxxM.dls které taky existuje a je naprosto shodné jako xxxO.dls! A to je to, čím se trápím Smile
Nechci rozdílné rozpisy na jednu trať, je to i nesmysl - chci je mít shodné, ale Pacenote plugin to neumí udělat automaticky a je třeba ručního zásahu.
No nic, jdu to tedy kopírovat a přejmenovávat ručně, jiné řešení asi není. Confused
Příspěvek Zaslal: so září 14, 2013 9:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KUREK Miro





Založen: 28. 01. 2008
Příspěvky: 462

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

... Počasí např.: nastavím Průzračno, načte se to z M; nastavím Zataženo, nečte se z O, apod....

Prakticky na 80 % tratí je to tak ako píšeš.
Z ktorého súboru sa bude načítavať trať je závislé na údajoch v tracksettings.ini. Ak nastavím počasie takto xxxO_M_crisp_clear, tak bude jasno-pruzračno, ale trať sa bude načítavať z_O súborov.

Pacenotes plugin ukladá len jeden rozpis ( pôvodný vždy zálohuje), s koncovkou M (N,E) alebo O , podľa toho, aký máš uložený replay.
Příspěvek Zaslal: so září 14, 2013 10:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
FRISTENSKY Jiri





Založen: 28. 11. 2009
Příspěvky: 351

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

U CZ rozpisu s Jarotkem mi docházelo ke zpožďování hlášení zatáček. Je to tím, že hlášky jsou delší než by měly být a rozpis se nestíhal číst.
Tak jsem provedl zrychlení všech hlášek o 10% (kromě vzdáleností). K deformaci hlasu nedošlo a jednotlivé hlášky už krásně na sebe navazují a nedochází ke zpožďování.
Kdo chce, může stáhnout a vložit do Pacenote Pluginu.
...\Richard Burns Rally\Plugins\pacenote\sounds\czech
stáhnete tady: http://uloz.to/xEhGvrtg/czech-7z
Příspěvek Zaslal: ne říjen 13, 2013 11:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ROJEK Jakub





Založen: 08. 12. 2007
Příspěvky: 238
Bydliště: Ostrava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Díky moc za práci Jirko Wink Dal jsem to do kupy a označil jako v1.6+

http://ulozto.cz/xcREJXt7/rbr-pacenote-plugin-v1-6-rar

_________________
ImageImage
Příspěvek Zaslal: ne říjen 13, 2013 20:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KUREK Miro





Založen: 28. 01. 2008
Příspěvky: 462

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

FRISTENSKY Jiri napsal:
U CZ rozpisu s Jarotkem mi docházelo ke zpožďování hlášení zatáček. Je to tím, že hlášky jsou delší než by měly být a rozpis se nestíhal číst.
Tak jsem provedl zrychlení všech hlášek o 10% (kromě vzdáleností). K deformaci hlasu nedošlo a jednotlivé hlášky už krásně na sebe navazují a nedochází ke zpožďování.
Kdo chce, může stáhnout a vložit do Pacenote Pluginu.
...\Richard Burns Rally\Plugins\pacenote\sounds\czech
stáhnete tady: http://uloz.to/xEhGvrtg/czech-7z


Super, škoda, že si to nestihol pred Soricou. Musel som vypustiť dosť hlášok...Gross to nestíhal Confused
Příspěvek Zaslal: ne říjen 13, 2013 21:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak kdyby se ti chtelo, muzes udelat jen opravnou verzi rozpisu a vystavime to jako add-on. Plugin to bez problemu schroupe, v dls souboru se kontroluje jen start, cil a mezicasy, na ostatnich hlaskach zadna kontrola nezavisi.

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: po říjen 14, 2013 10:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FRISTENSKY Jiri





Založen: 28. 11. 2009
Příspěvky: 351

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Možná došlo k nedorozumění - zrychlil jsem hlas Jarotka, který je uložen v Pacenote pluginu.
Grose jsem nezrychloval a ani to nemám v plánu - ten je uložen v audio.dat a tam asi moc lidí hrabat nebude.
Pokud by jste ovšem chtěli zrychlit hlášky Grose a nebo ještě i toho Jirku Jarotka, tak napište a není problém to udělat (dokud vím, jak jsem to vůbec dokázal) Wink
Příspěvek Zaslal: po říjen 14, 2013 12:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

A ja nabizim, pokud nekdo udela alternativni rozpis k jedne nebo vice RZet, at mi da vedet a posle mi prislusne *.dls soubory. Ja je muzu vystavit ke stazeni, podobne jako instalatory trati. Staci ho pak nakopirovat do RBR\Maps adresare a je to. Pokud autor rozpisu neposune zacatek/konec RZty, plugin nebude mit namitek.

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: po říjen 14, 2013 14:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KUREK Miro





Založen: 28. 01. 2008
Příspěvky: 462

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Presne ,ako píšeš Jirko. Každý Co driver má svoju rétoriku a niektoré hlášky chýbajú. A určite väčšina užívateľov v hre používa základný rozpis z audio.dat . Ja pri tvorbe využívam práve tento rozpis a myslím, že je to rovnako aj u ostatných tvorcov tratí.
Vašku na Sorici je to podľa mňa aj takto dobré Wink
Příspěvek Zaslal: po říjen 14, 2013 15:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
ZETAK Dennis





Založen: 18. 05. 2008
Příspěvky: 673
Bydliště: Rožňava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Neviem kam to mam šupnúť tak to hodím sem.

Neviete, či projekt Rozšírený rozpis nadobro skapal alebo v tom chce ešte niekto pokračovať?

https://www.youtube.com/watch?v=yY9mfNpxdTo
Příspěvek Zaslal: st září 24, 2014 21:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KALA Ludvik





Založen: 27. 07. 2010
Příspěvky: 178
Bydliště: Vlašim

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pacenote plugin ti umožnuje změnit co chceš. Řekni kámošovi ať ti namluví hlášky a můžeš si to vyladit podle tvého gusta. Wink
Příspěvek Zaslal: st září 24, 2014 22:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
TESAR David





Založen: 01. 04. 2014
Příspěvky: 3
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zdarec. Chtěl jsem si stáhnout Pacenote Plugin 1.5 czech z odkazů na 2. stránce, ale na uložto.cz už to není. Máte někdo jiný odkaz, nebo to uploadnout znovu na uložto.cz? Už jsem byl šťastný že budu mít navigaci podle sebe a nakonec prdlajs Smile

Díky
Příspěvek Zaslal: so říjen 17, 2015 0:55
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FRISTENSKY Jiri





Založen: 28. 11. 2009
Příspěvky: 351

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nehledáš přesnou verzi, hledáš Pacenote plugins a klidně i poslední verzi, ke je taky podpora češtiny.
Příspěvek Zaslal: so říjen 17, 2015 9:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KUREK Miro





Založen: 28. 01. 2008
Příspěvky: 462

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

https://dl.dropbox.com/u/67283710/downloads/pacenotes/plugin/RBR_PacenotePlugin.zip
Příspěvek Zaslal: so říjen 17, 2015 17:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 3 z 4

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme