Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

7. IF Rally - 26.1.-1.2.2014
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Odepřený přístup je proto, že máte složky označené "jen pro čtení"

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: so leden 25, 2014 18:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KANDLER Jan





Založen: 24. 06. 2008
Příspěvky: 196
Bydliště: Lipník nad Bečvou

Příspěvek Předmět: TR Odpovědět s citátem

Tak ted jsem udělal vše podle instrukcí Tomáše Mikla:A vše funguje jak má.



VYZKOUŠENO.
Mám audio.dat.
Stáhl jsem textury link
Nainstaloval. zavřel instalátor TR 2013
Stáhl jsem instalační bat
Nahrál do adresáře Team_Rally_13.

Spustil TeamRally.exe

Instaloval textury, vše proběhlo OK, RBR funkční.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: so leden 25, 2014 19:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BUJACEK Martin





Založen: 17. 01. 2006
Příspěvky: 211
Bydliště: Uherský Brod

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Testnu to dnes po 10 a dam echo

_________________
Pripravujeme pro vas novy sampionat RBR-CUP 2024!
Příspěvek Zaslal: so leden 25, 2014 19:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PRIKRYL Roman





Založen: 11. 06. 2005
Příspěvky: 1715
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

NOVY Karel napsal:
Odepřený přístup je proto, že máte složky označené "jen pro čtení"
OK prubnu to, ale proc to dela az ted? A nedoinstaluji se alespoň ty textury co jsou ve slozkach, sak tam se nic neprepisuje.


EDIT: Tak jsem to prubnul a uz jsou nainstalovany, ted jen zkusim jestli jsou ve hre Very Happy

_________________
S.A.D.A.C. Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: so leden 25, 2014 19:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
RESL Jan





Založen: 27. 09. 2007
Příspěvky: 533
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mě textury jedou v pohodě,ale měl jsem už to audio dat v adresáři a rovnou si stáhl i ten IF bat.A co jsem zatím viděl,tak jsou textury opravdu parádní(japonské a francouzské tratě).Co bych ale ještě uvítal,je vždy před závodem TR alespoň nějaké dva oficiální a déle trvajíci testy,kde by se vyskytovaly tratě,které jsou pro normální lidi zamčené.Vždyť i v nevirtuálních závodech bývají normální seznamovačky s minimálně dvěma průjezdy.Momentálně jezdím jenom TR a tak tratě jako Lernovec vidím párkrát zarok a řekl bych,že možná nebudu sám.A ještě jedna věc k IF rally.V jednom turnaji mě spadla trat Humalamaki s mokrým povrchem.Když jsem to chtěl zkusit v shaku,mokrý povrch mi ani nastavit nešel,takže jsem začal složitě zjištovat a zkoušet,až jsem si přečetl v diskuzi u KCM,že by to snad mělo jet s nějakou kombinací počasí,což se mi potvrdilo.Hodně lidí by to ale mohlo zbytečně vylekat,takže by možná příště neuškodilo info co a jak.Organizátorům přeju hodně štěstí a pevné nervy,snad se to všem podaří rozchodit a závod si užijeme. Smile

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: so leden 25, 2014 19:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BUJACEK Martin





Založen: 17. 01. 2006
Příspěvky: 211
Bydliště: Uherský Brod

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nechci byt stále jediny kdo něco resi, ale absolutne nechapu proc se tady k tomu nevyjadri vedeni TR, hlavne Michal. Uz me to prestava bavit to ticho.


Ja jsem pro posunuti zavodu o tyden, kluci z IF udelali moc hezke textury a je skoda, aby nas to odjelo třeba jen 60%.

Tak co vedeni? Uz se někdo konecne ozve? Je tady 170 platicich jezdcu a ja nemluvim jen za sebe, jen X jezdcu nemá odvahu sem něco napsat.

Pokud se závod odjede za současného stavu, není to regulerni pro všechny!

_________________
Pripravujeme pro vas novy sampionat RBR-CUP 2024!
Příspěvek Zaslal: so leden 25, 2014 19:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HORESOVSKY Jakub





Založen: 03. 06. 2009
Příspěvky: 42
Bydliště: Milovice nad Labem

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

I když nerad, ale jsem pro přesunout závod. Tady jde o to Fair play a za takovýhlech podmínek to fakt neni ono. Nejde tu o mě, mě všechno jde. Ale ostatní mají tu nevýhodu že jim to nejde. Mě kdyby to nešlo, a vyřešilo se to třebas až v neděli ráno, tak nebudu moc testovat, páč jsem celej tejden na intru. Prostě Jsem pro závod odložit!
Příspěvek Zaslal: so leden 25, 2014 20:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KUCERA David





Založen: 25. 07. 2006
Příspěvky: 94
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Záhadný balíček Odpovědět s citátem

Pochopím, že se problémy vyskytnou. Nikdo a nic není dokonalé. Ale když už se tak stane, tak je potřeba to co nejrychleji vyřešit. Psalo sem celkem dost kluků s problémy, se kterými se setkali. Je zde plno jezdců, kteří by uvítali již hotový balíček, který by jel bez problémů a který by nezpůsobil úplnou "nepojízdnost" RBR Smile Třeba Jirka Navrátil sedne prakticky jen k TR a RBR Cupu a nechce se mu trávit čas kopírováním souborů modlením se, jestli se mu hra rozjede nebo ne.

A takových jezdců, kteří jsou časově vytížení a navíc nemají chuť se zprovozněním zabývat, je tu celkem dost. Wink Snad se k problému někdo vyjádří
Příspěvek Zaslal: so leden 25, 2014 20:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
DRABEK Vita





Založen: 28. 04. 2009
Příspěvky: 17
Bydliště: UH

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ráno odjíždím do víkendu pryč. Budu mít zítra ráno po 6té hodině jeden pokus na odjetí. Patřím to té skupiny co jsem měl značné problémy s instalací, tak se spoléhám že organizátoři už mají vše v pořádku. Smile

_________________
Val to!!!
Příspěvek Zaslal: so leden 25, 2014 21:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NODES Michal





Založen: 01. 01. 2007
Příspěvky: 117
Bydliště: Český Krumlov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jaky Fair play? Nikdy nikdo nema stejny podminky, at uz zmeny pohledu, rozpisu, ruzne upravy hry,jako nebehaji poradatele, vypnute textury, chybejici kapky na oknech, nalitane rz atd... jde vam jen o to, si to nalitat na texturach? To taky neni fair play ne? tyden to bude pulka drtit, druha pulka k tomu sedne jen kdyz ma zrovna chvilku cas na RBR. Takze opet neregulerni podminky ze? takze na co to odkladat vzdyt ty trate jsou stejne, SF a SM jsou stejne, jen spojene dohromady... jakmile se nekdo s necim sere nekolik desitek hodin, je to vzdy na skody a misto pochvali se docka jen kritiky. pamatuju dobu, kdy kazdej zavod tr mel textury, nekdy lepsi, nekdy horsi... a ted? prvni zavody jen jine banery... I kdyz patrim do IF, textury jsem videl jen na videu, ktere tu bylio zverejneno, u RBR jsem z osobnich duvodu dlouho nesedel a sednu k nemu jen ted na domaci zavod... Vykaslete se na nejaky kecy a pojde si to v klidu uzit, taky me stve, ze to nefunguje jak ma, ale ne vzdy v historii TR to bylo idealni. Ani nevite, jak to sere Jorgeho a Fristu, ze jsou problemy....
Tohle je pouze muj osobni nazor, z IF motorsport to nema nic spolecneho!!
Příspěvek Zaslal: so leden 25, 2014 22:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BUJACEK Martin





Založen: 17. 01. 2006
Příspěvky: 211
Bydliště: Uherský Brod

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak po hodine utrpneho boje sem textury rozchodil diky Karnovi za pomoc a dalsim, textury jsou super! To nic ale nemeni na faktu, ze vedeni TR v tomto celkem selhalo Sad

Jsem zvedav na ucast, vsem hodne stesti !

_________________
Pripravujeme pro vas novy sampionat RBR-CUP 2024!
Příspěvek Zaslal: so leden 25, 2014 22:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
NODES Michal





Založen: 01. 01. 2007
Příspěvky: 117
Bydliště: Český Krumlov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Martine, vzpomen si, kolikrat jsi jako poradatel v RBR selhal ty, nez zacnes napadat jine...

A na to, ze jsi celej den v praci a nemas na nic cas jsi nadatloval docela dost zprav Smile
Příspěvek Zaslal: so leden 25, 2014 22:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BUJACEK Martin





Založen: 17. 01. 2006
Příspěvky: 211
Bydliště: Uherský Brod

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Michale co kdyby jsi se staral o sebe, promin, ze mam zajem, aby to fungovalo a mohlo odjed zavod co nejvic lidi. Ano v praci sem byl a ze mam v praci pristup k netu to kdyz si clovek dela ve svem a na svem je snad pravo.

Tak hloupe nenapadej ostatni ja nerikal ze nikdo chyby nedela a nerekl nic spatneho na kluky s IF, naopak sem jim vyjadril podporu a pochvalil za trate. Problem je ve vedeni TR ktere nekomunikuje.

Ja ve svych sampionatech s jezdci komunikuju a kdyz nemuzu poverim lidi co to obstaraji. To ze IRC ci ERC skoncilo bylo s duvodu, ze sem na to zustal sam, a tak velky turnaj sam delat neslo.

Tak nenapadej ostatni prosim.

_________________
Pripravujeme pro vas novy sampionat RBR-CUP 2024!
Příspěvek Zaslal: so leden 25, 2014 22:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
JAROSEVSKY Jiri





Založen: 21. 11. 2008
Příspěvky: 173
Bydliště: Řitka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hoši, klíd, toto nikomu nepomůže!... Do balíčku bohužel nevidím, nevím, co je tam špatně, ale rozhodně to nesvalujte jen na vedení TR... My jsme si něco vymysleli, vedení nás s tím mohlo poslat do patřičných míst, ale chtěli nám vyhovět, posunout to dál, bohužel to hapruje, omlouváme se!

PS : Humalamaki zakládejte s mokrým povrchem vždy dopoledne - ráno s mokrým povrchem padá...

A ještě bych rád poděkoval těm, kteří nám vyjadřují podporu a i přes probléme nám sdělí i nějaká ty pěkná slova, ať už tady, nebo v komentářích při treninku. Díky!
Příspěvek Zaslal: so leden 25, 2014 22:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NODES Michal





Založen: 01. 01. 2007
Příspěvky: 117
Bydliště: Český Krumlov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Martine, ty jsi vtipalek
Příspěvek Zaslal: so leden 25, 2014 22:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Další
Strana 6 z 11

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme