Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

IF Rally - 11.-17.1.2015
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
KLIMA Daniel





Založen: 16. 02. 2011
Příspěvky: 50
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Klid Jirko, děkujem za rychlé řešení problému... možná by stačilo upravit ve druhé etapě povrch na vlhko a nikdo by nic kopírovat nemusel... ale to je asi jen doměnka... Textury pěkné, ta mlha tomu dává náboj o kulích, pozná se kdo je má velké a kdo ne, ale většinou ti, co je mají velké, neudrží jejich tíhu a ty kule je stáhnou někam do rokle...

_________________
//S4 B6 Avant 4.2 V8
Příspěvek Zaslal: út leden 13, 2015 11:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JAROSEVSKY Jiri





Založen: 21. 11. 2008
Příspěvky: 173
Bydliště: Řitka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Je pravda, že změna povrchu ze suchého na vlhké by problém vyřešila, ale Michal už nemůže zasáhnout do úpravy turnaje, takže bohužel se to musí udělat takto... Díky za podporu Dane Smile
Příspěvek Zaslal: út leden 13, 2015 11:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VALENA Frantisek





Založen: 31. 03. 2008
Příspěvky: 9
Bydliště: Příbram

Příspěvek Předmět: textury Odpovědět s citátem

Pořád mi to nefunguje.Nainstaluji textury,vše probíhá,jak má a na konci tam skočí hláška přístup byl odepřen!Už fakt nevím,asi budu jen divák
Příspěvek Zaslal: út leden 13, 2015 16:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VALENA Frantisek





Založen: 31. 03. 2008
Příspěvky: 9
Bydliště: Příbram

Příspěvek Předmět: textury Odpovědět s citátem

Už si to nechalo říci za pomoci týmového kolegy.Všem co se snažili pomoci moc děkuji Wink
Příspěvek Zaslal: út leden 13, 2015 17:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KUREK Miro





Založen: 28. 01. 2008
Příspěvky: 462

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

JAROSEVSKY Jiri napsal:
.... Takže budeme klidně moct jet Snow France na texturách suché Sorici v letním počasí. Zdar!


Už si skúsil SnowFrance alebo Snowmod na na NGP fyzikách ? Ubudne ti práca na textúrach Very Happy
Příspěvek Zaslal: út leden 13, 2015 19:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
HRADIL Tomas





Založen: 16. 09. 2009
Příspěvky: 19
Bydliště: Jarcová - Valmez

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Chlapi, na RZ Maton jsem v jedné levé vyletěl trochu ven, a místo toho, abych se pokusil auto dostat nazpět, nebo pomoc diváků, mi auto neznámo kam letělo do nekonečné propasti. Po půl minutě pádu zahlášen cíl a následné DNF. Vím, že se tu každý snaží udělat super rally, za to dík, ale mé nervy dnes přetekly. První se jebu s nainstalováním textur, v čase, který si udělám na odjetí etapy, bo pracuju, že. Když dnes ojebu pracovní čas znovu a chci to odjet, tak zase toto......
Příspěvek Zaslal: st leden 14, 2015 8:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JAROSEVSKY Jiri





Založen: 21. 11. 2008
Příspěvky: 173
Bydliště: Řitka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Miro : Nezkoušel, bojím se, že už bych se nevrátil Very Happy
Tomáš : Za to bohužel může trať, v tomto případě doufám, že ředitel by reset povolil, myslím, že v minulosti se to někomu stalo na Příbramských zkouškách a tehdy myslím také došlo k povolení resetu. To ale musí rozhodnout on..
Příspěvek Zaslal: st leden 14, 2015 8:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tomáši, toto se dá ale posoudit jako havárie a v drtivé většině případů na to reset nepovoluji. Myslím že v historii TR jsem reset povolil jednou, když se jezdec propadl hned vedle silnice v příkopu. Podívám se ještě na tvůj replay, ale pokud to bude stejný případ jako u Štěpána Apjára, tak reset zamítnu. Sice tam netrefil žádný strom, ani jinou překážku, ale pokud by takto auta která skončí v propasti víc jak 5m pod tratí v reálu taky cíl etapy nevidí.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: st leden 14, 2015 8:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PLESNIK Martin





Založen: 30. 08. 2008
Příspěvky: 212
Bydliště: Branky 2

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nezlobte se na mě nikdo, IF rally pro mě předcházející dva ročníky byla možná vůbec nejlépe pořádanou rally, ale tahle skladba+textury...nevím, zdá se mi, že se pořadatelé poslední dobou předhánějí v tom, kdo udělá míň sjízdnou rally...i tu pondělní zkoušku z mikroekonomie jsem si užíval víc než první etapu (kterou jsem přesto, že jsem jel krokem nedokončil). Prosím, zamyslete se kluci příště, dokud je to ještě závodění a zábava a odkdy už jen boj o přežití a nuda Wink
Příspěvek Zaslal: st leden 14, 2015 12:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
JAROSEVSKY Jiri





Založen: 21. 11. 2008
Příspěvky: 173
Bydliště: Řitka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Plesmo, zavděčit se všem je umění, které nikdo neumí Smile Loni jsme byli kritizování, že se jede moc šotoliny, blbá Livadija. Poučili jsme se, letos se jede víc asfalt, chybí Livadija, tratě byly vybíraný podle toho, zda jsou ,,předělatelné" a zase jsou stížnosti... Tak já nevím, jestli chceš jet třeba jen Francouzské tratě 3x tam, 3x zpět za celou rally. A dle mého názoru podmínky hotlapery zpomalí, nevidíme nikdo a ikdyž jsou tratě hodně známé, nemůžeš jet poslepu naplno. Naopak Smile.. Navíc, v cíli je pár lidí, kterým se to líbí a kteří si těžkou rally užívají Smile ... Jen pro ilustraci dávám odkaz na video, v jakých podmínkách se taky jezdí rally! https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=8SzrotDEwH8#t=140
Příspěvek Zaslal: st leden 14, 2015 12:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ROJEK Jakub





Založen: 08. 12. 2007
Příspěvky: 238
Bydliště: Ostrava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tady nejde ani tak o skladbu jako o počasí. Uděláte pěkné textury v době, kdy už nejsou tak časté a jsem za to rád. Ale pak zahalíte celou etapu do mlhy a následně do tmy. Řekněte mi, co máme pak z těch textur? Navíc kombinace sněhových textur a mlhy je docela nešťastná. Těch bodů kterých bychom se mohli držet je daleko méně. Byli situace, kde jsem nevěděl kde vede cesta a kde už je tráva. A co se týče noci tak je jedno, zda auto svítí nebo ne, viditelnost je stejná. Světla jsou tady na pluginu nereálná. Nemám problém jet v noci LeMans s LMP1 a blížit se k zatáčce rychlosti 330km/h ale tady bez reálnějších světel pořádně nevidím před sebe a mám problém, když už jedu přes 100km/h... A poslední věc. Píšeš tady, že to hotlapery zpomalí. Tyto podmínky zpomalí každého ale hotlapery mají možná ještě větší výhodu. Mají tratě naježděné daleko víc a proto si dovolí jet rychleji. Toť aspoň můj názor. Mám prostě pocit, že je tady soutěž kdo udělá obtížnější soutěž v Team Rally. A to už není zábava ale boj o přežití.

_________________
ImageImage
Příspěvek Zaslal: st leden 14, 2015 13:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KRYGLER Jan





Založen: 26. 05. 2011
Příspěvky: 24
Bydliště: Hlučín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jorge, musíš uznat, že nebylo nutné zahalovat celou etapu (potažmo soutěž, jak předpokládám) do nepropustné mlhy a posléze tmy.
Ve videu, které jsi sem dal, koneckonců sám vidíš, že se během jedné vložky několikrát změnily podmínky. Mě tam chyběl nějaký cit pro nastavení podmínek. Mohla se třeba jet z kraje mírnější mlha, která by v druhé sekci přešla do hustší a následně by nastal večer a tma. Závodníci by si užili začátek a snáze by překousli zbytek etapy.
Tohle je prostě soutěž ani tak ne pro hotlapery, ale pro ty, kteří ten výsledek zkrátka chtějí a obětují tomu svůj čas a na začátku trénování i ten kousek nervů Smile
Příspěvek Zaslal: st leden 14, 2015 13:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VALEK Vlasta





Založen: 04. 04. 2009
Příspěvky: 186
Bydliště: Brtnice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

no,k závodu se moc vyjadřovat nebudu,protože konec byl po startu Matonu - spíše opovržení a zhnusení z kolizních zon vozů....vždy se nechám překvapit,že po letmém podélném škrtanci o cokoliv,co by zlomila vrána,při pokusu o přistání - auto zlikviduje na totálku - a nejsem sám,kdo má pravděpodobně všechny důležité agregáty ve dveřích nebo zadním blatníku...
Bohužel /nebo spíš bohudík/ nepatřím mezi místní IT odborníky,kteří nějakým kouzlem dokáží vytvořit nerozbitná vozítka která bez problémů odolávají čelním nárazům+ se superpřilnavostí a supermotorem....
Takže nářezům různých PC vozů kolem půl minuty na RZ se už divit nedá
nedávno se problém trošinku osvětlil na jednom foru...a pár sezon pozorování to jen potvrzuje....
Příspěvek Zaslal: st leden 14, 2015 15:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
FRISTENSKY Jiri





Založen: 28. 11. 2009
Příspěvky: 351

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

VALEK Vlasta napsal:
...Bohužel /nebo spíš bohudík/ nepatřím mezi místní IT odborníky,kteří nějakým kouzlem dokáží vytvořit nerozbitná vozítka která bez problémů odolávají čelním nárazům+ se superpřilnavostí a supermotorem....
Takže nářezům různých PC vozů kolem půl minuty na RZ se už divit nedá
nedávno se problém trošinku osvětlil na jednom foru...a pár sezon pozorování to jen potvrzuje....

Co to je za kravinu? Very Happy
Jestli něco Vlasto víš, tak to tady napiš jak se to dělá, nebo jak myslíš, že se to upravuje, rád se poučím.
Ale spíš si pleteš úpravy fyziky aut, která je samozřjmě možná a možnosti pluginu, které takové auto prostě on-line nepustí. Máme všichni stejné podmínky, jen někteří pořád hledají problém někde jinde a ne ve svých rukách Wink
Příspěvek Zaslal: st leden 14, 2015 16:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PETER Marek





Založen: 12. 01. 2010
Příspěvky: 485
Bydliště: Fajne-Město

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Vlasto, upřímně, kdyby ses radši místo pročítání informací na různých zaručených forech, koukl na replaye, tak bys viděl kdo a jak jezdí, kdo má jaký super grip a super výkon motoru. Wink

e: nemyslím to nijak ve zlém, ale řekl bych, že máme všichni stejné auta. Pak už záleží na tom, jak moc reálně kdo jezdí ( 3D značky, jaký pohled, script na pořadatele atd.)

_________________
re:member
Příspěvek Zaslal: st leden 14, 2015 17:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Další
Strana 7 z 11

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme