Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

IF Rally - 11.-17.1.2015
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
KUCERA David





Založen: 25. 07. 2006
Příspěvky: 94
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Mlha se hlásí Odpovědět s citátem

Obdivuji x hodin práce strávených nad výrobou textur, ale kluci, sakra, nevím, jestli mlha v reálu vám propálí během 3 minut oči. Výsledek je takový, že taková extrémní mlha, pokud se to tak dá nazvat, naprosto zhatila veškerou vaši práci na texturách. Bohužel se už vůbec nejedná o požitek ze hry a z jízdy.
Myslím, že vůbec nejde o zavděčení se všem. Skladba byla slušná, ale jestli vás zaplatilo Gemini oční centrum, tak to napište hned k popisu rally Very Happy Děkuji, šťastnou cestu
Příspěvek Zaslal: st leden 14, 2015 18:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SOUREK Vaclav





Založen: 06. 11. 2005
Příspěvky: 249
Bydliště: Rožmitál pod Třemš.

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Bohužel mi hra spadla při psaní závěrečného komentářě, takže alespoň takhle:
První etapa se mi opravdu líbila. Jelikož nemám vůbec čas trénovat a jezdím jen TR a RSC, každou změnu podmínek z "dry, clear" vítám jako zvýšení šance na body. Když je to navíc okořeněné pěknými texturami, byl to pro mně prima adrenalinový zážitek. Díky IF!

_________________
www.hsfrt.ic.cz
ZÁDÍ VPŘED !!!
Příspěvek Zaslal: st leden 14, 2015 18:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
DUDA Marek





Založen: 03. 02. 2010
Příspěvky: 10
Bydliště: Ólomouc

Příspěvek Předmět: TR Reset Odpovědět s citátem

Nerad ruším plodnou diskusi, ale mám dotaz.

Ve středu se nevyřizují ýádosti o reset?

Děkuji za odpověď....Mara.
Příspěvek Zaslal: čt leden 15, 2015 6:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FRISTENSKY Jiri





Založen: 28. 11. 2009
Příspěvky: 351

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

před nástupen do 2. etapy je třeba udělat toto: http://rbr.onlineracing.cz/forum/viewtopic.php?p=92355#92355
Příspěvek Jirky Jaroševského (jen připomínám těm, co to nečetli - hodně štěstí a užijte si 2. etapu).
Příspěvek Zaslal: čt leden 15, 2015 9:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NOVOTNY Patrik





Založen: 09. 07. 2013
Příspěvky: 10

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Díky pořadatelům. že sem zbytečně strávil 2 hodiny u RBR, kvůli povinným texturám. Při přejezdu do lesa na Puy du Lac mi to zamrzlo. Pro info , dodatečné textury na Puy du Lac mám, jinak by mě to ani nepustilo. A i přesto, že mám jasný důkaz , tak reset prostě nejde dle pravidel, to mi přijde ujetý... proto je tento ročník, pro mě poslední.

http://postimg.org/image/v9169pn1v

https://www.youtube.com/watch?v=JiV3lKSmGII
Příspěvek Zaslal: pá leden 16, 2015 10:06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nevím co považuješ za jasný důkaz. To co jsi poslal, vůbec nic nedokazuje. V texturách chyba byla, ale ta se odstranila, protože jinak by Tě to tam nepustilo. To je jasný. Jestli Ti to jak píšeš zamrzlo, tak to nezpůsobil balíček textur. Hlavně nelze dokázat, že i to spadlo. Proto bohužel reset nemůžu povolit.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: so leden 17, 2015 8:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
NOVOTNY Patrik





Založen: 09. 07. 2013
Příspěvky: 10

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

SENK Michal napsal:
Nevím co považuješ za jasný důkaz. To co jsi poslal, vůbec nic nedokazuje. V texturách chyba byla, ale ta se odstranila, protože jinak by Tě to tam nepustilo. To je jasný. Jestli Ti to jak píšeš zamrzlo, tak to nezpůsobil balíček textur. Hlavně nelze dokázat, že i to spadlo. Proto bohužel reset nemůžu povolit.

Za jasný důkaz považuju to video, vidíš, že obrazovka je černá, že se nedá pokračovat, vlezl jsem do menu, takže jsem byl při seknutí na trati, vpravo dole vidíš kde se to stalo (podle délky RZ poznáš, že to je Puy du Lac, čas , kdy sem to jel asi nikde zjistit nejde na pluginu, jinak by to taky sedělo, každopádně je tam 0:32 , replay z předchozí RZ je uložen 0:27 , není problém ho poslat, 23:47 si mi dával reset na první Puy du Lac a hned sem pokračoval, takže to také sedí s časem, počet procent absolvování RZ taky sedí, když si stáhneš .csv soubor , screen je pořízen asi 2 minuty po videu, kdy mi to po pár minutách ve snaze nějak to rozjet spadlo. Nikdy jsem na týhle trati problémy neměl a když jsem přejel na jiný povrch, tak to bliklo a byla modrá obrazovka a pak černá, tak nevim, co jinýho by to způsobilo, než textury. Nevim jestli si myslíš, že bych si s tímhle vším dával práci, jen abych podváděl kvůli dokončení při vypadnutí v 1.etapě. Ty si samozřejmě pořadatel, takže je to na tobě, ale z tvé odpovědi na moji žádost mi vyznělo, že si mi restart nedal jen proto, že v pravidlech je psáno při statusu „Havárie na RZ“ může o reset požádat pouze jedná-li se o přerušení spojení, i přes důkaz, že sem neskončil vlastní havárií, ale pádem hry. Je na tobě, jestli ti to přijde jako dostačující, ale už nevím, co by si chtěl jako větší důkaz, nahrávat na kameru hodinu jízdy, kdyby se něco takového zase někdy stalo se mi opravdu nechce.
Příspěvek Zaslal: so leden 17, 2015 9:44
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KOCOUREK Vasek





Založen: 01. 06. 2008
Příspěvky: 76
Bydliště: Klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ták a je to v řiti.Děkuji za reset po pádu hry před rz 22. Ted mi při jízdě na rz 24 spadl celí počítač do modré obrazovky s tímto popisem - http://kocour00.rajce.idnes.cz/nastenka#P1110861.jpg
už mi to dělalo,tak jsem přeinstaloval WIN XP a i hru jsem několikrát přeinstaloval,ale hra stále takhle někdy spadne.při ničem jiným nespadne,jen při RBR. Kdyby měl někdo nějaký nápad co s tím,tak mi prosím písněte do pm nějakou radu. Jinak procesor i7, 8 pamět, nvidia GTX275, Ve správci zařízení to píše že je vše ok.
Jinak moc děkuji pořadatelum za textury,krásné a těžké a nenechte si zkazit chuť k práci na RBR nejapnýma řečma.Prostě zimní soutěž a ty bývá většinou těžká a podmínky pro všechny stejné.
Pokud má ADAM Tomáš nějaké dukazy o tom že někteří jezdci podvádějí a jedou jiné textury,tak at je ukáže,jinak at mlčí, protože jinak je to křivé obvinění.Když jsem před 5 roky jezdil každý den,tak jsem byl schopen zajet v noci zhruba stejný čas jako ve dne.Je to o najetí tratí a co si kdo dovolí.
Ještě jednou dík aza závod.
Příspěvek Zaslal: so leden 17, 2015 13:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
VECERA Lukas





Založen: 17. 06. 2010
Příspěvky: 12
Bydliště: BRNO

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Vašku jediný co Adam T. dovede je kopat všude okolo sebe. Chtěl jsem podávat protest za ty jeho kecy na 16 a 17 rztě ale Michal s tím stejně nic neudělá a aj kdyby tak on si na dalším závodě stejně bude psát co bude chtít v tom mu nikdo nezabrání. Každý kdo jezdí RBR tak cca ví jaký jsou možnosti zajetí časů na určitých rztách za určitých podmínek. Já mám svědomí čistý, takže kdyby měl někdo zájem to začít řešit,tak nejsem vůbec proti ba naopak:) Po pár pm s Adamem nemá opravdu cenu cokoliv mu psát či vysvětlovat, každý na něj má nějaký názor z toho co tady dává za pravdu světa,všichni jsou hloupí jen on ví přesně jak je to správně.
Jsem rád, že se ti Jorgeho práce líbila, kritizovat dokáže každý ale jen málo kdo něco sám udělá...
Příspěvek Zaslal: so leden 17, 2015 14:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NODES Michal





Založen: 01. 01. 2007
Příspěvky: 117
Bydliště: Český Krumlov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Vasku a Luky, toto jste nemeli psat.. Ted jste slapli na hada bosou nohou pri stourani ve vosim hnizde. Chudak ADAM, co vam ten kluk nemocna udelal?
To si odskacete. Budete minimlane zaklety, a to nemluvim o panence woodoo Very Happy

Chorche a ostatni, nenechte se oddradit typama jako je ADAM, KUCA a podobne.
Jsem rad za kazde textury a rozdilne podminky, ktere nas zavedou mimo klasicke nudne origo textury.
Příspěvek Zaslal: so leden 17, 2015 14:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KUCERA David





Založen: 25. 07. 2006
Příspěvky: 94
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No tak kluci .... Cool


Naposledy upravil KUCERA David dne so leden 17, 2015 16:20, celkově upraveno 1 krát
Příspěvek Zaslal: so leden 17, 2015 15:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
FRISTENSKY Jiri





Založen: 28. 11. 2009
Příspěvky: 351

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Davídku, klííídek, Michal to jméno napsal dobře, tak jak je na pluginu Smile
Kritika je dobrá, bez kritiky není posun vpřed Wink

Kluci spíš naráželi na obviňování z podvádění a především domácích jezdců. Asi by to chtělo karty jak v každém jiném sportu, ale kdo by to hlídal.
Škoda, že je zrušený ordál, hned by ti dva stáli uprostřed kruhu...
Příspěvek Zaslal: so leden 17, 2015 16:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ADAM Tomas





Založen: 15. 02. 2010
Příspěvky: 274
Bydliště: moldava nad bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Vecera ale dosť ! radšej uznaj že si jazdil bez hmly ! najprv pozri na sebe potom kritizuj mňa..... jasné že podvodníkom moje kecy sa nepáčia, ale ak tí to chýbalo tak teraz nenadávaj.....
Příspěvek Zaslal: so leden 17, 2015 16:37
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KANDLER Jan





Založen: 24. 06. 2008
Příspěvky: 196
Bydliště: Lipník nad Bečvou

Příspěvek Předmět: ADAM Odpovědět s citátem

ADAM pokud nemáš důkazy tak mlč Very Happy .

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: so leden 17, 2015 17:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ADAM Tomas napsal:
... jasné že podvodníkom moje kecy sa nepáčia....


Tvoje kecy sa nepáčia už ani mě! Pokud nemáš důkazy o podvádění, tak přestaň obviňovat někoho že je prostě rychlejší než ty. Ber to jako první durazné napomenutí. Jinak by ses taky mohl rozloučit s licencí TR.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: so leden 17, 2015 17:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Další
Strana 8 z 11

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme