Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

NGP Fyziky - instalace a použití
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 29, 30, 31  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
HOFFMANN Jakub





Založen: 19. 04. 2008
Příspěvky: 288
Bydliště: Benešov nad Ploučnicí

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj chlapi můžu se zeptat jakej je rozdíl mezi Skoda Fabia II S2000 a Skoda Fabia S2000 Evo 2 ? Sice nejezdím tuhle třídu jen by mě zajímalo proč jsou dvě verze Fábky Smile jestli je jeden model ten bez černých světel ?? A druhej ten novější s černýma světlama ? Nebo jiný rozdíl ? Smile

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: so únor 07, 2015 10:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
GVRC-Lamda





Založen: 19. 08. 2008
Příspěvky: 49

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
ADAM Tomas napsal:
neviem či niekto okrem mňa zistil alebo nie....


for clearyfy, the materialfix fix a general bug of RBR. It do not change surfacephysic or trackphysic, it only read out material as trackmaker make.
The newest NGP (same as cz plugin use) include this fix, so this part is not use any more at fixup. All driver will get right gravelphysics on this parts on hradek/liptakov
Příspěvek Zaslal: so únor 07, 2015 11:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GVRC-Lamda





Založen: 19. 08. 2008
Příspěvky: 49

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
ADAM Tomas napsal:
neviem či niekto okrem mňa zistil alebo nie....


for clearyfy, the materialfix fix a general bug of RBR. It do not change surfacephysic or trackphysic, it only read out material as trackmaker make.
The newest NGP (same as cz plugin use) include this fix, so this part is not use any more at fixup. All driver will get right gravelphysics on this parts on hradek/liptakov


something going wrong, please delete the previous post
Příspěvek Zaslal: so únor 07, 2015 12:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ADAM Tomas





Založen: 15. 02. 2010
Příspěvky: 274
Bydliště: moldava nad bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Koukni na nastavení fixuppluginu jestli tam máš tohle:
fixMaterialMaps=0

v súbore fixUp.ini nemám " fixMaterialMaps " kde to nájdem?


edit: vymenil som fixUp za staršiu - nepomohlo, vymazal som fixUp úplne - nepomohlo......

na štarte mi stále uteká auto ....
Příspěvek Zaslal: so únor 07, 2015 13:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KUREK Miro





Založen: 28. 01. 2008
Příspěvky: 462

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Adam pre NGP fyziky je už riadok fixMaterialMaps=0 vynechaný vo FixUp. Je už integrované v NGP fyzikách aut.
Čo sa týka , že ti auto utaká z kopca...auto bez brzd predsa musí ísť dolu kopcom Very Happy
Příspěvek Zaslal: so únor 07, 2015 14:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
CESAL Petr





Založen: 15. 12. 2007
Příspěvky: 1

Příspěvek Předmět: Peugeot 208 R5 Odpovědět s citátem

Haaj borci,
padá mi i single i plugin při požití Peugeotu 208 R5. A hlavně ne pravidelně. V pluginu nekdy hned, někdy až přidruhé RZ. Třeba taková DS3 WRC se chová vzorně. Máte někdo podobné problémy?
Příspěvek Zaslal: so únor 07, 2015 16:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ADAM Tomas





Založen: 15. 02. 2010
Příspěvky: 274
Bydliště: moldava nad bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KUREK Miro napsal:
Adam pre NGP fyziky je už riadok fixMaterialMaps=0 vynechaný vo FixUp. Je už integrované v NGP fyzikách aut.
Čo sa týka , že ti auto utaká z kopca...auto bez brzd predsa musí ísť dolu kopcom Very Happy


fixUp som vymenil za starú z roku 2012, ale ten riadok neni ani v tom tak neviem.....
nato že auto uteká sa dá zvyknuť, len po starých fyzikach je to divné a furt nato zabudnem.....
Příspěvek Zaslal: so únor 07, 2015 17:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KRYSTYN Miroslav napsal:
Ten link na VDRMinstaler na ulozto, soubor hlásí trojana.
Nalezen virus: Win.Trojan.Autoit-54
Nějaký problém?

Plany poplach, on ten exe upravuje jine soubory a par antiviru to jaksi nerozchodi:
https://www.virustotal.com/cs/file/b371b5f9600a203b9c1fb24f3fd2a1537055ff92b29e9c87b431ccd53f99be2a/analysis/1423343371/

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: so únor 07, 2015 22:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HORKEL Patrik





Založen: 29. 12. 2012
Příspěvky: 6

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Dotaz- Proč česká skupina programátorů nespolupracuje s německými?
Příspěvek Zaslal: ne únor 08, 2015 0:31
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

HORKEL Patrik napsal:
Dotaz- Proč česká skupina programátorů nespolupracuje s německými?

Hezkej dotaz Twisted Evil Pravda je ta, ze mam tak malo casu, ze jsem rad, kdyz tady na webu neco vubec udelam... NGP fyziky jsou treba jen diky tomu, ze uz jsem treti tyden doma na antibiotikach Wink

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: ne únor 08, 2015 6:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

PANCOCHA Jaroslav, Onkel Guenni, no flame wars here please. Posts deleted. If you want to yell to each other, use PM.

And one word: I don't give a damn how good/bad NGP physics are. This plugin is programmed to be physics-agnostic and only on tour creators is to decide which physics they use. Thats it.

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: ne únor 08, 2015 10:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Vašku, já žádné flame wars nehodlám začínat. Nemám na to chuť, ani čas. Chtěl jsem jen vysvětlit, proč není možné, aby nemečtí a čeští vývojáři v tomto spolupracovali.... prostě na to mají obě strany jiný názor a myslí si, že ta druhá strana to neumí, nebo že tomu nerozumí a přes několikaleté snažení se koncesus nepodařilo najít.
Příspěvek Zaslal: ne únor 08, 2015 10:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
STUDENY Ivo





Založen: 26. 12. 2008
Příspěvky: 49
Bydliště: Olomouc

Příspěvek Předmět: setup na NGP Odpovědět s citátem

Nerad bych vyvolával flame. Berte tuto kritiku jako hledání chyb. Dnes jsem se pustil do setupu své oblíbené Corsy s1600. Narazil jsem na pár vcelku nereálných věcí. Je mi nepochopitelné, jak mohou být některé hodnoty 0 a některé skoro bez omezení rozsahu. Pustil jsem se do geometrie a zjistil jsem, že rozsah délky spojovací tyče je obrovský, takže na jedné straně se dostanu do reálných hodnot odklon 36,46°, sběh 135,54°, závlek 14,49°. To je hrubo mimo relalitu. I ostatní hodnoty jsou prapodivné. Tuhost pomocných pružin "0" ???? pokud ale s nulovou tuhostí budu měnit délku pomocných pružin, tak se mi mění světlá výška auta ?!?! Reál? Nulové hodnoty pochopím u některých věcí jako stabilizátory. Prostě ho tam nemám. Mít ale 0 na prahu rychlé komprese? to na tlumiči nejde. Obrovské rozsahy hodnot mne děsí. Pochopil jsem změnu svornosti diferenciálu. Jiná škála hodnot. Ovšem rozsah kompresí 1 - 20 je prapodivný a odtrhuje se od reality. Podle informací, možná mylných, je možné použít stejný setup na různých autech? To potom pojedeme jenom v jiných karoseriích? Vašku promiň. Velice si vážím všeho, co děláš pro nás všechny. Tento krok mi ale přijde trochu ústup od nekompromisní linie reálnost směrem do CMR. Určitě pochopím chvalozpěvy na NGP fyziku, které mnohým ježdění ulehčí. Jen se ale bojím, že bude degradována kvalita tohoto pluginu. Otázka tedy je: bude se na základě připomínek upravovat tento stav?
Příspěvek Zaslal: ne únor 08, 2015 13:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No, ale to je pouze to, na co jsem sám upozorňoval - naprosto nereálné omezení rozsahu, nebo spíše žádné. Když jsem se na to ptal na německém fóru, tak mi bylo řečeno, že tam omezení jsou a že je to ok.

Chápu, že jak říká Vašek, je pouze na lidech, zda ty fyziky budou používat či ne. Na druhou stranu, toto je opravdu extrém, to nešlo ani v původních fyzikách od Warthogu. A kdy jindy, než před zavedením, tu měl být striktní požadavek na Workera, ať toto spraví. Vždyť ani Walter si nedovolil dát na testování fyziky, které by byly totálně mimo realitu odemčené.
Příspěvek Zaslal: ne únor 08, 2015 13:44
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HORESOVSKY Jakub





Založen: 03. 06. 2009
Příspěvky: 42
Bydliště: Milovice nad Labem

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Reálná fyzika? Ubec, tohle je krok zpět pro Český plugin. Já myslel že tu chceme něco lepšího, realnýho a ne nějakej paskvil. Osobně jsem od toho čekal mnohem víc. Děkuju Václavovi za "oživení" v podobě tratí, ale tady jste se sekli...
Příspěvek Zaslal: ne únor 08, 2015 13:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 29, 30, 31  Další
Strana 8 z 31

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme