Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

NGP Fyziky - instalace a použití
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 29, 30, 31  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Takze znova, a naposled a zcela natvrdo: Nikdo vas nenuti, abyste NGP fyziky jezdili! Bud si napiste sami lepsi a dodejte je ve stavu, abych je tu mohl nasadit, nebo jezdete original. A nechtejte po me, abych hodnotil, ktere fyziky jsou lepsi a ktere ne - na to FAKT nemam kapacitu, a diky vam ted uz ani naladu.

A pozadavky na NGP fyziky si laskave smerujte na forum autoru, ne na me. Prostrednika vam delat neminim. Dekuji.

P.S. Dalsi diskusi v tomhle duchu bez milosti promazavam.

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: ne únor 08, 2015 13:55
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GVRC-Lamda





Založen: 19. 08. 2008
Příspěvky: 49

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

It is a shame as some people pretend something, without any verification. Who can say Germans have no real technical data, real setups, real engine curves and so on? Who can say Germans did not understand the RBR code and can t see how parameter (real and RBR code) working?

We decide in 2012 (!) that we not do any discussion with realphysic and his team about our different opinion (and discussion wise). And we will hold this in future too!
We allways want NGP as alternative and not as replacement. So everyone can decide to use or not.

For realy interest people, we will try to help understand as well NGP as real technical backround.
please read here (it will explain some parts to be able to make working setups with NGP)
http://www.ly-racing.de/viewtopic.php?t=7928

point out that we be able mesure all parameter and visualize like the charts on the tutorial, so be sure we know what we did.

stay tuned
Příspěvek Zaslal: ne únor 08, 2015 16:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HAJEK Michal





Založen: 08. 09. 2012
Příspěvky: 27

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

takže asi tak......
Za sebe Vaškovy děkuji že jsi dal tu práci (a určitě to nebyla otazka par hodin) a dostal na plugin nove fyziky, to že někteří budou remcat se čekalo, je to něco nového, co je potřeba nově poladit, a zvyknout si na to, a to se asi některým lidem nelíbí. Ale kdo chce jezdit na strarých at s nimy jezdí.
A podobné výlevy a nařky ...... Zkuste si sami dat tu práci a udělat něco ve svem volném čase bez naroku na honorář, kolik z vás co tady ted brečite by to udělalo?

Co se týká okruhu lidí vyvýjející ,,české realné fyziky.. muj nazor je ten , že už dost dlouho jsou slyšet jen řeči ale výsledky vidět nejdou takže mala rada, až bude hotový produkt tak ho představte a klidně i s velkou pompou, ted je to zbytečné.

Někdo se mnou muže souhlasit jiný ne, o tom je diskuze.
Příspěvek Zaslal: ne únor 08, 2015 16:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Walter





Založen: 15. 01. 2007
Příspěvky: 153

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Znali vedi, proc se posledni rok netestovalo verejne a jen se davala videa na Facebook - vic rikat nebudu, aby nebyla hadka.
Příspěvek Zaslal: ne únor 08, 2015 17:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Lamda I appreciate this manual, telemetry pictures etc. I will check it out and we will see. As I said - if it is possible to do totally unreal setup values with RBR only setup settings, it would be wise to set some locks on and you know there are some locks you can use. But I admit you can have another view on this, maybe cause your setup utility or how NGP works and I don't know that. So as above, I will check and tell here what I have found.
Příspěvek Zaslal: ne únor 08, 2015 20:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BEZDEK Filip





Založen: 06. 04. 2008
Příspěvky: 280
Bydliště: valašské klobouky

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jakube, ze tvého profilu (rsp. posledních 5 turnajů) je jasně patrné že jsi odjel 2 RZty ve voze Citroën DS3 WRC. Nepřijde-ti aspoň trošičku blbé a trapné okamžitě psát na forum že je to paskvil?? Já osobně jsem najezdil hodně testovacích jízd a je to zajímavé oživení RBRka, auta jsou pomalejší, více závisí na nastavení auta a na přesnosti řízení a to je právě ten krok kupředu. Naprostou souhlasím s Michalem Hájkem. Vašek na tom strávil opravdu hodně času za což mu děkuji!

_________________
Red Bull, Bujaček RBR Team
Citroën DS3 WRC
Příspěvek Zaslal: ne únor 08, 2015 23:31
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PEREZ Gustavo





Založen: 26. 12. 2010
Příspěvky: 33

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Congratulate the creators of the NGP. And congratulate the admi CZ plugin to use them. They are very good physical. The movements of the cars are more logical and real. Great job. No doubt, from Spain, we encourage you to get their trust working on this project. Thank You.
Příspěvek Zaslal: po únor 09, 2015 0:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KUNDLAK Jan





Založen: 13. 02. 2007
Příspěvky: 676
Bydliště: Rovinka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Dobrý deň vospolok, mám potrebu napísať par viet k zmenám ktoré sa tu udialy, aj ked som dlhu dobu RBR moc nevenoval pozornosť, posledné zmeny ma donútili sa k tejto forme treningu vrátiť. Som rád že pribudajú trate, som rád že máme aj nové fyziky... ALE

Postrehy ktoré mám, NGP fyziky maju absolutne nerealny defaultny setup, je to viac menej neovladatelne, narazam hlavne na geometriu, podvozkovo mi to nevadí, bačo viac , mám pocit že ten podvozok zožerie skoro uplne všetko, akurát sa to auto rado prevracia Very Happy Mám pocit že tie auta sú strašne pomalé, napríklad R5 poriadne neviem na ktorý kvalt mám chodiť zátačky lebo mam pocit že stále je to nejaké mrtvé. Viem , niesom Martin Bujáček ktorý s Mitsubishi odjazdil 3 alebo viac sezon, ale už som závodné EVO riadil ,,chvala bohu, splnil som si tento sen,, a rozhodne Walterove fyziky boly krokom velmi dobrým smerom, tieto fyziky by som skor nazval oživením, s realitou to má spoločné ale asi pomenej.

Takže na záver, dakujem za zmeny ktoré nastali, pritiahli ma naspeť k RBR ale ak si možem niečo želať a poprosiť... Walter, prosím, dokonči svoju prácu, mala zmysel a bola na správnej ceste.

Čaute
Příspěvek Zaslal: po únor 09, 2015 0:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HORESOVSKY Jakub





Založen: 03. 06. 2009
Příspěvky: 42
Bydliště: Milovice nad Labem

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

BEZDEK Filip napsal:
Jakube, ze tvého profilu (rsp. posledních 5 turnajů) je jasně patrné že jsi odjel 2 RZty ve voze Citroën DS3 WRC. Nepřijde-ti aspoň trošičku blbé a trapné okamžitě psát na forum že je to paskvil?? Já osobně jsem najezdil hodně testovacích jízd a je to zajímavé oživení RBRka, auta jsou pomalejší, více závisí na nastavení auta a na přesnosti řízení a to je právě ten krok kupředu. Naprostou souhlasím s Michalem Hájkem. Vašek na tom strávil opravdu hodně času za což mu děkuji!


Ty si myslíš že jsem šel hned na start nějakého turnaje bez testu? Natestoval jsem tak 70Km na různých površích s různýma autama.
Příspěvek Zaslal: po únor 09, 2015 9:44
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KUBINI Vladimir





Založen: 10. 11. 2005
Příspěvky: 53
Bydliště: Točník

Příspěvek Předmět: VDRMInstaller Odpovědět s citátem

Zdar ,, doufám, že nedostanu vynadáno, ale potřeboval bych radu.
Nejde mi spustit VDRMInstaller a hlásí to, že mi něco chybí ve Win.
(C:\Windows\system32\General\DeleteReadOnly.exe), není tam ani
ta složka General. Potřebuji vědět, kde to mám najít a jak to do Win. dostat Wink
Něco jsem si už nainstaloval ručně, ale nemůžu přijít jak na Imprezu N15 R4, to mě padá - i tady bych uvítal pomoc zkušených Cool . Díky !!!
Příspěvek Zaslal: po únor 09, 2015 9:44
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MIKLIK Jaroslav





Založen: 17. 04. 2012
Příspěvky: 38
Bydliště: Kopřivnice Pod Moravií 1314

Příspěvek Předmět: Prosím o radu Odpovědět s citátem

Chtěl jsem se zeptat,možná že čtu špatně,když si stáhnu auto,v modelu by měl být txt program,který překopíruji do cars.ini,třeba v R5tce buť není,nebo ho nemůžu najít,ja ve všech modelech?Co delám špatně?Stáhl jsem si C2jku,Fab S2000,i20ku,tam jsem to našel?Díky
Příspěvek Zaslal: po únor 09, 2015 17:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIKLIK Jaroslav





Založen: 17. 04. 2012
Příspěvky: 38
Bydliště: Kopřivnice Pod Moravií 1314

Příspěvek Předmět: Dotaz Odpovědět s citátem

Zdravím,zase já,s jakými auty mohu jezdit v online režimu?Pustí mne to jenom s C2jkou,Fab s2000_2012 nejde,i20 WRC nejde.Jezdil jsem s Fábii WRC 2006 ta není,staré a nové auta kombinovat nemůžu,prosím o radu,dík
Příspěvek Zaslal: po únor 09, 2015 18:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KADLCIK Adam





Založen: 16. 10. 2012
Příspěvky: 9

Příspěvek Předmět: neví někdo proč mi auto nejede ? Odpovědět s citátem

Když přidám plyn tak auto se mi nechce rozjet ?
Příspěvek Zaslal: po únor 09, 2015 18:37
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KANDLER Jan





Založen: 24. 06. 2008
Příspěvky: 196
Bydliště: Lipník nad Bečvou

Příspěvek Předmět: Re: neví někdo proč mi auto nejede ? Odpovědět s citátem

KADLCIK Adam napsal:
Když přidám plyn tak auto se mi nechce rozjet ?


To mi taky dělalo a měl jsem to špatně napsané v cars.ini.Ale neříkám,že to bude tvuj problem.Je to jen pokus o radu.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: po únor 09, 2015 19:06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VALEK Vlasta





Založen: 04. 04. 2009
Příspěvky: 186
Bydliště: Brtnice

Příspěvek Předmět: Fyziky Odpovědět s citátem

Takový nezávazný dotaz :
S rozšířením NGP fyzik se stala nabídka turnajů trošičku nepřehledná.
V současnosti se dá rozlišit : Pouze turnaje, které nejsou chráněné heslem
....Nešlo by ještě rozšířit o možnost : Orig.fyziky // NGP ?
Třeba někdy v budoucnu...Díky za vysvětlující odpověď,Vašku


Naposledy upravil VALEK Vlasta dne po únor 09, 2015 20:12, celkově upraveno 1 krát
Příspěvek Zaslal: po únor 09, 2015 19:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 29, 30, 31  Další
Strana 9 z 31

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme