Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

NGP Fyziky - instalace a použití
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 29, 30, 31  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Uvnitr pluginu to hned tak nebude, to by nekdo musel vydat novou verzi. Na webu to pochopitelne je. Vrele doporucuju si vybirat turnaje z webu, davat je do zalozek a v pluginu filtrovat jen turnaje co mas v zalozkach.

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: po únor 09, 2015 20:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ADAM Tomas





Založen: 15. 02. 2010
Příspěvky: 274
Bydliště: moldava nad bodvou

Příspěvek Předmět: Re: Dotaz Odpovědět s citátem

MIKLIK Jaroslav napsal:
Zdravím,zase já,s jakými auty mohu jezdit v online režimu?Pustí mne to jenom s C2jkou,Fab s2000_2012 nejde,i20 WRC nejde.Jezdil jsem s Fábii WRC 2006 ta není,staré a nové auta kombinovat nemůžu,prosím o radu,dík


každé auto funguje len správne treba upraviť cars.ini .... kombinovať staré a nové autá môžeš nič v tom nebráni len nemá to zmysel..... a ovela jednoduchšie prehodíš fyziku na NGP, keď vymeníš celý " phyzics.rbz " , a takisto " cars " s autami NGP...... keď chceš jazdiť starú fyziku, stačí vymeniť zložku "cars" + "phyzics.rbz" a vymazať NGP plugin.....
Příspěvek Zaslal: út únor 10, 2015 0:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Vymenit cely physics.rbz je jediny mozny zpusob. Zmeny ve fyzice jsou i jinde nez jen v autech a plugin je kontroluje.

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: út únor 10, 2015 6:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ADAM Tomas





Založen: 15. 02. 2010
Příspěvky: 274
Bydliště: moldava nad bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

dá sa vymeniť lsp súbory + pneumatiky a ktomu ešte auto zvlášť.... ja som to robil takto, keď som mal iba 2 auto s fyzikami NGP a vtedy to ešte nešlo online len offline som testoval...... možno že takto online fakt nefunguje, to som už neskúšal.....
Příspěvek Zaslal: út únor 10, 2015 7:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ano, tohle fungovat bude, jen je to mnohem slozitejsi a nachylnejsi k chybam Wink Zazalohovat a vymenit cele physics.rbz je mnohem jednodussi a rychlejsi. Ja sam to tak delam a muzu jen vrele doporucit.

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: út únor 10, 2015 8:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ADAM Tomas





Založen: 15. 02. 2010
Příspěvky: 274
Bydliště: moldava nad bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ja som to už predelal ešte jednoduchšie..... prekopíroval som celú hru, a jedno mám na NGP, druhú na staré fyziky..... to je najlepšie riešenie pre tích, ktorí majú dostatok miesta v pc..... a hlavne že nič sa nedá pokaziť ( okrem cars.ini )
Příspěvek Zaslal: út únor 10, 2015 9:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
LUNDAK Jakub





Založen: 15. 12. 2013
Příspěvky: 9

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KORAL Vaclav napsal:
Uvnitr pluginu to hned tak nebude, to by nekdo musel vydat novou verzi. Na webu to pochopitelne je. Vrele doporucuju si vybirat turnaje z webu, davat je do zalozek a v pluginu filtrovat jen turnaje co mas v zalozkach.


Jestli jsem Vlastu dobře pochopil, tak spíš myslel, jestli by nešel udělat filtr na stránkách, stejně jako je to u turnajů s heslem, kde se dá zaškrtnou políčko a ukážou se jen turnaje bez hesla Smile


Naposledy upravil LUNDAK Jakub dne út únor 10, 2015 17:30, celkově upraveno 1 krát
Příspěvek Zaslal: út únor 10, 2015 16:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LUNDAK Jakub





Založen: 15. 12. 2013
Příspěvky: 9

Příspěvek Předmět: Re: Dotaz Odpovědět s citátem

MIKLIK Jaroslav napsal:
Zdravím,zase já,s jakými auty mohu jezdit v online režimu?Pustí mne to jenom s C2jkou,Fab s2000_2012 nejde,i20 WRC nejde.Jezdil jsem s Fábii WRC 2006 ta není,staré a nové auta kombinovat nemůžu,prosím o radu,dík


Stávalo se mi taky, že auto offline fungovalo v pohodě a online se mi neukázalo. Bylo to tim, že složka s fyzikou každýho auta obsahuje jeden unikátní soubor s názvem auta. Ten mi tam zůstával, takže když jsem tam dal druhý auto tak tam ty soboury ve složce byly dva. Stačilo ten starý smazat a fungovalo to.
Příspěvek Zaslal: út únor 10, 2015 17:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KADLCIK Adam





Založen: 16. 10. 2012
Příspěvky: 9

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

proč celé subaru impreza n14/n15 celé černé
Příspěvek Zaslal: st únor 11, 2015 16:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ADAM Tomas





Založen: 15. 02. 2010
Příspěvky: 274
Bydliště: moldava nad bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

lebo si neinštaloval správne Very Happy
Příspěvek Zaslal: st únor 11, 2015 17:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SAJTAR Jiri





Založen: 07. 03. 2009
Příspěvky: 17

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím když jsem nainstaloval polo wrc tak to nemá křidlo z wrc ale z rrc dělá to jenom mně nebo mněl někdo stejný problém?
Příspěvek Zaslal: st únor 11, 2015 19:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavouk 77





Založen: 13. 12. 2009
Příspěvky: 22

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KADLCIK Adam

proč celé subaru impreza n14/n15 celé černé


Mě to udělalo taky.Několikrát jsem se snažil najít chybu nakonec jsem na to hodil bobek a stáhl si subaru ze stránek zde- auta na plugin jen model N14 URT a nainstaloval.Vše funguje.Model co je u NGP je asi nějak zvláštní.
Příspěvek Zaslal: st únor 11, 2015 20:06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KRYSTYN Miroslav





Založen: 02. 06. 2006
Příspěvky: 701
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Po instalaci NGP mi nefunguje ukazatel rychl stupně a takové ty další věci...tachometr atd.
Tak nějak nevím proč.

_________________
www.kcm-rbr.cz
Příspěvek Zaslal: st únor 11, 2015 21:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MIKLIK Jaroslav





Založen: 17. 04. 2012
Příspěvky: 38
Bydliště: Kopřivnice Pod Moravií 1314

Příspěvek Předmět: Padání otáček Odpovědět s citátem

Mám dotaz,když stojím na startu motor má nějaké otáčky,kamera přejede za auto,čekám na povel a otáčky spadnou.Musím podotknou,že mne to pustí do online režimu i do závodu.Zdá se,že je všechno OK.Má to tak být,díky
Příspěvek Zaslal: st únor 11, 2015 21:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIKLIK Jaroslav





Založen: 17. 04. 2012
Příspěvky: 38
Bydliště: Kopřivnice Pod Moravií 1314

Příspěvek Předmět: Velké díky Odpovědět s citátem

Přátelé,chtěl bych nejdříve napsat,že jsem ůplný lajk.i když dělám na CNC mašině,ale díky lidem,kterým na tady tonhle záleží a věnují tomu všeche svúj čas,jsem dal tuhle parádní věc do provozu.Jsou tam ještě nějaké mišky,ale to se vychytá.Všem moc díky,hlavně Vaškovi.i když se neznáme,ale je třeba umět ohodnotit práci druhých.Ještě jednou díky a málo takových,jak jse já Exclamation
Příspěvek Zaslal: čt únor 12, 2015 22:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 29, 30, 31  Další
Strana 10 z 31

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme