Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Team Rally 2015
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
HAJEK Michal





Založen: 08. 09. 2012
Příspěvky: 27

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

a možna je pravě špatně žes ji neodeslal Michale , takže ja se na rovinu ptám, co je ve startovném zahrnuto, prostě odpověz a bude po ,, blbých ,, otázkách.
Příspěvek Zaslal: pá srpen 21, 2015 16:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VALEK Vlasta





Založen: 04. 04. 2009
Příspěvky: 186
Bydliště: Brtnice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ti,co aspoň jednou !! měli možnost zůčastnit se slavnostního zakončení TR v Čeložnici - se neptají...nemusí - ví,co to obnáší...
Zkusil někdo něco takového zorganizovat - objednávat poháry - dovézt na místo,zajišťovat ubytování,a různé další "drobnosti" - ano,zkusil??
Nemyslím si,že tu něco takového v takovém rozsahu bylo / myslím malá vyjímka letos Brňáků /
Je možné,že se tu najdou lidi,kteří si myslí,že se na tom "rejžuje"...?
...další serie dotazů :" proč a za kolik " jako v minulosti kolem Šumburku...?
Jarda si "pamatuje" TR zadara....ano,možná .../cenu benzínu v žádném případě nemůže/...Teď se ptám já : kdo dnes něco udělá jen tak pro zábavu ostatních? Myslím teď ty dospělé - s rodinou,zaměstnáním,nedostatkem času.....ne,kluky,co příjdou ze školy,fláknou věci do kouta a vylezou od volantu až k připravené večeři...?
Právě ti první to dělají pro tuhle komunitu....má snad někdo dojem,že Vašek Koral nedělá nic jiného,než se stará o to,abychom mohli jezdit nové tratě?
Taky jsem zůčastnil jiných turnajů /Asfalt cup,Classic/- a tam získal reálné poháry - ZADARMO...až nějaký někdo z Vás bude držet v ruce - možná si řekne, neměl bych mu přispět na startovné?
...hlavně mít co půl roku nový mobil s mooořem funkcí,hromadu jiných pi****n...ale tady je to drahé...
Příspěvek Zaslal: pá srpen 21, 2015 17:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KLIMA Daniel





Založen: 16. 02. 2011
Příspěvky: 50
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

První krátká upoutávka Smile
Team Rally is back - HELI SPECIAL

https://www.youtube.com/watch?v=L6SjhJCVMbs

Videa nejspíše budou. Jak kvalitní budou, zaleží taky na dodaném materiálu od týmů a tak, potom samozřejmě na nasbírání nějakých zkušeností a v neposlední řadě času a chuti. Jak psal Jenda už na FB, chystejte auta, kombinézy, loga atd.

Padly tu i slova o texturách.
Za historii Team Rally, už jich tu bylo haba fuk, když už v týmu není nikdo kdo by je třeba udělal, určitě nikomu nebude vadit když se zapátrá v minulosti a namixujou se tratě s předchozích balíčků s tím, že se na fóru uvede odkud co kdo použil...(ovšem to by jste se museli "zapálit" jak říká Jarda) A dle mého - udělat dobrý skin, je těžší než trochu předělat textury u tratě

_________________
//S4 B6 Avant 4.2 V8
Příspěvek Zaslal: pá srpen 21, 2015 21:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DUDA Marek





Založen: 03. 02. 2010
Příspěvky: 10
Bydliště: Ólomouc

Příspěvek Předmět: TR Odpovědět s citátem

Pěkná upoutávka:-). A ty M.H. prosím neotravuj to lidem kteří TR prostě jet chtějí, neptej se, nejeď, neplať a hlavně nám to nekaž. Myslím, že dalo dost práce kluky přesvědčit, aby to vůbec uspořádali a pak přijde blb co chce vědět co dostane za tři stovky. Prostě nejeď a jdi jednou do hospody a stejně ti to stačit nebude, pak asi budeš spokojenej....na celej rok...troubo!
Příspěvek Zaslal: pá srpen 21, 2015 21:44
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HAJEK Michal





Založen: 08. 09. 2012
Příspěvky: 27

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Vite co chytraci? Jdete do .... A nebudu kvuli vam sprosty. Ja se jen slusne zeptal a misto normální odpovedi sem se dockal jen urazek. Tak nevim kdo je tady blb. Zamyslete se nad sebou. Do hospody nechodim a 3 kila mam vydelane za 2 hodiny, takze o penezich to vazne neni,
Příspěvek Zaslal: so srpen 22, 2015 1:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vykoukal Simon





Založen: 16. 09. 2014
Příspěvky: 4

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Co bys cekal ze budes mit za 300kc to be me zajimalo..pokud vim za 300kila muzes jet celou sezonu TR kde bojujes o pohar ktery neco stoji.zajisteni neco stoji atd. Atd . Kdyz i zaplatis start treba na barum rally taky zato nic nedostanes zaplatis ho jen proto abys tam mohl startovat a tak to funguje vsude .. kdyz jeto pro tebe problem zaplatit tak neplat neprispivej a neptej se to je snad jednoduche ne Smile peace a love
Příspěvek Zaslal: so srpen 22, 2015 12:31
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

K dnešnímu dni zahajuji možnost přihlašování pro další, již devátou sezónu TEAM RALLY.

Profily jezdců jsou pouze opět blokovány a kdo tedy měl v minulosti profil založený a schválený, nemusí se znovu registrovat. Po úhradě registračního poplatku pošlete prosím avízo s potřebnými údaji mailem. V případě přestupu do jiného týmu prosím taktéž o uvedení této skutečnosti v mailu. Pokusím se to při odblokování profilu a přidělení startovního čísla hned opravovat. Pokud někdo bude chtít poslat aktuální foto pro výměnu (a u některých by to bylo víc než vhodné) pošlete mi ji na mail. Po uhrazení registračního poplatku přidělím licenci a odblokuji profil na stránkách TR, stejně jako v minulé sezóně. Kdo ještě v TR nestartoval a nemá schválený profil na stránkách TR, nechť postupuje podle pravidel.

V případě dotazů mě kontaktujte přes PM, nebo mailem.



Prosím také manažery týmů umístěných v TOP 10 v minulé sezóně, aby mi potvrdili zájem o pořádání závodu v sezóně 2015. Případně napsali o jaký závod by měli zájem. Podle projeveného zájmu budu postupně přidělovat jednotlivé podniky.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: ne srpen 23, 2015 20:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KOZAK Jaroslav





Založen: 04. 03. 2009
Příspěvky: 253
Bydliště: Příbram

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Všem děkuji za vyjádření ohledně startovného. V podstatě jsem se pouze dozvěděl, že jsem tupec a mám si jít po svém... Takže nashledanou "závodníci"... Laughing
Příspěvek Zaslal: po srpen 24, 2015 17:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem po delší době jen nakoukl co a jak je v RBR a co nevidím. Chystá se další ročník TR - Michal se asi musel hodně kousnout - a opět se zde objevují hlasy proč platit a co za to dostanu. Je to stále stejné, ale ne jen tady. Pohybuju se teď více mezi modely a i tam by každý chtěl luxusní, pokud možno raritní model za max cenu do 300,--. Všichni jaksi zapomínají, že to, co se platí není možnost hrát si, ale přidaná hodnota a práce, s ní spojená. Zkuste si sami něco uspořádat a vydržet to dělat téměř 10 let.
Ano, v počátcích TR byla videa, luxusně je dělal Honza Dobeš a byli jsme mu za to nesmírně vděční. Byly na každý závod jiné textury od mistra Hroudy, byl TR magazín a jen já vím, že to byla práce na několik hodin denně, 7 dní v týdnu a 10 měsíců v kuse. Jak Honza, tak já i Hrouda jsme hledali po pár letech a totálním vyšťavení pomocníky, nebo nástupce. To se ale nepovedlo. Každý zprvu nažhavený zájemce to po několika týdnech vzdal. Byla to ale doba, kdy jsme vše dělali s obrovským elánem a ten Michalovi po tolika letech dohadů, narážek, ale i nadávek některých "závodníků" chybí. A já se mu vůbec nedivím... RBR komunita už dávno není to, co byla v samotném začátku. Zbyly jen vzpomínky a stará přátelství...

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: po srpen 24, 2015 17:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Bravo, lip bych to sam nenapsal.

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: po srpen 24, 2015 19:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VALENTA Frantisek





Založen: 27. 06. 2005
Příspěvky: 173
Bydliště: Liberec

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Stačí jen přikývnout Karle Exclamation

_________________
CARLSBAD Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: po srpen 24, 2015 22:44
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SIMEK Daniel





Založen: 24. 02. 2007
Příspěvky: 44
Bydliště: Napajedla

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zdarec, letos míříme s naším týmem sčíhnout konkurenci do TR Smile Poradí mi někdo jak mám udělal ty odkazy ať to vypadá dobře, kdyžtak do pm pls thx

http://www.naparbrcup.com/
[img]http://www.jpeg.cz/obrazek/eZu0[/img]
https://www.facebook.com/pages/%C5%A0IMEK-Racing/223614054446214?fref=ts
Příspěvek Zaslal: po srpen 24, 2015 23:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KEST Karel





Založen: 01. 05. 2009
Příspěvky: 31
Bydliště: Kout na šumavě

Příspěvek Předmět: TR Odpovědět s citátem

K.Arno já smekám.....to je prostě paráda....Určitě se TRka zúčastním i když asi sám z teamu,tak moc parády neudělám,ale pojedu.
Příspěvek Zaslal: út srpen 25, 2015 10:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
VNOUCEK Mirus





Založen: 29. 08. 2009
Příspěvky: 61
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Startovné Odpovědět s citátem

Opravdu mě zaráží ty dotazy na to, z čeho se skládá startovné a co za něj dostanu. Kluci, Vy, kteří posíláte "závodníky" někam...Když tankujete u pumpy naftu za 31 litr, ptáte se pumpaře, kolik je jeho marže, kolik je nákupní cena, kolik je spotřební daň, kolik je DPH a já nevím, z jakých dalších složek se může ještě cena skládat....to samé u pivka v hospodě...ptáte se výčepáka, co dostanete za 30 kaček? Pivo! A tady dostaneš za pár stovek možnost si zajezdit v nejlépe organizovaném poháru s nejlepším "zázemím" (kontrola zkracování, komisař, vyhlášení, poháry, videa atd.). Alespoň potud, kam moje znalosti v pohárech sahají. Někdo tu zmínil vyhlášení v Čeložnici. Ten materiál tam přiletí sám? PC, sedačky, plátno, projektor? A má to organizátor všechno doma, nebo si to musí půjčit? Půjčit zadarmo? Platit ze svého?
Rozkecal jsem se dost. Zkrátím to: BER NEBO NECH LEŽET, NIKDO TĚ DO TR NENUTÍ!!

_________________
Kizz-me WRT..... www.kizz-me.cz
Řekli mi:"jsi starej, tak budeš jezdit starýma autama" a od té doby válčím s A8 Smile. Už to není pravda. Mládnu, takže krotim mladou tridu R5
Příspěvek Zaslal: st srpen 26, 2015 9:37
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SIMEK Daniel





Založen: 24. 02. 2007
Příspěvky: 44
Bydliště: Napajedla

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Taky to nechápu že lidí řeší usrané tři kila za dobré závodění, ale na druhou stranu je dobré říct co kolik cca stojí ať je klid Smile Samozřejmě povinné to není takže ber nebo drž hubu Very Happy
Příspěvek Zaslal: st srpen 26, 2015 21:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Další
Strana 5 z 12

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme