Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

NGP Fyziky - instalace a použití
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 29, 30, 31  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ADAM Tomas





Založen: 15. 02. 2010
Příspěvky: 274
Bydliště: moldava nad bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

RBR nepotrebuje vôbec inštalačku, a najlepšia rada je to, že nech každý sebe zkopíruje komplet hru na exterák, a v prípade prolémov s pc netreba nič z novu inštalovať, len kopírovať do pc a hotovo........
Příspěvek Zaslal: so srpen 08, 2015 1:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KOTAS Tomas





Založen: 15. 02. 2009
Příspěvky: 36
Bydliště: Zopy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Prosím vás, je nutné nainstalovat RBRTM088EInst.exe, abych mohl hrát v ofline verzi? Vůbec to nemůžu stáhnout :/ Bez toho si třeba Hrádek ani nezajedu? Nainstaloval jsem nějaké rzty do adresáře samotné hry a v plugins to tam není. Prosím o radu
Příspěvek Zaslal: po srpen 10, 2015 9:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FRISTENSKY Jiri





Založen: 28. 11. 2009
Příspěvky: 351

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tvůj antivir ti to hází do truhly jako vir. Je to planý poplach, ale musíš udělat opatření, aby se to nestávalo.
Je tu toho o tom napsáno dost, tak jen v krátkosti - při instalaci pluginu (toho souboru co píšeš) si vypni rezidentní štít svého antiviru. V antiviru si dej složku RBR do vyjímek (aby se v ní antivir nehrabal a není důvod, aby ji pracně prozkoumával) a pak teprve zapni rezidentní štít antiviru.
enjoy i on-line
Příspěvek Zaslal: po srpen 10, 2015 9:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KOTAS Tomas





Založen: 15. 02. 2009
Příspěvky: 36
Bydliště: Zopy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jirko dík za info, už to šlape jak hodinky Smile Jen mám problém s btb tratěmi... Nechápu proč Sad Dělám vše, tak jak mám a pořád mi to píše před startem hry chybu. přesně mi to píše - Program nelze spustit, protože v počítači chybí d3dx9_30dll. Pokuste se tento problém vyřešit přeinstalací programu Sad Přeinstaloval jsem to a pořád to dělá. Prosím o radu
Příspěvek Zaslal: út srpen 11, 2015 17:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KOCOUREK Vasek





Založen: 01. 06. 2008
Příspěvky: 76
Bydliště: Klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

taky mi to dělalo,přeinstaloval jsem DirectX a pak to šlapalo,stáhnul jsem ho na http://www.microsoft.com/cs-cz/search/result.aspx?q=directX%209&form=DLC
Příspěvek Zaslal: út srpen 11, 2015 20:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KOTAS Tomas





Založen: 15. 02. 2009
Příspěvky: 36
Bydliště: Zopy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Díky moc, jste borci, už to šlape Smile)
Příspěvek Zaslal: st srpen 12, 2015 20:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZETAK Dennis





Založen: 18. 05. 2008
Příspěvky: 673
Bydliště: Rožňava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

RBR mi v poslednej dobe dost casto pada. Vacsinu casu teraz jazdim s Fabiou R5, ale neustale mi hra pada. Ma niekto podobny problem? Cele RBR som uz preinstaloval, nahadzoval som tam nove veci, nic stare som nekopiroval. Alebo by mi vedel niekto poradit, ako citat .DMP subory?
Příspěvek Zaslal: čt srpen 13, 2015 23:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KOTAS Tomas





Založen: 15. 02. 2009
Příspěvky: 36
Bydliště: Zopy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zdar borci, chtěl jsem se zeptat, jestli by mi někdo neporadil s nastavením auta. Vozy wrc se mi zdají pod fyzikou NGP hrozně přetáčivý (citlivá ručka) a nemůžu se s tím nějak domluvit. Neporadil by někdo, jak bych to mohl trochu pošolichat? Smile
Příspěvek Zaslal: so srpen 15, 2015 11:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZETAK Dennis





Založen: 18. 05. 2008
Příspěvky: 673
Bydliště: Rožňava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

RBR mi po niekolko nasobnom preinstalovani stale pada. Nemam nahodenu ziadnu trat, mam iba modely aut a pada to neustale... ZFix mam.. ma niekto taktiez taketo problemy? Ja uz mam chut sa na to cele vy...
Příspěvek Zaslal: so srpen 15, 2015 22:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VASICEK Michal





Založen: 23. 09. 2005
Příspěvky: 268
Bydliště: Libichov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ZETAK Dennis napsal:
RBR mi po niekolko nasobnom preinstalovani stale pada. Nemam nahodenu ziadnu trat, mam iba modely aut a pada to neustale... ZFix mam.. ma niekto taktiez taketo problemy? Ja uz mam chut sa na to cele vy...
Jaký máš windows. Měl jsem dříve stejný problém

_________________
Image
www.rally-mlboleslav.tym.cz
Příspěvek Zaslal: po srpen 17, 2015 16:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
TEPLY Radek





Založen: 12. 04. 2009
Příspěvky: 10
Bydliště: Orlová

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím, chtěl bych se zeptat zda budou rekordy rozdělené na 3.0 a 3.1 nebo zůstanou v tab. pohromadě. Časy co zajíždím s 3.1 jsou pomalejší a co jsem se díval tak snad všechny rekordy jsou na zajížděné na starší fyzice. dÍk za odpověď.
Příspěvek Zaslal: po srpen 17, 2015 17:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZETAK Dennis





Založen: 18. 05. 2008
Příspěvky: 673
Bydliště: Rožňava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

windows 7 64-bit... citam fora hore dole ale nic mi nezabera
Příspěvek Zaslal: po srpen 17, 2015 18:44
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zda se to jen mně či to tak vidí i ostatní? .... slicky na šotolině (speciálně Hrádek a Liptákov) naprosto šíleně kloužou. Já třeba teď šel na Hrádku 1 hned po startu v minimální rychlosti v první levé ven, zcela nekontrolovaně asi tak jako kdybych jel po totálním ledu. V jiných úsecích se ta šotolina chová jakžtakž přijatelně, ale zrovna tyto místa jsou doslova ledové ....

A přitom s medii na vlhku je to podobné, ne-li lepší. Domnívám se, že by se na toto WorkerBee mohl mrknout, zda nastavení gravel pro slicky není až příliš stáhnuté dolů....
Příspěvek Zaslal: so září 26, 2015 17:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KANDLER Jan





Založen: 24. 06. 2008
Příspěvky: 196
Bydliště: Lipník nad Bečvou

Příspěvek Předmět: Klouzani Odpovědět s citátem

Mohu jen potvrdit deje se to samé i mě.Včera jsem jel i Peklo snow2 a v tom useku kde je soto ten brod mi zase auto jelo taky nejak divne jak kdybych se propadl do 10 centimetrove vrsty nejake hmoty.Chovalo se to proste divne....

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: so září 26, 2015 18:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PRIKRYL Roman





Založen: 11. 06. 2005
Příspěvky: 1715
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nezda se to jen tobe. Ja to psal v nejakem kometari(mozna i v poslední RZ v TR, si nejsem jisty). Primo v tom miste je to desny sem nedal ani plyn a uz sem sel do smyku Very Happy Ale je to tak i na jinych usecich v jinych RZ kde clovek je rad ze to nejak ukociruje.

EDIT: Ještě jak piše Jirka podemnou, tak je pravda ze v tom konkretnim miste to klouzalo celkove vic nez jinde i při starych fyzikách.


Naposledy upravil PRIKRYL Roman dne ne září 27, 2015 12:56, celkově upraveno 1 krát

_________________
S.A.D.A.C. Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: so září 26, 2015 23:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 29, 30, 31  Další
Strana 21 z 31

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme