Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Co vám tu chybí? Nové tratě!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 38, 39, 40 ... 43, 44, 45  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MARYSKO Tony





Založen: 26. 07. 2008
Příspěvky: 131
Bydliště: Záhoří

Příspěvek Předmět: Re: Torre Vecchia Odpovědět s citátem

KUREK Miro napsal:
MARYSKO Tony napsal:
To se prostě musí napsat, ta Torre Vecchia, to jako nemá chybu, vzor asfaltových Rzet.Smile Hluboce smekám před autorem. To bych zařadil do těch chuťovek, jako třeba Sorica, Northumbria tarmac, z originalek Plane,
Díky.


Fakt sa vám ide na tejto trati dobre ? Fyzika trate nie je správna.


Fyzika tratě, nevím jak poznám, že je špatná. Jezdim origo fyziku, neměl sem tam žádný problém, až moc pěkné svezení. Asi tak. Smile

_________________
M-Rallyteam(Marysko Racing)
Příspěvek Zaslal: pá leden 15, 2016 19:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KALA Ludvik





Založen: 27. 07. 2010
Příspěvky: 178
Bydliště: Vlašim

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Václave mám technickej dotaz. Kde, nebo jak? mám "jednoduše" najít nové soubory ke stažení které sem dáváš... ? Včera přibylo tuším 9 novot, dneska další 2.
Na hlavní stránce je boxík Nové soubory, který obsahuje jen 5 kolonek s novinkami. Není to málo?
Člověk tady sáhodlouze dohledává co si má nainstalovat, když se přihlásí třeba po týdnu. A je to docela chaos.... Crying or Very sad
Mám jednoduchý tip. Nemůžeš udělat 1 vlákno kam budeš postupně chronologicky přidávat nové tratě, změny, cokoliv - prostě novinky. Ale jenom to... Žádné příspěvky, pouze odkazy ke stažení. A ať je to klidně zamčené.
Když se pak víkendový jezdec přihlásí, jednoduše se podívá co stáhnul posledně a že mu tam chybí 11 dalších novinek....
Čím dál častěji se potýkám s problémem že se nedostanu do turnaje protože mi tam něco nového chybí..... Ludva
Příspěvek Zaslal: pá leden 15, 2016 20:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ROJEK Jakub





Založen: 08. 12. 2007
Příspěvky: 239
Bydliště: Ostrava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KALA Ludvik napsal:
Václave mám technickej dotaz. Kde, nebo jak? mám "jednoduše" najít nové soubory ke stažení které sem dáváš... ? Včera přibylo tuším 9 novot, dneska další 2.
Na hlavní stránce je boxík Nové soubory, který obsahuje jen 5 kolonek s novinkami. Není to málo?
Člověk tady sáhodlouze dohledává co si má nainstalovat, když se přihlásí třeba po týdnu. A je to docela chaos.... Crying or Very sad
Mám jednoduchý tip. Nemůžeš udělat 1 vlákno kam budeš postupně chronologicky přidávat nové tratě, změny, cokoliv - prostě novinky. Ale jenom to... Žádné příspěvky, pouze odkazy ke stažení. A ať je to klidně zamčené.
Když se pak víkendový jezdec přihlásí, jednoduše se podívá co stáhnul posledně a že mu tam chybí 11 dalších novinek....
Čím dál častěji se potýkám s problémem že se nedostanu do turnaje protože mi tam něco nového chybí..... Ludva


http://rbr.onlineracing.cz/forum/viewtopic.php?t=4742

_________________
ImageImage
Příspěvek Zaslal: pá leden 15, 2016 21:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KALA Ludvik





Založen: 27. 07. 2010
Příspěvky: 178
Bydliště: Vlašim

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No to jsem si nevšiml. První vlaštovka ze včerejška... Jako v Rusku za bolševika. Dárek co si přeju dnes jsem dostal už včera. Laughing Ještě bych to doladil - dodal tam odkazy ke stažení aby se to nemuselo hledat a bylo by to super...
Příspěvek Zaslal: pá leden 15, 2016 21:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Vis kolik je s tim prace, vsechno to linkovat? Cool Shocked Twisted Evil

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: so leden 16, 2016 10:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KRYSTYN Miroslav





Založen: 02. 06. 2006
Příspěvky: 701
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Vašku a bylo by složité v nabídce download/auta resp. tratě, seřadit soubory podle data? Taky sem jdu jednou za rok a pak složitě hledám nové věci.

_________________
www.kcm-rbr.cz
Příspěvek Zaslal: ne leden 17, 2016 18:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Bude s tim tak den prace, uvidime, kdy se k tomu dostanu Sad

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: ne leden 17, 2016 19:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KRYSTYN Miroslav





Založen: 02. 06. 2006
Příspěvky: 701
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Aha, tak za den práce to nestojí, beru zpět pro nepoměr vynaložené a získané hodnoty Smile

_________________
www.kcm-rbr.cz
Příspěvek Zaslal: ne leden 17, 2016 21:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SCHWARZ Martin





Založen: 09. 09. 2005
Příspěvky: 135
Bydliště: Větřní

Příspěvek Předmět: Rozpis Kuadonvaara Odpovědět s citátem

Ahoj, jestli někdo chce, tak tady je rozpis na Kuadonvaaru.

http://ulozto.cz/xiEoLT43/rozpis-kuadonvaara-zip

Je to origo rozpis (sedmičkový).
Za případné chyby neručím.
Nestěžujte si, pokud vám nepasuje.
Případné chyby si změňte sami v Pacenote plugin.

_________________
http://mato22rbr.svet-stranek.cz
Nové stránky Asfalt cupu:
https://rbr-asfalt-cup.webnode.cz/
Příspěvek Zaslal: st leden 20, 2016 10:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
FAU Mira





Založen: 08. 03. 2008
Příspěvky: 326
Bydliště: Chýnov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Maťo, díkas za noty, bez nich bych byl ztracený

_________________
Faustýn, manager týmu Blue Devil
BLUE DEVIL rally 2015
FRESH Band
Blue Devil fórum
Příspěvek Zaslal: st leden 20, 2016 17:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
FRISTENSKY Jiri





Založen: 28. 11. 2009
Příspěvky: 351

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Taky jsem udělal univerzální rozpis na tuto trať.
http://uloz.to/xF5bRoBQ/kuadonvaara-rozpis-frista-zip

Jen doplním, že přijde po stažení, rozbalení vložit 3 soubory do složky Maps ve hře a dát přepsat originální soubory.

Rozdíl mezi Mattyho rozpisem nějaký je, takže si můžete sami vyzkoušet, který vám víc vyhovuje.
Příspěvek Zaslal: st leden 20, 2016 19:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KOCOUREK Vasek





Založen: 01. 06. 2008
Příspěvky: 76
Bydliště: Klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pánové,moc děkuji,nebýt vás,tak jedu na oči a to by neskončilo dobře Smile Mam málo času na odjetí závodů,natož psaní rozpisu a hlavně to ani v tom prográmku neumím Smile Ještě jednou moc děkuji za lidi co to drží nad vodou a díky jim se můžu u volantu odreagovat od běžných starostí.
Příspěvek Zaslal: st leden 20, 2016 19:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
VALENTA Frantisek





Založen: 27. 06. 2005
Příspěvky: 173
Bydliště: Liberec

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Dobrá práce hoši.....patří vám velký dík Exclamation

_________________
CARLSBAD Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: čt leden 21, 2016 6:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KADERABEK Jan





Založen: 12. 01. 2016
Příspěvky: 22

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ahojte, jsem maximální nováček jak v RBR, tak celkově v simulátorech... hrál jsem jen LFS v době, kdy vyšlo a to ještě na myši.. Smile Ale jak jsem se dočetl o Dirt: Rally, dostal jsem se taky postupně k RBR a hrozně mě to chytlo, pořídil jsem bazarový volant a každý den si zajezdím ... jak je to těžké, je to o to větší výzva a o to víc se dá učit a zlepšovat se... což mě baví v jakémkoliv oboru (o auta se ani jinak vůbec nezajímám) Smile
No a samozřejmě jsem okamžitě nahodil ty NGP auta a otestoval fanouškovské tratě a dost rychle jsem přišel na to, že všechno, co dělal pan Václav Šourek je o světelná léta dál než cokoliv jiného, především tedy ten Semetín. Právě ty všelijaké detaily dělají zážitek z jízdy realistický a bohužel u jiných tratí mi tohle hrozně chybí (ale chápu, že je to hodně časově náročné a lepší nějaká nová trať než žádná). A taky to ukazuje, že kdyby se nějak podařilo spojit síly, má RBR potenciál nejen v té simulaci, ale taky v grafice, i v roce 2016. Ono Dirt: Rally je efektní, ale působí na mě celkově dost uměle, ta detailnost samotné vozovky (různé výmoly, záplaty, drobné nerovnosti, extrémně úzké úseky atd.) mi tam dost chybí.
Tak se chci jen zeptat, jak to vlastně vypadá s panem Šourkem, jestli ještě chystá nějakou tu trať vytvořit, ať se můžu těšit... Smile Štve mě, že nemám víc času, protože jsem pracoval jako 3D grafik a asi bych mohl vypomoct... chtělo by to žít tak 3 životy, no Sad
Tak každopádně gratuluju k velkolepým modifikacím, ať už tratě, tak všechny ty pluginy, auta atd... je to fakt obrovské kvantum práce - obdivuju!
Příspěvek Zaslal: pá leden 22, 2016 18:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
DOCKAL Stepan





Založen: 02. 05. 2005
Příspěvky: 338
Bydliště: Vsetín

Příspěvek Předmět: Gravel France Odpovědět s citátem

Chlapi, na disku jsem vyhrabal mód Gravel France (kompletně předělané textury a fyzika povrchu) na originální Francii (bez otočenek) -> tehdy se to dávalo místo Francie.
Nechce to někdo z moderů doupravit do použitelného stavu a nechat to nahodit na plugin, jako nové tratě?

_________________
... RBR I´m lovin it ... Image

Geofre eWRC RBR Rally Team
Příspěvek Zaslal: pá únor 05, 2016 11:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 38, 39, 40 ... 43, 44, 45  Další
Strana 39 z 45

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme