Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

8. MM Rally - 21. - 27.2.2016
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ADAM Tomas





Založen: 15. 02. 2010
Příspěvky: 274
Bydliště: moldava nad bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

súhlasím....... a keď už asi ja som ten slovenský kokot kto má ísť do prdele, tak pán Nodes Michal je čo? je to jedno už ten cirkus mám na háku, a hoci som chcel dnes odjet etapu uz na to vyserem....... TR už dávno medzi poslednými čo sa týka turnajov, kvôli tej debilnej systéme kde sa jede väčšinou origo Rz ...... a sem tam nejaký nový ( 6 ročný Rz ) ako píše mister múdrosť, komu ani nedošlo že debata je o origo a neorigo Rz, a nie o tom ktorý trať ako starý.....

celú debatu vymažte, ale až po tom čo ešte vyjadrili svoje názory ifáci a iridáci.... na ich dementite, tak fajne sa dá zasmiať.....
Příspěvek Zaslal: út únor 23, 2016 12:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PETER Marek





Založen: 12. 01. 2010
Příspěvky: 485
Bydliště: Fajne-Město

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak co Václave, dostane BAN? Já když mu napsal, že je dement, tak jsi mi banem vyhorožoval. Teď se aspoň můžeš na vlastní oči přesvědčit, že zas tak daleko sem od pravdy nebyl...

_________________
re:member
Příspěvek Zaslal: út únor 23, 2016 13:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
NODES Michal





Založen: 01. 01. 2007
Příspěvky: 117
Bydliště: Český Krumlov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Maro, kliiid, praskne ti cevka Smile
Příspěvek Zaslal: út únor 23, 2016 14:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FRISTENSKY Jiri





Založen: 28. 11. 2009
Příspěvky: 351

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Se to tady přece nepopere, co by jsme pak dělali v Čeložnici, když se vybijete už na fóru Very Happy

Jestli to dobře vnímám, tak Tomáš Uher v tom zůstal vlastně sám a asi bylo všechno na něm. Tome, v klidu, připravit TR komplet nikdy nezvládal jeden člověk, vždy to musela být týmová práce.
V podstatě stačilo aspoň pár banerů, trošku si pohrát s počasím, aby odpovídalo době ve které se podnik jede a mohl to být fajn podnik.
Jenže kolega z týmu se začne posmívat a škodolibě presentovat podnik jako špičku TR. To je pak blbé, protože se vlastně neměl o co opřít a tak zbyly jen jeho plané kecy.
Příspěvek Zaslal: út únor 23, 2016 14:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ADAM Tomas





Založen: 15. 02. 2010
Příspěvky: 274
Bydliště: moldava nad bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jirkus kedy už konečne pochopíš, že nás nezaujímajú textúry, bannery a ani počasie ! len jedine čo nás zaujíma je to, aby v závode boli čím menej original erzety ! a tým pádom náš závod by mal byť ten najlepší v tomto sezóne, no bohužiaľ už sa nedozviem ako by sa to dopadlo...... to je vše, a o textúrach už nerypajte !
Příspěvek Zaslal: út únor 23, 2016 15:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PLOJHAR Otas





Založen: 06. 12. 2013
Příspěvky: 5

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Asi tak jak píše Tom, je mi jedno jestli ten tým udělá textury nebo ne, hlavně že se jede na novějších RZ na, kterých se opravdu bavím a závodění je tam mnohem těsnější Smile
Příspěvek Zaslal: út únor 23, 2016 15:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HOUSKA Honza





Založen: 29. 08. 2011
Příspěvky: 18
Bydliště: Český Krumlov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nechtěl jsem nic psát, ale vložím se do toho taky. Prvotní myšlenka byla udělat textury ale za žádnou cenu nelaborovat s počasím. Vím jaké to je, když to někomu spadne při načítání RZ díky texturám nebo počasí a že se to prostě stát může. Nicméně skladba rally byla již dlouho dopředu probírána a nakonec jsme se shodli na tom, že nebudeme dávat RZ, které nejsou zas tolik otestované. Proto jsme zvolili tuto skladbu. Ano já vím, že sice jsme možná zvolili špatně a hodně lidí nechce ani odstartovat, ale pojďme si říct... Má někdo nějakou výhodu oproti ostatním?

Co se týká počasí .. ono zrovna včera bylo venku 13°C a sluníčko a to je 23. Února. Tak proč by takové počasí nemohlo panovat i v RBR?

Omlouvám se všem, kterým jsme uškodili. Když už je ta skladba tak moc špatná tak to berte i jako plus do budoucna. Tato rally může být jako odstrašující případ, když je podle vás tak špatná.

To by bylo asi vše. Děkuji za přečtení
Příspěvek Zaslal: út únor 23, 2016 15:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RESL Jan





Založen: 27. 09. 2007
Příspěvky: 533
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tomáš Uher: Škoda,že už nato dávno serete,možná proto i ta skladba může tak působit.A píšete tady o zoufalcích,jak nemůžeme vzít skladbu tak jak je a přitom tady několik závodů už bečíte vy.V kolika si byl Tomáši za poslední dobu týmech?Přijde mi to,že ta parta kolem tebe,nikdo nikde a u ničeho nevydržite.Škoda,protože nástup jste měli opravdu super a já se upřímě radoval za novej kvalitní tým,který to bude moct dělat zajímavější,stejně jako Kizz me a Sadac.A ono to vzdáte po třech závodech s brekem,že se nejezdí vaše oblíbené tratě.
A teď ještě jednou k vaší skladbě,tak až na tu sekci,kde jde rychle po sobě Šumburk mi to přijde opravdu fajn.Škoda prostě těch textur,které to mohly tak nějak ucelit do jednoho kabátu a roční doby,ale to zase nejste první tým,co ty textury nemá.Takže se těším na trať a doufám,že to hned někde neopřu.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: út únor 23, 2016 18:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KOZISEK Martin





Založen: 02. 10. 2005
Příspěvky: 222
Bydliště: Přeštice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Myslim, že to obě skupiny přehání. Kritici rally jsou až moc kritičtí, když se vlastně stalo jen to, že nejsou textury - to se snad dá přežít. Zastánci by taky nemuseli používat argumenty typu, že kritici brečí a bojí se, že na nových RZ dostanou - to je názor jak z mateřské školy.
Já osobně jsem se na závod vcelku těšil, ale hned na 2RZ se mi stalo něco, co by mohlo vysvětlit prosazovatelům nových RZ, proč není na škodu být v tak velkých turnajích trošku konzervativní. Ono některé ty nové RZty nemají extra kvalitu, některé jsou zabugované. A to pak člověka nasere, když projede okolo svodidel a....a končí. Zde video: https://www.youtube.com/watch?v=T-gPFW87qz0

_________________
Subaru WRT (2005 - 2008)
REVO eTeam Klatovy
Příspěvek Zaslal: út únor 23, 2016 20:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
DLOUHY Vladimir





Založen: 22. 12. 2008
Příspěvky: 7
Bydliště: Slaný

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já myslel, že závody pořádají týmy proto, aby si mohli dát RZ které chtějí oni a nebyla skladba RZ stále jen na jednom člověku. Skladbu jsme neodflákli, hlasovalo se o ní u nás v týmu už minulí rok a třeba já tam mám snad všechny své oblíbené RZ, to že lidé z jiných týmu tyto tratě nemusí je jejich věc, od toho mají své podniky aby si dali zas své RZ.
Martine, je mi jasný že většina lidí nemá Bruchsal rádo, ale třeba já ho jezdim často a ještě se mi na něm nikdy nic nestalo. Tím myslím bugy. A to s těma svodidlama, to bych nebral jako bug, některé tratě to tak mají udělané že se o svodidla zasekneš, např i Sorica. V reálu by občas svodidla ublížili mnohem víc než v RBR, tys měl hold smůlu že sis jen škrtnul ale při větším nárazu ve skutečnosti by se svodidla pohly a ten kolík by člověk trefil tak či tak.
Příspěvek Zaslal: čt únor 25, 2016 7:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
ZETAK Dennis





Založen: 18. 05. 2008
Příspěvky: 673
Bydliště: Rožňava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ked clovek zahne skor, ako by mal... skoda
https://youtu.be/OuKqpiO4ZgA
Příspěvek Zaslal: pá únor 26, 2016 17:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HOFFMANN Jakub





Založen: 19. 04. 2008
Příspěvky: 288
Bydliště: Benešov nad Ploučnicí

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Dobrej cut Smile asi při tom cutování jsi zapoměl že je tam břeh kterej tě pěkně poslal Smile. Jinak ke skladbě , je to pro všechny stejný a je jen na tom jak se kdo s tím popere ...mě třeba osobně vůbec neseděla ale holt né každý bude mít oblíbené tratě Smile byl to jejich závod a gratulacs za odvahu to takhle poskládat Smile sicd mi neseděly dvě rz v jedné sekci ale bylo to zas něco jiného Smile

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: so únor 27, 2016 9:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KLIMA Daniel





Založen: 16. 02. 2011
Příspěvky: 50
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Video Odpovědět s citátem

Prosím prvních 5 z každé třídy, aby odeslali pár rpl. a popř. i skin na klimadaniel@email.cz. Dík Dan.

_________________
//S4 B6 Avant 4.2 V8
Příspěvek Zaslal: ne únor 28, 2016 8:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JAROSEVSKY Jiri





Založen: 21. 11. 2008
Příspěvky: 173
Bydliště: Řitka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Prosím ke kontrole zkracování z MM Rally odesílejte RZ2 Bruchsal-Unteroewisheim a RZ16 Loch Ard. Časový limit pro uploadnutí vyprší ve středu 2. 3. ve 23:59.

Zároveň jezdci, kteří zakufrovali na GB sprintu, ať nahrají replaye z této trati, jelikož si to rozhazovalo penalizace jak chtělo, shodli jsme se, že tito jezdci dostanou penalizaci 1 minutu. Snad vám to přijde jako dobré rozhodnutí..?
Příspěvek Zaslal: ne únor 28, 2016 8:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
STUDENY Ivo





Založen: 26. 12. 2008
Příspěvky: 49
Bydliště: Olomouc

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

JAROSEVSKY Jiri napsal:
Prosím ke kontrole zkracování z MM Rally odesílejte RZ2 Bruchsal-Unteroewisheim a RZ16 Loch Ard. Časový limit pro uploadnutí vyprší ve středu 2. 3. ve 23:59.

Zároveň jezdci, kteří zakufrovali na GB sprintu, ať nahrají replaye z této trati, jelikož si to rozhazovalo penalizace jak chtělo, shodli jsme se, že tito jezdci dostanou penalizaci 1 minutu. Snad vám to přijde jako dobré rozhodnutí..?
Přijde mi to jako velmi špatné rozhodnutí. Proč? To jako ti, co nejsou schopni si přejet trať před závodem budou omilostněni? Tady bych spíše tvrdě uvažoval o vyloučení. Ne o snížení trestu. Jednoznačně nedodrželi trať. Není o čem diskutovat a vyloučení je na místě. Za mne návrh 5 min. což se rovná SR. Přece není možné toleroval jasné zkrácení tratě. Výmluva, že tady jel poprve, nebo že to neznám mi připadá velmi ale opravdu velmi nemístná. HOWG.
Příspěvek Zaslal: ne únor 28, 2016 11:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 2 z 6

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme