Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

NGP Fyziky - instalace a použití
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 29, 30, 31  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
VALENTA Frantisek





Založen: 27. 06. 2005
Příspěvky: 173
Bydliště: Liberec

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Souhlas Honzo....to samé mě napadlo po přečtení nevhodného komentáře toho pána, který zjevně nemá ani páru oč tu běží.

Vašku, příště se ani nenamáhej s odpovědí a zbytečně se neunavuj Wink

_________________
CARLSBAD Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: út leden 19, 2016 8:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KUBICEK Jiri





Založen: 10. 12. 2009
Příspěvky: 3

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

zbytečně se tady čertíte.
já přece nemám nic proti práci tady Václava.jsem rád,že existuje český plugin a že se o něj někdo nezištně stará.
bohužel mám čím dál tím míň času se rbr věnovat,tím pádem i sledovat co se kolem něj děje.proto se ptám.než dotáhnu set-up k ideálu,můžu zase dělat vše znova.
co se týče aut,myslím že vidíte stejně jako já,že mezi modely co dělá mukomoku a např. gerison nebo kubrt je propastný rozdíl.mukomoku by se měl zaměřit spíše na kvalitu než na kvantitu.mám to prostě tak:když už něco děláš,tak to dělej pořádně.
Příspěvek Zaslal: út leden 19, 2016 15:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RESL Jan





Založen: 27. 09. 2007
Příspěvky: 533
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jirko,osobně nechápu,co na těch setech pořád někteří vymýšlíte,že ho děláte snad několik dní.Já mám třeba ozkoušené,že když nahodím plus mínus podobné hodnoty,které jezdím už roky,alespoň v dané kategorie jsou použitelné na skoro všech autech.Ano,teď s novýma fyzikama se hodnoty dosti změnily,co se třeba světlé výšky týče,atd...Nepočítám ale,že mezi 3,1 a 4,1 bude v setech až tak veliký rozdíl.Ano,budou další možnosti sety vylepšit,co se týče některých dalších přidaných parametrů tlumičů,ale to je přeci super ne,že je někdo schopný do rbr přidat další štelovátka,nebo ne?Ale napadlo tady někdy někoho,než s tím začal kouzlit Walter,že se auto v RBR bude samovolně rozjíždět z kopce a bude potřeba se rozjíždět za pomoci ruční brzdy?Nebo že bude u aut u kterých to tak bylo i v reálu potřeba vyšlapávat při řazení spojku,jinak bude natom člověk časově tratit?Já taky nemám na rbr čas,ale jsem rád za každou aktualizaci,která zase posune rbr dál.Tak mě halt 10 minut zabere,než nacvakám nový set.To je ale proti času,který tomu obětuje WorkerBee rozhodně zanedbatelný čas.
A ještě jedno doporučení pro ty,kteří se pořád hrabete v setech.Netvrdím,že setup nemá nějaký trošku vliv,ale jsem přesvědčený,že ať pojede třeba Kučera,Spišák,Hoffman na třeba defaultu,stejně jim nebudeme stačit.
K modelům,tak souhlas,rozdíl v kvalitě tam je,bohužel ale je tak málo modélářů,že v té kvalitě v které dělá Kubrt a Garyson bychom se těch 130,atd asi nikdy nedočkali.Já zase takový puntičkář nejsem,ale samozřejmě plus mínus by to sedět mělo.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: út leden 19, 2016 16:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DLOUHY Vladimir





Založen: 22. 12. 2008
Příspěvky: 7
Bydliště: Slaný

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nevim co vám na těch setech furt nejde, na DS3 WRC mám super set už od druhý generace NGP v kterým je hejbáno snad se vším a za celou dobu sem byl nucenej jednou pohnout s jedním číslem, jinak jedu ten set i na 4.1 Very Happy Na R5 sem teď musel sice předělat diferáky ale jinak snad bylo opět vše stejný a auto stále funguje bezchybně
Příspěvek Zaslal: út leden 19, 2016 19:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
DOCKAL Stepan





Založen: 02. 05. 2005
Příspěvky: 338
Bydliště: Vsetín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Dělá to jenom mě, nebo od v 4.1 to na místech kde je vytahaná šotolina na trati (typicky Semetín, Poříčí, Hrádky/Liptákovy) se auto chová jako bych vjel na led?
Ano chápu, že to má lehce klouzat a tak jak to bylo v 3.1 to bylo ještě celkem uvěřitelné. Ale ve 4.1 je to fakt jako bych vjel na led.

_________________
... RBR I´m lovin it ... Image

Geofre eWRC RBR Rally Team
Příspěvek Zaslal: st leden 20, 2016 11:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ADAM Tomas





Založen: 15. 02. 2010
Příspěvky: 274
Bydliště: moldava nad bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

možno na 4.2 bude lepšie...... môžeš vyskúšať:
http://www.ly-racing.de/viewtopic.php?t=7878
Příspěvek Zaslal: so únor 20, 2016 13:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KADERABEK Jan





Založen: 12. 01. 2016
Příspěvky: 22

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

4.2 jsem zkusil dneska a z mého neodborného pohledu mi to přijde naprosto stejné jako 4.1. Vy tam nějaký rozdíl spatřujete?
Příspěvek Zaslal: ne únor 21, 2016 0:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PETENZI Stefano





Založen: 21. 04. 2007
Příspěvky: 40

Příspěvek Předmět: Links Odpovědět s citátem

Hi all, how to donwload last 2 models/physics?
The link send me to the start page.
Příspěvek Zaslal: po únor 22, 2016 14:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

jendabek napsal:
4.2 jsem zkusil dneska a z mého neodborného pohledu mi to přijde naprosto stejné jako 4.1. Vy tam nějaký rozdíl spatřujete?

Zmeny jsou minimalni, vytrhuji z changelogu:

- use correct labels in "Differential Torque" page ("preload"), depending on the differential type
- tyres/materials evolution, improved tyres not suitable for the surface (e.g. snow on tarmac etc.)
- changed mass and inertia of some movable objects for more variance

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: po únor 22, 2016 15:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
STUDENY Ivo





Založen: 26. 12. 2008
Příspěvky: 49
Bydliště: Olomouc

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem nainstaloval 4.2 a mám problém. Auto na asfaltu jede jako se sněhovýma gumama. Stojí a hrabe. ?? Vyřešeno samo. ??? Nějak se špatně načetla fyzika. Turnaj v prodeli.
Příspěvek Zaslal: pá únor 26, 2016 13:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KADERABEK Jan





Založen: 12. 01. 2016
Příspěvky: 22

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No jo, právě u toho " improved tyres not suitable for the surface" jsem žádnou změnu nezaznamenal.. ale tak nejsem bůhvíjaký expert, jen mi přišlo u 4.1, že to po šotolině až příliš klouže a že by to třeba mohli změnit, ale asi si za tím stojí, že je to i ve 4.2 stejné Smile Nedokážu to porovnat s realitou, tak možná to tak ve skutečnosti fakt je... každopádně je to šílený rozdíl oproti NGP v3.
Příspěvek Zaslal: pá únor 26, 2016 16:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
ADAM Tomas





Založen: 15. 02. 2010
Příspěvky: 274
Bydliště: moldava nad bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

s fyzikou 4.2 nie je žiadný problém, a ak auto stojí na štarte a hrabe, tak si nevimenil niektorý z 3 súborov fyziky...... physics.rbz, alebo NGP pluginy..... prekontroluj to ! a to že že na fyzike 4.2 nie sú dovolené blbé pneu to je dobre, lebo niektorím pariadatelom poriadne hrabe, a stále vložil do turnaje kombinácie asfalt gumy na sneh, snehové gumy na šoto a podobné...... no toto už nebude
Příspěvek Zaslal: pá únor 26, 2016 18:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
ADAM Tomas





Založen: 15. 02. 2010
Příspěvky: 274
Bydliště: moldava nad bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

........ mimochodom včera zase nemci vydali nové fyziky skoro na vštké autá sk. H/A ......
ako som sa tešil na fyziky NGP, tak tie každodenné updaty už mi idú na nervy......
Příspěvek Zaslal: pá únor 26, 2016 18:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
FAU Mira





Založen: 08. 03. 2008
Příspěvky: 326
Bydliště: Chýnov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Také hlásím problém s nasazením Fyziky 4.2
Stejně to co má Ivo Studený, tedy auto se chová jako na ledu a to i na šotolině = nepoužitelné!

I když nikde není ani zmínka o tom, co vše se musí předělat, vyměnil jsem také fyziku auta. A tam je možná zakopaný pes.

Zde v Downloadu se složka tváří čerstvě = 17.01.2016
ALE na odkazu je fyzika z 19.11.2015 !!!

Začíná mě silně nebavit po každé změně volat detektivní kancelář . . . Rolling Eyes

Zítra ráno mám poslední možnost odstartovat do závěrečného podniku RallyGrill

_________________
Faustýn, manager týmu Blue Devil
BLUE DEVIL rally 2015
FRESH Band
Blue Devil fórum
Příspěvek Zaslal: pá únor 26, 2016 18:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
ROJEK Jakub





Založen: 08. 12. 2007
Příspěvky: 238
Bydliště: Ostrava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

FAU Mira napsal:
Zde v Downloadu se složka tváří čerstvě = 17.01.2016
ALE na odkazu je fyzika z 19.11.2015 !!!


To není chyba! 17.1.2016 je datum kdy byla fyzika na web vložena. A 19.11.2015 je datum kdy byla vydána fyzika od Němců. Taky to mají i na svém webu.

VW Polo R WRC 2015 (rev. 4 / 2015-11-19)
* NGP Physics
* Model (Garyson 2015-03-08 )

http://www.ly-racing.de/viewtopic.php?t=7878

A pro pořádek, podle Changelogu byl vydán NGP Plugin 4.2 ale změny fyzik byli jen u historických aut (a to ještě včera). Takže krom historiků jsou tady na webu aktuální fyziky aut i pluginu NGP.


Naposledy upravil ROJEK Jakub dne pá únor 26, 2016 18:45, celkově upraveno 1 krát

_________________
ImageImage
Příspěvek Zaslal: pá únor 26, 2016 18:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 29, 30, 31  Další
Strana 24 z 31

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme