Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Co vám tu chybí? Nové tratě!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
PETER Marek





Založen: 12. 01. 2010
Příspěvky: 485
Bydliště: Fajne-Město

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Která je trať 544? Možná by to chtělo aktualizovat seznam na tom googlu Wink

_________________
re:member
Příspěvek Zaslal: pá duben 15, 2016 19:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ROJEK Jakub





Založen: 08. 12. 2007
Příspěvky: 238
Bydliště: Ostrava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

PETER Marek napsal:
Která je trať 544? Možná by to chtělo aktualizovat seznam na tom googlu Wink


A nebo se kouknout do seznamu, který je tady na webu a který je aktuální. Včetně dnešních tratí!

PS: Aby se ti zobrazila tabulka, musíš být přihlášený na svém profilu.

http://rbr.onlineracing.cz/index.php?act=rbrtracks

Jinak 544 je Fernet Branca. Wink

_________________
ImageImage
Příspěvek Zaslal: pá duben 15, 2016 19:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KADERABEK Jan





Založen: 12. 01. 2016
Příspěvky: 22

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

OffTopic: Admine, toho uživatele pipvn zablokuj, je to spam.
Chtělo by to jinak upravit ten opisovací kód a hodit místo toho nějakou Captchu, protože se vám tady registruje kvantum botů, pro které není problém ten součet spočítat.
Příspěvek Zaslal: pá duben 15, 2016 19:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
ADAM Tomas





Založen: 15. 02. 2010
Příspěvky: 274
Bydliště: moldava nad bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Díky za nové trate sú super, ale u mňa je jeden háčik..... Undva Reversed ževraj obsahuje vírus a nemôžem stiahnúť ani za boha..... Win 10 firewall, aj ESET Security som vypol a stále nič...... 3x som skśil stiahnúť a stále to isté, tahá tahá a pred koncom príde odkaz : stahovanie blokaované obsahuje vírus !!! netuším čo ešte môže blokovať to je ten problém....

má niekto podobný problém?
Příspěvek Zaslal: pá duben 15, 2016 21:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
ROJEK Jakub





Založen: 08. 12. 2007
Příspěvky: 238
Bydliště: Ostrava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ADAM Tomas napsal:
Díky za nové trate sú super, ale u mňa je jeden háčik..... Undva Reversed ževraj obsahuje vírus a nemôžem stiahnúť ani za boha..... Win 10 firewall, aj ESET Security som vypol a stále nič...... 3x som skśil stiahnúť a stále to isté, tahá tahá a pred koncom príde odkaz : stahovanie blokaované obsahuje vírus !!! netuším čo ešte môže blokovať to je ten problém....

má niekto podobný problém?


U mě dobrý. Udělal jsem kontrolu přes NOD32, AntiSpywarem i Windows Defender co je ve Windows 7 a vše ok.

_________________
ImageImage
Příspěvek Zaslal: pá duben 15, 2016 22:06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KADERABEK Jan





Založen: 12. 01. 2016
Příspěvky: 22

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zkus IE nebo Edge, v Chromu mi to taky často nejde...nebo ten torrent.
Příspěvek Zaslal: pá duben 15, 2016 23:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
ADAM Tomas





Založen: 15. 02. 2010
Příspěvky: 274
Bydliště: moldava nad bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

prepnul som pc na Win Xp a stiahol som bez problémov..... vec vyriešený
Příspěvek Zaslal: so duben 16, 2016 0:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KADERABEK Jan





Založen: 12. 01. 2016
Příspěvky: 22

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já moc nejsem nadšený z té 1GB tratě... vypadá jako klasický BTB projekt s texturama odevšad, takže trať působí dost uměle a i přesto mi jako jediná ze všech jede na mé integrované grafice hodně pomalu... takže turnaje s touhle mapou nebudu raději jezdit Confused
Ale každopádně díky za ty ostatní mapy Smile
Příspěvek Zaslal: so duben 16, 2016 2:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PETER Marek





Založen: 12. 01. 2010
Příspěvky: 485
Bydliště: Fajne-Město

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Rojek Kuba> A jo, zapomněl sem, že to už máme i na stránkách. Díky Wink

_________________
re:member
Příspěvek Zaslal: so duben 16, 2016 7:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

A jeje. Koukam, ze trat Vieux Moulin-Perrancey je sotolinova, ja ji nahodil jako asfalt... ach jo Sad

V DB uz je trat oznacena jako sotolinova, v online turnajich to bude OK, ale v shake to bude nabizet asfaltove gumy. Casem vydam opravu, zatim si prosim najdete Maps\Tracks.ini a zmente si sekci [Map1900] na:

[Map1900]
TrackName="Maps\track-1900"
Particles="Maps\ps_japan"
StageName="Vieux Moulin-Perrancey"
Surface=1
Length=20.5

Diky a velka omluva Rolling Eyes Embarassed

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: so duben 16, 2016 7:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DURDAK Jaroslav





Založen: 13. 12. 2012
Příspěvky: 7
Bydliště: Slavičín/Ostrava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Čau, brouzdal jsem internetem a našel aktualizaci na SS Berica a Casgra11 udělal ještě jednu RZ s názvem Monster Hill Climb, jen jsem nenašel, jestli je oficiálně vydaná. Linky jsou v popisku videí Wink

https://www.youtube.com/watch?v=7PSVNqR2eec

https://www.youtube.com/watch?v=OHbmLn1LNgQ
Příspěvek Zaslal: ne duben 17, 2016 21:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
ADAM Tomas





Založen: 15. 02. 2010
Příspěvky: 274
Bydliště: moldava nad bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

trať Fernet Branca po update má milion BUG !!!!! na pôvodnej verzii také bugy neboli zistené !!!!
Příspěvek Zaslal: út duben 26, 2016 20:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KADERABEK Jan





Založen: 12. 01. 2016
Příspěvky: 22

Příspěvek Předmět: Wallaby Odpovědět s citátem

Ahojte,
začal jsem pracovat na nové RZ zlínské Barum Rally a se začátky mi pomáhá Martinez (Marcin) - autor GB Rally Sprint, FSO Warsaw ad.
Trať modeluju / mapuju v Blenderu a mým plánem bylo testovat to importováním do BTB a exportem do RX pluginu, protože samosebou nemám k dispozici Wallaby.
I přes opravdu mizernou ergonomii BTB to sice jde, ale jako problém se ukázal fakt, že už první primitivní test (kus silnice s unwrappem) ukázal rozdíly v tom, jak výsledek vypadá v RX a jak v nativním formátu (Martinez mi to vyexportoval). V mém testu se konkrétně hodně lišil mipmapping, kdy v RX to vypadalo blbě (švy mezi jednotlivými UV) a v nativním to bylo v pořádku.
Tím je tedy zřejmé, že bych potřeboval onen Wallaby editor, protože psát Martinezovi kvůli každému testu se mi fakt nechce a na test pomocí RX se očividně nemůžu spolehnout.
Obecně nechápu, proč to nedat veřejně ke stažení, když stejně je na adminech (Václavu Korálovi?), kterou trať umožní jezdit na pluginu. Navíc tratě, které tu byly posledně přidány, rozhodně dle mého názoru nevykazují nadprůměrné kvality, spíš to naopak vypadá jako BTB projekty - Martinez dokonce psal, že v nich našel vlastní modely!
Vytvořit trať pro RBR už je samo o sobě dost složité a nedostupností editoru se to ještě komplikuje.
Tímto tedy chci poprosit o poskytnutí onoho editoru pro možnost testování tratě.

Aktuálně se živím jako programátor webu / mobilních aplikací, ale mám za sebou i jakousi praxi v herním průmyslu (Illusion Softworks), takže s 3D mám nějaké ty zkušenosti a snad by výsledek tedy neměl být vyloženě ostudný. I když RBR je trošku svět sám o sobě, to uznávám Smile

Díky za odpověď.
Příspěvek Zaslal: út duben 26, 2016 21:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SCHWARZ Martin





Založen: 09. 09. 2005
Příspěvky: 135
Bydliště: Větřní

Příspěvek Předmět: Re: Wallaby Odpovědět s citátem

KADERABEK Jan napsal:
Ahojte,
začal jsem pracovat na nové RZ zlínské Barum Rally a se začátky mi
Díky za odpověď.


Ahoj napsal jsem ti PM. Odepiš.

_________________
http://mato22rbr.svet-stranek.cz
Nové stránky Asfalt cupu:
https://rbr-asfalt-cup.webnode.cz/
Příspěvek Zaslal: st duben 27, 2016 16:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SCHWARZ Martin





Založen: 09. 09. 2005
Příspěvky: 135
Bydliště: Větřní

Příspěvek Předmět: Sněhové tratě Odpovědět s citátem

U všech sněhových tratí jde nastavit při zakládání turnaje nesprávně vlhký a mokrý povrch - nejsou na to ale na tratích textury a padá to.

Nastavujte u sněhových tratí jen suchý povrch - Dry , než to Vašek opraví. Díky

_________________
http://mato22rbr.svet-stranek.cz
Nové stránky Asfalt cupu:
https://rbr-asfalt-cup.webnode.cz/
Příspěvek Zaslal: po květen 02, 2016 23:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45  Další
Strana 41 z 45

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme