Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Co vám tu chybí? Nové tratě!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 41, 42, 43, 44, 45  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
GVRC-Lamda





Založen: 19. 08. 2008
Příspěvky: 49

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

RBR do not include any damp/snow or wet/snow physic. So it makes no sense to choose this option.

Lamda
Příspěvek Zaslal: st květen 18, 2016 20:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ROJEK Jakub





Založen: 08. 12. 2007
Příspěvky: 238
Bydliště: Ostrava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nevím, zda se o tom už mluvilo nebo ne, ale minimálně bych chtěl toto téma znovu otevřít. A to je hromadění instalaček tratí. Když se dneska podívám do složky, kde mám všechny instalačky (pravidelně kontrolují a aktualizují) tak se zastavím až na čísle 107!!! A to už je opravdu velké číslo! A pokud se nic nezmění tak číslo bude dál a dál stoupat!

Kdysi dávno tady bylo období kdy se na pluginu nic nového nedělo a když přišla nová trať, všichni se mohli zbláznit. Teď jsme v situaci, kdy nám tratě přibývají jak na běžícím páse a po pravdě se nějak extra neřeší jejich kvalita. Prostě máme novou trať a buďme rádi! No rád bych tento směr změnil.

Ono je rozdíl mít na pluginu 100 nových aut nebo 100 nových erzet. Ze 100 aut si můžete vybrat, jaké auto chcete a další nemusíte řešit. Vlastně jediné co vás omezuje je povolená kategorie na daný závod. Ale u tratí je to jiné. Pokud chcete jezdit různé poháry, turnaje, testy, apod. tak musíte mít nainstalovanou většinu erzet. A pokud nemáte všechny nainstalovány, tak čas od času budete muset před závodem doinstalovat.

Proto bych byl pro, aby se zredukoval počet instalaček tratí. A napadají mě 2 varianty. A kdybychom je zkombinovali tak by to bylo ještě lepší.

První varianta je vyhodit erzety, které mají malou kvalitu. Chápu, že ne každá trať bude stejně kvalitní jako třeba Šumburk nebo Semetín. Ale jsme v situaci, kdy máme plno nových erzet a můžeme si vybrat. Potřebujeme najít rovnováhu mezi kvalitou a kvantitou! Teď nechci ukázat přímo na některé, které tady podle mě nepatří. O tom si pak můžeme promluvit, pokud bychom se rozhodli, že s tím budeme chtít něco udělat. Ale o jedné se speciálně zmíním, protože nemá problém s kvalitou ale s délkou! Podle mě erzeta Lyon - Gerland, která měří jen 700m ztrácí smysl. Tohle podle mě není erzeta! Pokud nepočítám slalomy tak druhá nejkratší erzeta je Karowa která měří 1,6km. Tato městská erzeta aspoň trochu dává smysl.

Druhá varianta je sloučit některé tratě (instalačky) do jedné větší instalačky. Tady už předem říkám, že ne jakoukoliv s jakoukoliv, ale tratě od jednoho autora a erzety, které jsou si hodně podobné. Tady dám příklad. Teď nedávno vyšli pěkné Polské tratě od jednoho autora. Jedná se o Kormoran I, Kormoran II a Kormoran Shakedown. Máme 3 pěkné tratě a 3 samostatné instalačky. Tady bychom mohli udělat jednu (Kormoran) která bude obsahovat všechny 3 erzety. Jednoduché a elegantní. Budou sice námitky, že když se jedna erzeta aktualizuje, tak bude potřeba do instalačky vložit další 2 erzety a my pak budeme zbytečně stahovat zase 3 erzety kvůli jedné. Ano v tomhle máte pravdu ale většinou když autor udělá aktualizaci na verzi 1, tak udělá i na verzi 2. A pokud by to nebyla fatální chyba, tak si myslím, že by nebyl problém s vydáním nové verze počkat, až budou hotové opravy a vylepšení i na další erzety.

A ještě jeden dodatek. Být důkladnější s tím co na plugin dáváme. Myslím, že by se našli ochotní dobrovolníci (třeba i já), kteří by danou erzetu otestovali a řekli svůj názor, zda je dost kvalitní na to aby byla na pluginu.

To je můj pohled na daný problém a varianty jak je vyřešit. Normálně bych to asi neřešil, protože sleduji dění na pluginu a pravidelně si dělám aktualizaci seznamu, abych měl přehled co vše je nového. Ale mám pocit, že ta bublina je čím dál větší a větší. Nebudu ani uvažovat co lidí kteří rádi jezdí RBR ale nemají tolik času sledovat co vše je tady nového. Jsem sice rád, že Vašek udělal changelog kde víme co se na pluginu změnilo ale i tak toho je už hodně a musíme začít přemýšlet co s tím.

Můj názor jste si přečetli. A jaký je váš? Případně napište, které erzety by tady na pluginu neměli co dělat.

_________________
ImageImage
Příspěvek Zaslal: po červen 06, 2016 23:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jenom bleskova odpoved, nemam cas na dlouhou - instalacky jsou jednotlive presne z toho duvodu, ze pokud autor vyda opravenou verzi nejake trate, tak patchnu jen tu jednu. Ono je pak rozdil vystavovat / stahovat stomegovy a gigovy soubor.

Zadruhe, za kvalitu trate zodpovida autor, za skladbu turnaje autor turnaje. Howgh. Neminim urcovat, ktere trate sem dam a ktere ne - vyhazuju jen zjevne nedodelky typu RSI slalomy.

A instalacky neni treba archivovat, pokud potrebujete misto na disku, jde je po nainstalovani smazat.

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: út červen 07, 2016 9:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CERVENKA Filip





Založen: 09. 11. 2006
Příspěvky: 581
Bydliště: Zlínsko

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nevím kam jinam to napsat, když nejde založit nové téma a vše je zamklé, tak to píši sem. V pátek a sobotu jsou v trase Tour de France (ano, ty kola) zajímavé úseky pro fanoušky RBR - v pátek se jede přes Col de Bisanne - cca půlka etapy a v sobotu se končí na Joux Plane...

_________________
-> ANVEL Racing Team <- (Jednou lama navždy lama - Los Lamos)
G25 rulezz (už je to rukama, ne volantem)
Příspěvek Zaslal: út červenec 19, 2016 18:55
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Máme to dvě nové tratě, Pian del Colle a Passo Valle.
Ta první dost zoufale volá po pořádném rozpisu, najde se dobrovolník? Díky Smile

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: čt červenec 21, 2016 15:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VANIK Jan





Založen: 15. 08. 2006
Příspěvky: 144

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, je nějaký důvod, že není na pluginu Gestel? Přeci jen je už vydaný delší dobu než tyto nové tratě Wink
Příspěvek Zaslal: čt červenec 21, 2016 19:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Posles mi link plz?

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: čt červenec 21, 2016 19:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VANIK Jan





Založen: 15. 08. 2006
Příspěvky: 144

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Na rbrplus dal někdo link, měl by být funkční https://drive.google.com/file/d/0B-hE25pKtEpXa0pqRFZ1akdaTUU/view?usp=sharing&pref=2&pli=1

Plankgasovi stránky od zveřejnění tratě nejedou.
Příspěvek Zaslal: čt červenec 21, 2016 20:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Dekuju, pridano.

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: čt červenec 21, 2016 22:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MARYSKO Tony





Založen: 26. 07. 2008
Příspěvky: 131
Bydliště: Záhoří

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

CERVENKA Filip napsal:
Nevím kam jinam to napsat, když nejde založit nové téma a vše je zamklé, tak to píši sem. V pátek a sobotu jsou v trase Tour de France (ano, ty kola) zajímavé úseky pro fanoušky RBR - v pátek se jede přes Col de Bisanne - cca půlka etapy a v sobotu se končí na Joux Plane...


Joo máš pravdu, všiml jsem si toho Plane, že má být zítra. Plane je skvělá trať. Takže zajímavé. Ale myslím, že to stejně nepoznáme, viděl sem on board video přímo z auta při rally, a moc sem to nepoznal, trať byla stejná, zatáčky, to ano, ale to okolí mi připadlo podstatně jinačí než to ve hře. Třeba to poznáme. Smile

_________________
M-Rallyteam(Marysko Racing)
Příspěvek Zaslal: pá červenec 22, 2016 20:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GVRC-Lamda





Založen: 19. 08. 2008
Příspěvky: 49

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

please fix Peklo II track (id 146)

there 2 problems:
the ford bumps the car very strange at the overcast version (i belive at further version it worked fine)

at tracksettings are only overcast settings installed, the morning version are not loaded at online race. please remove the noon and evening overcast settings, it makes no sense, because there only 2 trackversions at RBR folder. You have many weather options, its not need so much (18?) different overcast versions.
normaly there should be one _M or _N or_E for sunny weather with detailed shadows and one version (_O) for raining and bad weather with only blured light shadows.

would be nice you (or Mirek) can fix both problems

Thanks

Lamda
Příspěvek Zaslal: út červenec 26, 2016 15:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ROJEK Jakub





Založen: 08. 12. 2007
Příspěvky: 238
Bydliště: Ostrava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nevíte jak na tom jsou RZty Zádveřice – Raková a Vinec – Skalsko?

_________________
ImageImage
Příspěvek Zaslal: ne srpen 07, 2016 18:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

V downloadech najdete poradny rozpis pro RZty Pian del Colle od Andrea Bettiniho. Nechce se mi kvuli tomu prebalickovavat instalak, tak si to opatchujte sami Twisted Evil

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: čt srpen 11, 2016 9:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SMILJKOVIC Stefan





Založen: 31. 08. 2006
Příspěvky: 66
Bydliště: Serbia - Belgrade

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Thanks. If only there were kormoran pacenotes fix, it would be awsome.
Příspěvek Zaslal: čt srpen 11, 2016 11:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KADERABEK Jan





Založen: 12. 01. 2016
Příspěvky: 22

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ROJEK Jakub napsal:
Nevíte jak na tom jsou RZty Zádveřice – Raková a Vinec – Skalsko?

Pokud bys rád nějakou ČR trať, tak aktuálně pracuji na zlínském okruhu (první RZ v rámci Barum Rally). Já se s tím dost pihním a taky si nemůžu dovolit na tom pracovat v jednom kuse, ale snad to nebude trvat věky věků Smile
Viz: http://www.jankaderabek.com

(samozřejmě případná finančí podpora projektu pomůže)

_________________
New stage - Zlín SS1
Please support the development!

[url=]http://www.jankaderabek.com[/url]
Příspěvek Zaslal: st srpen 24, 2016 2:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 41, 42, 43, 44, 45  Další
Strana 42 z 45

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme