Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Team Rally 2016
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
CERVENKA Filip





Založen: 09. 11. 2006
Příspěvky: 581
Bydliště: Zlínsko

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

A co hláška: "Vaše přihlášení je blokováno."?

_________________
-> ANVEL Racing Team <- (Jednou lama navždy lama - Los Lamos)
G25 rulezz (už je to rukama, ne volantem)
Příspěvek Zaslal: čt září 22, 2016 22:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KUREK Miro





Založen: 28. 01. 2008
Příspěvky: 462

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

HOUST Mirek napsal:
Zajímavé je, že to autorovi začalo vadit až teď. Má to ovšem pár nedomyšlených věcí... Ta hlavní je, že některé tratě, které vydal, jsou (jak už bylo řečeno) pouze konvertované z rFactoru. Což znamená, že chce zaplatit za něco, co vlastně nevytvořil...
Nejde mi prostě do hlavy, že se to tu jezdí několik let a najednou příjde něco takového. Neřeknu, kdyby to bylo nějaké děcko, ale dospělý člověk by takové stavy mít zrovna nemusel...
Kdyby si autor tyto podmínky zavedl hned na začátku, tak by takový problém nebyl.. Vyřešit to formou Donate by bylo určitě jednodušší, než tady způsobit takový cirkus..


Tak bacha čo píšeš. Keď si nikdy trate nevytvoril, tak tu nepíš bludy o konvertovaní. Je to náročnewjšia práca, ako keby som je robil nanovo. Taký Peyre som robil 800 hodín a bolo tam 3500 textúr ! Celá geometria naprd, zdvojené a blikaújce objekty, kompletná oprava všetkého. Tak to je ten konvert z rFactoru. A to ešte nepíšem, koľko práce mi dalo daťto do Wallaby a dopracovať zbytok ...

No a k tomu problému, že si vynucujem nejaké dary navyše ? Ale veď to Michal Šenk písal...

Ohledně částky 300,-Kč je to jak jsem psal 1 závod - 1 pivo!
Z vybraných peněz mám v plánu uspořádat Vyhlášení bez stresu, jestli mě to vyjde nebo ne, odměnit pořadatele (i sebe) a chci odměnit za TR i tvůrce tratí.

...

Je to z TR 2010.
Příspěvek Zaslal: pá září 23, 2016 22:31
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KUREK Miro





Založen: 28. 01. 2008
Příspěvky: 462

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Vidím, že tu niekto rozprúdil cirkus ( aj keď podľa mňa sa súkromné diskuzia neprenáša na verejné fórum), tak to radšej ukončíme. Nech máte v TR pokoj.

A pokiaľ je toto naozaj posledná TR ..., tak ešte raz to povolím. Aj keď vám nezapadajú moje trate do "konceptu" TR.

Majte sa pekne !

Miro
Příspěvek Zaslal: so září 24, 2016 11:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
ADAM Tomas





Založen: 15. 02. 2010
Příspěvky: 274
Bydliště: moldava nad bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

si myslím, že to je jedno či povolíš alebo nie, tvoje trate do TR i tak nedostanú, lebo si zakázal im upraviť textúry, a používajú také balíčky textúr kde tvoje trate ešte neboli.....
Příspěvek Zaslal: so září 24, 2016 19:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
ROJEK Jakub





Založen: 08. 12. 2007
Příspěvky: 238
Bydliště: Ostrava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ADAM Tomas napsal:
si myslím, že to je jedno či povolíš alebo nie, tvoje trate do TR i tak nedostanú, lebo si zakázal im upraviť textúry, a používajú také balíčky textúr kde tvoje trate ešte neboli.....


No v minulé sezóně najdeš jeho tratě v několika podnicích Team Rally. A dokonce i v podniku, který měl upravené textury. Takže to co tady píšeš není zas taková pravda... I přes zákaz úpravy textur se jeho tratě jezdí.

_________________
ImageImage
Příspěvek Zaslal: so září 24, 2016 23:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
BABAK Ondrej





Založen: 14. 02. 2009
Příspěvky: 75

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Můžu se zeptat už před sezonou, jestli pořádající tým může zařadit do závodu seznam tratí dle své libosti nebo je omezený výběr?? Jde mi zejména o problémové a zabugované tratě, kterých je velká hromada. Bylo by dobré, kdyby ředitelství před založením turnaje konzultovalo s poř.týmem složení turnaje. Povužuju TR za jeden z posledních, který byl vždy dobře a logicky poskládán a rád bych, kdyby se tento trend dále zachoval. Už to pár let jezdím, jedu pro radost a ne často, abych si tyto pasti pamatoval v tolika tratích, které jsou vydané a podle mě i díky tomuto problému dost lidí ubývá.
Příspěvek Zaslal: út září 27, 2016 10:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
JAROSEVSKY Jiri





Založen: 21. 11. 2008
Příspěvky: 173
Bydliště: Řitka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ondro, pokusíme se, aby se nestalo co loni s točnou na GB sprintu...

Jinak závodníci, příští středu už se startuje!!! Takže mám info od ředitele, že pokud vše potřebné pro start neuděláte do pátku 7.10., může se stát, že nebudete moct odstartovat do prvního ročníku, protože se nestihnou přidělit licence!!! Takže nezaspěte Smile
Příspěvek Zaslal: po říjen 03, 2016 14:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HRBACEK David





Založen: 03. 01. 2008
Příspěvky: 205
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jak středu? Nejezdilo se náhodou od neděle do soboty? Laughing Nějaká novinka snad? Shocked

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: po říjen 03, 2016 14:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
JAROSEVSKY Jiri





Založen: 21. 11. 2008
Příspěvky: 173
Bydliště: Řitka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Přesně tak, od letoška se první etapa jede středa-sobota a druhá neděle-úterý. Závod se pak tedy bude dát odjet během jednoho víkendu...
Příspěvek Zaslal: po říjen 03, 2016 14:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FAU Mira





Založen: 08. 03. 2008
Příspěvky: 326
Bydliště: Chýnov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Safra, safra, toho jsem si vůbec nevšiml!
Pravda, době zakoupení licence kalendář na světě nebyl a v pravidlech je i v této chvíli zveřejněn model předchozích ročníků. tedy od neděle do soboty
Pokud bych o "novém" termínu soutěže věděl dříve, licenci bych asi nepořídil! Fakt budu mít velké problémy dokončit 2.etapu!

Hoši, pokud se jede vážně poslední ročník, tak proboha PROČ takové změny?
Bodování (pro nás pomalejší o motivaci méně), a teď ještě termíny startu?!?!!

_________________
Faustýn, manager týmu Blue Devil
BLUE DEVIL rally 2015
FRESH Band
Blue Devil fórum
Příspěvek Zaslal: po říjen 03, 2016 16:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MIKLIK Jaroslav





Založen: 17. 04. 2012
Příspěvky: 38
Bydliště: Kopřivnice Pod Moravií 1314

Příspěvek Předmět: nedostupnost tratí Odpovědět s citátem

Zdravím,chtěl jsem se zeptat.Když si chci zajet turnaj,často mi to píše,že nemám nějakou trť,třeba 1899,969,709,132.Je to tím,že tyto tratě jsou zamklé,nebo kde si je stáhnu,dík
Příspěvek Zaslal: út říjen 04, 2016 11:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KOVARICEK Miroslav





Založen: 29. 05. 2008
Příspěvky: 142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tu je seznam tratí:
http://rbr.onlineracing.cz/forum/viewtopic.php?t=3166
A odsud můžeš tratě stahovat:
http://rbr.onlineracing.cz/index.php?act=download&cat=19

P S. Koukám, že ten seznam asi nemá Vašek aktuální. Budou to některé z nových rz? Tipoval bych Travanca, Mikolajky, ... zkrátka poslední přidané.

_________________
Image
Kovařa
Příspěvek Zaslal: út říjen 04, 2016 12:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PETRAS Marek





Založen: 30. 12. 2008
Příspěvky: 465
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Re: nedostupnost tratí Odpovědět s citátem

MIKLIK Jaroslav napsal:
Zdravím,chtěl jsem se zeptat.Když si chci zajet turnaj,často mi to píše,že nemám nějakou trť,třeba 1899,969,709,132.Je to tím,že tyto tratě jsou zamklé,nebo kde si je stáhnu,dík


132 - Gestel
709 - Travanca do Monte
969 - Tavia
1899 - Courcelles Val d’Esnoms

_________________
MaraP
Příspěvek Zaslal: út říjen 04, 2016 14:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ten seznam trati uz neni aktualizovany, jediny spravny seznam vcetne download odkazu je - famfara - na hlavni strane v levem menu, Seznam trati Smile

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: st říjen 05, 2016 7:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JAROSEVSKY Jiri





Založen: 21. 11. 2008
Příspěvky: 173
Bydliště: Řitka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Připomínám ještě jednou, kdo do pátku nebude mít řádně dokončenou registraci, může se stát, že nestihnete první závod! Tak neleňte, ať můžete případnou chybu napravit Smile

http://rbr.onlineracing.cz/teamrally/web09/index.php?option=com_content&view=article&id=46&Itemid=53
Příspěvek Zaslal: st říjen 05, 2016 20:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Strana 3 z 7

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme