Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

2. CRF-RBR Rally - 2.-8.11.2016
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
VALEK Vlasta





Založen: 04. 04. 2009
Příspěvky: 186
Bydliště: Brtnice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

...takový nesmělý dotázek - byla tma na všech RZ ?
Podle komentů mi připadalo,že si jezdci "stěžovali" na posledních dvou....
Já jel komplet celou etapu v černu...
Příspěvek Zaslal: pá listopad 04, 2016 18:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
GARAZIJA Radek





Založen: 16. 12. 2006
Příspěvky: 58
Bydliště: Frýdlant

Příspěvek Předmět: TrackSettings.ini Odpovědět s citátem

Ahoj všem ,
prosím o pomoc .
Chtěl jsem odstartovat 2.e. a píše mi to nesprávná počasí v TrackSettings.ini .
Přeinstaloval jsem RBRNightPack a stejně to nejde .
Nemůžete mi prosím poslat odkaz na TrackSettings.ini , který funguje .
Díky za pomoc .
Příspěvek Zaslal: ne listopad 06, 2016 11:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
VNOUCEK Mirus





Založen: 29. 08. 2009
Příspěvky: 61
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Textury Odpovědět s citátem

Nejak jsem v komentarich po RZ zapomněl pochválit organizatory rally. Podzimní textury jsou úžasný, az uchvacujíci! Super barvy. Hoši, diky!

_________________
Kizz-me WRT..... www.kizz-me.cz
Řekli mi:"jsi starej, tak budeš jezdit starýma autama" a od té doby válčím s A8 Smile. Už to není pravda. Mládnu, takže krotim mladou tridu R5
Příspěvek Zaslal: ne listopad 06, 2016 21:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZETAK Dennis





Založen: 18. 05. 2008
Příspěvky: 673
Bydliště: Rožňava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

tiež sa neviem dostať do turnaja kvôli tomu tracksettings.ini... nejaké rady?
Příspěvek Zaslal: po listopad 07, 2016 15:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JAROSEVSKY Jiri





Založen: 21. 11. 2008
Příspěvky: 173
Bydliště: Řitka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, zasílám odkaz na funkční tracksettings : https://uloz.to/!9FTuWgSpk/trac­ksettings-ini
Příspěvek Zaslal: po listopad 07, 2016 16:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MORAVEK Jan





Založen: 03. 12. 2007
Příspěvky: 170
Bydliště: Třebíč / Nymburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Musím se připojit k Mirusovi. Podnik pěkný s krásným podzimním nádechem. Díky pořadatelům.

_________________
Image
NEXUS Racing a nikdy jinak!
Příspěvek Zaslal: út listopad 08, 2016 20:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ROJEK Jakub





Založen: 08. 12. 2007
Příspěvky: 238
Bydliště: Ostrava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Prosím ke kontrole zkracování z CRF-RBR Rally odesílejte replaye (platí pro prvních 5 jezdců z každé skupiny) z RZ8 Sipirkakim a RZ21 Falstone . Časový limit pro odeslání replayů na web pluginu nebo na mail tr-replay@email.cz vyprší v neděli 13.11. ve 23:59. Osobně bych byl rád za mail ale je to vaše volba.

A taky nezapomeňte, že tento mail slouží i pro našeho video reportéra Dana. Takže kromě 2 replayů na kontrolu pošlete i další replaye. Taky do mailu pošlete skin vašeho vozu a pokud možno i komentář k soutěži. To vše se bude Danovi hodit!

A prosím do mailu napište ještě svoje jméno, název týmu, vaše auto a název podniku. Ať to máme s Danem přehlednější. Děkujeme!

_________________
ImageImage
Příspěvek Zaslal: st listopad 09, 2016 15:06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
ROJEK Jakub





Založen: 08. 12. 2007
Příspěvky: 238
Bydliště: Ostrava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak další kontrola za námi. Předem se musím omluvit za zpoždění! Nebyl pořádně čas a samotná kontrola zabere dost času (na některé aby si člověk vzal i náhradní volno, že Dennisi). Nakonec jsem udělil 9 trestů, ale díky rozestupům nikdo neztratil pozici. Musím taky říct že katnutí zatáčky jsem potrestal jen 2x. Zbytek trestů je vyjetí mimo cestu při výjezdu ze zatáčky. Díky tomu mohli jezdci projet zatáčku rychleji a tím pak následně získali výhodu.

Další věc kterou chci zmínit, když katnete zatáčku a následně začnete brzdit do další, tak to nemůžu brát jako přibrzdění. Tak či tak byste brzdili. V tomhle případě ale stačí při výjezdu ze zatáčky 2x výrazněji šlápnout na brzdu. Tím se váš prohřešek smaže.

A taky bych chtěl poděkovat všem jezdcům, kteří při hraniční situaci 2x šlápli na brzdu! Ulehčilo mi to práci a taky jsem nemusel přidávat další tresty. A těch hraničních situací bylo celkem dost. Ale drtivá většina se alespoň kouskem gumy dotýkala cesty. A situace kde jezdec vyjel a viditelně tím ztratil jsem taky pouštěl, výhodu tím nezískal.

KRYGLER Jan (RC1) - 20 vteřin - pořadí zůstává (1x RZ08 Sipirkakim)
Image

ZETAK Dennis (RC1) - 40 vteřin - pořadí zůstává (2x RZ08 Sipirkakim)
Image Image

HOFFMANN Jakub (RC2) - 40 vteřin - pořadí zůstává (2x RZ21 Falstone)
Image Image

HRBACEK David (RC2) - 20 vteřin - pořadí zůstává (1x RZ08 Sipirkakim)
Image

KOVARICEK Miroslav (RC2) - 20 vteřin - pořadí zůstává (1x RZ08 Sipirkakim)
Image

CECH Mira (RC4) - 20 vteřin - pořadí zůstává (1x RZ21 Falstone)
Image

MIKLIK Jaroslav (H/B) - 20 vteřin - pořadí zůstává (1x RZ21 Falstone)
Image

Komu by se to nelíbilo nebo by chtěl vysvětlení, tak stačí mi napsat buď PM tady na webu nebo na mail tr-replay@email.cz. Taky se budu snažit držet stejný metr po celou sezónu. Tak doufám, že příští závod bude už s minimem cutů! Penalizace pak do výsledků hodí Michal, až bude u počítače. Jo a všichni včas poslali replaye na mail! Za to všem děkuji! Cool Ahoj Wink

PS: Na závěr bych chtěl znovu říct, záleží čistě na vás jak se k tomu postavíte. Jestli budete jezdit víc na hraně nebo ne. To ať si každý rozhodne jak chce. Ale pak počítejte s tím, že když vás uvidím mimo cestu a získáte výhodu a nepřibrzdíte, tak budu trestat. Pravidla jsou v tomhle jasná.
Příspěvek Zaslal: pá listopad 25, 2016 0:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PTACEK Martin





Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 363
Bydliště: Zlin

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jooooo....super, nebyl jsem chycen!
To...potřeboval bych vysvětlit, když katnu, jak moc musím přibrzdit?

_________________
Image
Legenda
Příspěvek Zaslal: pá listopad 25, 2016 9:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
JAROSEVSKY Jiri





Založen: 21. 11. 2008
Příspěvky: 173
Bydliště: Řitka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Kubo, tohle už je dle mého názoru absolutně za hranou! Myslel jsem, že je to rally a tohle je chování Charlieho Whitinga z F1. Výlety na mokré šotce na vnějšěk zatáčky, to je fakt moc. Je to můj názor, možná najde odpůrce, ale spíš příznivce...
Příspěvek Zaslal: pá listopad 25, 2016 10:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CECH Mira





Založen: 16. 02. 2008
Příspěvky: 113
Bydliště: Hodkovice n/M

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zdar, penalizaci respektuju, ale jen bych chtěl připomenout, že posuzování výjezdů ze zatáček nemůže být vždy stejné, protože je rozdíl jestli vyletím ze zatáčky na následnou rovinku a nebo jestli vyletím ze zatáčky mimo trať abych si tím zlepšil pozici na vjezd do zatáčky která následuje. A není náhodou šírší průjezd zatáčkou opis větší kružnice a to delší čas strávený v zatáčce? Ještě jedna poznámka, zkuste si vlézt do jakékoli R2 a vyleťte ze zatáčky do trávy a hned zjistíte jakou máte výhodu.
Jinak Kubo díky moc za práci kterou děláš, měl jsem z té nové možnosti poslat replay mailem dost hnuté mandle, ale věřím ti že seš poctivec, jen tak dál Wink

_________________
Míra Čech - Maximálně si užívám RBR a maximálně se snažím aby si RBR neužívalo mě.
Příspěvek Zaslal: pá listopad 25, 2016 11:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PETER Marek





Založen: 12. 01. 2010
Příspěvky: 485
Bydliště: Fajne-Město

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Trochu degenerace z rFactoru a LFS ne? Shocked

To aby se člověk bál rychle najet do zatáčky, aby ho náhodou nevynesla, neztratil desetinky a nedostal do batůžku 20s navíc Laughing

Na férovku, s tímhle běžte do prdele...

_________________
re:member
Příspěvek Zaslal: pá listopad 25, 2016 11:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ZETAK Dennis





Založen: 18. 05. 2008
Příspěvky: 673
Bydliště: Rožňava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ako sorry ale myslím že si zabudol poukázať aj na okolnosti zodpovedajúce týmto výletom. Podmienky boli fakt na prd, mali sme všetci čo robiť aby sme to udržali na ceste ešte pri veľkom opotrebení pneu a myslím že týmito vyletmi sme nič nezískali, ba stratili. Teraz v aktuálnom podniku som tiež vyletel na tom istom mieste pretože som tam opäť chytil obrovskú nedotacavost tak čakám opäť penál. A predsa nechcete od nás, aby sme po takomto výlete zastavili, zacuvali na trať a išli opäť ďalej. Nejazdime okruhy ale rally a práve to treba brať do úvahy..

A nechápem to tú poznámku so mnou. Čo si tým myslel?
Příspěvek Zaslal: pá listopad 25, 2016 12:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NODES Michal





Založen: 01. 01. 2007
Příspěvky: 117
Bydliště: Český Krumlov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Myslim, ze je uplne jedno, jestli je trat mokra, sucha, asfalt, soto, snih atd... Pencle se davaji za zkraceni trate, ale nikdy jsem nevidel, aby se davala za prodlouzeni trate.

Tohle uz je Kubo absurdni.

A pokud ne, tak se dame na masinky a budeme jezdit po kolejich, pac tam nehrozi.


Naposledy upravil NODES Michal dne pá listopad 25, 2016 15:19, celkově upraveno 1 krát
Příspěvek Zaslal: pá listopad 25, 2016 13:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CECH Mira





Založen: 16. 02. 2008
Příspěvky: 113
Bydliště: Hodkovice n/M

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Možná by jsme mohli trochu zchladit hlavy a dostat se spíš k nějakému normálnímu závěru. Především buďte rádi, že jedem TR. Nikdo z nás neroste až do nebe a když je prostor na rozumnou domluvu, tak proč ji nevyužít. S poznámkama děte do pr.... a podobně, toho moc nevyřešíme.

_________________
Míra Čech - Maximálně si užívám RBR a maximálně se snažím aby si RBR neužívalo mě.
Příspěvek Zaslal: pá listopad 25, 2016 14:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 2 z 4

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme