Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

4. S.A.D.A.C Rally 14.-20.12.2016
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
PALASEK Michal





Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 992
Bydliště: Nezamyslice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tomáši ADAME fakt se Ti směju. Jsi jen malé uplakané dítě. Very Happy
Příspěvek Zaslal: st prosinec 14, 2016 19:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
VANIK Jan





Založen: 15. 08. 2006
Příspěvky: 144

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Závod jsem měl výborně rozjetý, když v tom zaúřadoval bug na Sorice, který jsem nově objevil. Škoda, že jsem se tu ještě nikdy nedotkl svodidel, hned bych je objížděl s větší mezerou. Na jedničku ve vracáku jsem takhle pitomou nehodu ještě nezažil https://www.youtube.com/watch?v=eJ_7u6DudJY nahrál jsem to na mobil, takže horší kvalita

Závod mě sice až do té nehody sedl, ale ta skladba je hodně lajdácká. Bissane a hned na to nelogicky její protisměr - s texturama se nikdo neobtěžoval a složení vypadá, že jen někdo v rychlosti házel do harmonogramu asfaltové tratě, jak mu přišly pod ruku.

Před sezonou jsem se tedy mýlil, že tratě Kurka se použít nedají. Když se pořadatel vykašle na textury, tak dají - teď mi to jeho svodidla vrátila i s úrokem, ale v letošní sezoně se již nedivím ničemu.
Příspěvek Zaslal: st prosinec 14, 2016 19:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HRADIL Tomas





Založen: 16. 09. 2009
Příspěvky: 19
Bydliště: Jarcová - Valmez

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to je přátelé teda pěkný cirkus....navíc nikdo z CRF se ani nestačil přihlásit do závodu. To je takový problém, když už to platíme, vypsat turnaj dříve?? Normální pracující člověk, který u toho nesedí denně, nemá šanci tohle ohlídat a přihlásit se včas. I textury na předešlé závody byly nasazeny těsně před závodem, proč??
Příspěvek Zaslal: st prosinec 14, 2016 20:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ADAM Tomas





Založen: 15. 02. 2010
Příspěvky: 274
Bydliště: moldava nad bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Palasek Michal len sa smej nad tým aký si dement moderaror pluginu ak nevieš rozoznať zakázané trate od voľných....... dôvod na plač máš ty a nie ja
Příspěvek Zaslal: st prosinec 14, 2016 21:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
JAROSEVSKY Jiri





Založen: 21. 11. 2008
Příspěvky: 173
Bydliště: Řitka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ADAM Tomas napsal:
Palasek Michal len sa smej nad tým aký si dement moderaror pluginu ak nevieš rozoznať zakázané trate od voľných....... dôvod na plač máš ty a nie ja
13.3. V případě opakovaného porušování slušnosti v diskuzi na fóru, případně v komentářích k RZ, může být jezdci licence odebrána.

Jsem přesvědčen, že do dementů si tady nadávat nemusíme, tak si pro příště prostudujeme pravidla, konkrétně bod 13.3. ANO? Nechci takové věci tady vidět... Řekněte svůj názor, ale slušně a bez nadávek...

Edit : To forum jsem promazal ja, protoze mi prislo zbytecne to dal rozebirat a nadavat si, kdyz l tom vedeni vi...Nechceme ho preci zablokovat uplne...


Naposledy upravil JAROSEVSKY Jiri dne čt prosinec 15, 2016 6:44, celkově upraveno 1 krát
Příspěvek Zaslal: st prosinec 14, 2016 22:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ADAM Tomas





Založen: 15. 02. 2010
Příspěvky: 274
Bydliště: moldava nad bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jirí keby Palašek nevymazal celý pôvodný fórum, tak by si mohol prečítať koľkí mu poďakovali presne tím istým slovom, že zneužil právomoci ako administrátor...... prečo chceš trestať mňa ? On aký trest dostsne za podvod? áááááá asi nič, lebo ste to rýchlo zmetli pod stôl........ kým on nebol poriadne potrestaný, nechci potrestať iného za pravdu.......
Příspěvek Zaslal: st prosinec 14, 2016 22:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
ROJEK Jakub





Založen: 08. 12. 2007
Příspěvky: 238
Bydliště: Ostrava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ADAM Tomas napsal:
Jirí keby Palašek nevymazal celý pôvodný fórum, tak by si mohol prečítať koľkí mu poďakovali presne tím istým slovom, že zneužil právomoci ako administrátor......


Ty si fakt mimo... Michal Palásek fórum nesmazal. Ale ty stejně neřešíš, co se tady píše. Tak či tak si jedeš svoje bez ohledu na to, zda je to pravda nebo ne. S tebou fakt nemá smysl rozumně diskutovat.

_________________
ImageImage
Příspěvek Zaslal: st prosinec 14, 2016 23:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
VITA Pavel





Založen: 01. 05. 2005
Příspěvky: 37
Bydliště: Kozlovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

mám pocit ze to tady neni uplně ready, nikoho obvinovat nebudu ale mrzi mě co se tady děje, chlapi a dámo je to asi v jiné rovině, je to jen v lidech a ve slušnosti vychování a osobní odpovědnosti. pojdtě raději jezdit bavit se a dělejme to fér, Adame přiznám se ,že tebe bych v týmu nechtěl mít.
čus a dobrou noc vice se k tomu vyjadřovat nebudu.

_________________
http://www.carlsbadrt.cz/
Příspěvek Zaslal: st prosinec 14, 2016 23:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PALASEK Michal





Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 992
Bydliště: Nezamyslice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ADAM Tomas napsal:
Jirí keby Palašek nevymazal celý pôvodný fórum, tak by si mohol prečítať koľkí mu poďakovali presne tím istým slovom, že zneužil právomoci ako administrátor...... prečo chceš trestať mňa ? On aký trest dostsne za podvod? áááááá asi nič, lebo ste to rýchlo zmetli pod stôl........ kým on nebol poriadne potrestaný, nechci potrestať iného za pravdu.......


Nevím jak Ty, ale já žádného Palaška co jezdí RBR neznám Very Happy. Za druhé nejsem moderátor fóra Team Rally, takže i kdybych se stavěl na hlavu a dělal nevím co, tak tu nesmažu ani jeden příspěvek. A za třetí, je pod mou úroveň diskutovat s takovým člověkem jako jsi Ty, takže tímto tuto slabomyslnou diskuzi s tebou končím.
Příspěvek Zaslal: čt prosinec 15, 2016 12:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
PETER Marek





Založen: 12. 01. 2010
Příspěvky: 485
Bydliště: Fajne-Město

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Komentář k rally, sem to nějak překlikal...

S Lukášem perfektní přetahovaná, bohužel se projevila vlastnost i20 a šel sem po čumáku ven, zůstal viset na keři a bylo po závodě. V každém případě Kuba by nám naložil světelné roky...

_________________
re:member
Příspěvek Zaslal: út prosinec 20, 2016 17:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HOFFMANN Jakub





Založen: 19. 04. 2008
Příspěvky: 288
Bydliště: Benešov nad Ploučnicí

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Maro díky Smile přitom to byla jízda abych dojel jen bohužel uspaval jsem prcka a vypadl z tempa a lehce si strejchl o skalu a ta mě poslala přímo do stromu Sad jen jsem zjistil že byla špatně založené počasí jelikož vůbec nebyla noc v první etapě Sad což mě taky rozhodlo

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: st prosinec 21, 2016 12:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ROJEK Jakub





Založen: 08. 12. 2007
Příspěvky: 238
Bydliště: Ostrava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Prosím ke kontrole zkracování ze S.A.D.A.C Rally odesílejte replaye (platí pro prvních 5 jezdců z každé skupiny) z RZ8 Cote D'Arbroz II a RZ15 Bisanne II . Časový limit pro odeslání replayů na web pluginu nebo na mail tr-replay@email.cz vyprší v neděli 25.12. ve 23:59. Osobně bych byl rád za mail ale je to vaše volba.

A prosím do mailu napište ještě svoje jméno, název týmu, vaše auto a název podniku. Ať to mám přehlednější. Děkuji!

A jedna rada na závěr, pokud budete posílat replaye na poslední chvíli, tak doporučuji poslat na plugin. Sami si pak můžete zkontrolovat zda replaye byli nahrány. Ale když mi to pošlete půl hodiny před vypršením časového limitu, tak vám nemůžu zaručit, že vám odešlu zpátky mail s potvrzením o doručení. Na mail reaguji většinou do 24 hodin, ale nejsem tam každou hodinu. Wink

_________________
ImageImage
Příspěvek Zaslal: st prosinec 21, 2016 14:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
ROJEK Jakub





Založen: 08. 12. 2007
Příspěvky: 238
Bydliště: Ostrava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Další kontrola hotová. Doufal jsem že dopadne stejně dobře jako minulá ale našel jsem pár katů. A než začne znovu debata, že jsou to těsné katy tak vám musím připomenout, že jsem se držel toho, co jsme si mezi sebou odhlasovali. Tedy že výjezdy nebudu vůbec řešit a katy na vnitřní straně zatáčky budu trestat bez tolerance (neplatí pokud 2x výrazně přibrzdíte).

HONZEK Maty (RC1) - 60 vteřin - propad o 2 místa (3x RZ8 Cote D'Arbroz II)
ImageImageImage

PTACEK Martin (RC1) - 20 vteřin - pořadí zůstává (1x RZ15 Bisanne II)
Image

ZETAK Dennis (RC1) - 20 vteřin - pořadí zůstává (1x RZ8 Cote D'Arbroz II)
Image

STOLFA Ondra (RC2) - 20 vteřin - pořadí zůstává (1x RZ8 Cote D'Arbroz II)
Image

Na závěr bych chtěl říct, že Martin Ptáček zatím udělal největší kat v letošní sezóně a průběžně vede. Ale musím říct že mě to dost překvapilo, zvlášť když jsem četl jeho komentář po RZ8: Dennis cutting.....neni mozne zajet ten cas po ceste...ja radsi po ceste, nic nevydelam, jen ztratim. A pak udělá takový kat na RZ15. No udělejte si obrázek sami.

https://www.youtube.com/watch?v=pz-DQBI6u8w

_________________
ImageImage
Příspěvek Zaslal: so leden 07, 2017 23:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PTACEK Martin





Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 363
Bydliště: Zlin

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Čoveče....díky za reklamu a dokonce zadarmo!

_________________
Image
Legenda
Příspěvek Zaslal: ne leden 08, 2017 12:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SPERGL Martin





Založen: 03. 08. 2007
Příspěvky: 230

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To je teda legenda panečku Rolling Eyes
Příspěvek Zaslal: ne leden 08, 2017 12:55
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme