Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

6. IRIDIUM Rally / Memorial Richarda Burnse
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
HOFBAUER Jakub





Založen: 02. 12. 2005
Příspěvky: 413
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ahojte, ohledně letošní Iridium Rally je to tak, že se nic nestihlo z časových důvodů a pracovních aktivit, které nebyly původně v plánu a které mi zabraly de facto celý leden. Teprve začátkem týdne přišel prostor na doladění skladby a vypadalo to, že klapnou aspoň nějak provizorně i textury, na poslední chvíli ale zase přišly nečekané povinnosti a byl jsem rád, když jsem vůbec stihl sám v pátek odstartovat. Ohledně textur jsem zamýšlel přesně to, co udělal Kovařa, tedy poskládat vložky z minulých let, protože už je vše hotovo. Ale zkrátka jsem to nestihl, takže mu děkuju, že to udělal za mě. Ohledně toho, jestli je to podvod nebo ne se nemá cenu bavit, s vedením TR jsme na toto téma měli koncem loňského roku dost vášnivou debatu a verdikt je, že pokud nejsou textury předepsané, může si každý jet, co chce. Je to diskutabilní, ale prostě to tak je. Co se skladby týče, tu z výše uvedených důvodů neznal ani náš tým, který měl jen info, že se pojedou vložky v duchu minulých let. Takže ani oni nemají nějakou výhodu ohlédně tréninku atd.

Za celou situaci se tímto všem omlouvám. Ve všech předchozích ročnících jsme pro Iridium Rally dělali maximum včetně mnoha dalších věcí a serepetiček okolo, letos to bouchlo, protože priority a povinnosti už jsou bohužel jinde.

_________________
Image Image
Příspěvek Zaslal: ne únor 05, 2017 14:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ROJEK Jakub





Založen: 08. 12. 2007
Příspěvky: 238
Bydliště: Ostrava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Než začnu tak bych se chtěl všem omluvit za to, že jsem neudělal předchozí kontrolu zkracování. Byl jsem nemocný a nebyl jsem schopný ji udělat. Ale udělám ji, takže vyjdou 2 kontroly za sebou.

Prosím ke kontrole zkracování z IRIDIUM Rally odesílejte replaye (platí pro prvních 5 jezdců z každé skupiny) z RZ11 Chirdonhead a RZ25 Shepherds Shield. Časový limit pro odeslání replayů na web pluginu nebo na mail tr-replay@email.cz vyprší v neděli 12.02. ve 23:59. Osobně bych byl rád za mail ale je to vaše volba.

A prosím do mailu napište ještě svoje jméno, název týmu, vaše auto a název podniku. Ať to mám přehlednější. Děkuji!

A jedna rada na závěr, pokud budete posílat replaye na poslední chvíli, tak doporučuji poslat na plugin. Sami si pak můžete zkontrolovat zda replaye byli nahrány. Ale když mi to pošlete půl hodiny před vypršením časového limitu, tak vám nemůžu zaručit, že vám odešlu zpátky mail s potvrzením o doručení. Na mail reaguji většinou do 24 hodin, ale nejsem tam každou hodinu. Wink

_________________
ImageImage
Příspěvek Zaslal: st únor 08, 2017 14:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KOZISEK Martin





Založen: 02. 10. 2005
Příspěvky: 222
Bydliště: Přeštice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Kuba H.: Dobře, někdy se to holt tak sejde.

Mně bohužel v 2. etapě zastavila technika, když vyletěla elektřina v celé čtvrti. Bohužel smůla. Asi si začnu ty své jízdy nahrávat.

_________________
Subaru WRT (2005 - 2008)
REVO eTeam Klatovy
Příspěvek Zaslal: st únor 08, 2017 20:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ROJEK Jakub





Založen: 08. 12. 2007
Příspěvky: 238
Bydliště: Ostrava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak a tady máme druhou kontrolu. Zde se ale musím přiznat že jsem nebyl tak tvrdý jako v minulém podniku. Byli tady těsné situace a u některých jsem si vůbec nebyl jistý zda se ještě auto dotýká cesty nebo už ne. Některá místa nejsou tak jasná jako třeba na asfaltu. Proto jsem trestal jen to u čeho jsem si byl 100% jistý.

DUDA Marek (RC4) - 20 vteřin - pořadí zůstává (1x RZ25 Shepherds Shield)
Image

A to je vše. Very Happy

_________________
ImageImage
Příspěvek Zaslal: út únor 28, 2017 21:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme