Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

8. RB VW Rally 15.-21.3.2017
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ROJEK Jakub





Založen: 08. 12. 2007
Příspěvky: 238
Bydliště: Ostrava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Prosím ke kontrole zkracování z RB VW Rally odesílejte replaye (platí pro prvních 5 jezdců z každé skupiny) z RZ03 Joux Verte II a RZ16 Loch Ard. Časový limit pro odeslání replayů na web pluginu nebo na mail tr-replay@email.cz vyprší v neděli 26.03. ve 23:59. Osobně bych byl rád za mail ale je to vaše volba.

A prosím do mailu napište ještě svoje jméno, název týmu, vaše auto a název podniku. Ať to mám přehlednější. Děkuji!

A jedna rada na závěr, pokud budete posílat replaye na poslední chvíli, tak doporučuji poslat na plugin. Sami si pak můžete zkontrolovat zda replaye byli nahrány. Ale když mi to pošlete půl hodiny před vypršením časového limitu, tak vám nemůžu zaručit, že vám odešlu zpátky mail s potvrzením o doručení. Na mail reaguji většinou do 24 hodin, ale nejsem tam každou hodinu. Wink

_________________
ImageImage
Příspěvek Zaslal: st březen 22, 2017 23:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
ROJEK Jakub





Založen: 08. 12. 2007
Příspěvky: 238
Bydliště: Ostrava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Další kontrola hotová. Pentli dostanou 3 jezdci. Dva za katy a jeden za pozdní odeslání replayů na kontrolu. Deadline byl 26.3. ve 23:59, replaye byli nahrány na plugin až další den ráno (na mail nebyli odeslány). Zde se musím držet pravidel. Co se týče katů, tak jsem čekal, že jich bude víc na Loch Ardu než na Joux Verte II. Ale opak je pravdou. Na Loch Ardu jsem neudělil žádnou pentli ale na Joux Verte II hned 3. Ale musím uznat, že na Loch Ardu byli hraniční situace a nebylo jich málo. Zabralo to dost času se na každou situaci podívat. Jeden z problému byl ten, že některá auta se už nacházela na přechodu textur mezi šotolinou a trávou. Zde jsem uplatnil pravidlo, že pokud si nejsem 100% jistý, že auto je už celé na trávě, tak jsem pentli neudělil. Na ukázku posílám pár fotek. V tomhle je asfalt jednodušší, tam je to většinou jasně dané. A taky děkuji těm co sice katli zatáčku ale pak 2x výrazně šlápli na brzdu a já nemusel udělovat pentli.


VNOUCEK Mirus (RC2) - 40 vteřin - pořadí zůstává (2x RZ03 Joux Verte II)
Image Image

KLIMA Zdenek (RC4) - 20 vteřin - pořadí zůstává (1x RZ03 Joux Verte II)
Image

MAZANEC Jan (RC2) - 10 minut - propad o 4 místa (Za pozdní odeslání replayů na plugin)

A na ukázku pár hraničních situací:
Image Image Image Image

U další kontroly ahoj! Exclamation

_________________
ImageImage
Příspěvek Zaslal: st duben 05, 2017 23:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme