Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Problem s turnajem

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
SRAMEK Tomas





Založen: 13. 10. 2008
Příspěvky: 183

Příspěvek Předmět: Problem s turnajem Odpovědět s citátem

Sorry,ze zakladam nove tema,ale mam problem.Hodil jsem do hry vsechny patche,vsechny trate i turnajovy plugin,ale furt me to nechce pripojit k turnaji a pritom mi to driv slo.Pise mi to neco jako ze mam mit verzi fyzik 1.2 nebo co.Prosim o radu,co s tim.Dik za odpoved. Sad
Příspěvek Zaslal: so leden 17, 2009 16:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

asi se hlásíš někam, kde je použit SnowMod, nebo FranceSnowMod - nahraj příslušný mó. Nebo jsi tam jeden z uvedených módů měl a jeho odinstalace proběhla neúplně - nahraj novou fyziku k autu a mělo by to jít

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: so leden 17, 2009 16:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
rbr-virtual-rally1





Založen: 17. 02. 2016
Příspěvky: 2

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ahoj,nestalo se náhodou někomu kdo má vytvořený turnaj,který bude teprve začínat,že se mu změnili časy začátku a konce a nejde to opravit? Mě se to dnes stalo a nevím co s tím,nebo čím to může být. Nenapadá někoho co to může být za šotka? Smile díky
Příspěvek Zaslal: ne březen 31, 2019 22:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KOVARICEK Miroslav





Založen: 29. 05. 2008
Příspěvky: 142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nevím zda to bude tvůj případ, ale mohlo by to souviset se změnou času na letní. Mě se to nestalo, ale kamarád který pořádá cup s tím měl podobný problém při minulé změně času, tedy z letního na zimní. Proto nyní raději počkal se založením až do nedělního rána!

_________________
Image
Kovařa
Příspěvek Zaslal: po duben 01, 2019 11:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
rbr-virtual-rally1





Založen: 17. 02. 2016
Příspěvky: 2

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Taky mě to napadlo,jestli to s tím nesouvisí. Hlavně je tam úplně jinej čas nahoře a dole v rozpisu etap je taky jinej. A teď kterej je ten správnej...
Příspěvek Zaslal: po duben 01, 2019 11:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Kdyz mi poslete jaky je to turnaj a jak maji byt spravne zacatek/konec, tak to opravim.

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: út duben 02, 2019 21:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme