Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Smazání teamu bez vědomí managera a jakéhokoliv upozornění.

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
PAVLIK Mira





Založen: 14. 02. 2009
Příspěvky: 15
Bydliště: PŘÍBRAM

Příspěvek Předmět: Smazání teamu bez vědomí managera a jakéhokoliv upozornění. Odpovědět s citátem

Docela mne otrávilo jednání stran teamu. Ano team byl založen před xx lety. Ano, team posledních pár let jezdili jen někteří členové a výjimečně. Nemám ani možnost nahlédnout. Ale jak je potom možné, že mám v profilu svou účaSt v nějakém teamu, který ani nevím, že jsem se s ním kdy setkal, natož to, že bych byl jeho členem?! Náš team, na který jsme byli řadu let pyšní, stáli jsme u jeho vzniku, tvořili si polepy na auta, dokonce si vyprosili i autorizaci od jezdce Romana Kresty na teamový polep. Všechno je fuč, historie teamu je fuč, prostě absolutně všechno v pr*****.

Na něco takového jsem nebyl ani upozorněn, ani mi nebylo jako managerovi dáno na vědomí, že nás prostě někdo doslova vygumuje z mapy světa. považuji to za nesolidní a nekorektní jednání. Žádal jsem osobně 2x adminy o objasnění této "podivnosti", raději bych to nazval nějakým vulgárním způsobem, protože mne to doslova vytočilo. Ze strany admin po cca 14 dnech ani slovo odpovědi, po teamu se prostě slehla zem. To mám být ješšě asi rád, že mne nevygumoval někdo i se jménem. Přitom všem, jsou ještě kontakty v profilu platné, o to je to zajímavější. Smutné je to, a vůbec mi z takového jednání opravdu nic nedělá dojem solidnosti a korektnosti. Možná jsem zaplatil málo, možná jsem tu byl už dlouho, ale nikomu jsem nic neudělal, žádná pravidla jsem neporušil. Přesto je team vygumován i s jezdci a mnou jako manažerem, aniž by kdo se mnou o tom mluvil. Na to opravdu v komunitách nejsem zvyklý. Smutná realita Richard Burns Rally CZ..... Sad Sad Sad Pokud mi někdo dokáže, opak, rád se omluvím, nyní to však vidím jako lumpárnu, nesolidnost a nekorektnost. Najednou nemám tým, chybí mi půlka historie, všechno je pryč.

_________________
Dragon Falco
Každá chvíle je další šancí.
Když tancuješ s ďáblem, ďábla nezměníš, ďábel změní tebe....
Není důležité, kolikrát jsme se ocitli na kolenou, ale to, kolikrát jsme se sami z té země dokázali zvednout...
Příspěvek Zaslal: so květen 15, 2021 18:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Při vší úctě, nějak jsem nepochopil, jestli si stěžuješ na chování ředitele týmu, na zdejší adminy nebo na obojí? A popravdě si nevybavuju, že by mě kdokoli kontaktoval ohledně problémů s týmem, ale možná se pletu a chyba je na mojí straně. Takže, stručně a jasně, v čem je problém?

Jinak podle historie vidím, že jsi byl členem B&H Rallye Team a to až do 19.4.2020.

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: po květen 17, 2021 18:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PAVLIK Mira





Založen: 14. 02. 2009
Příspěvky: 15
Bydliště: PŘÍBRAM

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KORAL Vaclav napsal:
Při vší úctě, nějak jsem nepochopil, jestli si stěžuješ na chování ředitele týmu, na zdejší adminy nebo na obojí? A popravdě si nevybavuju, že by mě kdokoli kontaktoval ohledně problémů s týmem, ale možná se pletu a chyba je na mojí straně. Takže, stručně a jasně, v čem je problém?

Jinak podle historie vidím, že jsi byl členem B&H Rallye Team a to až do 19.4.2020.


Ne, to je absolutně v pořádku, BH motorsport si jen bohužel možná nepamatuji. Hlavní problém je ten, že mi jako manažerovi byl smazán celý tým včetně mne. V tom je jádro pudla. Beze slov, bez upozornění, prostě jen celý tým, jehož jsem "byl" členem a současně i manažerem mi byl zcela smazán a není po něm ani stopy, přitom jmenovaný BH Motorsport, přesto že si svou účast v něm ani nepamatuji, zůstal. Paradox, že?! Jedná se o tým: Kuba rrTeam.....Tady je i jedno prastaré video...https://youtu.be/poNKkylrZ4E

Smutný fakt. Team nikde, informace nikde a to i přesto, že kontakty jsou platné atd....Ale díky za reakci.

_________________
Dragon Falco
Každá chvíle je další šancí.
Když tancuješ s ďáblem, ďábla nezměníš, ďábel změní tebe....
Není důležité, kolikrát jsme se ocitli na kolenou, ale to, kolikrát jsme se sami z té země dokázali zvednout...
Příspěvek Zaslal: st květen 19, 2021 20:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

M-jo. Jestli se dobře pamatuju, tým se automaticky smaže jen v případě, že do měsíce po založení nesežene aspoň tři členy. To ale tvůj případ určitě nebude. Zeptám se, kdy se ten tým promazal? Aspoň přibližně? Zkusím se podívat do logů, jestli tam něco najdu.

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: čt květen 20, 2021 7:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PAVLIK Mira





Založen: 14. 02. 2009
Příspěvky: 15
Bydliště: PŘÍBRAM

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KORAL Vaclav napsal:
M-jo. Jestli se dobře pamatuju, tým se automaticky smaže jen v případě, že do měsíce po založení nesežene aspoň tři členy. To ale tvůj případ určitě nebude. Zeptám se, kdy se ten tým promazal? Aspoň přibližně? Zkusím se podívat do logů, jestli tam něco najdu.


Vašku děkuji mnohokrát, budu velmi zavázán. Je to pro mne dost stresující přijít najednou o tým, kde jsem se před nějakou dobou dohodl s původním manažerem týmu Kubinim, že mi team přenechá jako manažerovi, když jsem projevil svůj zájem ponechat jej stále živý a začít znovu on-line jezdit. Mezitím mi do toho přišlo stěhování a než jsem přeinstaloval počítač po krachu desky a pamětí, usídlil se v novém bytě, namontoval volant, tak to byla docela dost pecka při zjištění, že tým není najednou k nalezení. Dost mne to mrzelo už i proto že pár let RBR za sebou mám, pamatuju i vznit tratí na příbramsku, vždyť svůj první slušný volant mám právě od Vaška Šourka, který bydlí nedaleko ve vsi a trochu jsem mu i při tom vypomohl pár fotografiemi. Budu vděčen, pokud se ti záhada podaří rozlousknout a tým se objeví, abych tu nestál najednou zase jak trouba a s prázdnýma rukama a bez týmu. Děkuju, Míra PAVLÍK

_________________
Dragon Falco
Každá chvíle je další šancí.
Když tancuješ s ďáblem, ďábla nezměníš, ďábel změní tebe....
Není důležité, kolikrát jsme se ocitli na kolenou, ale to, kolikrát jsme se sami z té země dokázali zvednout...
Příspěvek Zaslal: ne květen 23, 2021 21:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, asi tě moc nepotěším. Tým sice ještě existuje, ale už ho opustili všichni členové a je prázdný. A stalo se tak ještě před reworkem týmů v roce 2011, takže už tu historii bych mohl dohledat jen z logů, a to by byla strašlivá práce. Jestli chceš, můžu tě zařadit zpátky do týmu jako manažera, ale rychle zjistíš, že už je to jen prázdná skořápka a historie je pryč Sad

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: po květen 24, 2021 15:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PAVLIK Mira





Založen: 14. 02. 2009
Příspěvky: 15
Bydliště: PŘÍBRAM

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KORAL Vaclav napsal:
Ahoj, asi tě moc nepotěším. Tým sice ještě existuje, ale už ho opustili všichni členové a je prázdný. A stalo se tak ještě před reworkem týmů v roce 2011, takže už tu historii bych mohl dohledat jen z logů, a to by byla strašlivá práce. Jestli chceš, můžu tě zařadit zpátky do týmu jako manažera, ale rychle zjistíš, že už je to jen prázdná skořápka a historie je pryč Sad


Vašku, děkuji za snahu, prostě je všechno pryč chápu, jsem bez týmu a bezprizorný. Ještě to zvážím, ale možná se na všechno vykašlu, skutečně dost mne to zklamalo. Nejvíc samozřejmě i to, že se nikdo neobtěžoval nic oznámit nebo sdělit, přesto že jsem měl platné kontaktní údaje. To je jako by mi někdo roztrhal a zahodil občanku nebo pas daleko v cizině. Ahoj.

_________________
Dragon Falco
Každá chvíle je další šancí.
Když tancuješ s ďáblem, ďábla nezměníš, ďábel změní tebe....
Není důležité, kolikrát jsme se ocitli na kolenou, ale to, kolikrát jsme se sami z té země dokázali zvednout...
Příspěvek Zaslal: út květen 25, 2021 20:31
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme