Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

NGP - pretáčavé autá

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
wladiak





Založen: 16. 07. 2020
Příspěvky: 2

Příspěvek Předmět: NGP - pretáčavé autá Odpovědět s citátem

Pred pár týždńami som objavil šialenosť zvanú Richard Burns Rally. Chvľu som hral základnú verziu a keď som mal pocit, že pri každej zákrute už neletím mimo, nainštaloval som balík tratí, čo som našiel tu na fóre a začal hrať s NGP fyzikami.

Zdá sa mi, že autá sú príliš pretáčavé. Keď sa pokúsim prejsť akúkoľvek zátačku rýchlejšie šmykom (je jedno či asfalt alebo šotolina), zadok auta až príliš ochotne ustrelí do boku, Keď sa to pokúsim napraviť plynom tak to je väčšinou ešte horšie.
Dokonca sa stáva, že keď idem rovno a chytím nejakú nerovnosť, okamžite ma rozkýve zo strany na stranu a nakoniec otočí zadkom dopredu.

Robím niečo zle, alebo sa mi nejako podarilo pokaziť inštaláciu?
Fyziku a mapy som nainštaloval cez track pack odtiaľto z fóra a autá inštalujem cez RBRCIT.
Ako ovládač mám Logitech G29.

Vďaka.
Příspěvek Zaslal: ne srpen 23, 2020 11:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wladiak





Založen: 16. 07. 2020
Příspěvky: 2

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

tak ďalší poznatok - môže s tým mať niečo samotná trať?
Keď si pustím trať, ktorá je v základnej hre (Diamond Creeks, Chirdonhead, Fraser Wells, ...) a je jedno, ci priamo cez quick rally alebo cez tournament plugin, tak som aj s novými autami schopný jazdiť pomerne rýchlo bez toho aby ma to otáčalo zadkom dopredu.
Z nových tratí som skúšal napríklad Hrádek, Liptákov, Kormorán.
Příspěvek Zaslal: út srpen 25, 2020 17:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KOVAC Duso





Založen: 03. 12. 2022
Příspěvky: 7
Bydliště: Solcany

Příspěvek Předmět: Re: NGP - pretáčavé autá Odpovědět s citátem

Mám tiež problém s pretáčaním áut pri vracákoch na ručnej brzde.
Keď ju zatiahnem, tak auto akoby zhaslo motor a pri uvolnení brzdy akoby sa znovu naštartovalo a nemalo výkon, tak musím pritlačiť na plyn a vtedy sa auto pretočí. Neviem či je to takto nastavené alebo kde je zrada. Normálne by auto malo byť stále v otáčkach a nie vypínať motor.
Mám niečo zle nastavené?
Příspěvek Zaslal: st prosinec 21, 2022 11:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme