Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

MČR 2 aneb nová sezóna
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Chci příští sezónu MČR Rally/Sprint rally, ale:
...uplne novy poradatelsky tym
2%
 2%  [ 1 ]
...stejny poradatelsky tym, avsak pocetnejsi
85%
 85%  [ 42 ]
...vse pri starem, tak jako letos
12%
 12%  [ 6 ]
...radsi nic. Budu jezdit nekde jinde
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 49

Autor Zpráva
BRUDER Martin





Založen: 12. 10. 2005
Příspěvky: 1060
Bydliště: Chotyně

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Určitě bude pauza jak psal Pyros musí si Mik a nejen on odpočinout od toho několikaměsíčního kolotoče. Tak že ja to vidím na říjen - listopad. O to větší bude chut zavodit ted si užijem leta a pak hrrr na to pod profesionalní taktovkou. Laughing Laughing
Příspěvek Zaslal: so červen 03, 2006 18:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

BRUDER Martin napsal:
Určitě bude pauza jak psal Pyros musí si Mik a nejen on odpočinout od toho několikaměsíčního kolotoče. Tak že ja to vidím na říjen - listopad. O to větší bude chut zavodit ted si užijem leta a pak hrrr na to pod profesionalní taktovkou. Laughing Laughing


JJ myslím, že všichni potřebujem trochu vydechnout a připravit techniku na další ročník a je jistě spousta věcí ,které se musí dořešit do začátku další sezony.
Ale rozhodující bude co Mike.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: so červen 03, 2006 21:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

BITTNER Jan napsal:
BRUDER Martin napsal:
Určitě bude pauza jak psal Pyros musí si Mik a nejen on odpočinout od toho několikaměsíčního kolotoče. Tak že ja to vidím na říjen - listopad. O to větší bude chut zavodit ted si užijem leta a pak hrrr na to pod profesionalní taktovkou. Laughing Laughing


JJ myslím, že všichni potřebujem trochu vydechnout a připravit techniku na další ročník a je jistě spousta věcí ,které se musí dořešit do začátku další sezony.
Ale rozhodující bude co Mike.



No... já to vidím taky tak, ale chtěl jsem to tu trošku rozhejbat Laughing
Příspěvek Zaslal: ne červen 04, 2006 9:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KOZISEK Martin





Založen: 02. 10. 2005
Příspěvky: 222
Bydliště: Přeštice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Když se to má trochu rozhejbat, tak mě by nejvíc zajímalo, jak to bude s Imprezou WRC 06.

_________________
Subaru WRT (2005 - 2008)
REVO eTeam Klatovy
Příspěvek Zaslal: ne červen 04, 2006 12:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BRUDER Martin





Založen: 12. 10. 2005
Příspěvky: 1060
Bydliště: Chotyně

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KOZISEK Martin napsal:
Když se to má trochu rozhejbat, tak mě by nejvíc zajímalo, jak to bude s Imprezou WRC 06.


To se jistě vyřeší na srazu. Navrhoval bych systém určit odeslaní rpl až po rally ( tak by nikdo nevěděl jaké rz musí odeslat ) a nasledně vybrat třeba 2 auta na kontrolu. Jednoduché a řeší to podle mě všechno. Už sem to někde psal ani ve fotbalu se nechodí vychcat cele mužstvo kvuli kontrole ale jen 2. Laughing Laughing Ale sem si jist že většina problemů vyplynula spíše z nevědomosti nežli z umyslu něco obejít.
Příspěvek Zaslal: ne červen 04, 2006 12:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

BRUDER Martin napsal:
KOZISEK Martin napsal:
Když se to má trochu rozhejbat, tak mě by nejvíc zajímalo, jak to bude s Imprezou WRC 06.


To se jistě vyřeší na srazu. Navrhoval bych systém určit odeslaní rpl až po rally ( tak by nikdo nevěděl jaké rz musí odeslat ) a nasledně vybrat třeba 2 auta na kontrolu. Jednoduché a řeší to podle mě všechno. Už sem to někde psal ani ve fotbalu se nechodí vychcat cele mužstvo kvuli kontrole ale jen 2. Laughing Laughing Ale sem si jist že většina problemů vyplynula spíše z nevědomosti nežli z umyslu něco obejít.



Pokud by replays odesílali jen 2, tak by nebylo možné tvořit videa (nebylo by z čeho...) a to by byla dost škoda. Ale určit který to budou až po závodu je, myslím, dobrej nápad
Příspěvek Zaslal: ne červen 04, 2006 14:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: další sezona Odpovědět s citátem

Ahojte lidičky a pořadatelé ,
mám skromný dotaz ,rád bych do příští sezony coby staršina osedlal raději něco historického jako je Lancie nebo Toyota GT Four a nebo dokonce Š130RS pokud ji kluci dokončí. Plánuješ tedy že by se otevřela další třída veteránů.
Mám pocit ,že nastupuje řada mladších a podstatně rychlejších a začínám se svou jízdou spíš ostatní zpomalovat než s nima závodit. A nerda bych dopad jako Křeček držet se zuby nechty .

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: po červen 05, 2006 22:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Re: další sezona Odpovědět s citátem

BITTNER Jan napsal:
Ahojte lidičky a pořadatelé ,
mám skromný dotaz ,rád bych do příští sezony coby staršina osedlal raději něco historického jako je Lancie nebo Toyota GT Four a nebo dokonce Š130RS pokud ji kluci dokončí. Plánuješ tedy že by se otevřela další třída veteránů.
Mám pocit ,že nastupuje řada mladších a podstatně rychlejších a začínám se svou jízdou spíš ostatní zpomalovat než s nima závodit. A nerda bych dopad jako Křeček držet se zuby nechty .


Tak to já se taky přimlouvám. 130 je údajně před dokončením a bylo by to auto podle mýho gusta (i věku Laughing ). taky si občas myslím, jak moc rychlej jsem a pak jedou mladší a Twisted Evil
Příspěvek Zaslal: út červen 06, 2006 17:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
VALENTA Frantisek





Založen: 27. 06. 2005
Příspěvky: 173
Bydliště: Liberec

Příspěvek Předmět: Re: další sezona Odpovědět s citátem

Tak pánové, sic se budu snažit jako Křeček, ale rád se k vám přidám. A 130RS je podle mého gusta Wink

_________________
CARLSBAD Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: út červen 06, 2006 17:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PRIKRYL Roman





Založen: 11. 06. 2005
Příspěvky: 1715
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Sice jsem jeden z těch mladších, ale né rychlích Laughing, tak bych taky prubl tu 130RS. Razz Smile

_________________
S.A.D.A.C. Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: út červen 06, 2006 18:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
STEJSKAL Petr





Založen: 19. 03. 2006
Příspěvky: 743
Bydliště: vedle bordelu

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

doporucuju v pauze po sezone tento poharek
http://www.rbr-cup.wz.cz/

_________________
RETROMEDIA RALLY TEAM manager
Příspěvek Zaslal: út červen 06, 2006 18:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

STEJSKAL Petr napsal:
doporucuju v pauze po sezone tento poharek
http://www.rbr-cup.wz.cz/


Myslím ,že si dopřeju volno bez vrčení motoru a pak se uvidí ,ale platí ,že bych rád sedlal veterány do příští sezony.Tak trochu doufám ,že budou povolený.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: út červen 06, 2006 19:31
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

BITTNER Jan napsal:
STEJSKAL Petr napsal:
doporucuju v pauze po sezone tento poharek
http://www.rbr-cup.wz.cz/


Myslím ,že si dopřeju volno bez vrčení motoru a pak se uvidí ,ale platí ,že bych rád sedlal veterány do příští sezony.Tak trochu doufám ,že budou povolený.


Hele dědku neblbni, na důchod s veteránem je ještě čas né ? Smile
Příspěvek Zaslal: út červen 06, 2006 20:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
JANDA Petr





Založen: 15. 12. 2005
Příspěvky: 137
Bydliště: kutnohorsko

Příspěvek Předmět: Názor Odpovědět s citátem

Taky bych něco navrhnul k tomu placení poplatku. Nejsem nejmladší a v podnikání mam nějakej ten rok úspěch, názor nebude scestnej.

Osvědčilo se loni na simracing.cz placení příspěvku: B-200,- A-800,-. Je fakt, že ten, kdo nemá korunu a študuje, bude remcat i nad dvou stovkama; pak bych nechal B licence úplně bez poplatku a o jezdce tak liga nepřijde, můžou si jezdit všichni. "A" licence bych pak jako prestiž nechal platit max. 500.-, to aby se mohli zúčastnit i ti méně majetní, studenti a samoživitelé dětí. Čim víc to napálíte, tím bude méně účastníků a úroveň podniku klesne.

Pak z toho budou i nějaké peníze pro adminy i ceny. Samozřejmě to chce finančně nevenek ošetřit (nezisková organizace=sdružení). Založení tě nic nestojí a těch pár dokladů si taky spočteš sám a založíš do účetnictví. Navíc ti sponzor může nabídnout víc, když mu na to dáš doklad ne?

Jinak podnik se mi moc líbí. Jsem aktivním jezdcem simracing.cz a toto je zase něco jiného, než okruhy, Olsone, jen tak dál, a pevné nervy při pokračování dalších ročníků. MCR ti nikdo nevezme, pokud bude fungovat zde na tomto originálním pluginu.

_________________
Vltavín-SimRacing-team
Příspěvek Zaslal: pá červen 23, 2006 7:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
MIKL Tomas





Založen: 11. 04. 2005
Příspěvky: 820
Bydliště: Malenovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Všichni si své návrhy a nápady připravte na vyhlášení a tam to můžem pořešit a vyřešit. Souhlasím se startovným, ale musí se udělat pravidla!

_________________
Team manager HSF rally team
Příspěvek Zaslal: pá červen 23, 2006 7:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Strana 4 z 4

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme