Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

VAŠE NÁMĚTY A NÁPADY K MČR
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 30, 31, 32
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
FRIC Miroslav





Založen: 09. 01. 2006
Příspěvky: 2915

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud budu moct pristi rok jezdit sprinty offline, tak klidne sepisu vsechna rewiew, at tam neco je Smile Nebo, pokud se vyresi problemy, tak nabidka plati taky. Pokud bych ale nejezdil, tak to delat nebudu, coz je asi jasne...

_________________
Nepište mi, prosím. Už tři roky nejsem na pluginu aktivní. Díky

Please, don't write any questions to me. I've been away from RBR world for three years. Thanks
Příspěvek Zaslal: po květen 08, 2006 19:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MLEZIVA Jakub





Založen: 19. 10. 2005
Příspěvky: 24
Bydliště: Větřní

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

BARTA Roman napsal:
MLEZIVA Jakub napsal:
moc hezky napsaný Laughing

Myšleno jak ? Wink

samozřejmě kladně (jako že tak by to mělo vypadat Wink ) Very Happy

_________________
m l e z a motorsport
Příspěvek Zaslal: po květen 08, 2006 21:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
STEJSKAL Petr





Založen: 19. 03. 2006
Příspěvky: 743
Bydliště: vedle bordelu

Příspěvek Předmět: Auta Odpovědět s citátem

Ja bych na pristi sezonu navrhoval, pokud to jenom trochu bude mozne, odstraneni starych modelu, se kteryma se v realu uz nejezdi (Sub 2001 atd.) a nahradil bych je auty novymi, treba Mitsu 2005, Focus 2006 a podobne.

_________________
RETROMEDIA RALLY TEAM manager
Příspěvek Zaslal: út květen 30, 2006 13:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LECIAN Lukas





Založen: 11. 10. 2005
Příspěvky: 260
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Re: Auta Odpovědět s citátem

STEJSKAL Petr napsal:
Ja bych na pristi sezonu navrhoval, pokud to jenom trochu bude mozne, odstraneni starych modelu, se kteryma se v realu uz nejezdi (Sub 2001 atd.) a nahradil bych je auty novymi, treba Mitsu 2005, Focus 2006 a podobne.

Ty jsi někde viděl už hotového Focusa 06 nebo Lancera05 do RBR? Já teda ještě ne... A navíc nevím, jestli je možné z pluginu i odstraňovat vozy... Teda asoň se mně zdá, že z tadyma zatím žádný vůz nebyl vymazán.
Příspěvek Zaslal: út květen 30, 2006 18:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
STEJSKAL Petr





Založen: 19. 03. 2006
Příspěvky: 743
Bydliště: vedle bordelu

Příspěvek Předmět: Re: Auta Odpovědět s citátem

LECIAN Lukas napsal:
STEJSKAL Petr napsal:
Ja bych na pristi sezonu navrhoval, pokud to jenom trochu bude mozne, odstraneni starych modelu, se kteryma se v realu uz nejezdi (Sub 2001 atd.) a nahradil bych je auty novymi, treba Mitsu 2005, Focus 2006 a podobne.

Ty jsi někde viděl už hotového Focusa 06 nebo Lancera05 do RBR? Já teda ještě ne... A navíc nevím, jestli je možné z pluginu i odstraňovat vozy... Teda asoň se mně zdá, že z tadyma zatím žádný vůz nebyl vymazán.


nevidel Crying or Very sad

_________________
RETROMEDIA RALLY TEAM manager
Příspěvek Zaslal: út květen 30, 2006 18:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Re: Auta Odpovědět s citátem

STEJSKAL Petr napsal:
LECIAN Lukas napsal:
STEJSKAL Petr napsal:
Ja bych na pristi sezonu navrhoval, pokud to jenom trochu bude mozne, odstraneni starych modelu, se kteryma se v realu uz nejezdi (Sub 2001 atd.) a nahradil bych je auty novymi, treba Mitsu 2005, Focus 2006 a podobne.

Ty jsi někde viděl už hotového Focusa 06 nebo Lancera05 do RBR? Já teda ještě ne... A navíc nevím, jestli je možné z pluginu i odstraňovat vozy... Teda asoň se mně zdá, že z tadyma zatím žádný vůz nebyl vymazán.


nevidel Crying or Very sad


S tím odstraňováním modelů až tak nesouhlasím ,jsou teamu ,který nestíhaj dělat skiny a tak by mohli jet třebas do konce sezony se starýma modelama jen měnit fyziku dle aktuálnosti. Vždyť i v reálu třebas na Šumavé jeli s myšákem EVO V a VI. Ani ve skutečnosti se nemění auta jak vyjde nový krom továrních teamů.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: út květen 30, 2006 18:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Možná by stálo za zvážení pravidelným účastníkům přiděli "pevná" startovní čísla. Nemusely by se pak předělávat textury na každý závod. Alespoň někteří "skalní" to určitě dělají. Já osobně už ne a číslo jsem si dal podle...? No prostě dal. Laughing
Příspěvek Zaslal: út květen 30, 2006 21:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SEDLACEK Josef





Založen: 12. 05. 2006
Příspěvky: 91
Bydliště: Ostrožská Lhota

Příspěvek Předmět: námět Odpovědět s citátem

Velmi dobré by bylo, kdyby se jeli v mčr i jiné třdy než aktuální 3. A hlavně bych přidal skupinu B, která se jezdila v 60tých letech ( Audi Quattro S1, Lancia 037 a to bych mohl jmenovat do večera). Bylo by to fakt dobré se skupinou B.
Příspěvek Zaslal: po červen 26, 2006 11:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
FRIC Miroslav





Založen: 09. 01. 2006
Příspěvky: 2915

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To ma nekolik hacku...

1/ Tyhle auta maji tak velky vykon, ze je problem s chlazenim v RBR, brzy praska tesneni pod hlavou (alespon neco takoveho tusim se resilo s beta modelem Delty S4).
2/ Nejsou zadna auta, s jakymi by se to dalo jet.
3/ Zadokolky maji dalsi problem s fyzikou rucni brzdy, snad se to nejak vyresi. zatim na tom vazne i 130RS.
4/ V tuhle chvili je daleko vic aut nez jich pobere plugin, navic je potreba jaks taks vybalancovat fyziky a to chce cas a lidi. A Ti makaji na novych tratich...
5/ Ta auta, co jsi jmenoval, jezdila v osmdesatych letech Wink

_________________
Nepište mi, prosím. Už tři roky nejsem na pluginu aktivní. Díky

Please, don't write any questions to me. I've been away from RBR world for three years. Thanks
Příspěvek Zaslal: po červen 26, 2006 11:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 30, 31, 32
Strana 32 z 32

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme