Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Spuštění nových fyzik
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
FRIC Miroslav





Založen: 09. 01. 2006
Příspěvky: 2915

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Takže abych Vám trochu zlepšil náladu...

Dneska dorazily nějaké odpovědi... takže nyní znám skutečný výkon 3 různých WRC, bohužel Vám nemůžu říct jakých. Dále také došly další grafy z motorové brzdy pro Evo 9 N4.

_________________
Nepište mi, prosím. Už tři roky nejsem na pluginu aktivní. Díky

Please, don't write any questions to me. I've been away from RBR world for three years. Thanks
Příspěvek Zaslal: so duben 21, 2007 19:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KUNCL Karel





Založen: 13. 05. 2006
Příspěvky: 552
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to je Mirku opravdu dobrá zpráva. Very Happy . Máš ode mne pochvalu před nastoupenou jednotkou. Dokážu si představit, kolik stojí usilí ta data získat.
Příspěvek Zaslal: so duben 21, 2007 20:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mám tady jeden myslím opravdu dobrý návrh ohledně fór.

Nešly by veškeré sekce (anebo jen některé) a příspěvky mrsknout do nějaké sekce archiv a začít s čistým fórem ??? Myslím že je nyní hodně nacpané spoustou blbin a nějaká moderatura by tomu prospěla.
Příspěvek Zaslal: ne duben 22, 2007 17:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Wally
Site Admin




Založen: 08. 02. 2005
Příspěvky: 810

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Alespoň jsem rozdělil toto téma, všechno sám nestíhámSad Nemůžu u toho sedět 24x7... Tím apeluji na ostatní adminy, aby se taky trochu snažili (díky Vašku)

Jen pro Jardu zopakuji, proč nemůžeme spustit stránky jen s default fyzikama, zřejmě se ti to v těch 4 stránkách ztratilo. Jednoduše nevěřím tomu měsíci, který tady avizuješ. Jestli ho dodržíte, budu mile překvapen, ale teď tomu prostě věřit nemůžu.
Příspěvek Zaslal: po duben 23, 2007 11:31
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
VITA Tomas





Založen: 30. 04. 2005
Příspěvky: 456
Bydliště: Kozlovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

sorry za OT ale tak já se snažím to sem tam nějak uhlídat atd, ale v tom bordelu to jde těžko...

_________________
CARLSBAD Rally Team manager, driver
Příspěvek Zaslal: po duben 23, 2007 14:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To Wally: OK, dobře, chápu tě. Já se budu snažit, abych práci dovedl do konce co nejdříve. Na tobě je jak se rozhodneš a co spustíš.
Příspěvek Zaslal: po duben 23, 2007 16:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KRYSTYN Miroslav





Založen: 02. 06. 2006
Příspěvky: 701
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Doufám že nebudu moc prudit, každopádně patřím k těm co tu čumí desetkrát denně a čekají co bude a měl bych teda prosbu na někoho z adminů, ať vysvětlí současnou situaci, jistě ku prospěchu věci. Takže:
1. pochopil jsem, že Wally čeká se spuštěním pluginu na nové fyziky, takže je to tak?
2. pokud se mění fyziky, tak polopatický základní výklad toho co se bude měnit, případně z čeho se bude vycházet atd., by snad zas tak moc času nezabral a najde se jistě spousta vděčných naslouchačů (zřejmě otázka pro p. Pančochu)
3. jaké změny v pluginu krom fyzik jsou ještě plánovány
Pokud nebude ochota a čas pro odpovědi, pochopím to. Jinak moc díky za Váš čas.

_________________
www.kcm-rbr.cz
Příspěvek Zaslal: út duben 24, 2007 16:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
JANKU Roman





Založen: 22. 04. 2006
Příspěvky: 385
Bydliště: Lačnov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Taky si dovolím něco, snad vás moc nenase** nenaštvu...
Já sem to pochopil tak, že server už mohl dávno jet na starých fyzikách, protože někteří na těchto fyzikách nechcou jezdit a raděj si počkají na nové, tak se čeká na nové, a žádné jiné změny kromě fyzik nebudou!!

_________________
http://kizzcup.kvalitne.cz/
http://kizz-me.wz.cz/RVT.html
Příspěvek Zaslal: út duben 24, 2007 17:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To Krystyn: Když jsi tu tak často, tak se divím, že nevíš v čem jsou změny fyzik. Takže to tu ještě jednou zopakuju: Pochopit systém fyziky RBR a následně podle toho udělat motory a převody které odpovídají dané třídě podle reálu a rozdíly ve třídě jsou odpovídající. Nastavit rozměry aut podle skutečnosti, podle toho nastavit geometrii a tak dále. Také zavést jednotný systém default setupů ve stylu základních aut v RBR, aby si nikdo nemohl stěžovat, že je někde setup moc dobrý.

To JANKU: Předpokládáš správně že žádné veliké změny nebudou - samozřejmě. Very Happy
Příspěvek Zaslal: út duben 24, 2007 19:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KRYSTYN Miroslav





Založen: 02. 06. 2006
Příspěvky: 701
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Díky za odpověd, další otázku raději nepokládám, akorát bych Tě naštval. Chápeš správně, že se týká času....

_________________
www.kcm-rbr.cz
Příspěvek Zaslal: út duben 24, 2007 19:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Podívej - nesnáším termíny - mám jich dost v práci, ale chtěl bych to udělat co nejdřív. Nicméně každé kvaltování je v tomto jen na škodu kvality fyziky.
Příspěvek Zaslal: út duben 24, 2007 19:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KRYSTYN Miroslav





Založen: 02. 06. 2006
Příspěvky: 701
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

jasně chápu, rád bych pomohl, ale bohužel nevím jak Cool

_________________
www.kcm-rbr.cz
Příspěvek Zaslal: út duben 24, 2007 20:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Strana 10 z 10

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme