Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Spuštění nových fyzik
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
FRIC Miroslav





Založen: 09. 01. 2006
Příspěvky: 2915

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Petr Stejskal: To bys nevěřil, jaké v nich jsou taky hovadiny... speciálně motory S1600 jsou úplně šílené, v podstatě mají konstantní krouťák s jediným skokem. Prostě blbost Wink

_________________
Nepište mi, prosím. Už tři roky nejsem na pluginu aktivní. Díky

Please, don't write any questions to me. I've been away from RBR world for three years. Thanks
Příspěvek Zaslal: čt duben 19, 2007 16:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KOHOUT Pavel





Založen: 07. 03. 2005
Příspěvky: 170
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Předpokládam, že už ale aspoň jednu kvalitní fyziku udělanou máte...Tim pádem bych doporučoval, aby se prozatim používalo jen těch pár, co máte a časem by se to doplnilo...Lepší ten plugin vylepšovat za chodu, než čekat zas měsíce na fyziky...
Příspěvek Zaslal: čt duben 19, 2007 16:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jo, nejak tak to asi dopadne.

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: čt duben 19, 2007 16:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
UTRATA Lukas





Založen: 23. 09. 2005
Příspěvky: 994
Bydliště: Doksy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Taky bych byl pro pustit to zatim jen na fyzkách z orig. RBR, pokud už tedy nejsou nějaké nové hotové. Aspoň taky jednou vyzkoušim něco jiného Wink Pač při zrodu jsem tu nebyl a tak jsem s těma původníma autama odjel jen pár desítek km.

_________________
IRIDIUM RBR Team - - - LucOut

http://octaviarbrcup.ic.cz
Příspěvek Zaslal: čt duben 19, 2007 16:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
FRIC Miroslav





Založen: 09. 01. 2006
Příspěvky: 2915

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pavel Kohout: Na tom já nenesu žádnou odpovědnost, to se musíš ptát jinde. Já jsem dal jen k dispozici, co mám a co vím a ještě se snažím něco sehnat.

_________________
Nepište mi, prosím. Už tři roky nejsem na pluginu aktivní. Díky

Please, don't write any questions to me. I've been away from RBR world for three years. Thanks
Příspěvek Zaslal: čt duben 19, 2007 16:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Chlapi, já to prostě nechápu..... proč je to takový problém nechat pro začátek buďto jen základní RBR auta, anebo to prostě prozatím nechat tak jak to bylo ??

Buďto chtějte správné auta a použijme nyní pouze defaulty

anebo

to nechme tak jako doposud s tím že se to později kompletně změní.



Věc se má tak, že pokud nyní pustíme nějaké polotovary, tak se později stejně určitě změní. Já prostě pracuju na komplexním systému a tudíž nemůžu vydat nějaké auto a zbytek později. Nemáme ještě podchycenou celou fyziku a bude správně na 95% motor a snad převodovka. V dalších parametrech se to může lišit a zejména se později určitě pomění default setupy a tak dále.


a Wally - jestli toto chceš, tak prosím, mně to jen přidá teď na víkend práce, kterou jsem nečekal, ale jak říkám, problém tím neřešíme.
Příspěvek Zaslal: čt duben 19, 2007 20:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Wally
Site Admin




Založen: 08. 02. 2005
Příspěvky: 810

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

1) Spouštět server se základními fyzikami je cesta o 2 roky zpět a rapidní pokles kvality závodění a to prostě dělat nebudu.
2) Netrvám na tom, že se musí sputit alespoň něco, ale myslim, že za 2 měsíce se mohlo udělat spoustu práce - bohužel se nestalo skoro nic - alespoň pro mě nic viditelného.
Příspěvek Zaslal: čt duben 19, 2007 20:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
UTRATA Lukas





Založen: 23. 09. 2005
Příspěvky: 994
Bydliště: Doksy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Já myslím, že by tu byla většina lidí pro, alespoň pro ty origo auta ze začátku, byl bys Wally proti i pak?

_________________
IRIDIUM RBR Team - - - LucOut

http://octaviarbrcup.ic.cz
Příspěvek Zaslal: čt duben 19, 2007 20:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jo, myslim si že by se mohl udělat novej Spring Cup jako za starejch časů.
K defaultu to krok o dva roky zpět určitě neni, protože deafaulty jsou pořád a budou i nadále, narozdíl od ostatních chaotických fyzik.

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: čt duben 19, 2007 20:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KOHOUT Pavel





Založen: 07. 03. 2005
Příspěvky: 170
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

otázka na Wallyho:

Bylo by možný použít fyziky MČR, který se používaly před "přestávkou" pluginu? Pokud ano, tak bych je pro zatím použil a pak je vyměnil za ty pořádný. Já osobně taky nejsem zastáncem toho, aby se to spustilo na starejch default fyzikách...Ty sou příšerný...

Eště bych apeloval na jednu věc, která se mi zdá důležitá. V momentě, kdy přídou ty nový fyziky, za kterejma budou všichni stát, tak bych udělal velkou tlustou čáru, vynuloval rekordy a jel znova. A žádný jiný fyziky bych nepoužíval...Bylo by lepší, kdyby byla pro každý auto jen jedna fyzika a ne jako doposud...
Příspěvek Zaslal: čt duben 19, 2007 20:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Wally já bych toto radši pořešil s tebou po ICQ (moje je 313 125 206), ale napíši to i sem, ať je to jasné.

Samozřejmě, že je závodění se základními fyzikami určitý krok zpět. Nicméně je to i určité vyčištění situace se spoustou chaotických fyzik. A jak říkám, je to pouze na nějakou dobu (můj odhad je tak měsíc, max. dva).

Druhém bodu nerozumím, protože odporuje tvému prvnímu. Nechceš spustit server s defaulty a zároveň netrváš na "alespoň něčem".


Ohledně fyzik a rychlosti jejího vývoje - jsi pořád v kontaktu s Olsonem, takže tě určitě průběžně informuje. Za 2 měsíce (i za měsíc) by byla fyzika hotová samozřejmě - ale jen pokud bych na to měl aspoň 2-3 hodiny denně a to nemám. Vlastně na to nemám ani půlhodiny, prostě to dělám jak jen můžu a sám víš že je v tom binec a nikdo pořádně neví jak to je.

Dále je tu problém, že je více názorů na správnou fyziku (Rueda x Kent x MČR team x Euro Team). Po delší době už začíná být shoda mezi MČR (já a Olson a Euro - Mirek Fric) a začali jsme spolupracovat a spějeme ke společmu cíli, ale prostě to nejde tak rychle.


Ale jak tady napsal i Lucifer - nebylo by to oživení udělat start jako za starých časů se starými vozy, nezatížit okamžitě databázi, v klidu vychytat nějaké mušky a po nějaké době nasadit zbytek ??? Very Happy Very Happy
Příspěvek Zaslal: čt duben 19, 2007 21:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Wally
Site Admin




Založen: 08. 02. 2005
Příspěvky: 810

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KOUHOUT Pavel:

A čim si myslíš, že si nějakejma mezifyzikama pomůžeme? Pro mně je to pár hodin práce navíc, která se z jistotou zahodí a je teda k ničemu. Pokud Jarda řiká, že přes víkend jen tak narychlo něco splácá a pak to bude měnit, tak to taky pro mě nemá žádnou cenu.

Defaultní fyziky se podle mého odhadu využívali před zavřením serveru tak na 5%, je to jen můj odhad, ale o moc víc to rozhodně nebylo. Kdyby byly ty defaultní fyziky tak skvělé, jak tady někdo tvrdí, proč to není jiné číslo?

PANCOCHA Jaroslav:

Mirek mně o žádných fyzikách právě už hodně dlouho neinformoval - z toho mám pocit, že se nic neděje. Snad je to jen pocit...

Nemám pocit, že by nějak odporoval první bod druhému. V případě, že jsou věci tak jak jsou, bych to zatím pustil jak to bylo, možná s malýma úpravama (např. jedny S1600 fyziky)

Vím jak je těžké vytvořit fyziky, které se budou zamlouvat alespoň 80% lidem a trochu jsem skeptický v tom, že se to povede...

Jak si myslíš, že jde odladit nezatíženou databázi? Tím, že se ve statistikách budu koukat na samý nuly? Právě naopak potřebujeme pořádnou zátěž. Sorry, ale tohle nech radši na nás Very Happy


Naposledy upravil Wally dne čt duben 19, 2007 21:37, celkově upraveno 1 krát
Příspěvek Zaslal: čt duben 19, 2007 21:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No jistěěě... protože prostě ty nové fyziky třeba někdo přepískl, auta byly daleko rychlejší, tak proč by se s nimi nejezdilo.

A přesně tak - mezifyzikama si nepomůžeme. Tento týden jsem sebral dohromady poznatky nabrané spoustou testů, diskuzí atd. a začal dělat MČR Physics Creator... a prostě dokud ho nedodělám, nestanovíme, neporovnáme a neotestujeme v praxi nové auta x defaulty atd. tak nemůžu říct, že jsou fyziky OK.

Bohužel situace je taková že fyziky nejsou a ať se budu snažit jak chci, tak za víkend nejsem schopen udělat 100% a ozkoušenou fyziku - to je zcela jasné. A proto říkám: SPUSŤME SERVER POUZE SE STARÝMI FYZIKAMI a později dodáme nové a bude po problému.

Rozhodně po té dlouhé abstinenci si všichni rádi zajezdí i s defaulty - tak dlouho už to trvat nebude.
Příspěvek Zaslal: čt duben 19, 2007 21:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Wally
Site Admin




Založen: 08. 02. 2005
Příspěvky: 810

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Obávám se, že originální fyziky budou frustrovat spoustu lidí, kteří si myslí, že na novém serveru se nestane bůhvíco. Ono se ale bůhvíco opravdu nestane Sad Ty to pak poslouchat nebudeš...
Příspěvek Zaslal: čt duben 19, 2007 21:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jo jasně, tuto tvou obavu z diskuzí ohledně funkcí serveru a financování zcela chápu (podobných zpráv slýchám u Olsona dost), ale myslím si že je to lepší cesta než obnovovat chaos a cpát tam starý svinčík.

Very Happy Jaká je to vždycky radost když zformátuju disk a nějakou dobu tam mám zcela čisto Laughing Laughing
Příspěvek Zaslal: čt duben 19, 2007 21:44
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Strana 2 z 10

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme