Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

RBR H 2008
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Vlasto, to máš jako technickou závadu na vozidle Wink Prostě to nas..e,ale jinak to nejde Idea Kdo rozhodne, zda mluvíš pravdu,či si vymýšlíš Question Takhle to je pro všechny STEJNÉ Wink

Tak jsem si bláhově myslel, že se "VELKÝ ORGANIZÁTOR" čehokoliv Rolling Eyes dal do latě, ale to jsem se šeredně SPLETL Twisted Evil Co jsme komu udělali špatného Question Exclamation Question Evil or Very Mad

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: pá srpen 08, 2008 8:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
VINTR Martin





Založen: 12. 02. 2008
Příspěvky: 241
Bydliště: Veltrusy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

PRIKRYL Roman napsal:
Boze to je vul, co jsme komu udelali.Ale je fakt ze hned prvni prispevek a nasmal jsem se Laughing Jen nevim na co ti bude celej cars.ini Idea Question
Cars.ini asi,aby moch zkouknout replay,páč musíš mít na stejnym slotu to auto s kym ten člověk jel...ale jak pomocí replaye dokážeš,že ti spadl comp?
Příspěvek Zaslal: pá srpen 08, 2008 8:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Martine,ale k tomu přece nepotřebuje CELÝ cars.ini, stačí napsat na jakém slotu máš auto Wink Cool

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: pá srpen 08, 2008 9:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
FISERA Jan





Založen: 03. 08. 2006
Příspěvky: 216

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

HAZE Jiri napsal:
Vlasto, to máš jako technickou závadu na vozidle Wink Prostě to nas..e,ale jinak to nejde Idea Kdo rozhodne, zda mluvíš pravdu,či si vymýšlíš Question

Ahoj,
jestli to spravne chapu, tak Vladtovi to spadlo mezi RZ, tedy duvod odstoupeni bude "Nenastoupil na RZ XY". Tady vetsinou reset dava kazdy, nemuze se tam jednat o podvod, jedine snad, jak uz se tu kdysi resilo, tim muze ucastnik ziskat prestavku v turnaji, to je jediny mozny umyslny podvod mezi RZ.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: pá srpen 08, 2008 9:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
BEZDEK Filip





Založen: 06. 04. 2008
Příspěvky: 280
Bydliště: valašské klobouky

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

já chci a slíbil jsem že dotáhnu aspoň jeden pohár do konce, Exclamation Exclamation

_________________
Red Bull, Bujaček RBR Team
Citroën DS3 WRC
Příspěvek Zaslal: pá srpen 08, 2008 10:31
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
VINTR Martin





Založen: 12. 02. 2008
Příspěvky: 241
Bydliště: Veltrusy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

HAZE Jiri napsal:
Martine,ale k tomu přece nepotřebuje CELÝ cars.ini, stačí napsat na jakém slotu máš auto Wink Cool
Jasně,to je fakt.... Very Happy
Příspěvek Zaslal: pá srpen 08, 2008 11:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
MATOUSEK Vlastimil





Založen: 05. 07. 2008
Příspěvky: 216
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

FISERA Jan napsal:
HAZE Jiri napsal:
Vlasto, to máš jako technickou závadu na vozidle Wink Prostě to nas..e,ale jinak to nejde Idea Kdo rozhodne, zda mluvíš pravdu,či si vymýšlíš Question

Ahoj,
jestli to spravne chapu, tak Vladtovi to spadlo mezi RZ, tedy duvod odstoupeni bude "Nenastoupil na RZ XY". Tady vetsinou reset dava kazdy, nemuze se tam jednat o podvod, jedine snad, jak uz se tu kdysi resilo, tim muze ucastnik ziskat prestavku v turnaji, to je jediny mozny umyslny podvod mezi RZ.


Jak říkáš,nenastoupil ( Česká republika MATOUSEK Vlastimil 7 Nenastoupil na RZ 7 ).Pauzu 2 RZ před koncem jsem opravdu nepotřeboval,a i když jsem nejel na prvních místech tak jako nováček co jezdí měsíc jsem byl na bodech a spokojenej že jedu.Neměl jsem žádný důvod to vypínat sám před koncem v servisu,reset jsem chtěl od poslední dojeté RZ.Jasný,nikdo to nedokáže ale když by to někdo udělal přímo v RZ tak by se dalo mluvit o tom že si třeba vymýšlí.Ale tohle...Bylo to v " O2 Horacka Rally - RBR-CUP 4 ",což by v reálu byla moje "domácí soutěž" Very Happy Tím víc mě to teď pěkně sere.Takže tenhle Cup už pro jistotu ani nepojedu protože kdyby se mi to stalo zase tak už bych byl fakt hodně nas...ej .S ředitelem Bujáčkem jsem o tom chvilku diskutoval ale po tom co mi tak nějak nepřímo naznačil (aspoň jsem to tak pochopil),že kecám tak jsem to nechal nasranej plavat a řekl jsem si že se nebudu nikoho doprošovat.Když to jinak nejde tak se s tím musím smířit.Napsal jsem že si příští jízdy budu natáčet na kameru Laughing
http://rbr.onlineracing.cz/index.php?act=tourmntres2&torid=3bb60be9ea5973f6cd103c58d63db4a8&stage=8&retired=1#retired
Příspěvek Zaslal: pá srpen 08, 2008 11:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Je to kruté,ale pro VŠECHNY stejné Exclamation Takto zní pravidla na RBR Cup 4:

Reset se může povolit maximálně 2x za jednu soutěž a to pouze po předložení DMP! Bez souboru DMP se resety povolovat nebudou! DMP každý jezdec odešle na email.....

Tak není o čem diskutovat....... nemáš DMP-nemáš reset Exclamation Exclamation Exclamation A tím ubyde se s každým dohadovat, zda to udělal úmyslně, či to zavinilo něco nepředvídatelného Idea Nemysli si, nejsi sám, koho to kdy postihlo a třeba i jezdce s předních příček Evil or Very Mad Ale i to patří ke "sportu". Tak hlavu vzhůru a hurá na další turnaj.....nebo si pořiď kolem 2.500,- Kč záložní zdroj a když opět bude výpadek elektřiny, jsi v pohodě a většinu závodů stihneš dojet Wink

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: pá srpen 08, 2008 12:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MATOUSEK Vlastimil





Založen: 05. 07. 2008
Příspěvky: 216
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

HAZE Jiri napsal:
Je to kruté,ale pro VŠECHNY stejné Exclamation Takto zní pravidla na RBR Cup 4:

Reset se může povolit maximálně 2x za jednu soutěž a to pouze po předložení DMP! Bez souboru DMP se resety povolovat nebudou! DMP každý jezdec odešle na email.....

Tak není o čem diskutovat....... nemáš DMP-nemáš reset Exclamation Exclamation Exclamation A tím ubyde se s každým dohadovat, zda to udělal úmyslně, či to zavinilo něco nepředvídatelného Idea Nemysli si, nejsi sám, koho to kdy postihlo a třeba i jezdce s předních příček Evil or Very Mad Ale i to patří ke "sportu". Tak hlavu vzhůru a hurá na další turnaj.....nebo si pořiď kolem 2.500,- Kč záložní zdroj a když opět bude výpadek elektřiny, jsi v pohodě a většinu závodů stihneš dojet Wink

Jasný,já se nechtěl nějak dohadovat,vím že je to v pravidlech,jen mě to prostě vytočilo.Ne to že jsem nedostal reset ale to že mi to spadlo Very Happy .Jen jsem reagoval na původní příspěvky jak dokázat či nedokázat výpadek,nechtěl jsem to už nějak rozmazávat,tak zatím Smile)
Příspěvek Zaslal: pá srpen 08, 2008 12:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Inu dobrá,hlavně si zapamatuj NEQUOTUJ poslední příspěvek nad tebou,maximálně s předešlé stránky. To nemají admini rádi Exclamation Také tento OT nemusí Wink

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: pá srpen 08, 2008 13:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PALASEK Michal





Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 992
Bydliště: Nezamyslice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

mě se líbíl systém TR kdyz máš nenastoupil tak dostaneš reset i bez DMP... což se mi stáávalo hodně že mi prostě padl komp a dmp nebyl.
Příspěvek Zaslal: pá srpen 08, 2008 13:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
HOLUB Milan





Založen: 28. 01. 2007
Příspěvky: 371
Bydliště: Ostrava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

BEZDEK Filip napsal:
já chci a slíbil jsem že dotáhnu aspoň jeden pohár do konce, Exclamation Exclamation


no Filipe takové odhodlání se u tebe nevidí moc často Laughing Laughing a kolikátý turnaj už to vlastně pořádáš ?? A ještě po tom všem co jsi udělal si myslíš že tě někdo veme vážně Rolling Eyes Rolling Eyes
Příspěvek Zaslal: pá srpen 08, 2008 13:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
BEZDEK Filip





Založen: 06. 04. 2008
Příspěvky: 280
Bydliště: valašské klobouky

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Přiznávám chybu. A slibuji že v pokračování RBR Race 2008 se to 100% opakovat nebude a resety budeou o to přísnější (pád RBR pouze DMP, výpadek internetu replay a číslo slotu, ...... atd)

_________________
Red Bull, Bujaček RBR Team
Citroën DS3 WRC
Příspěvek Zaslal: pá srpen 08, 2008 14:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BAJGAR Petr





Založen: 28. 01. 2007
Příspěvky: 438
Bydliště: OSTRAVA CITY

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

A ty umíš rozlousknout ten soubor DMP Question Laughing
Příspěvek Zaslal: pá srpen 08, 2008 14:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BEZDEK Filip





Založen: 06. 04. 2008
Příspěvky: 280
Bydliště: valašské klobouky

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To Petr: stačí název DMP a datum a čas který je u DMP viditelný v programu Total Commanderu a to si pak ověřím s údaji co má daný jezdec ve statictice a když ho v pěti posledních turnajech mít nebude tak se to vyřeší organizační team!!

_________________
Red Bull, Bujaček RBR Team
Citroën DS3 WRC
Příspěvek Zaslal: pá srpen 08, 2008 14:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 2 z 6

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme