Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Problem s pluginem 0.85
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Re: POŘÁD NIC Odpovědět s citátem

CHRASTINA Pavel napsal:
HRIS Petr napsal:
Wally,pises, ze komu to nejde, ad si stahne instalator znovu, ale mi to dela porad to same, nainstaluju to a ve hre ten plugin nemam... Very Happy


To je hezké, že to máš nainstalované, ale po nainstalování modu do svého operačního systému ho ještě musíš spustit přes soubor instaluj.bat, který najdeš ve složce RBRMCR_Deutschland, aby ti to fachalo

Pletes dohromady 2 veci - PLUGIN a TEXTURE PACK!

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: čt duben 13, 2006 9:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LECIAN Lukas





Založen: 11. 10. 2005
Příspěvky: 260
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Re: POŘÁD NIC Odpovědět s citátem

CHRASTINA Pavel napsal:
HRIS Petr napsal:
Wally,pises, ze komu to nejde, ad si stahne instalator znovu, ale mi to dela porad to same, nainstaluju to a ve hre ten plugin nemam... Very Happy


To je hezké, že to máš nainstalované, ale po nainstalování modu do svého operačního systému ho ještě musíš spustit přes soubor instaluj.bat, který najdeš ve složce RBRMCR_Deutschland, aby ti to fachalo


Petr mluví o pluginu, ne o nějakých texturách tratí, takže nevím, co to tady plácáš o Deutschlandu... A navíc fórum se jmenuje plugin... Tak první pořádně čti, než budeš někomu radit nesmysly Wink
Příspěvek Zaslal: čt duben 13, 2006 9:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HRIS Petr





Založen: 02. 10. 2005
Příspěvky: 21
Bydliště: Valašské Meziříčí

Příspěvek Předmět: HOTOVO Odpovědět s citátem

je uz to mam, s tim pluginem se nebavim o tom na Deutchland rally, ale o Pluginu 0.85, ktery mi nesel... Jak je tady psano, ze staci znovu nainstalovat tak staci... Mi to neslo, protoze mi to nepovolil Kasperski Antivirus, takze pro ty co jim to ani po nove instalaci nejde, vypnete si antiviry a firewally... Razz
Příspěvek Zaslal: čt duben 13, 2006 10:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Re: HOTOVO Odpovědět s citátem

HRIS Petr napsal:
je uz to mam, s tim pluginem se nebavim o tom na Deutchland rally, ale o Pluginu 0.85, ktery mi nesel... Jak je tady psano, ze staci znovu nainstalovat tak staci... Mi to neslo, protoze mi to nepovolil Kasperski Antivirus, takze pro ty co jim to ani po nove instalaci nejde, vypnete si antiviry a firewally... Razz

Booooze, to je mi rada... Ten firewall urcite nevypinejte, to je pitomost! Smile

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: čt duben 13, 2006 10:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CHRASTINA Pavel





Založen: 28. 10. 2005
Příspěvky: 471
Bydliště: Slušovice

Příspěvek Předmět: Re: POŘÁD NIC Odpovědět s citátem

LECIAN Lukas napsal:
CHRASTINA Pavel napsal:
HRIS Petr napsal:
Wally,pises, ze komu to nejde, ad si stahne instalator znovu, ale mi to dela porad to same, nainstaluju to a ve hre ten plugin nemam... Very Happy


To je hezké, že to máš nainstalované, ale po nainstalování modu do svého operačního systému ho ještě musíš spustit přes soubor instaluj.bat, který najdeš ve složce RBRMCR_Deutschland, aby ti to fachalo


Petr mluví o pluginu, ne o nějakých texturách tratí, takže nevím, co to tady plácáš o Deutschlandu... A navíc fórum se jmenuje plugin... Tak první pořádně čti, než budeš někomu radit nesmysly Wink


Sorry borci, doufám, že to bylo jen chvilkové odstavení mozkových buněk. Už mi z toho asfaltu prcá. Ještě že mám korektora Leciána, díky

_________________
#19 CHRÁSTwww.hsfrt.ic.cz
Image
VÍTĚZ TR2007(WRC), TR2008 (WRC), TR2009 (WRC), EURO 2(N4), EURO 3(WRC)
Příspěvek Zaslal: čt duben 13, 2006 12:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PRIKRYL Roman





Založen: 11. 06. 2005
Příspěvky: 1715
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Takovej dotaz.Proc v novým pluginu asfalt klouze víc než ve starým a oproti normální jizdě ve hře bez pluginu to je taky dost zahul rozdíl?????? Evil or Very Mad

_________________
S.A.D.A.C. Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: čt duben 13, 2006 13:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
LECIAN Lukas





Založen: 11. 10. 2005
Příspěvky: 260
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Re: POŘÁD NIC Odpovědět s citátem

Sorry borci, doufám, že to bylo jen chvilkové odstavení mozkových buněk. Už mi z toho asfaltu prcá. Ještě že mám korektora Leciána, díky[/quote]

Heh, neni zač, rád pomůžu Wink
Příspěvek Zaslal: čt duben 13, 2006 15:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Wally
Site Admin




Založen: 08. 02. 2005
Příspěvky: 810

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

S tim hlášenim viru to potvrzuju - dělá to Kaspersky a F-Secure. Bohužel jejich detekce je nesprávná - je to něco podobného, jako kdyby označili šifrovaný zip soubor za virus (taky v něm může být, ale nemusí). Jediné co by mohlo pomoct je dát plugin do nějakého ignore listu nebo použít jiný antivir (NOD32, AVG, ...). Rozhodně ale nevypínejte AV kontrolu ani firewall Wink
Příspěvek Zaslal: čt duben 13, 2006 15:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
TAJOVSKY Petr





Založen: 26. 03. 2005
Příspěvky: 32
Bydliště: vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

pánové prosimvás mám nejakej specifickej problém s online hrou a nevim čim to je, ale padá mi to rozjedu turnaj třeba na pátý erzetě mě to vyhodí do windowsu a je to v pr... fakt potřebuju pomoct jinak vše šlape supr .
Příspěvek Zaslal: pá duben 14, 2006 22:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TAJOVSKY Petr





Založen: 26. 03. 2005
Příspěvky: 32
Bydliště: vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

krucinál furt mi to padá v minulý verzi to bylo uplně v pohodě tak nevim co se děje ale už me to začíná pěkně....
Příspěvek Zaslal: so duben 15, 2006 10:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RYDL Tomas





Založen: 26. 10. 2005
Příspěvky: 37
Bydliště: dolní kralovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

..podal jsem zadost o reset-zadost byla prijata a reset proveden.. ..pri prihlaseni do pluginu jsem se snazil na "zavod" prihlasit.. ..byl jsem odmitnut stim, ze se neshoduje soubor Tracksettings.ini.. ..uvedomil jsem ze nemam naistalovabnou skolu2(nebyl jsem na svem pc) a ze by to mohlo pomoci.. ..skolu jsem nainstaloval.. ..po opetovnem prihlaseni do pluginu jsem vsak uz v seznamu zavodu "zavod" nevidel.. .proste zmizel.. ..nevite kde je problem.. ..diky..
Příspěvek Zaslal: út duben 25, 2006 13:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

RYDL Tomas napsal:
..podal jsem zadost o reset-zadost byla prijata a reset proveden.. ..pri prihlaseni do pluginu jsem se snazil na "zavod" prihlasit.. ..byl jsem odmitnut stim, ze se neshoduje soubor Tracksettings.ini.. ..uvedomil jsem ze nemam naistalovabnou skolu2(nebyl jsem na svem pc) a ze by to mohlo pomoci.. ..skolu jsem nainstaloval.. ..po opetovnem prihlaseni do pluginu jsem vsak uz v seznamu zavodu "zavod" nevidel.. .proste zmizel.. ..nevite kde je problem.. ..diky..

Vime, presne tak se to chovat ma. Timhle zpusobem funguje pokracovani v turnaji - mas pravo presne jeste jednou vlezt do turnaje. Lip to udelat neslo, holt nikdo nemuze za to ze jses lama a ze potrebujes janevimkolik resetu Smile

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: út duben 25, 2006 13:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tomas Rydl





Založen: 25. 01. 2006
Příspěvky: 1
Bydliště: Dolni Kralovice, Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

..no ja bych hned nekomu nerikal lamo jen proto, ze byl na jinem pc a nemohl tusit co tam majitel nainstalene a co ne..Wink


..jinak dekuju za opetovny reset-snad uz mi bude stacit Very Happy ..
Příspěvek Zaslal: út duben 25, 2006 13:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JANDAK Jakub





Založen: 27. 12. 2005
Příspěvky: 82
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: vysledky Odpovědět s citátem

Zdravicko,

nevim jestli to neni znama chybka, ale dnska me prekvapilo ze kdyz sem vypnul zobrazovani mezicasu ve hre (nikoliv v pluginu, tam to mam vypnuty uz davno) tak mi to nezobrazilo ani vysledkovy tabulky po RZtach. Hodilo me to rovnou na vyplneni komentare.

aktualne mam nastaveno v pluginu:
Zobrazovat mezicasy: nikdy
Zobrazovat tabulku mezicasu: nikdy
Ukladat replay: vzdycky
Komentare: rizeno turnajem

a ve hre mam:
mezicasy: vyp
Příspěvek Zaslal: po květen 01, 2006 0:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
JANDAK Jakub





Založen: 27. 12. 2005
Příspěvky: 82
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Upresneni... Odpovědět s citátem

Tak jsem to jeste testoval a chybka byla zrejme jinde, ted to jede vzdycky ok, vysledky se zobrazujou, takze jen kdyz jsem jel Vltavin 7/12 1. etapu tak tam vysledkovy tabulky nebyli...
Příspěvek Zaslal: po květen 01, 2006 0:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 2 z 6

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme