Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

NGP Fyziky - instalace a použití
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 29, 30, 31  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
KOZAK Jaroslav





Založen: 04. 03. 2009
Příspěvky: 253
Bydliště: Příbram

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hoši nemám vůbec nic proti NGP fyzikám, ale nechcete tedy na pluginu mít jenom jednu fyziku??? Je v tom teď šílený bordel a každý druhý turnaj mě to nepustí kvůli fyzikám... Líbí se mi NGP, ale pokud tady tato fyzika je, tak bych staré stáhnul. Je to jen můj názor a prosím vedoucího, aby zkusil trochu nastínit budoucnost obou fyzik... Smile
Příspěvek Zaslal: ne březen 01, 2015 15:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BLUDSKY Dominik





Založen: 09. 12. 2011
Příspěvky: 16
Bydliště: Uherský Brod

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Myslím si, že časem se staré fyziky zruší úplně, ale první na ně musí přejít hráči a organizátoři různých turnajů, nemá smysl zrušit ty fyziky když na nich jezdí stále spousta lidí a turnajů

_________________
http://www.rbr-sprint-cup.ic.cz
Příspěvek Zaslal: ne březen 01, 2015 17:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TEPLY Radek





Založen: 12. 04. 2009
Příspěvky: 10
Bydliště: Orlová

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Organizátoři turnajů by měli do názvu turnaje jasně napsat NGP nebo origo ať je v tom pořádek. Poslal jsem dotaz V.Koralovi a odpověď byla ve smyslu zachovat obě fyziky.
Příspěvek Zaslal: ne březen 01, 2015 18:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HORKEL Patrik





Založen: 29. 12. 2012
Příspěvky: 6

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zachovat obě fyziky by bylo dost smutný, žel v tom bude jak už tu bylo řečeno pěkný chaos a je to škoda. Přizpůsobte se prosím NGP, ať už se můžou konečně staré fyziky stáhnout někam do pryč.
Příspěvek Zaslal: ne březen 01, 2015 18:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KOCOUREK Vasek





Založen: 01. 06. 2008
Příspěvky: 76
Bydliště: Klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

mno mne NGP u čtyřkolek nevadí,ale jezdim Fiestu S1600 a s NGP mi připadá že při přeřazování prokluzuje spojka a to auto se chová divně.Jinak jsem pro dojetí stávajících turnaju se starýma fyzikama a od dalšího ročníku at se jezdí NGP.
Příspěvek Zaslal: ne březen 01, 2015 19:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ADAM Tomas





Založen: 15. 02. 2010
Příspěvky: 274
Bydliště: moldava nad bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

staré fyziky si myslím že tu budú navždy !!!! a dôvod ? jednoduché....
existujú totiž turnaje napr. OLD, škoda cup na ktoré nie sú autá NGP !!! a tieto turnaje hádam nebudú končiť po niekolko sezóne len preto, lebo na tie autá nie sú fyziky prerobené.....

a 2. vec že v NGP je zatial obrovský bordel so skupinami čo treba upraviť čím skôr .....

kým na starej fyzike boli skupiny napr. A7, A6, A8, H, - to na fyzike NGP hodené do jedného klajstronu H/A, ale výkony auta sú odlišné.... to isté je aj v RC2 ..... je tam: N4, R4, S2000, R5
Příspěvek Zaslal: ne březen 01, 2015 23:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

1. Zustanou tu stare i nove fyziky - naopak, pokud by Walter dotahnul svoje fyziky, pridam i jeho.
2. Skupiny v NGP zustanou jak jsou - a za ten bordel muzete nadavat FIA. Ja vim, ze skupiny nejsou idealni, ale menit je neminim.

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: po březen 02, 2015 7:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

HORKEL Patrik napsal:
Zachovat obě fyziky by bylo dost smutný, žel v tom bude jak už tu bylo řečeno pěkný chaos a je to škoda.

Za chaos si muzete sami. Porad opakuju: Vybirejte si turnaje na webovych strankach, kde je zobrazena i fyzika, a davejte si turnaje do zalozek. V RBR si pak v seznamu turnaju muzete nechat zobrazit jen ty, ktere mate v zalozkach. Jednoduchost sama, zadny bordel.

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: po březen 02, 2015 7:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SCHAMBERGER Karel





Založen: 27. 11. 2007
Příspěvky: 7
Bydliště: Luštěnice-MB

Příspěvek Předmět: NGP Odpovědět s citátem

Vasku dik!kdo chce nove at se ne........stara o stare!Karlos LOS BRNOS
Příspěvek Zaslal: po březen 02, 2015 20:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KOZAK Jaroslav





Založen: 04. 03. 2009
Příspěvky: 253
Bydliště: Příbram

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Příjde mi to jak šílenost tady mít v budoucnu 3 různé fyziky... Každá je úplně odlišná a ještě to přehazování fyzik... Zní mi to šíleně, ale Vašek se tak rozhodl a musíme se tomu přizbůsobit... Já ti Vašku děkuji za vyjádření k situaci a děkuji že se o všechno tady staráš... Smile
Příspěvek Zaslal: po březen 02, 2015 20:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ADAM Tomas





Založen: 15. 02. 2010
Příspěvky: 274
Bydliště: moldava nad bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

to že skupiny ostanú tak ako je v NGP, bude problém najme pre poradatelov turnaje, lebo poradie N4, S200, R5 a R4 budú musieť preskúmať a ručne upraviť keď už na plugine sa nedá prepnuť medzi skupinami..... a to samé v skupine H/A kde nemôžeme rátať Golf s Deltou a BMW čo majú ovela vyšší výkon.... ak niektoré poriadatele nerozoberú skupiny tak hádam, že s N4 nikto nebude jazdiť, lebo proti R5 nemá šancu....
zatiaľ s tými skupinami ružovo nevyzerá, ale uvidíme ako to budú riešiť poriadatele.....
Příspěvek Zaslal: po březen 02, 2015 21:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KOCOUREK Vasek





Založen: 01. 06. 2008
Příspěvky: 76
Bydliště: Klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mam jen malej dotaz,šlo by nastavit,jak jsou udělaný skupiny závodu v nabídce ve třídách supertěžká,těžká,střední atd. aby se v jednotlivejch skupinách řadily za sebou závody s origo fyzikama pak NGP. a nebo obráceně,to je jedno Smile, pak by se usnadnilo hledání závodu podle fyzik.Je to jen dotaz,jinak je super co tu lidi pro tento plugin ve svém VOLNÉM ČASE dělají. klobouk dolu.
Příspěvek Zaslal: út březen 03, 2015 19:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No, mohl bych tam pridat filtrovaci dropdown - zobraz jen orig, NGP nebo vsechno. Tak uvidime, kdy se k tomu dostanu Sad

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: út březen 03, 2015 19:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lukšík Dalibor





Založen: 19. 09. 2014
Příspěvky: 4
Bydliště: Lučina

Příspěvek Předmět: polo R WRC křídlo Odpovědět s citátem

Trhá mi žíly,že model POLA R WRC má křídlo z RRC.Když jsem si na netu našel polo,které má WRC křídlo,tak se mi zas neukazuje v online.Musel jsem tedy stáhnou znovu model odsud s blbým křídlem Sad.Nevěděl jsem,že plugin kontroluje i drobné změny na modelu.Důležitá je přeci fyzika ne?

_________________
Ja robim,ty zdřimni
Příspěvek Zaslal: út březen 03, 2015 23:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ne, fyzika musi odpovidat modelu a kotroluje se oboji. Ad Polo WRC, matne si pamatuju, ze v modelu bylo vic variant, mozna ze jsem vzal RRC misto WRC - mrknu na to, az budu zase delat update NGP aut a kdyz tak to prepakuju. Dik za report.

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: st březen 04, 2015 7:37
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 29, 30, 31  Další
Strana 14 z 31

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme