Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Šumburk
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No, původní vlákno je smazáno, tudíž veškeré příspěvky o tom, jak to bude přístupné pouze těm co zaplatí atd. jsou v čudu. Takže bych to shrnul v kostce, tak jak si to pamatuju já:

- při uvedení verzí RC Pyros napsal, že turnaje s Šumburkem budou moci zakládat pouze ti, co zaplatí atd.
- po uvedení konečné verze byla nějakou dobu možnost zakládat turnaje se Šumburkem pro všechny, tj i NEPLATIČE - tudíž na tom "vydělali"
- nyní je stav jako se Sosnovou, tudíž spousta lidí, kteří přispěli s vizí, že budou moci Šumburk zařazovat do svých turnajů, přišli zkrátka. Samozřejmě, že tu je velká řada lidí, kteří prostě přispěli darem, jako ocenění díla, bez jakýchkoli nároků, ale pokud byly dány jakési pravidla při placení, je přece jasné, že tu takoví lidi budou oprávněně nespokojení.

- je tudíž pouze velkou škodou, že se (pokud to dobře chápu) podmínky a možnosti pluginu předem s Wallym neprobraly a že tudíž není jiné možnosti než to udělat jako se Sosnovou. Pokud by se naopak předem řeklo, se Šumburkem to bude jako se Sosnovou, tak tu nikdo normální neřekne ani prd proti tomu.

Takže se na mně Pyrosi nezlob, ale chyba tu není na straně protestantů. Ti jen oprávněně nadávají "na poměry", že je to jinak, než bylo avízováno při posílání darů.
Edit: Prosím o zdůvodnění, proč Martina Matěje, jehož příspěvek byl sice rozhněvaný, ale jinak slušný házíš na návrh na BAN??

A .. protestanti... vy s tím přestaňte, ač to Pyros zřejmě původně chtěl jinak, bohužel to díky naprogramování pluginu zřejmě nejde a řešení tak jako se Sosnovou je lepší, než to nechat úplně volně podle mně....


Naposledy upravil PANCOCHA Jaroslav dne po červenec 05, 2010 22:06, celkově upraveno 1 krát
Příspěvek Zaslal: po červenec 05, 2010 21:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ono jako se Sosnovou to úplně není, ta byla pro TR2009 a jinak skoro nikde. Kdežto nyní to bude tak, že ti, kdo mají "licenci" zakládat poháry, ti všicni si můzou dělat závody se Sosnovou a Šumburkem. A je to tím, že plugin prostě neumí rozlišit platiče od neplatičů toho, či onoho. A za další - nesnáším k smrti, když někdo zakládá hotlaperské závody a pak se tomu ještě tlemí. Fakt děs. Zvláštní, že tu furt řešíte Sumburk a ne třeba Montek...ten se taky nejezdí hotlapersky. Ano je zadara, to je argument, ale platba na Sumburk byla nepoviná. Nicméně sledoval jsem jak si lidi váží práce a zjistil, že neváží. Takže sem se podle toho zařídil a jaksi slevil ze svých plánů - Sumburk není volně, a další věci (zadara) jako by byl upgrade Sosnový na kurz 2010, Sosnova jako zimní RZ na Setkání mistrů a otočený Sumburk v kurzu 2010 prostě nebude.

Ohledně BANu nebudu s nikým diskutovat, je to čistě na adminech. Už teď je mi z toho tady zase na zvracení....
Příspěvek Zaslal: po červenec 05, 2010 22:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Romane, buď tak hodný a uklidni se Idea

Protestantům by mělo být snad jasné (ale to by jim to prvně musel někdo v klidu vysvětlit), že pokud plugin neumí rozlišit platiče a neplatiče, tak je jasné, že ten původní záměr, zpřístupnit Šumburk jen platičům nelze udělat.

Ale teď už i mně celkem dopaluje řeč o tom, že jsi zjistil, že si lidé práce neváží. Z čeho jsi tak usoudil ? Nepočítal jsem, jakou sumu ti dárci včetně mně poslali vč. mně poslali. A je mi to zcela jedno. Podstatné je to, že těch lidí nebylo málo. Že je tu samozřejmě daleko větší procento těch, kteří nepřispěli a pak fofrem zakládali turnaje se Šumburkem, když zjistili, že to jde ? To tak prostě je ... ale proč házet do pytle s nimi ty, kteří přispěli a pouze se pozastavují nad tím, že darovali ve smyslu původního záměru a teď turnaje zakládat nemohou.
Příspěvek Zaslal: po červenec 05, 2010 22:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SKALICKY Michal





Založen: 22. 10. 2007
Příspěvky: 35
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tobe je z toho na zvraceni. To me trosku taky.

Dovolavat se BANU pro me a x dalsich, protoze jsem napsal pravdu, ze se tady jiz nekolikrat opakovalo to, ze to bude vsechno v poho a platici si zajezdi? Rekl jsem pouze pravdu, kterou se tady boji x lidy vyrknout.

Jestli mi chce admin dat BAN za tohle, tak uz teda nevim. Nikdy jsem nebyl vulgarni vuci nikomu a to ani tobe. Jiz nekolikrat jsem napsal i to, ze si Tve prace vazim, ale nejak se mi nechce mlcet, kdyz se tady prokloamovalo neco, nakonec to dopadlo totalne jinak a ja ktery se ozvu, mam dostat BAN???

Hmm, super to jsme to dopracovali. Tomu se rika demokracie.

Koncim s prispevky.
Diky
Michal
Příspěvek Zaslal: po červenec 05, 2010 22:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Koukám že tady z toho už se stává mánie. když tě někdo posílá někam v PM, když ti vulgárně nadávají přímo ve foru (smazané vlákno), schválně zakládají flamy a pak se tím baví - co bys dělal ty ? Kdybys 3 roky dělal denodeně "něco", co je svým způsobem pro nejbližší okolí "úchylkou", makal si na tom, jen aby tihle ti pak ve finále psali jaký si ...., že si vůbec dovoluješ chtít prachy ?

Jistě je to menšina, ale tahle menšina v tomhle případě vydá za všechny. pokud udělám něco běhěm víkendu pro plugin tak to vem děs, ale já se pustil do něčeho velkého a po zásluze jsem byl "odměněn". A to jak si každý hledá alibi, jen aby mě obviňoval, to mě vadí. Ostatně stačí se podívat na zatím, zamčené vlákno s TR. zase to bude obviňování od těch chudáčků tady, kteří si koupili RBR za 80kč (při nejlepším). A oni mají paltit nějaký dvě stovky ? No blázníte. Dyť mají doma děti, kteří řvou hladem, že, manželka je mlátí klackem asi....Ne, jsou to mlaďasové a obyčejní flameři, co se sem našroubovali, aby s kradeným nebo za osm pětek koupeným RBR tady škodili. Tak to beru já. pak na jiných fórech se baví tím, jak je to tu rozhádané.
Příspěvek Zaslal: po červenec 05, 2010 22:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
FADLER Jan





Založen: 04. 04. 2010
Příspěvky: 62
Bydliště: Zlínsko

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Radši rychle zamkněte aj toto chlapi.
Příspěvek Zaslal: po červenec 05, 2010 22:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To Skalicky Michal - je demokracie, když člověka, kterej má jinej názor zabiješ ? Asi ne, je za to trest.
Příspěvek Zaslal: po červenec 05, 2010 22:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ve zkratce:

Pyros udělal chybu v tom, že sem změnu v podmínkách (poháry) napsal příliš ve zkratce, bez vysvětlení, proč to tak bude

Skalický a další zase udělali chybu v tom, že jim nedochází, že plugin má své omezení a jak jsem já z kontextu bez vysvětlení pochopil, nedokáže rozlišit platiče a neplatiče a tudíž je jen otázka, zda to dát přístupné tak či onak. A to už zase je přece plně v kompetenci autora tratě ne ??

Toš se kurňa uklidněte a neperte se tady jak děcka... šak se dá diskutovat i v úplném klidu


TO Pyros a zmínka o flamerech: Jooo naplno, uplně souhlasím. Ti co mají RBR někde stažené by měli držet hubu a krok, o tom žádná.
Příspěvek Zaslal: po červenec 05, 2010 22:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

V klidu navrhuju přestat porušovat pravidla a věnovat se v tomto vlákně pouze samotné RZ. Díky.
Příspěvek Zaslal: po červenec 05, 2010 22:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
FADLER Jan





Založen: 04. 04. 2010
Příspěvky: 62
Bydliště: Zlínsko

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

K RZ..

Romane když jsem jel Šumburk posledně tam se mi stalo myslím v Tanvaldu, jak je před panelákama u parkoviště odbočení tak levá 5 asi, že jsem trefil lidi na vnitřku. Krásně jsem tu zatáčku projel, už jsem si liboval jak se mi to povedlo, když mě začali stavět na kola diváci. Trošku jsem nechápal, když jsme od nich byl tak metr. Je tam špatná kolizní zóna nebo je chybka někde jinde?
Příspěvek Zaslal: po červenec 05, 2010 22:37
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SKALICKY Michal





Založen: 22. 10. 2007
Příspěvky: 35
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To BARTA Roman: A ja nekoho zabijim? To samozrejme demokracie neni a s timto me prosim nesrovnavej. Nejsem ubozak. Ja se pouze vyjadril jak to citim. That s all...ja koncim, nechci skoncit s BANem jak nejakej silenec. Romane tebe adminum navrhovat na BAN nebudu. Je to pod mou uroven.
-----
Very Happy Idea Jak malej Jarda Rolling Eyes

-----

Apropos bych byl rad, kdyby tady p. Barta dotycne neurazel...viz jeho prispevky nize. Slovne jsem ho ani jednou nenapadnul, tak bych byl rad, kdyby se i on vyvaroval techto projevu !!!!!


Naposledy upravil SKALICKY Michal dne po červenec 05, 2010 23:50, celkově upraveno 3 krát
Příspěvek Zaslal: po červenec 05, 2010 22:37
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

V RC verzi tam přesahoval kolizní mesh diváka. Pak se to opravilo, je opravdu tak metr od tratě. Nicméně některé modely aut mají svoje kolizní meshe nějak divné, daleko přesahující auto. Ve finální verzi je tam tedy ten baner, aby to jezdce nelákalo řezat. I když to svým způsobem moc řezat nejde, je tam nástěnka a schránky.
Příspěvek Zaslal: po červenec 05, 2010 22:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Skalický nevyrušuj Exclamation Exclamation Exclamation
Příspěvek Zaslal: po červenec 05, 2010 22:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
FADLER Jan





Založen: 04. 04. 2010
Příspěvky: 62
Bydliště: Zlínsko

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

^^ Jak ve škole... úplně to vidím xD.

BARTA Roman napsal:
V RC verzi tam přesahoval kolizní mesh diváka. Pak se to opravilo, je opravdu tak metr od tratě. Nicméně některé modely aut mají svoje kolizní meshe nějak divné, daleko přesahující auto. Ve finální verzi je tam tedy ten baner, aby to jezdce nelákalo řezat. I když to svým způsobem moc řezat nejde, je tam nástěnka a schránky.

Jo tak to bude asi tím mým VW.. Pak mi ale trochu nejde do hlavy že takto "mimo sebe narážející auta" na pluginu fungují, ale do tohoto já fakt nevidím.
Příspěvek Zaslal: po červenec 05, 2010 22:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No, ono nemá nic společného s fyzikou auta. Navíc tohle nejde asi nějak předem zjistit, nestává se často a je to nepravidelný....je to RBR.
Příspěvek Zaslal: po červenec 05, 2010 23:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Další
Strana 15 z 19

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme