Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

VLTAVÍN RALLY CUP
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20, 21  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Re: 11/12 Odpovědět s citátem

A sakra, uz je to tady. Snehova kalamita, toho jsem se bal a navic to vypada na avizovane forky jako treba s hrebikama na asfaltu. Jako vzdy uz ted jsem zvedavy a tesim se Very Happy ale proc je tam pro Martina tolik bodu navic mi neni jasny Smile

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: út květen 30, 2006 9:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JANDAK Jakub





Založen: 27. 12. 2005
Příspěvky: 82
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jo, jo.. vypada to zajimave, jen doufam ze to dojedu... 10. turnaj sem pohnojil a koncil sem po jedne a pul RZte... (dostalo me zapraskany WRC Smile )
Uz se na 11ku tesim a s hruzou ocekavam 12ku Very Happy
Příspěvek Zaslal: st květen 31, 2006 12:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

JANDAK Jakub napsal:
Jo, jo.. vypada to zajimave, jen doufam ze to dojedu... 10. turnaj sem pohnojil a koncil sem po jedne a pul RZte... (dostalo me zapraskany WRC Smile )
Uz se na 11ku tesim a s hruzou ocekavam 12ku Very Happy
Z toho nedojeti si nic nedelej, ani sam tvurce se nedostal dal Smile Ja mam z 11 obavy vzhledem k tomu strasnemu niceni auta ve snehu, teda jestli tam vubec nejaky bude. Mozna to bude cele ve francii a slune americe, to by pak bylo v pohode Very Happy

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: st květen 31, 2006 12:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JANDA Petr





Založen: 15. 12. 2005
Příspěvky: 137
Bydliště: kutnohorsko

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hrouda napsal:
JANDAK Jakub napsal:
Jo, jo.. vypada to zajimave, jen doufam ze to dojedu... 10. turnaj sem pohnojil a koncil sem po jedne a pul RZte... (dostalo me zapraskany WRC Smile )
Uz se na 11ku tesim a s hruzou ocekavam 12ku Very Happy
Z toho nedojeti si nic nedelej, ani sam tvurce se nedostal dal Smile Ja mam z 11 obavy vzhledem k tomu strasnemu niceni auta ve snehu, teda jestli tam vubec nejaky bude. Mozna to bude cele ve francii a slune americe, to by pak bylo v pohode Very Happy

Tvurce se nedostal dál, protože má na h... spojení a padá to. Kdybych měl žádat o všechno, co mi spadne, byl bych tu za vola. Ani nevíš, jaký mam stres při MCR aby mi to nespadlo, ne abych dojel, ale aby mě to nespadlo, což tohle vám asi všem připadne k smíchu. Crying or Very sad
(snad mi to Wally, nebo Vašek Koral stihne resetnout.)

_________________
Vltavín-SimRacing-team
Příspěvek Zaslal: st květen 31, 2006 15:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
JANDAK Jakub





Založen: 27. 12. 2005
Příspěvky: 82
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

METRIK Petr napsal:

Tvurce se nedostal dál, protože má na h... spojení a padá to. Kdybych měl žádat o všechno, co mi spadne, byl bych tu za vola. Ani nevíš, jaký mam stres při MCR aby mi to nespadlo, ne abych dojel, ale aby mě to nespadlo, což tohle vám asi všem připadne k smíchu. Crying or Very sad
(snad mi to Wally, nebo Vašek Koral stihne resetnout.)

Coz to zase ne, k smichu mi to rozhodne nepripada... Spis k placi. Clovek si uvedomi na jake urovni je u nas pripojeni domacnosti k Internetu. A to rozhodne k smichu neni Sad
Nehlede na to ze sparvuju kolem 50ti pobocek po cele republice ktery jsou pripojeny vsim moznym vcetne CDMA, takze vim jaky je to peklo Sad

PS: Sorry za OffTopic
Příspěvek Zaslal: st květen 31, 2006 21:37
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
JANDA Petr





Založen: 15. 12. 2005
Příspěvky: 137
Bydliště: kutnohorsko

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak výsledky 10/12 jsou hotové, byly velice jednoduché, takovou zrátovost po stromech a stráních asi dlouho nikdo nepamatuje Laughing

_________________
Vltavín-SimRacing-team
Příspěvek Zaslal: st květen 31, 2006 21:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
NEMEC Michal





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 912
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak konecne me dneska nekdo pobavil
Metrik napsal:
Zdá se, že to byl náročný turnaj, na kterém si vylámali zuby i velikáni, jako je Měmec či Metrik.



mimochodem, kdo je ten Měmec?

_________________
mikeee, Subaru WRT
Vitez - RBR MCR Rally 05/06; 12h,24h Daytona(09,11); 12h Sebring(09,11); 24h LeMans(09) ; Druhej - 24h Nürburgring(09)
Příspěvek Zaslal: st květen 31, 2006 22:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
JANDA Petr





Založen: 15. 12. 2005
Příspěvky: 137
Bydliště: kutnohorsko

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

NEMEC Michal napsal:
Tak konecne me dneska nekdo pobavil
mimochodem, kdo je ten Měmec?

Tak sorry

_________________
Vltavín-SimRacing-team
Příspěvek Zaslal: čt červen 01, 2006 6:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
HONZALEK Vratislav





Založen: 10. 11. 2005
Příspěvky: 357
Bydliště: Borová u Poličky,casteji Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

NEMEC Michal napsal:
Tak konecne me dneska nekdo pobavil
Metrik napsal:
Zdá se, že to byl náročný turnaj, na kterém si vylámali zuby i velikáni, jako je Měmec či Metrik.

mimochodem, kdo je ten Měmec?


jsem si toho vsiml,ale rikal jsem si ze to je schvalne,od Metrika se musi cekat vse Smile

_________________
Sometimes steering wheel, sometimes keyboard,but almost equal speed ;)HSF (Subaru WRT in the past) , The Mask
Příspěvek Zaslal: čt červen 01, 2006 7:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

METRIK Petr napsal:
Tvurce se nedostal dál, protože má na h... spojení a padá to. Kdybych měl žádat o všechno, co mi spadne, byl bych tu za vola. Ani nevíš, jaký mam stres při MCR aby mi to nespadlo, ne abych dojel, ale aby mě to nespadlo, což tohle vám asi všem připadne k smíchu. Crying or Very sad
(snad mi to Wally, nebo Vašek Koral stihne resetnout.)

Tobe to spadlo a nezadal jsi o reset? To jsi mel. V RBRMCR se kolem toho dela mela, ale tady jsi nam chybel Smile Ja jsem kdysi mel taky problem s pripojenim a tak jsem radeji jezdil pres modem. Tech 50k na to staci.

Mimochodem vcera jsem byl na soustredeni ve finsku a ujel jsem 12 RZ na realne poskozeni s minimalnim poskozenim, takze se to da odjet. Dobra zprava pro me, i kdyz jsem jel s oktafkou, coz neni uplne vypovidaci. Ten tank vydrel hodne Smile

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: čt červen 01, 2006 9:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
STEJSKAL Petr





Založen: 19. 03. 2006
Příspěvky: 743
Bydliště: vedle bordelu

Příspěvek Předmět: Peklo Odpovědět s citátem

Predposledni podnik Vltavin Cupu je peklo!! Ne rally, ale peklo Evil or Very Mad Evil or Very Mad

_________________
RETROMEDIA RALLY TEAM manager
Příspěvek Zaslal: so červen 03, 2006 0:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JANDA Petr





Založen: 15. 12. 2005
Příspěvky: 137
Bydliště: kutnohorsko

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem to taky odjel, jo někdy to hraničilo až se scifi

_________________
Vltavín-SimRacing-team
Příspěvek Zaslal: ne červen 04, 2006 19:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem chtel neco k turnaji, ale Petr zakazal i naznacovat, tak to probereme az ve ctvrtek. Na druhe RZ jsem se vysankoval mimo a musel cekat na divaky, tam jsem ztratil hodne a pak uz jsem ztracel jen po malych kouscich Smile ale zase jsem hodne posetril auto. Nebyt tam servisy, tak bych Vas urcite videl odstoupenych podel trati vic.
Ale je zajimavy, jaky mam na snehu strach z poskozeni. V turnaji ztracim 15-20 vterin na RZ na rozdil od sotolin a asfaltu, kde zajizdim v turnajich stejny casy jako mam doma.

jo a SimRacing rally mam chapat jako pokracovani Vltavinu? Podle hlasovani ano, takze kde se vyplnuje prihlaska (jen doufam, ze to nebude prisny jako MCR. Myslim to okolo). Akorat "Výsledky a předání pohárů na srazu !! Tak šup, šup, ať se to stihne." asi nestihnem, respektive ne na tomto srazu Smile

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: po červen 05, 2006 9:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
STEJSKAL Petr





Založen: 19. 03. 2006
Příspěvky: 743
Bydliště: vedle bordelu

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hrouda napsal:
Tak jsem chtel neco k turnaji, ale Petr zakazal i naznacovat, tak to probereme az ve ctvrtek. Na druhe RZ jsem se vysankoval mimo a musel cekat na divaky, tam jsem ztratil hodne a pak uz jsem ztracel jen po malych kouscich Smile ale zase jsem hodne posetril auto. Nebyt tam servisy, tak bych Vas urcite videl odstoupenych podel trati vic.
Ale je zajimavy, jaky mam na snehu strach z poskozeni. V turnaji ztracim 15-20 vterin na RZ na rozdil od sotolin a asfaltu, kde zajizdim v turnajich stejny casy jako mam doma.

jo a SimRacing rally mam chapat jako pokracovani Vltavinu? Podle hlasovani ano, takze kde se vyplnuje prihlaska (jen doufam, ze to nebude prisny jako MCR. Myslim to okolo). Akorat "Výsledky a předání pohárů na srazu !! Tak šup, šup, ať se to stihne." asi nestihnem, respektive ne na tomto srazu Smile


Bylo by to dobry v prestavce MCR. Dal bych to podobnym stylem, prihlaseni, body a delku trvani jeden tyden. Uvidis, jak dopadne hlasovani.

_________________
RETROMEDIA RALLY TEAM manager
Příspěvek Zaslal: po červen 05, 2006 10:06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JANDA Petr





Založen: 15. 12. 2005
Příspěvky: 137
Bydliště: kutnohorsko

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hrouda napsal:
Jo a SimRacing rally mam chapat jako pokracovani Vltavinu? Podle hlasovani ano, takze kde se vyplnuje prihlaska (jen doufam, ze to nebude prisny jako MCR. Myslim to okolo). Akorat "Výsledky a předání pohárů na srazu !! Tak šup, šup, ať se to stihne." asi nestihnem, respektive ne na tomto srazu Smile

Tak krátce na vysvětlenou ohledně SimRacing rally cupu, aby nebylo zklamání pro teenagery:
http://www.simracing.cz/ je sdružení, které má v hlavní náplni pořádání okruhových závodů na hře rFactor. Rally bude pořádáno mnou, jako zástupce admina pro rally turnaje, a to pouze doplňkově pro členy simracing.cz.
* Pouze pro registrované členy Simracing.cz
* Je to naprosto jiný turnaj než Vltavín rally cup
* Podstatně lehčí ( pro neprofesionály ) v terénu
* Simracing.cz má svoje srazy (říjen) vždy po dokončení všech soutěží a tam budou předány ceny pro vítěze
* Sledujte Metrikovy stránky www.metrik.cz a dozvíte se víc
* Sledujte Simracing.cz a také se dozvíte víc, forum je k tomu určené na www.simracing.cz, proto zde nehledejte žádné informace
* Zde nemíchejte VRC (Vltavín rally cup) s SRC (Simracing rally cup)
Považuji to za dostatečně odůvodněné. Děkuji za pozornost.

_________________
Vltavín-SimRacing-team
Příspěvek Zaslal: po červen 05, 2006 10:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20, 21  Další
Strana 18 z 21

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme