Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

3. KCM Rally 1. - 7.11.2009
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 19, 20, 21, 22, 23  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
SENK David





Založen: 01. 12. 2005
Příspěvky: 36

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Vážení přátelé i odpůrci TR,
fórum pročítám dle času, ale tady se mi začíná dělat nevolno!!!!
Co kdo nedělá nebo nedělá pominu, jen malé shrnutí:
1. Věčné dohady co je dobře nebo špatně jen dokazují obrovskou prestiž TR
2. Účast v TR je naprosto dobrovolná!!!!
3. Pravidla jsou jasně daná, vedení TR v čele s Michalem taktéž
4. Drtivá většina tyto skutečnosti přijala a nemá s nimi problém; ve fóru je uzavřená skupina ortodoxních remcalů a těm se zavděčit je technicky nemožné.
5. Licencí TR je přes 600, pokud někdo z remcalů jezdit nebude, tak si myslím, že úroveň TR neutrpí včetně závěrečného vyhlášení.
6. Organizátorům se podařilo vytvořit šampionát naprosto bezkonkurenční, takže všichni chtějí být u toho, protože jak říká "klasik": Kdo nejezdí TR jako by nežil!
Na závěr mé doporučení vedení včele s Michalem:
Kdo podvede už nikdy nepojede; je-li důvod k vyloučení z TR, tak to udělejte; radši 400 poctivých závodníků, než stádo 600 neurvalců!!!!
Příspěvek Zaslal: po listopad 09, 2009 12:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GORNER Vaclav





Založen: 21. 06. 2009
Příspěvky: 103

Příspěvek Předmět: ... Odpovědět s citátem

Ano, máš naprostou pravdu, bohužel mezi ně patřím i já... Sad

Chování nás některým je neomluvitelné...
Příspěvek Zaslal: po listopad 09, 2009 13:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BORKOVEC Jirka





Založen: 14. 05. 2008
Příspěvky: 119

Příspěvek Předmět: BORKOVEC Jirka Odpovědět s citátem

Davide mas pravdu ja proty tady tomu poharu nemam nic vypada ze sem se jenom spletl omlouvam se vedeni teamu delaji pohar suprove lip by to nikdy nikdo neudelal jel se me dobre je smula ze to tak dopadlo takze mozna jeste nekdy jestli me do toho poharzu jeste pustijou cau
Příspěvek Zaslal: po listopad 09, 2009 13:37
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TOMAN Patrik





Založen: 20. 09. 2009
Příspěvky: 27

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Chlapi jel jsem teprve první soutěž, ale na resety se nemůžete spoléhat. Je to úleva v pravidlech, kterou nám pořadatelé dopřávají a my můžeme být pouze rádi, že je zde tato možnost.

Pokud jedete skutečnou rally, vše před závodama zkontrolujete a najednou vám bez důvodu odejde na vložce palivové čerpadlo. Už se taky do rally nezapojíte a končíte i když jste vlastně měli perfektně připravený vůz a nemůžete z toho vinit pořadatele.

_________________
BMW ///M Power
Příspěvek Zaslal: po listopad 09, 2009 13:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KRPELAN Michal





Založen: 18. 07. 2007
Příspěvky: 206
Bydliště: Valaská Belá, Slovakia

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pre vedenie TR: moj nazor je ze nikto nie je neomylny a koli jednemu omylu by Jirka Borkovec
nemal byt postaveny do situacie ze je podvodnik a klamar a o odoberani licencie a podobnych
veciach ani nehovorim, co takto upozornovat jazdcov v pripade ze poslu zly DMP sobur a poziadat
ich o to aby poslali ten spravny, lebo nespravny subor nie je podvadzanie ani uprava dmp suboru,
hoci aj po skonceni TR ako v tomto pripade, poziciu mu to uz nezlepsi ale aspon ocisti svoje meno.
A keby sme mali byt vsetci ferovi, tak by mal mat kazdy moznost si dany dmp subor otvorit a pozriet
co sa v nom vlastne nachadza, lebo takto je to stale len slovo organizatora proti slovu jazdca a pravdu
sa nikto nedozvie...

_________________
N4,A6
RBR cars installation guide http://rbr-car-installation-guide.wz.cz/
Příspěvek Zaslal: po listopad 09, 2009 14:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
JAKUS Jan





Založen: 08. 07. 2008
Příspěvky: 62
Bydliště: Praha - Páleč

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Vysvětlení od Michala Šenka přijímám bez námitek a nepopírám svoji vinu v pozdnějším vstupu do II. etapy. Informace zde na fóru, že na večer nejsou resety zajištěny a budou se provádět do určité hodiny, by jistě podobným situacím předešla, mě ta půlhodinka, o co jsem byl s resetem pozdější stála 6 pozic v průběřném bodování skupiny a body pro tým, ale říkám primárně je to chyba MÁ. Cením si i Michalovi upřímnosti co se týče nadstandardních resetů.
Nicméně jsem se snažil zde psát věcně a za každou cenu slušně a bez zbytečných emocí, i přesto že ve mě vařila krev. Je mi líto těch hanlivých reakcí na vedení některých pilotů, protože já sám vstupuju do podniku s vědomím, že organizátoři toho udělali a udělají pro mne více, než já pro ně a já jsem pouze pasivní konzument.
Co si ale nazasloužím, je nepřímé označování či házení do pytle s "úplnými idioty" či stálými remcálky, jistě jsem měl své důvody (jaké, je bezpředmětné) pro takto pozdní jízdu a toto se mi stalo poprvé, nikdy jsem neměl nejmenší důvod být s vedením TR nespokojen ba přesně naopak.
Na TR jsem nezanevřel a rád se zúčastním příštího podniku.
Absence mých fotografií v galerii nahrazané obrázkovým manifestem:) berte jako projev mých nejčerstvějších emocí po nedojetém závodu a zpětně toho lituji. Tak prosím o pochopení a doufám, že mě za to neukřižujete. Ahoj na trati

(sorry za délku příspěvku a rád bych kdyby se toto téma již uzavřelo, není tu dále o čem diskutovat, snad jen, zda neexistuje technické řešení pro plugin, které by automaticky dle přijatého dmp souboru jezdci, který má status "nenastoupil" turnaj zresetovalo, zpracovat 100 a více žádostí musí být pakárna a organizátor by se o to více mohl soustředit jen na resety po pádu na trati.)
Příspěvek Zaslal: po listopad 09, 2009 14:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
BRUDER Martin





Založen: 12. 10. 2005
Příspěvky: 1060
Bydliště: Chotyně

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No a z5 k rally Idea Karno musím vyseknout poklonu za skladbu rally a hlavně teda pneumatikovou tajenku ,ktera mě teda dala pořádně zabrat do poslední chvíle sem netušil co obout Rolling Eyes všechno podtrhly dokonalé textury profesora Hroudy Cool U mě tedy za rally má tým KCM a pořadatelé 100 bodou Wink Díky kluci a těším se na zapolení s časem soupeři i podmínkami na rorké půdě HSF Wink

_________________
EURORALLY TEAM

www.montek-motorsport.cz
Příspěvek Zaslal: po listopad 09, 2009 15:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Martine ty a problém s pneumatikama? Stačí sáhnout do skladu a máš jaké se zlíbí Laughing . Jinak díky Tobě i všem za hodnocení rally. Slíbeníé diplomy budu rozesílat průběžně po skončení traťové kontroly

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: po listopad 09, 2009 15:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
GORNER Vaclav





Založen: 21. 06. 2009
Příspěvky: 103

Příspěvek Předmět: ... Odpovědět s citátem

Mnohonásobné veřejné poděkování Michalu Šenkovi, jsem ti nesmírně vděčný!
Příspěvek Zaslal: po listopad 09, 2009 16:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JANKU Roman





Založen: 22. 04. 2006
Příspěvky: 385
Bydliště: Lačnov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Karel Kuncl A abych byl konstruktivní.Honzo Bittnere, rozjeď pokračování A8 CUPu. Bude fajn mít další velký pohár.

Very Happy Very Happy Very Happy Honzu Bittnera v akci, tak to bych chtěl vidět. Jakože radši jezdím s kolečkama než s A8 do tohoto bych šel, resety po raně žádný problém Very Happy dmp není třeba.

A když už píšu a hodnotíte tu skladbu KCM rally,,, tak mě se teda bohužel nelíbila ani trochu, (s důvodama ted nebudu otravovat) vůbec skladby lestos jsou pro mě většinou zklamáním, tak snad příště to bude lepší. I for me.

Edit:zapoměl sem dodat už dávno to není jen hra Razz


Naposledy upravil JANKU Roman dne po listopad 09, 2009 19:08, celkově upraveno 1 krát

_________________
http://kizzcup.kvalitne.cz/
http://kizz-me.wz.cz/RVT.html
Příspěvek Zaslal: po listopad 09, 2009 17:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
BAJGAR Petr





Založen: 28. 01. 2007
Příspěvky: 438
Bydliště: OSTRAVA CITY

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

TO Roman: Fakt teda nevím co se ti na KCM nelíbilo, ale bylo to super rozložení tratí a ted trcohu z jiné stránky, že vy jste loni udělali něco podobného aby jsi věděl Twisted Evil neber to ted jako urážku jen jako vzpomínku
Příspěvek Zaslal: po listopad 09, 2009 18:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Roman jen chtěl říct, že nesedla jemu. Podle mě ale hlavu a patu měla a bylo všechno OK. Naší loňskou už si ani moc nepamatuju, ale myslim že tam byly CZ tratě. A prásknu Romana, skládal jí on Very Happy

EDIT: Jo a Romane, radši si neber do úst už pana Bittnera, nebo za chvilku budeš mít pár sprostých slov na ICQ jako já včera Very Happy Ne od něj, abych byl přesnej. Ale to je jedno.


Naposledy upravil BICA Martin dne po listopad 09, 2009 20:12, celkově upraveno 1 krát

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: po listopad 09, 2009 20:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BAJGAR Petr





Založen: 28. 01. 2007
Příspěvky: 438
Bydliště: OSTRAVA CITY

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

V poho, nerýpu Very Happy (historie se neptá)
Příspěvek Zaslal: po listopad 09, 2009 20:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PRIKRYL Roman





Založen: 11. 06. 2005
Příspěvky: 1715
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já si nemůžu odpustit ještě něco, je to holt v mé povaze.

Šenk David:

k bodu 2. Bych dodal že nejen účast je dobrovolná, ale i pořádání TR je dobrovolné a tudíž vedení by mělo počítat stím, že někomu se nebude něco líbit a tak podobně. Proto by na ruzný urážky a podobně nemělo vedení reagovat stejně, protože tím se řadí minimálně na stejnou úroveň těch co proti vám něco mají.

_________________
S.A.D.A.C. Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: po listopad 09, 2009 21:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PRIKRYL Roman





Založen: 11. 06. 2005
Příspěvky: 1715
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jinak táto rally byla nejlepší ze všech závodů co se jeli loni a letos, velice chválím.

_________________
S.A.D.A.C. Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: po listopad 09, 2009 21:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 19, 20, 21, 22, 23  Další
Strana 20 z 23

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme