Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Spuštění nových fyzik
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Wally
Site Admin




Založen: 08. 02. 2005
Příspěvky: 810

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Znovu opakuju. Spustit server s origo fyzikami nemá pro nás vůbec žádný význam. Nikdo tu jezdit nebude, nic neodladíme a spoustu lidí si budou ťukat na čelo, co to tam zase vyváděj za psí kusy...
Příspěvek Zaslal: čt duben 19, 2007 21:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HONZALEK Vratislav





Založen: 10. 11. 2005
Příspěvky: 357
Bydliště: Borová u Poličky,casteji Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zde musim souhlasit s Wallym
Cekat se spustenim pluginu na nove fyziky je blbost,to asi nikdo nechce.
Spustit plugin s defaultama pro nas mozna neni krok zpet,ale globalne to tak brano urcite bude-zapominate na cizince a lidi kteri do toho nejsou tak zabrani nebo se na tom nepodileji. Kdyz se na to podivate z obchodniho hlediska tak plugin proste klesne.Krok zpatky.
Spustit ho ve stavu jakym byl predtim je asi nejschudnejsi reseni."Usetreni" nejvice casu pro ty co na tom delaji,pujde znovu jezdit,pujde jezdit vsechno jen bude stary znamy svincik ve fyzikach.
Ale kamen urazu je,ze fyziky jsou na hrozne dlouho.Nikdo nechce uz polotovary,takze si radsi pockame na "finalni" fyziky.Osobne bych je taky radsi mel hned,ale vsichni vime ze to nejde.
Videl bych to pak,ze udelaji a pak se budto po balikach,nebo proste ze dne na den zavedou konecne.

_________________
Sometimes steering wheel, sometimes keyboard,but almost equal speed ;)HSF (Subaru WRT in the past) , The Mask
Příspěvek Zaslal: čt duben 19, 2007 22:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
STEJSKAL Petr





Založen: 19. 03. 2006
Příspěvky: 743
Bydliště: vedle bordelu

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Sjednotil bych hlavne ty S1600 fyziky, at je jen jedna. Hlavne je dulezite v debate o fyzikach nezabrednout a venovat se i dalsim vecem, jako jsou registracni rocni poplatky a podobne.

_________________
RETROMEDIA RALLY TEAM manager
Příspěvek Zaslal: čt duben 19, 2007 22:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FRIC Miroslav





Založen: 09. 01. 2006
Příspěvky: 2915

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No, Wally má nejspíš pravdu. Nasazení jen Euro fyzik ale k menšímu svinčíku nepovede, protože v nich jsou taky úlety (celá Impreza 06, motory S1600, Focus 06 - svým podvozkem převyšuje ostatní auta). Rozhodně z toho také šťastný nejsem. Takže co dělat... Asi pustit to, co se používalo před pádem pluginu a nové nasadit s velkými turnaji. Doufejme, že fyziky budou tak dobré, že k nim většina lidí přebehne ráda.

Některé úlety by se daly prozatím nahradit jinými auty, co už byla např. v "test fyzik"...

Jinak mám navržených několik desítek motorů, bohužel neotestovaných, aby se zjistilo, jestli jsou skutečně takové, jak vypadají v grafu (na to prostě není čas)... Poslal jsem je Jardovi, co se s nimi bude dít dál...

_________________
Nepište mi, prosím. Už tři roky nejsem na pluginu aktivní. Díky

Please, don't write any questions to me. I've been away from RBR world for three years. Thanks
Příspěvek Zaslal: čt duben 19, 2007 22:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

K otázce Wallyho, proč se nejzdí tolik default fyziky je jednoduchá odpověď: "proč pojedu subo 03, který jede 100km/h, když můžu jet s focusem 06, který jede 300km/h" (hodnoty jsem jen tak plácnul), moc lidí se tady nenajde, kteří jezdí se starýma auty. To ale neznamená, jak píše Pavel Kohout, že jsou příšerný. V podstatě se dá říct, že do pluginu se nemusejí vracet všecky auta, bude stačit subo 05, 06, focus 06, xsara a fábka, evo9 a n12, punto a clio. To bude stačit ne?, protože s těmito auty se jezdí víc než s ostatními?
Zdá se mi, že jsou tady lidi, kteří prostě za každou cenu musí jezdit s tím nejnovějším a zapomínaj na to o čem rbr je. Prostě dneska jezdim s imprezou 06, protože je nejrychlejší a budu mít lepšíčasy, zítra má vyjít focus 06, super, budu jezdit s focusem 06 abych byl ještě lepší, za měsíc vyjde c4, už se nemůžu dočkat, to dam cote za 1:13.55. Samozřejmně jsou tu i lidi, kteří se stále drží stejného vozu a nesedlají na každém závodě něco jiného. Dřív jsme všichni jezdili s default auty a nikomu to nepřišlo špatný, ale najednou jsou tu focusy 06 a subara a já nevim co všechno a je vše jinak, najednou jsou původní auta špatný, ptám se v čem? Že nejedou 300? Možná pro někoho jo, chudák.

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: čt duben 19, 2007 23:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Podívejte se, prostě je to takto:

1) Plugin nepojede vůbec

2) Pojede pouze s defaulty a potom se naráz přidají všecky ostatní

3) Pojede s defaulty a pár novými auty ze všech skupin, ale neodladěnými a budou se později přesto měnit

4) Pojede se s tím co bylo před ukončením starého serveru.


Wally se prostě rozhodne pro jednu variantu...
Příspěvek Zaslal: pá duben 20, 2007 7:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Wally
Site Admin




Založen: 08. 02. 2005
Příspěvky: 810

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já bych byl samozřejmě pro to rozjet s novými fyzikami, ale bohužel jste mě zklamali a nedodali Sad . Proto také nemůžu server pustit ani s defaultními fyzikami, protože nemám záruku, že za 2 měsíce hotové budou. Co když nebudou ani za půl roku? Půl roku se bude jezdit jen s defaulty? Proto se za dané situace nejvíc kloním k variantě 4) se vypnutím jedné varinty S1600 + vypnutí těch nejnepovedenějších (nejrychlejších) aut (Sub06, ?) s tím, že pro teď nemá cenu mazat rekordy.
Příspěvek Zaslal: pá duben 20, 2007 8:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
GRYGA Roman





Založen: 17. 08. 2006
Příspěvky: 103
Bydliště: Uhřice, okr. Hodonín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak proc Wally neudelas anketu na toto tema, tak jak to udelal Jarda do 4 bodu? Ne vsichni jezdi s tim nejlepsi, co je nove udelano, nekteri jezdi plugin proste pro zabavu a ne jen udelat rekordy, coz je muj pripad. Kdyz jedu na hranici a podari se me dobry vysledek, tak jsem rad, podle me o tom je to tady...

Navrhuju udelat anketu... Confused Kdyby jeste nejaky mesic nejel plugin kvuli neporadku ve fyzikach, tak by Te asi par lidi ukamenovalo Wally Laughing

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: pá duben 20, 2007 8:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KUNCL Karel





Založen: 13. 05. 2006
Příspěvky: 552
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

to Roman: No já ti nevím. Tedy s tou anketou. V určitých chvílích a situacích je demokracie k ničemu. Laughing . Jsem stejného názoru jako Wally, aniž bych mu chtěl nějak pochlebovat. 1 fyziky pro S1600, zavřít SI06 a Focus06 a normálně to pustit. S "velkými" turnaji počkat na nové fyziky a hotovo. Arrow ještě jedna otázka do fóra. Proč se toto proboha řeší v okamžiku kdy je server v domečku a nikoliv před 2 měsíci když byl server odpojen Question Teď jsem pověstný generál po bitvě. Ale další měsíc čekání bude snad znamenat můj odchod k LFS Exclamation
OT Idea no na druhou stranu by RBR komunita v ČR o tolik nepřišla, že Smile
Příspěvek Zaslal: pá duben 20, 2007 8:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
GRYGA Roman





Založen: 17. 08. 2006
Příspěvky: 103
Bydliště: Uhřice, okr. Hodonín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To Karel: No asi to není ten nejlepší nápad s tou anketou. Ale souhlasím s Tebou, proč se to řeší až teď?

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: pá duben 20, 2007 9:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KUNCL Karel





Založen: 13. 05. 2006
Příspěvky: 552
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No v zájmu objektivity je potřeba říct, že se to vlastně už řešilo v rámci jiného fóra Confused Wink . Jenom jsem měl pocit, že už to vyřešené je a je to jenom otázka času.
Příspěvek Zaslal: pá duben 20, 2007 9:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
TUCHYNA Martin





Založen: 10. 03. 2005
Příspěvky: 81
Bydliště: Bánovce nad Bebravou

Příspěvek Předmět: Focus RS WRC 06 Odpovědět s citátem

Neviem asi Vam tu nemam do toho co hovorit lebo ja som este vobec cez NET nesiel a chcem to uz skusit no ja som si stiahol hned Focus RS WRC 06 pretoze sa mi ako auto paci a casom zistil ze je asi aj najlepsie. Podla debat som zistil ze je to vlastne velmi rychle auto. Ja som sa s nim ucil a nevychadzal som z udivu ked mi tu na webe povedali ze to auto vyhrava samo a ja chudak som pomalsi a o dost od ostatnych aut Embarassed . No a teraz keby ste mi nedovolili ist s tymto autom tak by som sa vlastne musel ucit na niecom novom a pre mna pomalsiom a to by ma uplne deprimovalo keby som tak vzadu. Ja viem ze asi nemam do toho co kecat ale ja by som skor pustil auto teda Focus RS WRC 06 aj s existujucou fyzikou a skor by som nechal na jazdcov spickovy urcite pojdu take auta ako isli aj pred tym a nam menej spickovym dajte tu moznost sa trosku Vam priblizit a pustite aj Focus RS WRC 06. Inak ja keby sa vypracujem a nahodou sa mi podari vyhravat o dvesto rokov tak sam prejdem na to iste auto ako ma konkurencia aby som sa dokazal merat. Chodi to tak aj v inych ozajstnych sutaziach zvacsa ked ma jazdec silne auto a nema konkurenciu a je dobry tak sam uzna a prejde k takemu autu ktore je porovnatelne s konkurenciou. A ty ktory sa ucia ci nemaju az tak na to tak idu pokial maju prachy aj s autom ktore je daleko lepsie. Teraz ma napada pustite Focus RS WRC uz s exitujucou fyzikou aby som si mohol s chuti zazavodim a vyskusat web za poplatok 100,- SK na rok ja ich poslem Sad

_________________
TripleX
Příspěvek Zaslal: pá duben 20, 2007 9:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Re: Focus RS WRC 06 Odpovědět s citátem

TUCHYNA Martin napsal:
Chodi to tak aj v inych ozajstnych sutaziach zvacsa ked ma jazdec silne auto a nema konkurenciu a je dobry tak sam uzna a prejde k takemu autu ktore je porovnatelne s konkurenciou.

Ha ha ha, tak ted jsi me opravdu pobavil. Takhle to tady opravdu nefunguje - resilo se to uz tady mockrat, pokazdy kdyz vyslo auto s nejakou "leteckou" fyzikou, tak nikdo nejezedil nic jinyho Sad

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: pá duben 20, 2007 9:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KUNCL Karel





Založen: 13. 05. 2006
Příspěvky: 552
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

to Martin: Václav má pravdu. Přece si z F06 nesedu do Corolly jenom proto, aby se soupeři mohli přiblížit mým časům. Vždyť se přeci jezdí ZÁVODY. Turistické jízdy po krajině to je jiná hra. Very Happy .
Příspěvek Zaslal: pá duben 20, 2007 9:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
TUCHYNA Martin





Založen: 10. 03. 2005
Příspěvky: 81
Bydliště: Bánovce nad Bebravou

Příspěvek Předmět: Aha Odpovědět s citátem

Aha tak spravte na Focusa nejaku neletecku fyziku ale myslim si ze realnu lebo naozaj zatial nie je rychlejsieho auta jedine C4-ka a Xsara 2006 a mozno teraz najnovsie Subaru. Ale naozaj asi na spici je C4-ka a Focus tak realne aj v hre by mali byt najlespie ak su o vela tak to trosku neako upravte. Ak sa to zakaze tak nic pojdem aj s niecim pomalsim co uz ja sa budem musite prisposobit akurat budem velmi velmi sklamany ale o tom je zivot ...

_________________
TripleX
Příspěvek Zaslal: pá duben 20, 2007 9:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Strana 3 z 10

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme