Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Jak hrajete RBR ?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ing.-Santus





Založen: 21. 08. 2005
Příspěvky: 24
Bydliště: PRAHA

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak teď já Smile

Volant: Microsoft FF Wheel
Pohled: Myslim že snad originál od jezdce, páč jsem se v tom nějak štrachal, pak jsem to zas měnil, nevim Smile
Nastavení: originál od škorpióna, ale vybral jsem si z toho tak čtyři, páč mi moc nejde se na ně přizpůsobovat...

_________________
Ing. Santus
Příspěvek Zaslal: ne září 25, 2005 21:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
richard burns





Založen: 21. 09. 2005
Příspěvky: 8

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

teď jsem si koupil Logitech rumblepad2 je to gamepad s analogovímá pákama stejný jako na PS2 a řídí se s tím dobře

_________________
CMR je minulost
RBR je budoucnost
Příspěvek Zaslal: ne říjen 09, 2005 12:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní








Příspěvek Předmět: Nastaveni Odpovědět s citátem

1. Logitech FF z PS2
2. pohled z narazniku(zvyk z GT)
3. Neco malo mam nastaveny, ale neni na to cas.Asfalt mam pritvrzenej a nastaveny diferencialy a brzdeni.Na nastaveni jinejch lidi bych moc nedaval, protoze jsem jich par mel, ale bylo zajimavy, ze napr. znama chyba jiz od zacatku RBR byla, ze v default nastaveni byl nesmyslne nastavenej myslim zadni dif.... a s timhle ti pak lidi posilaj, ze zajizdej neuveritelny casy.... neuveritelny ze Surprised)) .
Sotolinu nemam skoro vubec nastavenou. A na mokro mam akorat pomer sily ve prospech predni napravy. No a snih nemam nastavenej vubec, protoze me nebavi.Je to velky minus v tyhle hre(teda pro me).

Safra jsem se nejak rozepsal Surprised))
Příspěvek Zaslal: po říjen 24, 2005 13:30
Návrat nahoru
KUCERA Michal





Založen: 23. 02. 2005
Příspěvky: 158

Příspěvek Předmět: Re: Nastaveni Odpovědět s citátem

Pardon, psal jsem to ja .o)


Anonymous napsal:
1. Logitech FF z PS2
2. pohled z narazniku(zvyk z GT)
3. Neco malo mam nastaveny, ale neni na to cas.Asfalt mam pritvrzenej a nastaveny diferencialy a brzdeni.Na nastaveni jinejch lidi bych moc nedaval, protoze jsem jich par mel, ale bylo zajimavy, ze napr. znama chyba jiz od zacatku RBR byla, ze v default nastaveni byl nesmyslne nastavenej myslim zadni dif.... a s timhle ti pak lidi posilaj, ze zajizdej neuveritelny casy.... neuveritelny ze Surprised)) .
Sotolinu nemam skoro vubec nastavenou. A na mokro mam akorat pomer sily ve prospech predni napravy. No a snih nemam nastavenej vubec, protoze me nebavi.Je to velky minus v tyhle hre(teda pro me).

Safra jsem se nejak rozepsal Surprised))
Příspěvek Zaslal: po říjen 24, 2005 13:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
george.n





Založen: 22. 11. 2005
Příspěvky: 2

Příspěvek Předmět: Natavení Odpovědět s citátem

Zdravím, konečně se mi dostala do ruky tahle hra a docela na ní ulítávám.Smile Bohužel na klávesnici, ale za 3 dny sem už vyhrál UK na Rookie o 4 minuty, tak doufám že to vychytám.

Nastavení:
1) klávesnice Logitech "Formula" Smile)))
2) pohled zezadu (pokud nevidim kde presne a v jaky pozici mam auto, tak nezvládám.)
3) zatím měním akorát brzdy aby se dalo brzdit na klávesnici

Nevíte někdo, jak nastavit ten filter na Digital button aby zmáčknutí tlačítka nevyvolalo hned 100% brzdu/plyn. Zkousel sem nejak nastavit ty krivky, ale nerozumim tem dalsim nastavenim. Diky moc
Příspěvek Zaslal: čt listopad 24, 2005 21:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

1) Microsoft Sidewinder FF Wheel
2) In-car, posunuto hodne k prednimu sklu pro maximalni vyhled
3) Lehce upraveny setupy pro 307 od Ruedy

A mimochodem, pri vsi ucte, hrat to na klavesnici... no asi to jde, ale NEVIS o co prichazis! Kvalitni FF volant je pro tuhle hru proste nutnost.

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: pá listopad 25, 2005 9:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KORAL Vaclav napsal:
1) Microsoft Sidewinder FF Wheel
2) In-car, posunuto hodne k prednimu sklu pro maximalni vyhled
3) Lehce upraveny setupy pro 307 od Ruedy

A mimochodem, pri vsi ucte, hrat to na klavesnici... no asi to jde, ale NEVIS o co prichazis! Kvalitni FF volant je pro tuhle hru proste nutnost.


Určitě souhlasím s tím ,že bez volantu je to jen poloviční hra ,ale moc nesouhlasím s tím ,že Microsoft Sidewinder FF Wheel je kvaltní volant, volil bych raději nějaký volant od Logitechu nebo Trushmaster (dovolil bych si to přirovnat asi jako trabant a mercedes)

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: pá listopad 25, 2005 10:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

BITTNER Jan napsal:
Určitě souhlasím s tím ,že bez volantu je to jen poloviční hra ,ale moc nesouhlasím s tím ,že Microsoft Sidewinder FF Wheel je kvaltní volant, volil bych raději nějaký volant od Logitechu nebo Trushmaster (dovolil bych si to přirovnat asi jako trabant a mercedes)


Ja se nehadam Smile
M$ Sidewinder FF Wheel uz mam asi 5 roku (kupoval jsem ho kdysi daaaavno kvuli CMR2, nebo to bylo kvuli NfS: Porsche?) a porad jeste verne slouzi, tak neni duvod ho menit. Ale az prijde ta smutna chvile a jeho cas se naplni, tak asi pujdu do MOMO - nebo je snad neco lepsiho?

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: pá listopad 25, 2005 10:37
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MICHAL Martin





Založen: 07. 03. 2005
Příspěvky: 848
Bydliště: Klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

MOMO nebrat, vecny problemy s pedalama, nedrzi stred atd. Kdyz Logitech, tak Driving Force Pro. Anebo Thrustmaster Rally GT Pro, za chvili si pro nej jdu na postu.

_________________
REVO eTEAM KLATOVY Marta_CZ
Příspěvek Zaslal: pá listopad 25, 2005 11:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Wally
Site Admin




Založen: 08. 02. 2005
Příspěvky: 810

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Proč nemá žádný volant ruční brzdu. Takhle musim používat svůj starý - rozvrzaný Sad
Příspěvek Zaslal: pá listopad 25, 2005 11:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

MICHAL Martin napsal:
MOMO nebrat, vecny problemy s pedalama, nedrzi stred atd. Kdyz Logitech, tak Driving Force Pro. Anebo Thrustmaster Rally GT Pro, za chvili si pro nej jdu na postu.


Ma to separatni osy pro pedal plynu a brzdy? A ma to sekvencku, ktera se pripadne da preprogramovat jako rucka?

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: pá listopad 25, 2005 13:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní








Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mam ho na stole. Ma to samo separatni osy na pedalech, dalsi dve osy na volantu, da se pripojit druhy pedal set, je na to pripravena dirka. Kovovy slapky na pedalech, kovovej stred. Sekvencka taky je.
Příspěvek Zaslal: pá listopad 25, 2005 13:51
Návrat nahoru
MICHAL Martin





Založen: 07. 03. 2005
Příspěvky: 848
Bydliště: Klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Oproti DFP tomu chybi 900 stupnu otaceni. Jinak sama pozitiva a socialni jistoty. Teda este jsem ho nemel zaplej, jdu na to.

_________________
REVO eTEAM KLATOVY Marta_CZ
Příspěvek Zaslal: pá listopad 25, 2005 13:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
PAVLICEK Petr





Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 123
Bydliště: Tvorovice, CZ

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

MICHAL Martin napsal:
MOMO nebrat, vecny problemy s pedalama, nedrzi stred atd. Kdyz Logitech, tak Driving Force Pro. Anebo Thrustmaster Rally GT Pro, za chvili si pro nej jdu na postu.

Momo je dost dobrej, problemy se daji odstranit http://web.axelero.hu/mozso/momo_e1.html. Je nějaký rok na trhu, takže určitě jsou i lepší. Po "opravě" mi pedály asi 2 měsíce chodí bez problémů. Akorát mám krásně omačkané věnec pod levým palcem. Smile

_________________
Phantom
1972
Příspěvek Zaslal: pá listopad 25, 2005 14:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Miso
Anonymní







Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Neviem ci sa to sem hodi, ale videl som asi nieco taketo:
Volant potiahnuty imitaciou toho materialu jak to maju zavodne volanty (take to chlpate), hlinikovy stred, 3 hlinikove pedaly nezavisle na sebe-t.j. mozete ich rozmiestnit ako chcete, samozrejme sekvencka a rucka. Tiez FF a tusim aj packy pod volantom na radenie. Cena asi 11 000 Sk.
A nejaky manici na to vymysleli zeleznu konstrukciu so sedadlom Recaro ale to uz pre beznych hracov asi nebude...To by som potreboval Subaru ako sponzora... Smile
Příspěvek Zaslal: so prosinec 31, 2005 14:59
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 3 z 8

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme