Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Problem s pluginem 0.85
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Tomas Holba





Založen: 01. 04. 2005
Příspěvky: 114
Bydliště: Banska Bystrica,Slovakia

Příspěvek Předmět: Re: vysledky Odpovědět s citátem

JANDAK Jakub napsal:
Zdravicko,

nevim jestli to neni znama chybka, ale dnska me prekvapilo ze kdyz sem vypnul zobrazovani mezicasu ve hre (nikoliv v pluginu, tam to mam vypnuty uz davno) tak mi to nezobrazilo ani vysledkovy tabulky po RZtach. Hodilo me to rovnou na vyplneni komentare.

aktualne mam nastaveno v pluginu:
Zobrazovat mezicasy: nikdy
Zobrazovat tabulku mezicasu: nikdy
Ukladat replay: vzdycky
Komentare: rizeno turnajem

a ve hre mam:
mezicasy: vyp


No podla mna, kes mas nastavene "Zobrazovat tabulku mezicasu: nikdy" , tak ti tu nezobrazi, no a ked tam das rizeno turnajem , tak by ti to malo ist!

_________________
Imagewww.peugeotmotosk.szm.com
Příspěvek Zaslal: po květen 01, 2006 0:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
JANDAK Jakub





Založen: 27. 12. 2005
Příspěvky: 82
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Re: vysledky Odpovědět s citátem

Tomas Holba napsal:
JANDAK Jakub napsal:
Zdravicko,

nevim jestli to neni znama chybka, ale dnska me prekvapilo ze kdyz sem vypnul zobrazovani mezicasu ve hre (nikoliv v pluginu, tam to mam vypnuty uz davno) tak mi to nezobrazilo ani vysledkovy tabulky po RZtach. Hodilo me to rovnou na vyplneni komentare.

aktualne mam nastaveno v pluginu:
Zobrazovat mezicasy: nikdy
Zobrazovat tabulku mezicasu: nikdy
Ukladat replay: vzdycky
Komentare: rizeno turnajem

a ve hre mam:
mezicasy: vyp


No podla mna, kes mas nastavene "Zobrazovat tabulku mezicasu: nikdy" , tak ti tu nezobrazi, no a ked tam das rizeno turnajem , tak by ti to malo ist!


Zkousel sem to ted se stejnym nastavenim v jinem turnaji a chodi to ok... Asi jsem zase za trubku, ono to jde zakazat pri zalozeni turnaje (teda pokud jsem to spravne pochopil) a tenhle turnaj Vltavinu to zakazany zrejme mel... Very Happy Very Happy Very Happy
Hold chybama se clovek uci.... (i kdyz jen blbec svejma Very Happy Very Happy )
Příspěvek Zaslal: po květen 01, 2006 0:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Re: vysledky Odpovědět s citátem

JANDAK Jakub napsal:
Zkousel sem to ted se stejnym nastavenim v jinem turnaji a chodi to ok... Asi jsem zase za trubku, ono to jde zakazat pri zalozeni turnaje (teda pokud jsem to spravne pochopil) a tenhle turnaj Vltavinu to zakazany zrejme mel... Very Happy Very Happy Very Happy
Hold chybama se clovek uci.... (i kdyz jen blbec svejma Very Happy Very Happy )

Me to ve vltavinu taky trochu zaskocilo, ze nic nevidim Smile No alespon nejsem sam.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: po květen 01, 2006 10:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JANDAK Jakub





Založen: 27. 12. 2005
Příspěvky: 82
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Ukladani Replaye Odpovědět s citátem

Prisel jsem na chybku v ukladani replaye. Pokud ma turnaj v nazvu lomitko (lomitko vyzkouseno, ale pravdepodobne i jine znaky jako treba : " ? * atd...) tak plugin neulozi replay... Myslim ze je i jasny proc... Celkem by me zajimalo jestli by mi to replay z turnaje s nazvem "test/repl" ulozilo do adresare replays\test\ Very Happy
Příspěvek Zaslal: po květen 08, 2006 16:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ve změnách je napsáno cituji: 28.03.2006:
Tvůrce turnaje může resetovat výsledky ze svého turnaje sám

Tak jsem to zkusil u svýho turnaje a resetovat můžu akorát tak... Co dělám špatně Question
Příspěvek Zaslal: po květen 08, 2006 22:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
FRIC Miroslav





Založen: 09. 01. 2006
Příspěvky: 2915

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Muzes resetovat jenom cizi zadosti (okynko admin vlevo nahore pod prihaseni), ne svoje Wink To bys mohl ten turnaj jet treba petkrat...

_________________
Nepište mi, prosím. Už tři roky nejsem na pluginu aktivní. Díky

Please, don't write any questions to me. I've been away from RBR world for three years. Thanks
Příspěvek Zaslal: po květen 08, 2006 22:55
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Razz Razz to je fakt - stejně to byl můj turnaj s poznámkou smazat...prostě jsem potřeboval pomoc diváků a jak sem chtěl buchnout do enteru (vzteky) tak sem vzal i kl. Windows. RBR spadlo do lišty. Todle se mi stát při nějakým závodě, tak přísahám bohu tu klávesnici vyhodím z okna
Příspěvek Zaslal: út květen 09, 2006 0:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

BARTA Roman napsal:
Razz Razz to je fakt - stejně to byl můj turnaj s poznámkou smazat...prostě jsem potřeboval pomoc diváků a jak sem chtěl buchnout do enteru (vzteky) tak sem vzal i kl. Windows. RBR spadlo do lišty. Todle se mi stát při nějakým závodě, tak přísahám bohu tu klávesnici vyhodím z okna
To byl duvod, proc mam porad starou klavesnici, ale nekde tu byl navod, jak tu klavesu vypnout.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: út květen 09, 2006 8:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LECIAN Lukas





Založen: 11. 10. 2005
Příspěvky: 260
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hrouda napsal:
BARTA Roman napsal:
Razz Razz to je fakt - stejně to byl můj turnaj s poznámkou smazat...prostě jsem potřeboval pomoc diváků a jak sem chtěl buchnout do enteru (vzteky) tak sem vzal i kl. Windows. RBR spadlo do lišty. Todle se mi stát při nějakým závodě, tak přísahám bohu tu klávesnici vyhodím z okna
To byl duvod, proc mam porad starou klavesnici, ale nekde tu byl navod, jak tu klavesu vypnout.

Jo, normálně z tama ten čudlík vyloupneš (třeba nožíkem) jako já Wink Very Happy Very Happy Odborná pomoc, ne? Very Happy Very Happy Very Happy
Příspěvek Zaslal: út květen 09, 2006 19:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

LECIAN Lukas napsal:
Hrouda napsal:
BARTA Roman napsal:
Razz Razz to je fakt - stejně to byl můj turnaj s poznámkou smazat...prostě jsem potřeboval pomoc diváků a jak sem chtěl buchnout do enteru (vzteky) tak sem vzal i kl. Windows. RBR spadlo do lišty. Todle se mi stát při nějakým závodě, tak přísahám bohu tu klávesnici vyhodím z okna
To byl duvod, proc mam porad starou klavesnici, ale nekde tu byl navod, jak tu klavesu vypnout.

Jo, normálně z tama ten čudlík vyloupneš (třeba nožíkem) jako já Wink Very Happy Very Happy Odborná pomoc, ne? Very Happy Very Happy Very Happy
To je presne ono a ne to resit nejakym amaterskym pristupem ala
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Keyboard Layout]
"Scancode Map"=hex:00,00,00,00,00,00,00,00,02,00,00,00,00,00,5B,E0,00,00,00,00

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: út květen 09, 2006 22:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SPURNY Honza





Založen: 04. 10. 2005
Příspěvky: 27
Bydliště: Brno / Vsetin

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

dobry den, objevil jsem drobny problemek s pluginem:
postup:

1. vejdu do turnaje, jedu, servis, volim pneu a setup a jedu
2. treba bum a ja zadam o reset
3. reset proveden
4. vstupuju znovu do turnaje, ale u meho vozu je zvolen std setup, nikoliv ten, co jsem si v kroku 1 zvolil ja.

pokud se stane, ze takto nastupuju do RZ, pred kterou neni mozne menit setup, tak mi ten std. setup zustane "naveky" a musim s nim jet.

je to normalni (planovane) chovani pluginu, nebo je to bug? diky za odpovedi

Honza S.
Příspěvek Zaslal: čt květen 18, 2006 10:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
DOCKAL Stepan





Založen: 02. 05. 2005
Příspěvky: 338
Bydliště: Vsetín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

SPURNY Jan napsal:
dobry den, objevil jsem drobny problemek s pluginem:
postup:

1. vejdu do turnaje, jedu, servis, volim pneu a setup a jedu
2. treba bum a ja zadam o reset
3. reset proveden
4. vstupuju znovu do turnaje, ale u meho vozu je zvolen std setup, nikoliv ten, co jsem si v kroku 1 zvolil ja.

pokud se stane, ze takto nastupuju do RZ, pred kterou neni mozne menit setup, tak mi ten std. setup zustane "naveky" a musim s nim jet.

je to normalni (planovane) chovani pluginu, nebo je to bug? diky za odpovedi

Honza S.


Ja bych rekl ze je to castecne bug. Castecne hloupost toho kdo ten turnaj zaklada. Je fakt ze pokud nekdo zvoli jako zachytnou RZ tu bez servisu, tak je to jeho hloupost. Pokud se vratis zpet tam kde jsi vypadl tak je to hloupost pluginu.

_________________
... RBR I´m lovin it ... Image

Geofre eWRC RBR Rally Team
Příspěvek Zaslal: čt květen 18, 2006 11:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
STEJSKAL Petr





Založen: 19. 03. 2006
Příspěvky: 743
Bydliště: vedle bordelu

Příspěvek Předmět: 19.5.2006 Odpovědět s citátem

Dneska me to pada, to je neskutecny. Celej tyden v pohode a zrovna v patek 15.
Příspěvek Zaslal: pá květen 19, 2006 20:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tomas Holba





Založen: 01. 04. 2005
Příspěvky: 114
Bydliště: Banska Bystrica,Slovakia

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hrouda napsal:
LECIAN Lukas napsal:
Hrouda napsal:
BARTA Roman napsal:
Razz Razz to je fakt - stejně to byl můj turnaj s poznámkou smazat...prostě jsem potřeboval pomoc diváků a jak sem chtěl buchnout do enteru (vzteky) tak sem vzal i kl. Windows. RBR spadlo do lišty. Todle se mi stát při nějakým závodě, tak přísahám bohu tu klávesnici vyhodím z okna
To byl duvod, proc mam porad starou klavesnici, ale nekde tu byl navod, jak tu klavesu vypnout.

Jo, normálně z tama ten čudlík vyloupneš (třeba nožíkem) jako já Wink Very Happy Very Happy Odborná pomoc, ne? Very Happy Very Happy Very Happy
To je presne ono a ne to resit nejakym amaterskym pristupem ala
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Keyboard Layout]
"Scancode Map"=hex:00,00,00,00,00,00,00,00,02,00,00,00,00,00,5B,E0,00,00,00,00


Prosim ta a co mam s tym spravit?Kde mam presne co napisat?Ked pridem do reg. Keyboard layout, tak tam mam este dva adresare DosKeybCodes a DosKeybIDs .Mam potom vytvorit new key alebo new string?Ja sa v tom nevyznam..Diki Rolling Eyes Idea

_________________
Imagewww.peugeotmotosk.szm.com
Příspěvek Zaslal: pá květen 19, 2006 23:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
MINAR Petr





Založen: 11. 05. 2006
Příspěvky: 42
Bydliště: Dlouha Trebova

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj parmeni.Mam dotaz.Jezdil jsem po online v. 0.8 a chce to po me z niceho nic v. 0.85.Naposledy jsem jel turnaj a skoncil druhy. Neni to tim ze jsem se poposunul treba nekam vys v zebricku?Je to divny? Co mam delat? nahrat teda ten novy?A kdyz tak mi prosim dejte na nej odkaz.Tady jsem ho nikde nenasel.mozna spatne koukal Very Happy Vim ze ten novy ma spoustu dobrejch veci.Diky za kldadnou zpravicku Very Happy
Příspěvek Zaslal: so červen 03, 2006 13:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 3 z 6

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme