Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Jaký volant si vybrat?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
KOHOUT Pavel





Založen: 07. 03. 2005
Příspěvky: 170
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ty vole, ty si šoumen!!! Kam ty na to chodíš??? Laughing Laughing Laughing Jestli to je všechno pravda a myslíš to vážně, tak to potěš prdel!!! Laughing Laughing Laughing
Příspěvek Zaslal: st prosinec 27, 2006 17:06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CHAMULA Michal





Založen: 05. 04. 2006
Příspěvky: 410
Bydliště: Kadaň

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mě se náhodou ten Hroudovo "volant" líbí. Vymyslet něco takového neni problém ,ale pak to zrealizovat a dokonce i spustit na PC je horší. Ale on to dokázal .... podle mě by jsme se mu měli klanět Laughing Laughing Na tom volantu by se dobře hrály tankové simulátory Very Happy

_________________
Capi <> WRC.cz Capi
Image
Příspěvek Zaslal: st prosinec 27, 2006 21:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
FRIC Miroslav





Založen: 09. 01. 2006
Příspěvky: 2915

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pro nekoho s G25...

Da se radit obstupen? Treba z petky na jednicku? Nebo musim postupne...

_________________
Nepište mi, prosím. Už tři roky nejsem na pluginu aktivní. Díky

Please, don't write any questions to me. I've been away from RBR world for three years. Thanks
Příspěvek Zaslal: st prosinec 27, 2006 21:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MIKSOVSKY Jakub





Založen: 06. 08. 2006
Příspěvky: 465
Bydliště: Praha, Czech

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

FRIC Miroslav napsal:
Pro nekoho s G25...

Da se radit obstupen? Treba z petky na jednicku? Nebo musim postupne...

kvrdlací páka funguje jako v normálním autě, takže lze např. z 5-ky zařadit libovolný kvalt
Příspěvek Zaslal: st prosinec 27, 2006 21:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
FRIC Miroslav





Založen: 09. 01. 2006
Příspěvky: 2915

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Muzes mi, prosim Te, potvrdit, ze Ti funguji vsechny funkce naraz? Tedy, ze kdyz radis tak, ze lze pouzivat razeni obkvalt, tak Ti funguji vsechny 3 pedaly korektne? Podle toho, co mi totiz pise jiny clovek, by to melo jit bez DX10 leda tak, ze alespon jeden pedal bude mit pouze polohu 0 nebo 1. Pripadne bez hacka (resp. s hackem, kde se musi radit postupne), ze jdou vsechny pedaly v poradku.

_________________
Nepište mi, prosím. Už tři roky nejsem na pluginu aktivní. Díky

Please, don't write any questions to me. I've been away from RBR world for three years. Thanks
Příspěvek Zaslal: st prosinec 27, 2006 22:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MIKSOVSKY Jakub





Založen: 06. 08. 2006
Příspěvky: 465
Bydliště: Praha, Czech

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

FRIC Miroslav napsal:
Muzes mi, prosim Te, potvrdit, ze Ti funguji vsechny funkce naraz? Tedy, ze kdyz radis tak, ze lze pouzivat razeni obkvalt, tak Ti funguji vsechny 3 pedaly korektne? Podle toho, co mi totiz pise jiny clovek, by to melo jit bez DX10 leda tak, ze alespon jeden pedal bude mit pouze polohu 0 nebo 1. Pripadne bez hacka (resp. s hackem, kde se musi radit postupne), ze jdou vsechny pedaly v poradku.

Momentálně nemám volant připojenej, ale problém u mě nastává např. když dostanu hodiny, ve chvíli kdy stojím na brzdě + spojce a vyřazuju kvalt tak mi zdechne motor (zdůrazňuji, že mám vyšláplou spojku), bohužel tento problém se mi párkrát povedlo navodit i při řazení pádly. Já sem tento problém původně přisoudil pomalému a zapráskanému USB portu, ale teď začínám být krapet skeptický........mimo to mi přestala kvdlačka rozlišovat mezi 6-kou a Reverzem. Prostě někteří z nás koupili volant moc brzo a teď musíme vychytávat mouchy Laughing
Příspěvek Zaslal: st prosinec 27, 2006 22:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
FRIC Miroslav





Založen: 09. 01. 2006
Příspěvky: 2915

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ta sestka a reverse bude mozna tou pruzinou, jak psal Mike, ne?

Me se jedna o to, zda spojka ma zaroven s razenim na hacku plynuly chod nebo jen vyslapnuto/nevyslapnuto...

_________________
Nepište mi, prosím. Už tři roky nejsem na pluginu aktivní. Díky

Please, don't write any questions to me. I've been away from RBR world for three years. Thanks
Příspěvek Zaslal: st prosinec 27, 2006 22:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MICHAL Martin





Založen: 07. 03. 2005
Příspěvky: 848
Bydliště: Klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Spojka jde plynule. Akorat jsem musel nastavit auto neutral, protoze na neutral v pace neni zadnej cudlik a hra vidi porad zarazenej ten posledni kvalt, ktarej tam byl. Pak jsem zkousel i brzdu a taky se zdala plynula, plyn taky. V nastaveni ve hre taktez vsechny osy ok. Akorat teda nevim, kam mam dat rucku, na cudlik na volantu to cpat nebudu. Asi vemu nakej joystick.

_________________
REVO eTEAM KLATOVY Marta_CZ
Příspěvek Zaslal: st prosinec 27, 2006 22:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
MICHAL Martin





Založen: 07. 03. 2005
Příspěvky: 848
Bydliště: Klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ale stejne je to haluz, jel jsem do kopce, vyhodil jsem kvalt(mel jsem otevreny okynko), dojelo to nekam strvacnosti a misto, aby to zase zaclo couvat dolu, to zastavilo, i s lehkym zhoupnutim, jak kdyz slapnes na brzdu. Este to zkusim na Mineshaftu v protismeru pod tim skokem a jestli se to zabrzdi i tam, tak me to nasere.

_________________
REVO eTEAM KLATOVY Marta_CZ
Příspěvek Zaslal: st prosinec 27, 2006 23:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
FRIC Miroslav





Založen: 09. 01. 2006
Příspěvky: 2915

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Podle toho, co mi ten covek pise, je to divne chovani v kopci prave tim, ze zatim jsou jen DX9. Pry to bude korektne fungovat az na Vistach a DX10. ja nevim, ja tomu nerozumim...

_________________
Nepište mi, prosím. Už tři roky nejsem na pluginu aktivní. Díky

Please, don't write any questions to me. I've been away from RBR world for three years. Thanks
Příspěvek Zaslal: st prosinec 27, 2006 23:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MICHAL Martin





Založen: 07. 03. 2005
Příspěvky: 848
Bydliště: Klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No, neni to tak hrozny, Mineshaft je dost strmej, aby to pretlacil. Holt to ma nejakou slabou automatickou parkovaci brzdu, ktera to v mirnym stoupani udrzi. Na mineshaftu jsem to musel chcipnout a nechat tam kvalt.Slapnul jsem na spojku a rozjelo se to. Kdyz jsem dal zpatecku, tak dokonce motor naskocil.

_________________
REVO eTEAM KLATOVY Marta_CZ
Příspěvek Zaslal: st prosinec 27, 2006 23:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
BRUDER Martin





Založen: 12. 10. 2005
Příspěvky: 1060
Bydliště: Chotyně

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím všechny po dlouhé době ale měl sem problem s PC a hned po tom mě synator zneškodnil můj stary kolovrat Logitech Wingman FF( konečně, musím mu poděkovat Wink ) tak že sem dnes přešel k partičce co točí s Logitech DFP a musím říct že to je nesrovnatelně lepší aparat nežli sem měl bohužel časy v RZ jsou zatím horší a před Eurem a mojí oblíbenou Barumkou to není moc dobre jj zvyk je hold železna košile asi ještě chvilku potrvá nežli si na něj zvyknu ale ani v nejmenším nelituju Twisted Evil

_________________
EURORALLY TEAM

www.montek-motorsport.cz
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 29, 2006 20:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
STEJSKAL Petr





Založen: 19. 03. 2006
Příspěvky: 743
Bydliště: vedle bordelu

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak te zdravim pane kolego , ja zase pokracuju v prechodu na manualni prevodovku a jsem podobne zpomalenej Very Happy
Do zacatku MCR to snad vychytame a navazem na super asfaltovy souboje z konce minule sezony Wink
Kdyby byl nejakej problem s DFP tak se ozvi

_________________
RETROMEDIA RALLY TEAM manager
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 29, 2006 20:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BISAHA Ondrej





Založen: 10. 04. 2005
Příspěvky: 79
Bydliště: Kroměříž, CZ

Příspěvek Předmět: volant Odpovědět s citátem

Ja mam logitech MOMO force uz vice nez 4 roky a porad je docela dobrej. Obcas, kdyz udelam rychle kontra, tak musim vycentrovat volant, ale porad jede a proti momo racing je podle mě přesnější a chod je přirozenější. Hlavně je to kožený a pádla s pedály kovový Smile.

Takže říkáte G25 nebrat jo? zatím
Příspěvek Zaslal: čt leden 04, 2007 2:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Re: volant Odpovědět s citátem

Zkusil jsme si tu G 25 a zatím rád zůstanu u mého Momo Force . Vyděl bych to až tak na druhou ,třetí generaci ,než se jim povede vychytat blechy. Crying or Very sad

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: čt leden 04, 2007 19:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 3 z 6

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme