Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

nové tratě ?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 29, 30, 31  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
KRYSTYN Miroslav





Založen: 02. 06. 2006
Příspěvky: 701
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

njn, jen škoda, že z toho videa se to samo nezkonvertuje do RBR.
Nic ve zlém, ale trochu to chce mluvit k tématu......

_________________
www.kcm-rbr.cz
Příspěvek Zaslal: po srpen 03, 2009 21:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SPISAK Stefan





Založen: 22. 03. 2009
Příspěvky: 205
Bydliště: Moldava nad Bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

a nerozprávali sme o téme? o prekrásnej RZ ? co je najkrajsia na Slovensku? .. síce tymi kamerami sme troska odbocili ale podla mna aj to patrí k tomu
Příspěvek Zaslal: po srpen 03, 2009 22:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KUREK Miro





Založen: 28. 01. 2008
Příspěvky: 462

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

RZ MLYNKY - trať a terén sú hotové. Pokračujem s objektami a vegetáciou.
RZ UHORNÁ - je rozpracovaná, ale pôjdem na to, až keď budú Mlynky.

Mestské okruhy , to je fakt najnáročnejšia RZ na modelovanie a aj preto som začal s RZ v lese, kde tých objektov je najmenej.
Příspěvek Zaslal: pá srpen 07, 2009 19:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
SPISAK Stefan





Založen: 22. 03. 2009
Příspěvky: 205
Bydliště: Moldava nad Bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Miro. podla mna ten les neni zlý ale uz tych lesov na asfalte mame vela treba take trate robit kde je menej lesov a vela lukov a tych prechodov alebo cojaviem, kde je pekny vyhlad a hlavne aby boli technicke trate. ale ja sa budem tesit ked aj tie trate budu Mlinky a Uhorna Smile
Příspěvek Zaslal: pá srpen 07, 2009 22:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
FRIC Miroslav





Založen: 09. 01. 2006
Příspěvky: 2915

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

A k čemu Ti ten výhled při závodě bude? Je to sice hezké, ale taková trať je mnohem náročnější na tvorbu i HW při hraní, než onen les. Takže pokud v reálu je les, tak je to úplně super a nejlepší možná volba pro modeláře. Vybírat si městské RZ a úseky s výhledem na město atd. je od autora celkem masochizmus.

_________________
Nepište mi, prosím. Už tři roky nejsem na pluginu aktivní. Díky

Please, don't write any questions to me. I've been away from RBR world for three years. Thanks
Příspěvek Zaslal: so srpen 08, 2009 0:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MARASEK Zdenek





Založen: 09. 04. 2009
Příspěvky: 36
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Moc se mi líbí Japonsko Sipirkakim (hlavně první půlka). Vzhled této trati je moc pěkný a je takový "český". (Ostatní USA, Anglie atd... se mi moc nelíbí). Kdyby takových tratí bylo víc. Mýslím že je prakticky bez objektů, tzn. nenáročná na vytvoření. Co udělat pár takových šotočeských RZ. Klidně smyšlených. Do 5km.
Příspěvek Zaslal: po srpen 10, 2009 19:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BEZSTAROSTI Jiri





Založen: 09. 06. 2007
Příspěvky: 711

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Můžeš začít... Very Happy

_________________
WALDA Motorsport - Jiří Bezstarosti - S1600 4EVER
Příspěvek Zaslal: po srpen 10, 2009 19:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MARASEK Zdenek





Založen: 09. 04. 2009
Příspěvky: 36
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

BEZSTAROSTI Jiri: Vim ze to neni jednoduche. Ja na tvoreni nemam cas a ani neovladam zadne 3D programy. Ale o to víc budu tvořitele podporovat finančně. Snad ta odměna vynahradí ten čas nad tvorbou. Třeba za to pojede tvořitel na 14 dní někam k moři Smile
Příspěvek Zaslal: po srpen 10, 2009 20:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

FRIC Miroslav napsal:
A k čemu Ti ten výhled při závodě bude? Je to sice hezké, ale taková trať je mnohem náročnější na tvorbu i HW při hraní, než onen les. Takže pokud v reálu je les, tak je to úplně super a nejlepší možná volba pro modeláře. Vybírat si městské RZ a úseky s výhledem na město atd. je od autora celkem masochizmus.

Doufám, že to není narážka na RZ Šumburk, tam takových výhledů je dost.
Příspěvek Zaslal: út srpen 11, 2009 23:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
POUSTKA Vaclav





Založen: 09. 08. 2006
Příspěvky: 188
Bydliště: Třebestovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Romane o tobě se ví,že jsi maximalista a těch max. pro tvorbu trati by mohlo být několik.Ani by mě nepřekvapilo kdyby jsi tvořil lány žita a klasy by se hýbaly ve větru.A ,že umíš to už jsi myslím dostatečně dokázal.Ne vážně,každý tvůrce si zvolí náročnost jakou chce a co může a umí.Já si myslím,že pro nás jezdce stačí jen to nejnutnější,protože v tom kalupu a soustředění stejně moc nevnímám jestli je okolí propracováno do detailu nebo ne.Tak jak to dělá Vašek je asi ta nejrychlejší cesta k novým tratím.Možná by nebylo na škodu aby všichni kdo tvoří trať postupovali podle stejných pravidel a "norem".Bylo by to asi i jednodušší pro Wallyho při konečné úpravě do RBR. Ou tohle už připomíná slohovku Razz
Příspěvek Zaslal: st srpen 12, 2009 18:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
FRIC Miroslav





Založen: 09. 01. 2006
Příspěvky: 2915

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

BARTA Roman napsal:
Doufám, že to není narážka na RZ Šumburk, tam takových výhledů je dost.


Romane, nebuď příliš vztahovačný Wink Narážel jsem na zde probíhající diskuzi, že RZ Úhorná, která je jinak moc pěkná, je pro RBR špatná volba, protože je skoro celá v lese. Podle mě je to naopak pro autora velké plus, protože ji bude mít podstatně dřív hotovou. Nahrazovat krásnou RZ vedoucí lesem nějakou městskou zkouškou bez nějaké velké sportovní kvality proto, že okolí je "hezčí", nebo odstraňovat les, který tam ve skutečnosti je, aby se vytvořil hezčí výhled, mi přijde docela nesmyslné.

_________________
Nepište mi, prosím. Už tři roky nejsem na pluginu aktivní. Díky

Please, don't write any questions to me. I've been away from RBR world for three years. Thanks
Příspěvek Zaslal: st srpen 12, 2009 18:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

V pohodě, spíš sem za tím měl udělat smajla.
Jinak téma náročnost tratě: když už dělám něco podle reálu, tak to je podle reálu a nemohu prostě nic vynechat.
Vaškova cesta je ta nejlepší, to je pravda, jenže já udělám jednu RZ a víc už nic, takže si ji řádně vychutnávám. Vašek jich udělá určitě ještě několik.
V nejbližších týdnech vystavím minimální konfiguraci pro RZ Šumburk a myslím, že bude spousta lidí překvapená na jakých "šrotech" to pojede. Myšleno ohledně dnešní doby rychlých a hlavně levných PC. Nicméně nečekejte, že se to rozjede na 10 let starým kompu.
Ale i pro mě je důležité, aby se projelo co nejvíce lidí a aby RZ byla plnou součástí velkých turnajů.

Další věcí detailní krajiny a hlavně členité krajiny je podle mne i "rozptylování jezdce". Vemte si: když pojedete po trati kde bude pár keříků a tráva jízda bude lepší než mezi stromy a domy, kde bude zakrytý výhled, pod travou skrytý kámen atp. Smile

Proto prostě nechápu plány některých tvůrců - udělat RZ za každou cenu jen abych byl slavný a kvalita jde jaksi mimo.


Vašku Poustko vidíš, oba máme "vlohy pro slohy" Razz


Naposledy upravil BARTA Roman dne čt srpen 13, 2009 9:00, celkově upraveno 2 krát
Příspěvek Zaslal: čt srpen 13, 2009 8:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SOUREK Vaclav





Založen: 06. 11. 2005
Příspěvky: 249
Bydliště: Rožmitál pod Třemš.

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

S těmi zalesněnými úseky ti musím trochu oponovat, Mirku. Docela se trápím s určením správného průběhu cesty na Semetíně Sad . Na leteckých snímcích cesta vidět není a tak nezbývá, než postupovat metr po metru přepínáním mezi onboardem a leteckým snímkem. Tam, kde je cesta vidět přesně, je to alespoň ve fázi modelování tratě třetinová práce.
Ono má zkrátka každé svoje a pokud to má k něčemu vypadat, tak podle mně moc nezáleží , jestli je tam les, nebo výhled do krajiny.
Vesnice jsou samozřejmě časově nejnáročnější a cesta v rovině mezi loukami nejsnazší.

_________________
www.hsfrt.ic.cz
ZÁDÍ VPŘED !!!
Příspěvek Zaslal: čt srpen 13, 2009 8:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
FRIC Miroslav





Založen: 09. 01. 2006
Příspěvky: 2915

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ok, ok, už mlčím Very Happy

_________________
Nepište mi, prosím. Už tři roky nejsem na pluginu aktivní. Díky

Please, don't write any questions to me. I've been away from RBR world for three years. Thanks
Příspěvek Zaslal: čt srpen 13, 2009 11:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KUREK Miro





Založen: 28. 01. 2008
Příspěvky: 462

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Preto som si vyberal trate, kde sá dá podľa onboardu postupne domodelovať základný model . Veď údaje z GPS som doposiaľ nikde nenašiel také presné ake je to v skutočnosti. Ide hlavne o eleváciu a nerovnosti na trati. GPS nakoniec získavám z Google earthu a pomocou 3D Route buildera súbor CSV pre import 3D krivky do maxu. Rovnako takto získam aj vrstevnice, len musím do GE vložiť obrázok úseku mapy s vrstevnicami .
Příspěvek Zaslal: čt srpen 13, 2009 13:31
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 29, 30, 31  Další
Strana 22 z 31

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme