Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

VAŠE NÁMĚTY A NÁPADY K MČR
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Re: Real Odpovědět s citátem

DOCKAL Stepan napsal:
KORAL Vaclav napsal:
DOCKAL Stepan napsal:
Skorpion napsal:
hehe tak tohle jsem rikal hned zezacatku, ale to jsem byl cerna ovce Very Happy


Souhlasim!!! Ja tady rval a prosil aby se jelo na stredni poskozeni, ale to byli vsichni proti ze kdyz zavody tak jenom real apod... Pak se zacalo hlasovat a dost dlöuho stredni poskozeni prohravalo, pak prisel zlom a stredni posk. prevacovalo REAL na cely care. A jsme zase u arogance panu poradatelu, kteri si proste neco vymysli ale uz je jim jedno ze ostatni maji taky nazor. Je to jako nase politicka scena!!! Sliby sliby a nakonci skutek utek.


Tak aby bylo jasno - poradatele jsou arogantni, cizi nazor si sice radi poslechnou, ale rozhodnuti je na nich. Proc? Protoze je to JEJICH sampionat, jsou to oni, kdo za to ze si daji praci s organizaci maji pravo urcovat pravidla! MCR vzdycky byla hlasena jako maximalne tezka, pokud mozno co nejvic se blizici realite - proto real poskozeni (to hlasovani bylo vicemene o tom, kolik % lidi ma problemy s tesnenim), proto 5 minut penalizace, proto mrzi kazda rana. Tohle jsou proste pravidla a hotovo! Politiku sem netahej, tohle je sport - jak jednou existujou pravidla, menit se uprostred sampionatu nemuzou a nebudou.

A pokud ma nekdo pocit, ze pro nej jsou tahle pravidla neprijatelna, neni problem - zalozte si vlastni "poradatelskou organizaci", udelejte vlastni stranky, usporadejte vlastni sampionat (co treba "Lama Amateur Cup"? Smile) a uvidime, jestli Mike a vy obstojite v konkurenci, uvidime, kde bude prihlasenejch vic jezdcu! Zatim ale mandat na MCR ma Mike a hotovo, veskera prava a povinnosti ma on. Dela co muze a podle me to dela moc dobre, a kdyby se melo po skonceni sampionatu hlasovat, komu dat poradatelstvi na dalsi sezonu, Mike ma muj hlas.

Howgh, domluvil jsem.



Bla bla bla.... Presne tohle jsem cekal.


A co jsi čekal že kvůli pár střelcům kteří se neumí skrotit uděláme z rally arkádu???

to asi ne .......
Příspěvek Zaslal: čt únor 02, 2006 21:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

POLAK Tomas napsal:
já se taky chechtám ještě tedka,a mám takový námitky k tý realitě,prostě se to tak nedá brát a nikdo mi to nevymluví,nebo snad lidi hrajou střílečky kvůli tomu,že se chtěj nechat zastřelit?nebo proč? protože je to bezva zábava!!! nebo snad v realitě kolem jezdců chodí žena,dítě,pes atd? Věřím že v reále to musí být super postavit se na start,ale nic na PC se nikdy nemůže ani z 50% vyrovnat realitě.Jinak ten systém už nebudu řešti protože jako vždy si stojíte za svým a prostě to bude po Vašem,ale budiž,jak jsem psal je mi to jedno,jen jsem chtěl aby to bylo zábavnější


Myslím že pro spoustu z nás včetně mne je to občas až moc zábavné ....
Příspěvek Zaslal: čt únor 02, 2006 21:44
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
VALENTA Lukas





Založen: 27. 03. 2005
Příspěvky: 60
Bydliště: Litvínov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

BTW kdy bude povolena Fabie v MČR ??
Příspěvek Zaslal: pá únor 03, 2006 16:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

VALENTA Lukas napsal:
BTW kdy bude povolena Fabie v MČR ??

Ja bych ji zatim nepovoloval - neni stabilni, obcas hra padne do oken i v RBRdll. V MCR bych ji osobne povolil az bude vyexportovana do Maxu. Ale Mike mozna rozhodne jinak - je to na nem.

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: pá únor 03, 2006 16:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
POLAK Tomas





Založen: 18. 04. 2005
Příspěvky: 168
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

OLSON Mike napsal:
POLAK Tomas napsal:
já se taky chechtám ještě tedka,a mám takový námitky k tý realitě,prostě se to tak nedá brát a nikdo mi to nevymluví,nebo snad lidi hrajou střílečky kvůli tomu,že se chtěj nechat zastřelit?nebo proč? protože je to bezva zábava!!! nebo snad v realitě kolem jezdců chodí žena,dítě,pes atd? Věřím že v reále to musí být super postavit se na start,ale nic na PC se nikdy nemůže ani z 50% vyrovnat realitě.Jinak ten systém už nebudu řešti protože jako vždy si stojíte za svým a prostě to bude po Vašem,ale budiž,jak jsem psal je mi to jedno,jen jsem chtěl aby to bylo zábavnější


Myslím že pro spoustu z nás včetně mne je to občas až moc zábavné ....


nechtěl jsem už psát protože vím,že furt meleš svojí pravdu ale na todle reagovat budu,kurva zase to převracíš jako minule stou mojí penalizací,co to kecáš nejmín 3 x jsem psal že to nechci kvůli sobě.ale kvůli vyrovnanosti,ale panáček zase mele nesmysli

_________________
POLAK Tomas (nijanek)
Příspěvek Zaslal: pá únor 03, 2006 18:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PAVLICEK Petr





Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 123
Bydliště: Tvorovice, CZ

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KORAL Vaclav napsal:
VALENTA Lukas napsal:
BTW kdy bude povolena Fabie v MČR ??

Ja bych ji zatim nepovoloval - neni stabilni, obcas hra padne do oken i v RBRdll. V MCR bych ji osobne povolil az bude vyexportovana do Maxu. Ale Mike mozna rozhodne jinak - je to na nem.
Tohle to bych zrovna netvrdil, mně zatím 1.2 nespadla ani jednou, takže tvrdit že je natolik nespolehlivá, že do MČR nemůže je trochu zcestny!? Mimo to, nezapomínej, že RBR "občas padne do oken" samo od sebe Rolling Eyes Tak prosím nepruďte Exclamation Exclamation

_________________
Phantom
1972
Příspěvek Zaslal: pá únor 03, 2006 18:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

PAVLICEK Petr napsal:
KORAL Vaclav napsal:
VALENTA Lukas napsal:
BTW kdy bude povolena Fabie v MČR ??

Ja bych ji zatim nepovoloval - neni stabilni, obcas hra padne do oken i v RBRdll. V MCR bych ji osobne povolil az bude vyexportovana do Maxu. Ale Mike mozna rozhodne jinak - je to na nem.
Tohle to bych zrovna netvrdil, mně zatím 1.2 nespadla ani jednou, takže tvrdit že je natolik nespolehlivá, že do MČR nemůže je trochu zcestny!? Mimo to, nezapomínej, že RBR "občas padne do oken" samo od sebe Rolling Eyes Tak prosím nepruďte Exclamation Exclamation

Nojo, jenze ty pak nebudes resit 50 zadosti o reset turnaje, pac to nekomu spadne do woken, vime?

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: pá únor 03, 2006 18:55
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PAVLICEK Petr





Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 123
Bydliště: Tvorovice, CZ

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No to je svatá pravda. To nebudu. Nejsem si jistý, v čem je dělaný Clio?

_________________
Phantom
1972
Příspěvek Zaslal: pá únor 03, 2006 19:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Taky v ZM - jenze, zivot je boj... http://www.bhmotorsports.com/board/viewtopic.php?t=35660&sid=56

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: pá únor 03, 2006 19:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PAVLICEK Petr





Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 123
Bydliště: Tvorovice, CZ

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jo, to už jsem dneska, taky luštil. Moc anglicky neumím. Myslíš to, že fabia jede když je vertikální synchronizace vypnuta, na rozdil od Clia, kde musí být zapnuta? (je to tak nějak, ne?)

_________________
Phantom
1972
Příspěvek Zaslal: pá únor 03, 2006 19:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

PAVLICEK Petr napsal:
Jo, to už jsem dneska, taky luštil. Moc anglicky neumím. Myslíš to, že fabia jede když je vertikální synchronizace vypnuta, na rozdil od Clia, kde musí být zapnuta? (je to tak nějak, ne?)

Jo, presne tak se to tam pise - fabia pada se zapnutym vertical syncem, clio s vypnutym. Tak si racte vybrat Crying or Very sad

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: pá únor 03, 2006 19:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HOFBAUER Jakub





Založen: 02. 12. 2005
Příspěvky: 413
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Asi trochu mimo, ale je to asi jediné místo na foru, kde se žije momentálně - nevíte proč při tvorbě turnaje vůbec není k dispozici Punto v jakékoliv verzi?

_________________
Image Image
Příspěvek Zaslal: pá únor 03, 2006 19:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PAVLICEK Petr





Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 123
Bydliště: Tvorovice, CZ

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jednoduchy Idea Chci-li jet Clio nastavím zapnuto, chci-li jet fabu nastavím vypnuto Idea

_________________
Phantom
1972
Příspěvek Zaslal: pá únor 03, 2006 19:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní








Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ja ani nevim, jestli mam momentalne zapnuto nebo vypnutou snc a nepada mi ani clio ani fabka
Příspěvek Zaslal: pá únor 03, 2006 19:55
Návrat nahoru
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mate kliku, panove. Ja to ted zkousim a pada mi to furt, je jedno jestli zapnuto/vypnuto Sad

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: pá únor 03, 2006 19:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32  Další
Strana 28 z 32

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme