Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Co vám tu chybí? Nové tratě!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 43, 44, 45  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
KUREK Miro





Založen: 28. 01. 2008
Příspěvky: 463

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To je starý FixUp.

Skús tento najnovší :

http://rbr.onlineracing.cz/forum/viewtopic.php?t=4259&start=90
Příspěvek Zaslal: po listopad 18, 2013 8:44
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
SUDICKY Mira





Založen: 29. 03. 2008
Příspěvky: 172
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

chci se jen zeptat...headgasketbug durability = 10 ... já tam mám =1 ... má to nějaký větší vliv na poškození těsnění, když dám 2 a víc, bude se to míň poškozovat ? ... díky moc

_________________
Míra Sudický
Příspěvek Zaslal: po listopad 18, 2013 14:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
ADAM Tomas





Založen: 15. 02. 2010
Příspěvky: 274
Bydliště: moldava nad bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

nie som si isty, ale mám pocit že to má vplyv na tesnenie hlavy.... minule som dojazdil 3 Rz bez chladica a motor vydrzal v pohode..... sice mám ešte aj v RBR.ini dopísaný HeadGasketBug....
Příspěvek Zaslal: po listopad 18, 2013 16:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
ADAM Tomas





Založen: 15. 02. 2010
Příspěvky: 274
Bydliště: moldava nad bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

stiahol som tú novšiu verziu 1.13.1.1 ale pre istotu HeadGasketDurability som prepísal na 10 ako som to mal na verzii 1.9.1.1

Zatiaľ Peklo online som neskúšal...... takže k tomu vyjadrovať neviem, či sa mi fyzika na Pekle upravila alebo nie...... v Shaku problém neni, ani nebol.... iba online....
Příspěvek Zaslal: po listopad 18, 2013 20:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
ADAM Tomas





Založen: 15. 02. 2010
Příspěvky: 274
Bydliště: moldava nad bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

vedeli by ste mi pomôcť? ako upraviť loading Screen ( Slpash ) súbor aby sa to ukázalo v hre? ak ho upravím už nefunguje a zmyzne aj pôvodný obraz, potom pri načítaní nemám nič.....

na Karlstad II je v hre Splash súbor, ale ani to sa neobjaví pri načítaní... prečo?
Příspěvek Zaslal: čt prosinec 19, 2013 3:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
VYSKA Tomas





Založen: 30. 08. 2006
Příspěvky: 877
Bydliště: Valmez

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

to lebo si slovak Wink

_________________
Image | Stínadla se boří.. | FORZA PROTON !!!
Příspěvek Zaslal: čt prosinec 19, 2013 21:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ADAM Tomas





Založen: 15. 02. 2010
Příspěvky: 274
Bydliště: moldava nad bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

jo máš pravdu, ale i mi na to prídeme len kus neskôr.... už som to vyriešil, a čo som chcel už upravil a vše funguje.... Razz
Příspěvek Zaslal: čt prosinec 19, 2013 22:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
FAU Mira





Založen: 08. 03. 2008
Příspěvky: 326
Bydliště: Chýnov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zajímavé chování RBR

Po instalaci Shomaru Pass jsem chtěl vstoupit do test Shomaru Pass 1 + 2 ale hra mi "zamrzla".

Pomocí legendárního smrtícího trojhmatu jsem RBR ukončil a šel na druhý pokus. A jako na kolovrátku pak ještě několikrát.
Zajímavé je, že v shakedownu mě to pustí na obě verze trati.
Tam jsem si myslel že dojde k zamrznutí taky, ale to se jen neúměrně dlouho načítaly textury.

Setkal se už někdo s tímto problémem?
Zná někdo řešení?

_________________
Faustýn, manager týmu Blue Devil
BLUE DEVIL rally 2015
FRESH Band
Blue Devil fórum
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 20, 2013 16:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ano. Textury pro tuhle trat maji okolo 250 MB, takze na slabych grafikach se opravdu muzou nacitat i par minut. Co muze a nemusi pomoct je vlezt do adresare Maps a rozbalit prislusne soubory s texturami, tj track-479*.rbz a track-480*.rbz. Jen si dejte pozor, kdybych nekdy vydal novou verzi trate, musi se tyhle adresare smazat, jinak vam nepujde tahle RZta v turnajich.

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 20, 2013 17:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FAU Mira





Založen: 08. 03. 2008
Příspěvky: 326
Bydliště: Chýnov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Fintu s rozbalením track-479*.rbz a track-480*.rbz jsem dle zkušeností s RZ Peyregrosse udělal hned po druhém pokusu.

Žádná změna bohužel nenastala.
To že se RZ načítá o něco déle by mi tak nevadilo.
Ale že mi zamrzne hra je problém zcela zásadní.

Stejnou zkušenost mám bohužel také s novou verzí Sementínu.
Tam mi taky hra zamrzla při pokusu vstoupit do public testu.

Podotýkám, že ve shakedownu všechny 4 výše zméněné RZ jedou zcela korektně Confused

Nyní jsem se dostal k informaci, že kolegu z týmu to na Semetín nepustilo, prý špatné textury

_________________
Faustýn, manager týmu Blue Devil
BLUE DEVIL rally 2015
FRESH Band
Blue Devil fórum
Příspěvek Zaslal: so prosinec 21, 2013 10:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
RESL Jan





Založen: 27. 09. 2007
Příspěvky: 533
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Miro,já to pochopil tak,že v online turnaji je právě rozbalené mít nemůžeš.Jinak ještě doporučuju před instalací novějších verzí tratí vždy smazat ty staré i z tracksettings ini,samotný odinstalátor to totiž mnohdy nesmaže a pak můžou vznikat problémy.
Příspěvek Zaslal: so prosinec 21, 2013 12:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FRISTENSKY Jiri





Založen: 28. 11. 2009
Příspěvky: 351

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pokusím se to trošku jednoduše vysvětlit.
Pokud se nahrává trať ve hře, tak se jako první tahají textury ze složek daných tratí a pak až ze souborů .rbz
To znamená, že pokud máte soubor .rbz rozbalený do složky, textury se berou ze složky a až pokud v té složce něco chybí, vezme si to z daného souboru .rbz.

Vašek upozorňuje, že pokud se vydá nová verze trati a je třeba reinstal, tak vám ve složce Maps zůstane rozbalená složka trati (kterou jste si tam dali vy, nebo je to pozůstatek z TR textur) a ty textury ze složky už ale neodpovídají nové verzi trati, takže nastane problém "s texturami" a hra padá při on-line testu.
Proto je třeba vždy udržovat složku Maps "čistou" bez zbytečných dalších podsložek a nechávat tam jen ty složky o kterých víme co v nich je (rozbalený Peyregrosse, Shomaru Pass...)
Rozbalením souboru textur .rbz do složky dojde k rychlejšímu načítání, je ale potřeba, aby ta složka byla jen jedna a v ní hned potřebné soubory (některé unpackery to rozbalí do složky, do ní ještě jednu a pak až potřebné soubory, pak to ale nefunguje a načítá se to ze souboru .rbz - zřejmě Mirův případ)

Snad je to pochopitelné a víte, jak se dle toho zařídit aby vše fungovalo dle představ.
Příspěvek Zaslal: so prosinec 21, 2013 13:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VYSKA Tomas





Založen: 30. 08. 2006
Příspěvky: 877
Bydliště: Valmez

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

je mozne, ze nektere instalatory (ted shomaru, predtim mozna i akagi) nenahravaji nic do tracksettings?

_________________
Image | Stínadla se boří.. | FORZA PROTON !!!
Příspěvek Zaslal: ne prosinec 22, 2013 12:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Je to tak, nektere trate nemaji jine nez defaultni pocasi a proto do tracksettings.ini nic nezapisuji.

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: po prosinec 23, 2013 14:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HURYCH Eduard





Založen: 29. 03. 2013
Příspěvky: 8
Bydliště: Klecany

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jak je to s Jirkovičkama?

_________________
HTR Autosport-Driver&team manager
Příspěvek Zaslal: st prosinec 25, 2013 14:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 43, 44, 45  Další
Strana 28 z 45

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme