Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Rozpad pluginu? NIKDY!!!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 34, 35, 36  Další
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
marekfelt





Založen: 21. 11. 2006
Příspěvky: 1

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

CERVENKA Filip: To je blbost, co rikas. Spousta lidi tady jezdi i male sampionaty mezi sebou. Chteji si zazavodit mezi sebou, enbot jsou mezi sebou vyrovnani a nesedi u rbr od rana do vecera. Nemaji na to proste cas a tak nejezdi takove kule, jako nekteri dalsi z ofi. turnaju.

Jinak take jsem schopen kldine si za licenci nejakou tu korunu zaplatit. Myslim si, ze 200-300,-nebude jiste zadny problem pro nikoho. Vïce si vsak myslim jiz neni mozne. Bylo by to prilis, ne pro vsechny, ale pro dost lidi urcite.
Příspěvek Zaslal: po únor 19, 2007 15:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PRIKRYL Roman





Založen: 11. 06. 2005
Příspěvky: 1715
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Taky jsem ochotnej neco zacvakat. Wink

_________________
S.A.D.A.C. Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: po únor 19, 2007 15:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SKALA Jan





Založen: 07. 05. 2005
Příspěvky: 491
Bydliště: rue Latécoère 68 - 78143 Vélizy, Paris

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mno, ja si myslim, ze jestli už bude vlastni server, tak je škoda ho pořádně nezaject a jezdit jen tzv. velký turnaje.. to je kravina
Příspěvek Zaslal: po únor 19, 2007 16:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KUNCL Karel





Založen: 13. 05. 2006
Příspěvky: 552
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Souhlasím s Markem. Restrikce počtu turnajů by pravděpodobně znamenala snížení počtu účastníků. Navíc mi vyhovuje systém malých nevýznamných turnajů a proti tomu pravidelné CUPy. Líbí se mi však návrh smazání databáze a rozjetí pluginu, než bude vyřešeno placení. Klidně bych databázi mazal každý měsíc, případně to udělat tak, aby databáze byla pouze pro platící Rolling Eyes
Příspěvek Zaslal: po únor 19, 2007 16:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MIKULKA Jan





Založen: 24. 02. 2006
Příspěvky: 460
Bydliště: Přáslavice,okres Olomouc

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Taky se mi to zda jako kravina Rolling Eyes,nekteri jezdi kazdy den,a pro ne by to bylo malo,ale nejen to..Ja si taky zajedu uplne obycejny turnaje

_________________
http://sadac.tym.cz/
Příspěvek Zaslal: po únor 19, 2007 16:06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
NESVADBA Ales





Založen: 01. 01. 2006
Příspěvky: 151

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ja jsem taky pro placeni a kluci z meho teamu urcite taky,aspon nekteri,takze jak budete potrebovat ozvete se!!
Příspěvek Zaslal: po únor 19, 2007 16:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NESVADBA Ales





Založen: 01. 01. 2006
Příspěvky: 151

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Cool


Naposledy upravil NESVADBA Ales dne po únor 19, 2007 16:16, celkově upraveno 1 krát
Příspěvek Zaslal: po únor 19, 2007 16:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

JANDAK Jakub napsal:
...(pro jistotu se nezminuju o pravni strance veci Wink )
RBR zdar, Kuba...


Planovat, ze bezny jezdec nebude moct zakladat turnaje, to muze jen manager tymu o vic jak peti clenech atd, je mozna predcasne, ale jak pise mimo jine Jakub, kdyby se nas naslo dostatek, nebude v tom nejaky hacek? Nekomu se musi ty penize poslat, ten vsechno zaridi a zaplati, ale samozrejme neco zbyde. Nenapadne to nekdo? Nebude financak chtit dane. Nejsem v tom zbehly, tak nevim
Příspěvek Zaslal: po únor 19, 2007 16:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Miro Hercka napsal:
Admin, co keby si vsetkym zrusil ucty, vymazal aj databazy, nech sa kazdy znova zaregistruje, pricom by bola podmienka poplatok. Tymto by si mohol zatial nechat bezat tento server tam kde je a ked sa vyzbiera dostatok peniazi, zakupis novy HW a SW a zaplatis ludi ktory sa budu o to starat.


Velice dobrej návrh. Líbí se mi to.

Přispěju taky trochou do mlýna. Byl bych pro založení transparentního účtu například u ebanky, kam by každý posílal registrační poplatky a každý by se mohl podívat od koho kdy přišli peníze a kolik peněz a na co admini vybrali. Příklad takovéhoto transparentního účtu uvedu jedno občanské sdružení které poskytuje připojení tady u nás v Českých Budějovicích.
http://www.ebanka.cz/tran_uct/1934319001.html

Co si o tom myslíte?

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: po únor 19, 2007 16:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hrouda napsal:
JANDAK Jakub napsal:
...(pro jistotu se nezminuju o pravni strance veci Wink )
RBR zdar, Kuba...


Planovat, ze bezny jezdec nebude moct zakladat turnaje, to muze jen manager tymu o vic jak peti clenech atd, je mozna predcasne, ale jak pise mimo jine Jakub, kdyby se nas naslo dostatek, nebude v tom nejaky hacek? Nekomu se musi ty penize poslat, ten vsechno zaridi a zaplati, ale samozrejme neco zbyde. Nenapadne to nekdo? Nebude financak chtit dane. Nejsem v tom zbehly, tak nevim


Myslim, že tenhle problém právě řeší založení toho Občanského sdružení, ale nevím jak na to a co to obnáší.

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: po únor 19, 2007 16:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KUNCL Karel





Založen: 13. 05. 2006
Příspěvky: 552
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

add finančák. Záleží komplet na povaze věci a na dani kterou bys za to chtěl (měl) platit. Napadá mě jedině darovací. Ale jak říkám, všechno závisí na způsobu celého fungování. V případě nutnosti jsem k dispozici o těchto věcech určitě něco vím Cool
Příspěvek Zaslal: po únor 19, 2007 16:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HERCKA Miro





Založen: 23. 05. 2006
Příspěvky: 4
Bydliště: Dobšiná

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ak ma admin nejake navrhy, mal by ich cim skor zverejnit aby sa veci pohli. Preco tu teraz nie je a nereaguje??? Je v zaujme kazdeho aby si mohol opät sadnut za volant a zacat sa potit pri vlozkach.
Příspěvek Zaslal: po únor 19, 2007 16:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LECIAN Lukas





Založen: 11. 10. 2005
Příspěvky: 260
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ja jsem ochoten platit treba 200Kc/rok, ale melo by to byt tak, ze bud zaplati kazdy, kdo tu bude jezdit (-> i cizinci), a nebo nehodlam platit. Jasne dve kilca rozhodne neni moc, za takovou super zabavu, ale me nadseni a predevsim cas na RBR se zmensuje a nehodlam platit zabavu nejakym Madarum nebo Finum, kteri nemam poneti, jak by to tam od nich platili a jak by to bylo.

Proste bud by mel zaplatit kazdy - treba 200Kc/rok s tim, ze muzu zakladat turnaje a nebo 100Kc/rok muzu "jen" jezdit, ale kazdy by mel zaplatit, ne, ze to zaplati Cesi (Slovaci) a zbytek sveta si tu bude jezdit na NAS ucet....
Příspěvek Zaslal: po únor 19, 2007 16:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

LECIAN Lukas napsal:
Ja jsem ochoten platit treba 200Kc/rok, ale melo by to byt tak, ze bud zaplati kazdy, kdo tu bude jezdit (-> i cizinci), a nebo nehodlam platit. Jasne dve kilca rozhodne neni moc, za takovou super zabavu, ale me nadseni a predevsim cas na RBR se zmensuje a nehodlam platit zabavu nejakym Madarum nebo Finum, kteri nemam poneti, jak by to tam od nich platili a jak by to bylo.

Proste bud by mel zaplatit kazdy - treba 200Kc/rok s tim, ze muzu zakladat turnaje a nebo 100Kc/rok muzu "jen" jezdit, ale kazdy by mel zaplatit, ne, ze to zaplati Cesi (Slovaci) a zbytek sveta si tu bude jezdit na NAS ucet....

dobrý názor
Příspěvek Zaslal: po únor 19, 2007 16:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ADOLT Lukas





Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 269
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Souhlasím s Lukášem,nechcu aby za moje peníze jezdil nějakej španěl...

a jinak se shoduju s názorem Mary Felta...
Příspěvek Zaslal: po únor 19, 2007 16:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky AOL Instant Messenger MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 34, 35, 36  Další
Strana 4 z 36

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme