Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Spuštění nových fyzik
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
LEHOCKY Mojmir





Založen: 24. 09. 2005
Příspěvky: 50
Bydliště: Banská Bystrica - Podlavice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

no ja osobne by som urcite nejazdil nic cez plugin ak by tu boli len defaultne auta a to aj preto ze uz dlhsiu dobu jazdim hlavne na 206ke S1600 a urcite by som nepresedlal kvoli tomu ze sa ten model niekomu nepaci alebo ze je malo v plugine vyuzivany to si radsej zajazdim single
Příspěvek Zaslal: pá duben 20, 2007 9:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
TUCHYNA Martin





Založen: 10. 03. 2005
Příspěvky: 81
Bydliště: Bánovce nad Bebravou

Příspěvek Předmět: Nemyslel som Odpovědět s citátem

KUNCL Karel napsal:
to Martin: Václav má pravdu. Přece si z F06 nesedu do Corolly jenom proto, aby se soupeři mohli přiblížit mým časům. Vždyť se přeci jezdí ZÁVODY. Turistické jízdy po krajině to je jiná hra. Very Happy .


Ja som to nemyslel tak ze si mas dat Corolu ale jednoducho si nauceny na nieco ine ja neviem co jazdis tak pojdes hadam to alebo si daj aj ty Focus a kto chce ja aj tak verim ze by mnohy borci co ich tu sledujem isli napriklad na Impreze 05 ci Xare 05 ci P206-ke a aj tak by porazali Focusy. Ja som nemyslel ze lepsi si ma dat horsie auto iba som myslel to ze by ste mali pustit aj Focus uz len preto ze som sa pytal ze ci budem moct jazdit a skusit si to aj na Focuse a Wally mi tusim odpovedal ze ano. Ale ked ho zakazete tak aspon rychlo teda spravte nejaku tu fyziku ale dufam ze nebude predsa len moc pomala pretoze ten Focus je naozaj momentalne najrychlejsie auto uz iba nastavena Xara 2006 by mohla byt podobna troska podla realu. A ked pride C4-ka tak to bude musiet byt tiez letecka fyzyka lebo v realy to auto naozaj lieta. Tak sa skuste priblizit realu. Ale co ved ja sa budem musiet prisposobit pojdem na tom na com ma pustia lebo pojdem prvy krat a budem sa ucit aj na horsom. Co uz ja to chcem skusit pre zabavu lebo ma to docela bavi lebo je to rally a najrealnejsie tak sa prisposobim aj keby mam ist na Corole a skoncit vzdy v priekope a posledny. PS (Inak keby postavite v reale Subaru 2005, Xaru 2005, Peugeot 206, Ford Focus 2004 ci Fabiu 2006 popripade P307 a vedla nich postavite Focus RS WRC tak by sa Vam tiez zdalo ze to auto lieta tak nechapem aj ked je pravda ze ja som este nic nenastavil lebo to ani neviem ani ma to nelaka tak mozno keby mi niekto da setup na Focusa tak mozno je to prehnane. Lebo ked mi dal Skorpion nastavenie na Subaru 05 tak to doslova lietalo oproti default setupu ....

_________________
TripleX
Příspěvek Zaslal: pá duben 20, 2007 9:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
TUCHYNA Martin





Založen: 10. 03. 2005
Příspěvky: 81
Bydliště: Bánovce nad Bebravou

Příspěvek Předmět: Takto Odpovědět s citátem

LEHOCKY Mojmir napsal:
no ja osobne by som urcite nejazdil nic cez plugin ak by tu boli len defaultne auta a to aj preto ze uz dlhsiu dobu jazdim hlavne na 206ke S1600 a urcite by som nepresedlal kvoli tomu ze sa ten model niekomu nepaci alebo ze je malo v plugine vyuzivany to si radsej zajazdim single


Takto to beriem aj ja a naozaj nemozem za to ze som zacal jazdit s Focusom ktory sa mi paci a ze je naj naj ... Ale ja pojdem aj s inym len aby som to skusil len ma to mozno potom tak nenadchne ...

_________________
TripleX
Příspěvek Zaslal: pá duben 20, 2007 9:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KUCERA Michal





Založen: 23. 02. 2005
Příspěvky: 158

Příspěvek Předmět: Go !!!! Odpovědět s citátem

Mam k tomu jen jednu poznamku : WALLY, JDI DO TOHO A SPUST TO !! Shocked Stojime za tebou !!
Příspěvek Zaslal: pá duben 20, 2007 9:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
TUCHYNA Martin





Založen: 10. 03. 2005
Příspěvky: 81
Bydliště: Bánovce nad Bebravou

Příspěvek Předmět: Este sorry Odpovědět s citátem

Este jeden priklad co keby nahodou sa zisti ze Fyzika na Subaru 05 je uplne tiez lietajuca lebo myslim ze Xsara 05 je daleko lepsia a teraz ty co jazdia Subinu 05 by im ju zrazu zakazali oni dajme tomu jazdili na tom rok a skusali a ladili a teraz by im to zakazali nebolo by to nieco podobne ako sme sa vsteci hnevali ze v narodnych sampionatoch v podsate zrusili WRC? A sice zrusili ale obcas sa niekto mihne Karel Trneny alebo Leos tak co... Ja tiez som sa ucil na Focuse 06 aj ked by som klamal ze som ho ladil ale mne sa to zda byt trosku nespravodlive ho zakazat. Embarassed

_________________
TripleX
Příspěvek Zaslal: pá duben 20, 2007 9:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak já sem velmi zklamaný, že fyziky připravený nejsou. Je to velké selhání těch, kteří na tom pracují, nebo měli pracovat. Je třeba si uvědomit, že to není jen o povídání ale taky o dělání. Když se do něčeho pustím, tak musím vědět, že to dokážu/umím udělat. Pokud ne, měl sem to říci hned na začátku. Zastavám názor aby fyziky byly fungl. Když se podařila taková věc jako nový server, nový tratě, tak si to chcete kazit blbýma fyzikama ?
Kluci opravdu sem zklamaný Crying or Very sad Klekněte na to a ať už to je hotový. Bez výmluv Exclamation
Příspěvek Zaslal: pá duben 20, 2007 9:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BRABLEC Jan





Založen: 23. 12. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To kuncl karel:jasně! ale nezapomen že i tady se najdou vyjimky. martin je náš nový člen teamu a co jsem s ním mluvil tak mi připadá hodně férový! No jo no já vím že se najdou tací co za výhru udělají cokoliv a kdyby měli jezdit ze slabšíma autama tak by už raději nejezdily vůbec! Já si myslím že skutečný jezdec se pozná v delším turnaji. Když neudělá chybu tak může vyhrát i s corollou no ne?
Příspěvek Zaslal: pá duben 20, 2007 10:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
GRYGA Roman





Založen: 17. 08. 2006
Příspěvky: 103
Bydliště: Uhřice, okr. Hodonín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

to Roman: Myslim, ze to co rikas je dost tvrdy. Pokud to kluci delaji ve volnym case, a to urcite, tak se proste stane, ze ten cas na to proste nemaji, vim o cem mluvim. Kdyz Jarda pise, ze na to proste nemel tolik casu, kolik by chtel, tak s tim nic nikdo neudela... A casove hodne narocne to asi je... Confused

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: pá duben 20, 2007 10:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Wally
Site Admin




Založen: 08. 02. 2005
Příspěvky: 810

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jenže pak tedy neměli vykřikovat, že to udělají a nechat to na někoho jiného, když na to nemají čas Sad - nakonec je tady o tom celé téma


Naposledy upravil Wally dne pá duben 20, 2007 10:07, celkově upraveno 1 krát
Příspěvek Zaslal: pá duben 20, 2007 10:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nemyslím, že je to moc tvrdý...naopak...Nejradši bych byl ještě tvrdší. Vždycky je přeci možnost říci, já na to nemám. Ať už čas, chuť nebo nakonec i znalosti.
Příspěvek Zaslal: pá duben 20, 2007 10:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BRABLEC Jan





Založen: 23. 12. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

jj myslím že tady tvurce fyziky psal že na to nemá hodinu ani vlastně půl hodiny času. Tak tomu se mi opravdu věřit nechce! (Bez urážky)
Příspěvek Zaslal: pá duben 20, 2007 10:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No, každej na tom dělá ve svém volném čase, ať už dělá pro rbr cokoli, myslim, že se tady tím nikdo neživí. Další věcí je, že ze začátku by nejraději každá pořadatelská skupina dělala fyziky svoje, což je blbost a časem, jak píše JaPan, se dali do spolupráce, což je dobré. Nikdo nečekal, že server bude za dva měsíce, a neříkejte že ano. Souhlasím ale s tím co řekl již Pyros, je škoda špinit novej server fyzikama, který během pár týdnů budou stejně vymazaný.
Triplex: ty se chceš učit, pak nechápu, proč na focusu 06, když na něj bude stejně jiná fyzika.
Pokud by jste přesto chtěli pustit plugin s fyzikama staršíma, pak tedy použít balík určený pro Euro a nic jiného + tedy defaulty, ale už to je krize.
Výmluvy typu přejdu k LFS, nebo tak podobně, ani nečtu, tady je vidět jak je kdo spoután s rbr.

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: pá duben 20, 2007 10:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
UTRATA Lukas





Založen: 23. 09. 2005
Příspěvky: 994
Bydliště: Doksy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Wallymu teď opravdu nezávidím to rozhodování, pač je tu skupina lidí, která pojede, ikdyby zatim jen orig. fyziky. (Mezi nimi i já, pač ruce už mě šíleně svrběj, a navíc, když už vím, že server bude schopen být spuštěn, tak by mi bylo líto nejezdit a čekat další měsíc, dva na nové fyziky.) Další skupina je pro orig. + některé, které byly před koncem starého serveru. Někteří jsou pro všechny před. A poslední skupina si klidně počká, až budou hotovy nové. Opravdu nezávidím tuhle situaci, pač se pak vždy najdou kritici, kteří daný krok budou kritizovat. Sad

A dotaz na tvůrce fyzik, kdyby jste narychlo splácali nějaké fyziky přes weekend třebas, tušíte jak hodně by se lišily, od těch co vyjdou jako finální? Pač kdyby ten rozdíl nebyl nikterak monstrózní a dalo se na tom trochu slušně jezdit, myslím, že by to byla nej varianta. A plugin by se mohl spustit s těmito fyzikami. Finální by pak mohli vyjít s tím, že se ještě vychytaly nějaké mouchy třebas. Pač nic není dokonalé, že.

_________________
IRIDIUM RBR Team - - - LucOut

http://octaviarbrcup.ic.cz
Příspěvek Zaslal: pá duben 20, 2007 10:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Brablec Jan: Nechce věřit???? Kolik ti je??? 15 let? asi nemáš žádné starosti, příjdeš ze školy, maminka ti udělá jídlo a pak sedíš do noci u počítače? Kdo má rodinu, má taky jiné starosti a důležitější než jen sedět u počítače, si to představujete jako Hurvínek válku.

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: pá duben 20, 2007 10:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
BRABLEC Jan





Založen: 23. 12. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

tak nevím kolik je tobě!!! je mi 29 rodinu mám a !!!hodinu!!! denně si pro sebe udělám. psal jsem BEZ URÁŽKY pokud to čteš!
Příspěvek Zaslal: pá duben 20, 2007 10:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Strana 4 z 10

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme