Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

12. Subaru Rally 16.3.-23.3.2008
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
DOBES Jan





Založen: 17. 01. 2006
Příspěvky: 196

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

tma nemá s texturama nic společného, je to nastavením počasí. Mě osobně se to líbilo jenom kameramani na to nemají pořádnou techniku Cool

_________________
Image
Team Rally 2011
GO Montek GO !!!
Příspěvek Zaslal: ne březen 16, 2008 19:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
FIST Test





Založen: 18. 05. 2007
Příspěvky: 185
Bydliště: CZ

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

SULAN Martin napsal:
Katko, v reálu bys mohla pokračovat až druhej den v rámci SR, myslim teda MS, tohle je ještě milosrdný.

Jinak souhlasim s Jardou ohledně tmy na Stýčkovech, to nebylo moc dobrý


To beru ale kdyby to bylo po normálním Asvaltu a ne po Sosnový kterou dostáváme jen na prestižní turnaje.
Příspěvek Zaslal: ne březen 16, 2008 19:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak už jsem fakt dožraný - jediný argument, který se tady kdy může objevit je že to mají všichni stejné..... to já asi nevím ?? Evil or Very Mad

To potom můžem dělat uplnou tmu a říkat kdo se s tím popere líp - podmínky mají všichni stejné. (a počasí resp tma by se mi taky líbila, ale pokud je jedině auto ve tmě, tak to je špatně a bohužel pořadatelé zřejmě nejsou natolik soudní, aby takovéto excesy do tak prestižního podniku nedali)

No a to Katka a Sosnová - už jsem to tady psal několikrát. Na začátku TR byly etapy rozděleny na SR rovnoměrně. Nevím kdo zavedl devět RZ a tři RZ. A navíc - pokud by to bylo tak jako v MS, tak Sosnová by na tomto místě byla jako večerní RZta jiný den, tudíž by za ní SR bylo !!!!
Příspěvek Zaslal: ne březen 16, 2008 21:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
DOROTKA Martin





Založen: 15. 08. 2005
Příspěvky: 137
Bydliště: Okres Mladá Boleslav

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Promiň Jardo, ale mě se ty noční RZ líbily moc, opět nevim jestli se to každému nezobrazuje jinak, ale určitě si nemyslim že to byla od pořadatelů chyba, uznávám, že osvětlení není 100% reálný ale mě to přišlo v pořádku a hlavně v pohodě sjízdný...toť můj názor, jo jinak textury nádhera, decentní práce odborníka Smile díky

_________________
nickname: Dojdis
S.A.D.A.C Motorsport
Příspěvek Zaslal: ne březen 16, 2008 21:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Dojdis - jasně, mně by se noc taky líbila, ale jak říkám, když máš málem na vzdálenost potkávaček před sebou tmu (a to jsem zkoušel aji přecvaknout kameru, aby mi někdo neřekl, že je to bumper camem), toš je to blbé. A prostě si myslím, že takovéto byť docela pěkné, ale pouze jen experimenty do pohárového podniku nepatří.

howgh

(na můj výsledek to vliv nemá, stejně by byl špatný Sad , páč jezdím teprve týden s volantem a ten přechod z klávesky je hrozný, zjišťuju že neumím vůbec nic no, toš tak asi nějak Very Happy )
Příspěvek Zaslal: ne březen 16, 2008 22:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SULAN Martin





Založen: 29. 12. 2006
Příspěvky: 425
Bydliště: klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

O SR by se dalo vášnivě debatovat, ale je to mimo. Textury byly moc pěkný, nainstaloval jsem je těsně před vyjetím a tak jsem měl problémy nepokukovat po stranách, co se to kolem mě dějě...ta betula pendulla jako správná pionýrská dřevina se místama hodně rozmohla Smile

Tma byla blbá z toho důvodu, že z mýho modifikovanýho pohledu mezi kokpitem a kapotou byl před autem tmavej stín a světla svítily až dál, koukal jsem, že při pohledu z nárazníku to logicky je ještě horší a že tich nárazníkářů co tak vim je hafo.

_________________
Honey, I´m home
Příspěvek Zaslal: ne březen 16, 2008 22:06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KOZISEK Martin





Založen: 02. 10. 2005
Příspěvky: 222
Bydliště: Přeštice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jardo, ty dvě poslední RZty ve tmě nejsou podle mě až tak odsouzenihodnej nápad. Kdyby byla celá rally na suchym asfaltu za sluníčka, tak by to bylo moc jednoduchý. Asfaltu je málo, tak holt se musí trochu experimentovat, aby ta rally nebyla až tak jednotvárná. Jsou to ztížený podmínky, a tak tomu musíš přizpůsobit jízdu a jet opatrnějš.
Musíš to brát tak, že se setmělo a světelnou rampu nemáš k dispozici. Wink

_________________
Subaru WRT (2005 - 2008)
REVO eTeam Klatovy
Příspěvek Zaslal: ne březen 16, 2008 22:37
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
GRIESSL Karel





Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 45
Bydliště: Praha 10 Vrsovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mě se to celkem líbilo,dokonce i ta tma,ale vysloveně mě vytočilo toto: po Sosnový bylo povolené nastavení na Strýčky,říkám fajn,tak po Strýčkách bude určitě také na Francii a ejhle,ono nebylo a tak jsem musel tolik R.Z., jet na strýčkovském nastavení a to se opravdu jede špatně,když člověk vidí, jak mu ostatní nakládají,tak co mu zbývá,jedině jet za hranou a riskovat a to potom je k ráně velmi blízko,kdyby aspon bylo nastavení povolené třeba po dvou R.Z.a nebo dané upozornění,že po Strýčkách nastavení nebude,tak by si člověk nechal francii a tu jednu R.Z. na tom odjel.
Jinak textury a tma se mi ohromě líbila,jezdím z nárazníku a tak mi chvíli trvalo,než jsem se naučil koukat trochu jinak,díky tomu dlouhému tmavému stínu před autem.
Tak jsem se vystekal,mějte se dobře. Wink
Jo a ještě se omlouvám za to hanlivé slovo na pořadatele v komentářích rally,ale opravdu jsem byl na mrtvici a muselo to ze mě ven. Sorry!!!!!!!
Příspěvek Zaslal: ne březen 16, 2008 22:44
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BRABLEC Jan





Založen: 23. 12. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KOZISEK Martin napsal:
Kdyby byla celá rally na suchym asfaltu za sluníčka, tak by to bylo moc jednoduchý. Wink

Martine pokud se ti zdá moc lehké zajet Joux Verte třeba za 04:42.87 (jako třeba kuba štěpánek) tak to smekám Wink myslím že nic jednoduchého v tom není Idea

_________________
CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: ne březen 16, 2008 23:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To Karel:
Sosnová je speciálka a ta se jedne samostatně,jinak kdyby jsi si prohlédl sestavu RZ,tak by jsi věděl,že set po Oslím měnit NEJDE Exclamation To je ale hold příprava každého jednotlivce,či menegmentu teamu,si stěžuj u svého managera,či mehanika Laughing
Jinak souhlas s JaPanem, systém SR 9+3 je nešťastný a pro hodně lidí demotivující Confused Soumrak byl zajímavý,ale já to jel už v přípravě,tak jsem tak překvapen nebyl,ale z nárazníku to je horor. Asi přetáhnu montpákou servisáka za ty špatně seřízené světla Wink

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: ne březen 16, 2008 23:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
URBAN Rostislav





Založen: 13. 03. 2007
Příspěvky: 30
Bydliště: Mělník

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jo jo,na system 9+3 jsem doplatil já na minulé TR Smile .Roztřelil jsem to hned na začátku první RZ(moje chyba mám jet opatrněji).Šouplo mě to až na 10 Rz,byl jsem tak naštvaný na sebe,že jsem už ani nechtěl pokračovat dále,tak jsem jel úplně bez zájmu,že jsem to samozřejmě opět taky roztřelil a nebylo co řešit a do druhé etapy jsem radši ani nenastoupil.Jinak mě se noční RZ moc líbili,jel jsem je poprvé,tak jsem jel radši hodně na jistotu.

_________________
S.A.D.A.C. Motorsport
Příspěvek Zaslal: po březen 17, 2008 7:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Kdyz jsem cetl ty komentare o tme, tak jsem se trochu vydesil. Osli jsem jel parkrat a netrefim tam ani za svetla. Ale kdyz jsem videl vcera tu nocni verzi, tak se mi to moc libilo. Videl jsem krasne a dostatecne daleko, takze zrejme to zase kazdymu ukazuje jinak (grafika, monitor)

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: po březen 17, 2008 8:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PROCHAZKA Marek





Založen: 26. 07. 2007
Příspěvky: 15
Bydliště: Plzeň, Neurazy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Noční RZ jsou opravdu nádhera. Jen mě štve, že za dne sem to na Osli rozstřelil a ve tmě se mě jelo výborně. A trochu mě štvalo, že se mi asi kilometr před cílem rozblikala světla a blikala podle toho jak sem jel rychle. Trochu divný, ale dalo se jet. Každopádně se těšim na další tmu v rally Twisted Evil
Příspěvek Zaslal: po březen 17, 2008 11:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To me zase teda vadi, at se pridam s kritikou Smile , ze osli neznam, tak jsem jel uplne krokem, zadna divocina a pres to jsem mel zniceny podvozek. Pak jsou dalsi tri erzety a nasleduje 30 minut servis, kde to ani neopravim

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: po březen 17, 2008 11:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

smazáno, zbytečné rozčilování... Mad


Naposledy upravil PANCOCHA Jaroslav dne út březen 18, 2008 13:21, celkově upraveno 1 krát
Příspěvek Zaslal: po březen 17, 2008 13:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Další
Strana 4 z 11

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme